Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.06. 19:08

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.

Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál

Főleg a 460 meccs a Poolban

Maradona elvtárs, sekeljeit tisztelettel az idei csapatának utalnám közvetlenül, legyen szíves nevezze nevén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Javier Arizmendi 2026.06.06. 19:10-kor.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 19:10

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.

Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál

Főleg a 460 meccs a Poolban

mennyiség és minőség
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47561
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.06. 21:07

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.

nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
2020-ig sehova se jutottak ki. Erre utaltam.
Igen, Litmanen világklasszis volt. Annak a BL-győztes Ajaxnak a legjobbja. Egyébként apja-anyja futballista volt. Ő az a kivétel, aki beleszületett, plusz akivel a képesség veleszületett. De ő se tudta a hátára venni a népét.
Hyypia nem volt Szobó-kaliber. Harapta a vasat is. Kuttor speeden.
Pukkinál Varga B. jobb bekötött szemmel. De még Szalacsi is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 21:26

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
2020-ig sehova se jutottak ki. Erre utaltam.
Igen, Litmanen világklasszis volt. Annak a BL-győztes Ajaxnak a legjobbja. Egyébként apja-anyja futballista volt. Ő az a kivétel, aki beleszületett, plusz akivel a képesség veleszületett. De ő se tudta a hátára venni a népét.
Hyypia nem volt Szobó-kaliber. Harapta a vasat is. Kuttor speeden.
Pukkinál Varga B. jobb bekötött szemmel. De még Szalacsi is.

az, hogy 95-ben hogyan tudta Weah és Klinsmann is megelőzni az Aranylabda szavazáson nagy rejtély
illetve érthető, de szomorú
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.06. 21:40

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
2020-ig sehova se jutottak ki. Erre utaltam.
Igen, Litmanen világklasszis volt. Annak a BL-győztes Ajaxnak a legjobbja. Egyébként apja-anyja futballista volt. Ő az a kivétel, aki beleszületett, plusz akivel a képesség veleszületett. De ő se tudta a hátára venni a népét.
Hyypia nem volt Szobó-kaliber. Harapta a vasat is. Kuttor speeden.
Pukkinál Varga B. jobb bekötött szemmel. De még Szalacsi is.

ne vicceljünk már kérem...

Puki 133/43 a válogatottban, 111/30 meccs a spanyol, német, angol elitligákban, szezon játékosa, gólkirálya az angol csempóban
Varga 29/15 a válogatottban, 0 meccs elitligában, 0 meccs ezek másodosztályaiban
Szalacsi 86/26 a válogatottban, 276/54 meccs bundesliga - de legtöbbször csak 20- perces csere, plusz sz*rabb %-os hatékonyság, mint a finng játékosnál
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.07. 01:23

brazilok 9-et cseréltek a félidőben, tényleg sok értelme van az ilyen meccseknek
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.07. 01:25

Adamek írta:
nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
2020-ig sehova se jutottak ki. Erre utaltam.
Igen, Litmanen világklasszis volt. Annak a BL-győztes Ajaxnak a legjobbja. Egyébként apja-anyja futballista volt. Ő az a kivétel, aki beleszületett, plusz akivel a képesség veleszületett. De ő se tudta a hátára venni a népét.
Hyypia nem volt Szobó-kaliber. Harapta a vasat is. Kuttor speeden.
Pukkinál Varga B. jobb bekötött szemmel. De még Szalacsi is.

az, hogy 95-ben hogyan tudta Weah és Klinsmann is megelőzni az Aranylabda szavazáson nagy rejtély
illetve érthető, de szomorú


volt még abban a csapatban egy Paatelainen vagy ilyesmi nevű ürge, az sem volt rossz
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.07. 07:47

zaggar írta:brazilok 9-et cseréltek a félidőben, tényleg sok értelme van az ilyen meccseknek

csak nyolcat, kettőt a 71. egyet meg a 17. percben
tiszta számmisztika, ezek tuti lepaktáltak a gonosz erőkkel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.07. 08:15

zaggar írta:
Adamek írta:
nyúl írta:2020-ig sehova se jutottak ki. Erre utaltam.
Igen, Litmanen világklasszis volt. Annak a BL-győztes Ajaxnak a legjobbja. Egyébként apja-anyja futballista volt. Ő az a kivétel, aki beleszületett, plusz akivel a képesség veleszületett. De ő se tudta a hátára venni a népét.
Hyypia nem volt Szobó-kaliber. Harapta a vasat is. Kuttor speeden.
Pukkinál Varga B. jobb bekötött szemmel. De még Szalacsi is.

az, hogy 95-ben hogyan tudta Weah és Klinsmann is megelőzni az Aranylabda szavazáson nagy rejtély
illetve érthető, de szomorú


volt még abban a csapatban egy Paatelainen vagy ilyesmi nevű ürge, az sem volt rossz

Forsell se volt rossz, 10 év premier league, bundás kombo. Varga a görög ligaig jutott, ilyen fel nem fedezett zsenik finnben is lehettek. Varga karrierje nem összevetheto Pukkival.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.07. 08:40

Javier Arizmendi írta:
zaggar írta:
Adamek írta:az, hogy 95-ben hogyan tudta Weah és Klinsmann is megelőzni az Aranylabda szavazáson nagy rejtély
illetve érthető, de szomorú


volt még abban a csapatban egy Paatelainen vagy ilyesmi nevű ürge, az sem volt rossz

Forsell se volt rossz, 10 év premier league, bundás kombo. Varga a görög ligaig jutott, ilyen fel nem fedezett zsenik finnben is lehettek. Varga karrierje nem összevetheto Pukkival.

a karrierjük nem, viszont a játékuk sem
statisztikában Maradona nem lenne benne a top 1000 Barca játékosban, számokban ronggyá veri őt Hamsík a Napoliban, Pelé azt se tudja merre van a legközelebbi topliga
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4676
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2026.06.07. 08:44

SuperDepor írta:
Adamek írta:azért ez a Szappanos búcsú is kemény, összesen van a srácnak kb 35 perccel több játékideje a válogatottban mint Maradonapolinak vagy nekem, de úgy búcsúzkodik mint aki végigvédett 5 VB-t

Elbúcsúzott a válogatottságól? Nagy veszteség a magyar futballnak.

Van 3 meccse ebből egyet védett végig. Nem akarom bántani de ezért külön búcsúztató...
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.07. 11:49

Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.07. 12:16

zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

inkább az Ascoli-Bresciát kövesd 18.00-tól ;)
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.07. 12:23

zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

Maldivok-Bangaldesh is lesz, utóbbi az U23 csapatával áll ki, jelentsen ez a korosztály bármit is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.07. 13:15

Maradonapoli írta:
zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

inkább az Ascoli-Bresciát kövesd 18.00-tól ;)


ez igen derék idea kedves Maradonapoli, ha esetlegesen netán talán létezne oly kanális, melyen követhető, ne titkold el előlem.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.07. 13:17

Adamek írta:
zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

Maldivok-Bangaldesh is lesz, utóbbi az U23 csapatával áll ki, jelentsen ez a korosztály bármit is


amúgy nagyon jó kis roncsderbik vannak, ma asszem visszavágója lesz a Lesotho-Kenya szuperrangadónak is, de a tegnapi vagy tegnapelőtti Thaiföld-Kuvait is jó csemege lehetett
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 98396
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2026.06.07. 13:32

zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

Úgy olvastam korábban, hogy a nők sportolását igen, így a női focit is, de a férfiakét valamennyire megtűrik, bár időnként leállítanak meccseket, meg balhéznak, hogy ne legyenek rövidnadrágban.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.07. 13:47

Cselszky írta:
zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

Úgy olvastam korábban, hogy a nők sportolását igen, így a női focit is, de a férfiakét valamennyire megtűrik, bár időnként leállítanak meccseket, meg balhéznak, hogy ne legyenek rövidnadrágban.

Hogy tud létezni olyan rendszer, ahol meg szorakozni se lehet. Ha nincs sehol se egy szelep, ahol levezethesd a feszultseget.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.07. 14:04

zaggar írta:
Adamek írta:
zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

Maldivok-Bangaldesh is lesz, utóbbi az U23 csapatával áll ki, jelentsen ez a korosztály bármit is


amúgy nagyon jó kis roncsderbik vannak, ma asszem visszavágója lesz a Lesotho-Kenya szuperrangadónak is, de a tegnapi vagy tegnapelőtti Thaiföld-Kuvait is jó csemege lehetett

jó a meccs? Paki jó hamar megmutatta ki a Himalája ura
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.07. 14:04

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:Lehet, h perverz vagyok, de megnézném a mai afgán-paki meccset, főleg mivel elméletben a talibán betiltotta a sportot.

inkább az Ascoli-Bresciát kövesd 18.00-tól ;)


ez igen derék idea kedves Maradonapoli, ha esetlegesen netán talán létezne oly kanális, melyen követhető, ne titkold el előlem.

a követés nem feltétlen jelent meccsnézést - van ugye pl. az eredmenyek.com nevű oldal is :P direkt nem azt írtam, hogy nézd... ;)
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég