BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38181
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.04. 08:00

Maradonapoli írta:Ez a Bodri mitől olyan nagy szám, hogy Perec ellenfele vele kampányol? Azon kívül hogy spanyol, már túl van a legjobb évein és ha jól tudom védekező középpályás... A gólem Haaland a másik, hát szerintem az sem egy nagy szám... kiscsapatok ellen villog max. annyi...

Haaland tagadta a pletykát, a Citynek se érdeke eladni, szerintem a Realnak pénze se lenne rá.
Rodri gondolom a neve miatt kell - spanyol és aranylabdás. Posztján kiemelkedő volt a sérülése előtt, a City onnantól esett be igazán. Ettől még a csúcsán túl van ( ezért esélyesebb is a megszerzése ), de mint írtam, spanyolként népszerű célpont lehet.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38181
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.04. 08:03

Maradonapoli írta:Az olaszok nagyon meg vannak zuhanva a sorozatban 3. elbaszott vb szereplés után, olyan csapattal álltak ki Luxemburg ellen, hogy kb. ligaválogatott - sem, jó pár serie b-s játékos is válogatott játékossá avanzsált, csak azért nem mondom, hogy utoljára, mert még lesz egy meccs + fiatalok, de jó páruknak szerintem ez a csúcs, az életreszóló élmény. Persze a megbízott szövkap is megéri pár szót, Silvio Baldini, aki fénykorában is többnyire kiesősjelölt csapatok edzője volt egy időben, azóta jobbára a c-ligában edzősködött, annyi, hogy az u21-es válogatottat rábízták, most meg a nagyot is két meccsre... Következő ellenfél Görögország...

Amíg nincs meg az új edző, ezek lényegtelen meccsek. Múltkor nem a teljes U-21-el álltak ki?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.04. 10:50

Szarka írta:
Maradonapoli írta:Az olaszok nagyon meg vannak zuhanva a sorozatban 3. elbaszott vb szereplés után, olyan csapattal álltak ki Luxemburg ellen, hogy kb. ligaválogatott - sem, jó pár serie b-s játékos is válogatott játékossá avanzsált, csak azért nem mondom, hogy utoljára, mert még lesz egy meccs + fiatalok, de jó páruknak szerintem ez a csúcs, az életreszóló élmény. Persze a megbízott szövkap is megéri pár szót, Silvio Baldini, aki fénykorában is többnyire kiesősjelölt csapatok edzője volt egy időben, azóta jobbára a c-ligában edzősködött, annyi, hogy az u21-es válogatottat rábízták, most meg a nagyot is két meccsre... Következő ellenfél Görögország...

Amíg nincs meg az új edző, ezek lényegtelen meccsek. Múltkor nem a teljes U-21-el álltak ki?

Az oké, hogy lényegtelen, de azért viccesen néz majd ki egyesek életrajzában pályafutásuk végeztével, azt összegezve: zömét a serie b-ben, c-ben tolták, mégis 1-2 szeres válogatottak. Ez is a kapkodást az ötletelést stb, jeleníti meg vagyis a digó foci jelenkori válságát, mert ott alapból nem hogy a válogatottságnak, de a serie a-s szereplésnek is bevett hagyományai vannak. Alapemberré csak azután válhat valaki, ha megjárta legalább a harmadosztály, másodosztályt stb. szóval nem sokkal könnyebb kiérdemelni és odakerülni, mint egy szabadkőműves páholyba. Yamal pl. ha olaszba születik, akkor fejlődési idejét tekintve kb. most kerülne be bizonyításra a Ternanától a Juve Stabia keretébe és ha lenyom 1-2 jobb szezont, akkor jöhetne a Parma, mielőtt mondjuk majd két év múlva elviszi a Milan kiegészítőembernek a 28-35 éves kor közötti kezdői mellé.
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38181
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.04. 13:01

Maradonapoli írta:
Szarka írta:
Maradonapoli írta:Az olaszok nagyon meg vannak zuhanva a sorozatban 3. elbaszott vb szereplés után, olyan csapattal álltak ki Luxemburg ellen, hogy kb. ligaválogatott - sem, jó pár serie b-s játékos is válogatott játékossá avanzsált, csak azért nem mondom, hogy utoljára, mert még lesz egy meccs + fiatalok, de jó páruknak szerintem ez a csúcs, az életreszóló élmény. Persze a megbízott szövkap is megéri pár szót, Silvio Baldini, aki fénykorában is többnyire kiesősjelölt csapatok edzője volt egy időben, azóta jobbára a c-ligában edzősködött, annyi, hogy az u21-es válogatottat rábízták, most meg a nagyot is két meccsre... Következő ellenfél Görögország...

Amíg nincs meg az új edző, ezek lényegtelen meccsek. Múltkor nem a teljes U-21-el álltak ki?

Az oké, hogy lényegtelen, de azért viccesen néz majd ki egyesek életrajzában pályafutásuk végeztével, azt összegezve: zömét a serie b-ben, c-ben tolták, mégis 1-2 szeres válogatottak. Ez is a kapkodást az ötletelést stb, jeleníti meg vagyis a digó foci jelenkori válságát, mert ott alapból nem hogy a válogatottságnak, de a serie a-s szereplésnek is bevett hagyományai vannak. Alapemberré csak azután válhat valaki, ha megjárta legalább a harmadosztály, másodosztályt stb. szóval nem sokkal könnyebb kiérdemelni és odakerülni, mint egy szabadkőműves páholyba. Yamal pl. ha olaszba születik, akkor fejlődési idejét tekintve kb. most kerülne be bizonyításra a Ternanától a Juve Stabia keretébe és ha lenyom 1-2 jobb szezont, akkor jöhetne a Parma, mielőtt mondjuk majd két év múlva elviszi a Milan kiegészítőembernek a 28-35 éves kor közötti kezdői mellé.

Ezt adom.
Én csak arra gondoltam, hogy a mostani átmeneti 1-2 meccs tök lényegtelen es csak pont arra szolgál, hogy jópáran válogatottságot kapjanak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.05. 10:14

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:Majdnem csodát tett a Catanzaro, 0:2-ről álltak fel, kurvára megérdemelték volna mininmum a 2x15 perces hosszabbítást.
Kibaszott kretének a digók, dugják fel maguknak a kurva osztályozós rendszerüket! Ha összeengedik angol mintára csapatokat play-offra, akkor legyen már mindenkinek tiszta lap, ne legyen már előny, hogy előrébb végeztt valaki a bajnokságban. Ha meg nem akarják, jusson fel csak az első 3 (4), mint régen, de így egy nagy sz*r...


Egy szinttel lejjebb úgy tűnik, h a Brescia elcseszi, bár igazság szerint az egész idényt elnézve az Ascoli jobban megérdemelné a feljutást.

az még egy ki-ki meccs, akár a Brescia is behúzhatja


persze, de eléggé kipukkadtak a szezon végére, mintha begörcsöltek volna, h feljuthatnak vagy kiderült, h még sincs elég pénz
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.05. 12:17

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Egy szinttel lejjebb úgy tűnik, h a Brescia elcseszi, bár igazság szerint az egész idényt elnézve az Ascoli jobban megérdemelné a feljutást.

az még egy ki-ki meccs, akár a Brescia is behúzhatja


persze, de eléggé kipukkadtak a szezon végére, mintha begörcsöltek volna, h feljuthatnak vagy kiderült, h még sincs elég pénz

nagyon hosszú a szezon, a végére minden rájátszásos gárda kipukkad, az utolsó "métereke" már úgy teszik meg, mint a martoni futók... + elég lutri is már ez a része a dolognak, ennyi erővel sorsolhatnák is 4. feljutót, jobban óvnák a játékosok egészségét, az tuti
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.10. 13:11

Globalista Pali migránscsempész lett, megint vitt egy négert a lilákhoz!
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.13. 16:47

- Yaya elvtárs! Szereti a mi nagy bölcs vezérünket?
- Há' hogyne!
- Mától fogva maga a szloták bratyiszlava vezetőedzője...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.16. 17:55

Az ETO szerencsés sorsolást kapott, izlandi ellenfél, Viking Úr - ennek amúgy örülök - már legalábbis olyan szempontból, hogy politikailag nem terhelt az ellenfél, nem valamelyik szutyok kis-antant állam bajnokával kell selejteznie, mert ezek ott olyan szinten felszívják magukat magyarok ellen, mintha a Real Madrid lenne az ellenfél, magyarok meg a gyűlölettől izzó stadionokba a szokásoson felül is összeszarják magukat, a magyar edzők meg képtelenek érdemben reagálni - lásd Kaszinós Gyurit, akik többször húztak faszra a romanugrók csapatával együtt... A Fradin kívül nem nagyon mernék más csapatot összeengedni ilyenekkel... ja, ők meg is kapták: Vojvodina....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maradonapoli 2026.06.16. 17:58-kor.
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.16. 17:58

ETO-Rejkjavik

FTC-Újvidék
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.16. 17:59

Maradonapoli írta:Az ETO szerencsés sorsolást kapott, izlandi ellenfél, Viking Úr - ennek amúgy örülök - már legalábbis olyan szempontból, hogy politikailag nem terhelt az ellenfél, nem valamelyik szutyok kis-antant állam bajnokával kell selejteznie, mert ezek ott olyan szinten felszívják magukat magyarok ellen, mintha a Real Madrid lenne az ellenfél, magyarok meg a gyűlölettől izzó stadionokba a szokásoson felül is összeszarják magukat, a magyar edzők meg képtelenek érdemben reagálni - lásd Kaszinós Gyurit, akik többször húztak faszra a romanugrók csapatával együtt... A Fradin kívül nem nagyon mernék más csapatot összeengedni ilyenekkel... ja, ők meg is kapták: Vojvodina....


Ááá, a jereváni rádió gyorsabb volt ;)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.16. 18:08

zaggar írta:
Maradonapoli írta:Az ETO szerencsés sorsolást kapott, izlandi ellenfél, Viking Úr - ennek amúgy örülök - már legalábbis olyan szempontból, hogy politikailag nem terhelt az ellenfél, nem valamelyik szutyok kis-antant állam bajnokával kell selejteznie, mert ezek ott olyan szinten felszívják magukat magyarok ellen, mintha a Real Madrid lenne az ellenfél, magyarok meg a gyűlölettől izzó stadionokba a szokásoson felül is összeszarják magukat, a magyar edzők meg képtelenek érdemben reagálni - lásd Kaszinós Gyurit, akik többször húztak faszra a romanugrók csapatával együtt... A Fradin kívül nem nagyon mernék más csapatot összeengedni ilyenekkel... ja, ők meg is kapták: Vojvodina....


Ááá, a jereváni rádió gyorsabb volt ;)

megkaptuk Soros Gyuri bácsitól az utalást
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.16. 18:44

zaggar írta:ETO-Rejkjavik

FTC-Újvidék

simaliba
második kört mindketten a kl-ben kezdik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 18016
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2026.06.16. 22:38

Kép
Mé' nem a régi adidas logót tették rá
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.16. 22:40

Savaria1919 írta:Kép
Mé' nem a régi adidas logót tették rá

Erős, árja jellem! Átment!
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.16. 23:10

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:Az ETO szerencsés sorsolást kapott, izlandi ellenfél, Viking Úr - ennek amúgy örülök - már legalábbis olyan szempontból, hogy politikailag nem terhelt az ellenfél, nem valamelyik szutyok kis-antant állam bajnokával kell selejteznie, mert ezek ott olyan szinten felszívják magukat magyarok ellen, mintha a Real Madrid lenne az ellenfél, magyarok meg a gyűlölettől izzó stadionokba a szokásoson felül is összeszarják magukat, a magyar edzők meg képtelenek érdemben reagálni - lásd Kaszinós Gyurit, akik többször húztak faszra a romanugrók csapatával együtt... A Fradin kívül nem nagyon mernék más csapatot összeengedni ilyenekkel... ja, ők meg is kapták: Vojvodina....


Ááá, a jereváni rádió gyorsabb volt ;)

megkaptuk Soros Gyuri bácsitól az utalást


akkor van pénz mixelni ;)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.16. 23:18

Savaria1919 írta:Kép
Mé' nem a régi adidas logót tették rá

én is ezt fejtegettem itt anno a mi mezünk kapcsán
az a szitu, hogy minden válogatott szerkóból a hazai az új, ocsmány logós, a vendég meg a menő originals logós az Adidasnál
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.16. 23:18

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Ááá, a jereváni rádió gyorsabb volt ;)

megkaptuk Soros Gyuri bácsitól az utalást


akkor van pénz mixelni ;)

kivárás van, kieséses szakaszra, ott már nincs mellébeszéd
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 18016
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2026.06.16. 23:51

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Kép
Mé' nem a régi adidas logót tették rá

én is ezt fejtegettem itt anno a mi mezünk kapcsán
az a szitu, hogy minden válogatott szerkóból a hazai az új, ocsmány logós, a vendég meg a menő originals logós az Adidasnál

Akkor remélem vendégből is érkezik új garnitúra, bár abból tavaly újítottak be és általában kétévente cserélgetnek:
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54296
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.17. 00:08

csak úgy feldobta a yt - Puhl Sándor itt amúgy mi a f*szt csinált?

https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8ILsOB_Q
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég