Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
bohócok ezek a finnek, valami komolyabb csapat ellen, mint Andorra már 3 gólos hátrányban lennénk...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Mech írta:Adamek írta:az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
azért a torna első 3 hetét masszívan lepihenhetik a nagycsapatok, hetente 1-et kell játszani a csoportban, utána pörög fel jobban a sztori
ráadásul minden csoportban egy normális ellenfél van nekik kb, a 3-4. kalapos csapatot azért még a B-vel is pofozni fogják a nagyok
lehet itt dark horse-okban reménykedni, hogy japán, ausztria, szenegál, norvég, stb de ők is full topligás sorral jönnek, semmivel sem lesznek pihentebbek mint egy francia/angol/spanyol stb csapat szerintem
A spanyol B leikszelt tegnap Irakkal , a Francia kezdő kikapott az elefántoktól.
Barimeccsek, meg tuti próbálkoztak a nagyok új dolgokkal.
Azt is adom , hogy lesz idő pihenni, egy csoportgyőzelem már elég a továbbjutáshoz.
Mindezek ellenére nem lehetetlen egy meglepetés győzelem, de egy elődöntős 90%, hogy egy fekete-ló lesz. Leginkább, mert a sztárok kizsigereltek, es egy jó vedekező taktikàval bármeddig el lehet jutni.
Én azért Francia győzelemre tippelek, de az ellenfele meglepetés lesz ( mondjuk Japán ).
az igazi meglepetés az lenne ha Japán két év múlva EB-t nyerne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Akkor most kijutottunk a vb-re?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
szerintem most nyertük meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
szerintem most nyertük meg
a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Maradonapoli írta:Adamek írta:Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
szerintem most nyertük meg
a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet
nem lennék most Vejnemöjnenék helyében
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Maradonapoli írta:Adamek írta:szerintem most nyertük meg
a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet
nem lennék most Vejnemöjnenék helyében
azt mondtuk legyen magyar vb kijutás és lett magyar vb kijutás
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
nyúl írta:Szarka írta:nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.
Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
nyúl írta:Szarka írta:nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.
Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:nyúl írta:Szarka írta:Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene
Nálunk nem geográfiai gond van, ezt adom :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:nyúl írta:Szarka írta:Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.
nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Adamek írta:nyúl írta:A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene
Nálunk nem geográfiai gond van, ezt adom :)
nálunk abszolút tiszta a képlet, itt minden gond
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Tunézia azért nem nagyon szokta ötösével nyelni a cuccost, ha máshoz nem is értettek soha de a foci megölésére mindig jók voltak
fura ez tőlük
fura ez tőlük
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Szarka írta:nyúl írta:A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.
Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.
nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
ETO
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80015
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Javier Arizmendi írta:Adamek írta:Szarka írta:Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.
nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Az igaz, hogy Vitális mellett Bödét is vinné Celtic?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
- Maradonapoli
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 54302
- Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Javier Arizmendi írta:Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál
Fiaim! Köszönöm, hogy megtiszteltetek és a Jesiva elé hoztátok vitátok.
- Adamek fiam, neked igaza van.
- Javier Arizmendi fiam, neked is igazad van.
Tórikus magyarázat problémátokra: Hyppia, ha stabilan sokáig is szerepelt a Poolban, mégiscsak egy favágó védő volt egy kreatív középpályáshoz - mint Szoboszlai - már posztjánál fogva sem ér fel. לעומת זאת! Pukitól ki volt nekünk jobb csatárunk az utóbbi 20 évben?
Most pedig adjátok ide szépen a bíráskodásért járó 5-5 sékelt fejenként és menjetek békével!
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég