Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3399
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
zaggar írta:40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.
egyik kedvenc gólom
ahogy a Mester megmajmolta azt a pacaltestű hegyomlás Shiltont, az mindent vitt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:zaggar írta:40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.
egyik kedvenc gólom
ahogy a Mester megmajmolta azt a pacaltestű hegyomlás Shiltont, az mindent vitt
Pontosan. 165 centis ember túlugrotta azt az ortopéd ogrét. Aki használhatta a karját is.
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Cselszky írta:Jól leépült ez a belga csapat.
A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.
2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.
ETO
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
sima tizi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
na mondjuk a Mester ilyen tizit még beállva, ötven pluszosan sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54296
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
balfasz... Az isteni Diegónak a cipőjét nem köthetné be...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Javier Arizmendi írta:Szarka írta:Cselszky írta:Jól leépült ez a belga csapat.
A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.
2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.
Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
Az ösztönös zsenikkel ez a helyzet, Ronaldo és Mbappe játékában minden tehetségük mellett több a tanult elem, meg akár a szorgalom is.
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék
Piros-fehér-kék
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Zsinórban a 3. vébéjén hagy ki 11-est. 8-ból 5-öt rúgott be eddig a rendes játékidőben vb-n. Ez konkrétan szar. Szegény púpos Kipu ma is berúgja, ha leteszi a járókeretet.
Minek a fasznak vele lövetnek mindent?
Minek a fasznak vele lövetnek mindent?
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Javier Arizmendi írta:Szarka írta:A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.
2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.
Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.
én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
kik?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Szarka írta:Javier Arizmendi írta:2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.
Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.
én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek
Nemrég néztem egy interjú-részletet Rio Ferdinanddal ahol a maguk "arany generációjáról beszél":
https://www.facebook.com/watch/?v=1917216515597910
Szerintem minden érintett játékos utálja ezt a kifejezést, és a vele járó terhet és figyelmet. A legtöbben össze is roppannak alatta.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Megy ez 11-es nélkül is.
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
na jól van Bolhafing, ez szép volt
még kettő és a kisnyilasokhoz hasonlóan meg lesz neked is a bocsi
még kettő és a kisnyilasokhoz hasonlóan meg lesz neked is a bocsi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Adamek írta:Szarka írta:Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.
én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek
Nemrég néztem egy interjú-részletet Rio Ferdinanddal ahol a maguk "arany generációjáról beszél":
https://www.facebook.com/watch/?v=1917216515597910
Szerintem minden érintett játékos utálja ezt a kifejezést, és a vele járó terhet és figyelmet. A legtöbben össze is roppannak alatta.
a Rio jó animáció volt, szerettem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
kik?
Média nagyrészt, megmagyarázzák, hogy Messinél ez elnézhető, míg Mbappét keresztre feszítik ezért. CR-nél könnyű felhozni, mert már nem kompenzálja gólokkal, de Mbappé azért hozta a gólokat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Maradonapoli írta:balfasz... Az isteni Diegónak a cipőjét nem köthetné be...
szerintem pont itt sz idő, hogy a szünetre belinkeld a bunyös Barca-Athletic kukadöntőt a Mester tiszteletére
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Adamek írta:Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
kik?
Média nagyrészt, megmagyarázzák, hogy Messinél ez elnézhető, míg Mbappét keresztre feszítik ezért. CR-nél könnyű felhozni, mert már nem kompenzálja gólokkal, de Mbappé azért hozta a gólokat.
helyén kell kezelni a médiát
meg a zseniket is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég