Mech írta:Dunaújváros visszalépett az NB III-tól
A Putnok is, pedig ott korábban NB II-es célok is voltak.
Mech írta:Dunaújváros visszalépett az NB III-tól
Savaria1919 írta:Mech írta:Dunaújváros visszalépett az NB III-tól
A Putnok is, pedig ott korábban NB II-es célok is voltak.
Jelenlévő fórumozók: RC valamint 6 vendég