Adamek írta:Javier Arizmendi írta:Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál
Főleg a 460 meccs a Poolban
Maradona elvtárs, sekeljeit tisztelettel az idei csapatának utalnám közvetlenül, legyen szíves nevezze nevén.