Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 18017
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » Ma, 11:00

Mech írta:Dunaújváros visszalépett az NB III-tól

A Putnok is, pedig ott korábban NB II-es célok is voltak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23188
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 45 perccel ezelőtt

Savaria1919 írta:
Mech írta:Dunaújváros visszalépett az NB III-tól

A Putnok is, pedig ott korábban NB II-es célok is voltak.

Voltak is nb2-ben, a 2012/13-as szezonban

egyébként biztos vagyok benne, hogy még 5-6 csapat bedobja a törcsit a nyáron az nb3-ban, de várok nb2-es visszalépőt is


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég