Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.22. 16:59

40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 17:34

zaggar írta:40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.

egyik kedvenc gólom
ahogy a Mester megmajmolta azt a pacaltestű hegyomlás Shiltont, az mindent vitt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.22. 18:00

Adamek írta:
zaggar írta:40 éves lett a mai napon az Isten Keze. Szalad az idő.

egyik kedvenc gólom
ahogy a Mester megmajmolta azt a pacaltestű hegyomlás Shiltont, az mindent vitt

Pontosan. 165 centis ember túlugrotta azt az ortopéd ogrét. Aki használhatta a karját is.

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.22. 19:02

Szarka írta:
Cselszky írta:Jól leépült ez a belga csapat.

A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.

2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:06

sima tizi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:11

na mondjuk a Mester ilyen tizit még beállva, ötven pluszosan sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.22. 19:11

balfasz... Az isteni Diegónak a cipőjét nem köthetné be...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.22. 19:12

Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:
Cselszky írta:Jól leépült ez a belga csapat.

A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.

2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.

Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.22. 19:17

Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 37353
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: RC » 2026.06.22. 19:21

Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.

Az ösztönös zsenikkel ez a helyzet, Ronaldo és Mbappe játékában minden tehetségük mellett több a tanult elem, meg akár a szorgalom is.
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.22. 19:22

Zsinórban a 3. vébéjén hagy ki 11-est. 8-ból 5-öt rúgott be eddig a rendes játékidőben vb-n. Ez konkrétan szar. Szegény púpos Kipu ma is berúgja, ha leteszi a járókeretet.
Minek a fasznak vele lövetnek mindent?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:26

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:A mostani garnitúra csak az Európai középmezőnyre elegendő. Az előző potenciálja magasabb volt bőven, de nem tudta a tehetségét kamatoztatni válogatott szinten. Nem lesz nagy különbség eredményekben.

2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.

Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.

én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:31

Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.

kik?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.22. 19:35

Adamek írta:
Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:2018ban azért a 4 közé verték a brazilokat, utána elődöntőben kikaptak a későbbi világbajnok franciáktol 1-0ra, végül a harmadik helyért verték az angolokat. Abban a csapatban nem volt több, de ez sem kevés.

Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.

én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek

Nemrég néztem egy interjú-részletet Rio Ferdinanddal ahol a maguk "arany generációjáról beszél":

https://www.facebook.com/watch/?v=1917216515597910

Szerintem minden érintett játékos utálja ezt a kifejezést, és a vele járó terhet és figyelmet. A legtöbben össze is roppannak alatta.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.22. 19:43

Megy ez 11-es nélkül is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:45

na jól van Bolhafing, ez szép volt
még kettő és a kisnyilasokhoz hasonlóan meg lesz neked is a bocsi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:45

Szarka írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Lehet, de azért ennél gyengébb keretek is nyertek már EB-t vagy VB-t. Ugyanakkor jobbak se értek a csúcsra, ezt mi tudhatjuk a legjobban. Én mindenesetre sajnálom, hogy nem lett tényleg arany az a generáció, és hogy sose volt igazán jó csapatként az a keret.

én kifejezetten örülök, hogy mindig alulteljesítenek és sose nyertek
hollandok dettó, bár ők legalább nem becézgetik magukat sose nemesfémeknek

Nemrég néztem egy interjú-részletet Rio Ferdinanddal ahol a maguk "arany generációjáról beszél":

https://www.facebook.com/watch/?v=1917216515597910

Szerintem minden érintett játékos utálja ezt a kifejezést, és a vele járó terhet és figyelmet. A legtöbben össze is roppannak alatta.

a Rio jó animáció volt, szerettem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.22. 19:46

Adamek írta:
Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.

kik?

Média nagyrészt, megmagyarázzák, hogy Messinél ez elnézhető, míg Mbappét keresztre feszítik ezért. CR-nél könnyű felhozni, mert már nem kompenzálja gólokkal, de Mbappé azért hozta a gólokat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:48

Maradonapoli írta:balfasz... Az isteni Diegónak a cipőjét nem köthetné be...

szerintem pont itt sz idő, hogy a szünetre belinkeld a bunyös Barca-Athletic kukadöntőt a Mester tiszteletére
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 19:48

Szarka írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Azt meg kell hagyni, ezt a beleszarós sétálgatást nem nézik el Ronaldonak, Mbappénak, de Messinek igen.

kik?

Média nagyrészt, megmagyarázzák, hogy Messinél ez elnézhető, míg Mbappét keresztre feszítik ezért. CR-nél könnyű felhozni, mert már nem kompenzálja gólokkal, de Mbappé azért hozta a gólokat.

helyén kell kezelni a médiát
meg a zseniket is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég