Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.05. 21:12

bohócok ezek a finnek, valami komolyabb csapat ellen, mint Andorra már 3 gólos hátrányban lennénk...
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 21:14

Szarka írta:
Mech írta:
Adamek írta:az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

azért a torna első 3 hetét masszívan lepihenhetik a nagycsapatok, hetente 1-et kell játszani a csoportban, utána pörög fel jobban a sztori
ráadásul minden csoportban egy normális ellenfél van nekik kb, a 3-4. kalapos csapatot azért még a B-vel is pofozni fogják a nagyok

lehet itt dark horse-okban reménykedni, hogy japán, ausztria, szenegál, norvég, stb de ők is full topligás sorral jönnek, semmivel sem lesznek pihentebbek mint egy francia/angol/spanyol stb csapat szerintem

A spanyol B leikszelt tegnap Irakkal , a Francia kezdő kikapott az elefántoktól.
Barimeccsek, meg tuti próbálkoztak a nagyok új dolgokkal.
Azt is adom , hogy lesz idő pihenni, egy csoportgyőzelem már elég a továbbjutáshoz.

Mindezek ellenére nem lehetetlen egy meglepetés győzelem, de egy elődöntős 90%, hogy egy fekete-ló lesz. Leginkább, mert a sztárok kizsigereltek, es egy jó vedekező taktikàval bármeddig el lehet jutni.


Én azért Francia győzelemre tippelek, de az ellenfele meglepetés lesz ( mondjuk Japán ).

az igazi meglepetés az lenne ha Japán két év múlva EB-t nyerne
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.05. 22:25

Akkor most kijutottunk a vb-re?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 23:02

Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?

szerintem most nyertük meg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.05. 23:50

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?

szerintem most nyertük meg

a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 23:56

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?

szerintem most nyertük meg

a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet

nem lennék most Vejnemöjnenék helyében
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.06. 08:22

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:szerintem most nyertük meg

a nép boldog, hogy velünk ünnepelhet

nem lennék most Vejnemöjnenék helyében

azt mondtuk legyen magyar vb kijutás és lett magyar vb kijutás
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47561
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.06. 08:42

Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.06. 09:13

nyúl írta:
Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.

Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47561
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.06. 11:14

Szarka írta:
nyúl írta:
Maradonapoli írta:Akkor most kijutottunk a vb-re?
Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.

Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.

A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 13:22

nyúl írta:
Szarka írta:
nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.

Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.

A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.06. 13:43

nyúl írta:
Szarka írta:
nyúl írta:Érdekes, hogy a finnek futballban nálunk is nagyobb lúzerek. De legalább a jégkorongra, meg a klímára foghatják 60 év balfaszkodás helyett.

Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.

A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.06. 13:44

Adamek írta:
nyúl írta:
Szarka írta:Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.

A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene

Nálunk nem geográfiai gond van, ezt adom :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 13:53

Szarka írta:
nyúl írta:
Szarka írta:Pont a geográfiájuk indokolja, hogy miért téli sportokban jók, és a futballban kevésbé. Semmi meglepő nincs a gyenge finn fociban, az kvázi az elvárt norma.

A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.

nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 13:54

Szarka írta:
Adamek írta:
nyúl írta:A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

vagy Izland, ahol az egy főre jutó profi labdajátékosok talán mindenkit vernek
amúgy se az extrém hideg a foci legnagyobb gyilkosa, az extrém meleget nehezebb legyűrni
és mégis mindkét szélsőséges környezet fossa a VB résztvevőket, csak mi vagyunk beoltva ellene

Nálunk nem geográfiai gond van, ezt adom :)

nálunk abszolút tiszta a képlet, itt minden gond
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 16:56

Tunézia azért nem nagyon szokta ötösével nyelni a cuccost, ha máshoz nem is értettek soha de a foci megölésére mindig jók voltak
fura ez tőlük
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.06. 17:21

Adamek írta:
Szarka írta:
nyúl írta:A norvégok ugyanannyian vannak kb. lélekszámban, van világsztárjuk, s nem egy tornára jutottak ki. Ott sincs melegebb.

Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.

nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.06. 17:33

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Nekik sokat segít, hogy közel van a brit piac, utánpótlas-nevelés, illetve nem jártam arra, de szerintemm barátibb a klíma arrafelé.

nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.

Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.06. 17:45

Az igaz, hogy Vitális mellett Bödét is vinné Celtic?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.06. 19:00

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:nem igazán barátibb
szerintem a lényeg, hogy más anyagból vannak gyúrva, más vérvonal, az egyik őshonos északi viking a másik meg valami keleti lepattanó aki nagyon benézte, hogy hova vándorolt be

Azért a finnek se mindig kutyautok, Litmanen vilagklasszis volt kb., Hyypia is Szobo környéke volt, Pukki jobb volt mint bármelyik csatarunk az elmúlt 30 évben.

Litmanen tényleg az volt, ő minimum egy aranybogyót megérdemelt volna
a többi nettó kabaré amit írtál

Fiaim! Köszönöm, hogy megtiszteltetek és a Jesiva elé hoztátok vitátok.

- Adamek fiam, neked igaza van.

- Javier Arizmendi fiam, neked is igazad van.

Tórikus magyarázat problémátokra: Hyppia, ha stabilan sokáig is szerepelt a Poolban, mégiscsak egy favágó védő volt egy kreatív középpályáshoz - mint Szoboszlai - már posztjánál fogva sem ér fel. לעומת זאת! Pukitól ki volt nekünk jobb csatárunk az utóbbi 20 évben?
Most pedig adjátok ide szépen a bíráskodásért járó 5-5 sékelt fejenként és menjetek békével!
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég