Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.21. 12:40

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:Sürgősen csökkenteni kéne az európai csapatok számát. A potselejtezosok szart se érnek.

szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re

Nemzetek ligája 16os döntő?
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 12:47

A Vaskezű írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:Sürgősen csökkenteni kéne az európai csapatok számát. A potselejtezosok szart se érnek.

szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re

Bővítsük ki a kört a döntősökkel is, és akkor mi is kijutnánk.

korai lenne még az nekünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 12:48

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:Sürgősen csökkenteni kéne az európai csapatok számát. A potselejtezosok szart se érnek.

szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re

Nemzetek ligája 16os döntő?

mi van vele?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 12:51

nyúl írta:Szar korrupt FIFA.
40 év alatt nem láttam ilyen szégyent.
Ez a Kanada - Katar a világbajnokság eszményének megcsúfolása volt. Mintha a Harlem Globetrotters játszott volna paralimpikonokkal, akiknek csörgőlabda kell. Kanada a 16-oson belűl húzogatott.
S akkor még sípcsontot törnek a kurvaimportőr homoki prosztók...
Nesze neked bővítés...
A fél világot élő súlyban megvették már, de könyörgöm, játsszanak mást! Teveszarral lovaspólót, vagy bekötött szemmel nőrablást.

szarházi, életképtelen csürhe az összes tevebaszó nép, hihetetlen, hogy pont a szaros homokozóik alá tudtak az idióta dinók is megdögleni járni
persze ettől még ma hajrá szaudi meg perzsa gyökerek, hisz mindennél van rosszabb, hogy aztán a kör önmagába zárjon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15444
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2026.06.21. 13:28

Adamek írta:
A Vaskezű írta:
Adamek írta:szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re

Bővítsük ki a kört a döntősökkel is, és akkor mi is kijutnánk.

korai lenne még az nekünk

Észak- vagy Dél-Korai?

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.21. 13:29

Maradonapoli írta:
zaggar írta:Úgy látszik Ecuador nem jut be a nyolcaddöntőbe, ennyit erről.

pedig végig márkórossziztam a második félidőt


nem csoda, az ecuadori kapitány nevét ki se lehet mondani
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 13:39

A Vaskezű írta:
Adamek írta:
A Vaskezű írta:Bővítsük ki a kört a döntősökkel is, és akkor mi is kijutnánk.

korai lenne még az nekünk

Észak- vagy Dél-Korai?

momentán még nyugat, de már komp jár ár Leningrádba
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 13:40

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:Úgy látszik Ecuador nem jut be a nyolcaddöntőbe, ennyit erről.

pedig végig márkórossziztam a második félidőt


nem csoda, az ecuadori kapitány nevét ki se lehet mondani

ki lehet mondani, csak ha háromszor kimondod a tükörbe nézve akkor megjelenik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.21. 13:57

Tunézia 2. meccse alapján egyértelmű, hogy szabotázst követtek el. Már Gyökeresék ellen is.

Nso: Japán fantasztikusan játszott.
Hány meccset láttál életedben, firkász?
Ez szövetségbuktatás. Nem jött valami lóvé.

A törökön látszott, hogy levetné magát egy várfokról, ha lenne. Sírtak. A felsózott karthagóiak blazírt pofával vesztettek. Tévedésből se ütöttek rá egy lövést 90 perc alatt.
Kurva anyátokat! A katari csontozó hentesekkel együtt napalmot rátok! Csak a helyet foglaljátok.

Szegény japóknak is leesett. A 2. góltól már nem ünnepeltek annyira.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 15:13

nyúl írta:Tunézia 2. meccse alapján egyértelmű, hogy szabotázst követtek el. Már Gyökeresék ellen is.

Nso: Japán fantasztikusan játszott.
Hány meccset láttál életedben, firkász?
Ez szövetségbuktatás. Nem jött valami lóvé.

A törökön látszott, hogy levetné magát egy várfokról, ha lenne. Sírtak. A felsózott karthagóiak blazírt pofával vesztettek. Tévedésből se ütöttek rá egy lövést 90 perc alatt.
Kurva anyátokat! A katari csontozó hentesekkel együtt napalmot rátok! Csak a helyet foglaljátok.

Szegény japóknak is leesett. A 2. góltól már nem ünnepeltek annyira.

nem láttam egyik meccset sem, de elhiszem
Tunézia eddig nagyon nem ilyen profilú csapat volt, ha valamit tudtak akkor védekezni a beszarásig azt tudtak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.21. 15:26

Adamek írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:pedig végig márkórossziztam a második félidőt


nem csoda, az ecuadori kapitány nevét ki se lehet mondani

ki lehet mondani, csak ha háromszor kimondod a tükörbe nézve akkor megjelenik

azok nem a kaftik?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 16:54

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
zaggar írta:
nem csoda, az ecuadori kapitány nevét ki se lehet mondani

ki lehet mondani, csak ha háromszor kimondod a tükörbe nézve akkor megjelenik

azok nem a kaftik?

nem, ők a pénzszagra jelennek meg
Kampókéz (Candyman) a tükrös fazon, de rákerestem, ötször kell kimondani a nevét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.21. 17:52

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:szerencsére az éhező közép-amerikaiak a nyugger buliszigettel, a dél-amerikai harmadik vonal meg az olajos-abroszos srácok emelik helyettük is a szintet
amúgy tényleg elég lenne bőven az eddigi kupagyőzteseket meghívni egy elit körre és kész is lenne egy örök legjobb nyolc
az összes többi nagyjából céltáblának jár ki a VB-re

Nemzetek ligája 16os döntő?

mi van vele?

Lehetne egy 16 csapatos nemzetek ligaja A osztály ertelmezheto meccsekkel
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 18:03

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:Nemzetek ligája 16os döntő?

mi van vele?

Lehetne egy 16 csapatos nemzetek ligaja A osztály ertelmezheto meccsekkel

ja, lehetne
megmondom a frankót, azt se nézném már
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 37353
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: RC » 2026.06.21. 18:26

Ebből komoly vérengzés lehet.
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 18:43

valahogy ki kellene még bővíteni az ázsiai létszámot, kibaszás már, hogy Kuvait, Omán és Bahrein nem lehet ott
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.21. 19:26

HBI továbbra is Unaja Szimont mond a spanyol kapusra. Ki sejti miert mond egy extra A betűt?
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 19:36

Javier Arizmendi írta:HBI továbbra is Unaja Szimont mond a spanyol kapusra. Ki sejti miert mond egy extra A betűt?

nőnek nézi
logikailag vagy unaj vagy unaá lehetne, ő a kettőt ötvözi
ellenben Pappnét megtanulta rendesen kiejteni, egyedül az egész szpíker-stúdiós brigádból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.21. 19:44

Újabb bizonyíték, hogy érdemes volt reptereket építeni gyékényes repülőszőnyegeknek.
El is viselném, lehet nem nézni, de a katari csonttörés kihozott a sodromból. Fel lehet vásároli Párizst, Londont, de ezeket a kehes derviseket ne tukmálják a világra a potrohos sejkek.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.21. 19:52

nyúl írta:Újabb bizonyíték, hogy érdemes volt reptereket építeni gyékényes repülőszőnyegeknek.
El is viselném, lehet nem nézni, de a katari csonttörés kihozott a sodromból. Fel lehet vásároli Párizst, Londont, de ezeket a kehes derviseket ne tukmálják a világra a potrohos sejkek.

nyóc év múlva ők rendezhetnek, háromszoros hurrá
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég