Adamek írta:Javier Arizmendi írta:Sürgősen csökkenteni kéne az európai csapatok számát. A potselejtezosok szart se érnek.
szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re
Nemzetek ligája 16os döntő?