Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 37353
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: RC » 2026.06.22. 20:35

Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.22. 20:48

Nektek nem hiányzik egy halk, kis vuvuzela a hangulathoz?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.22. 20:59

Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 21:04

zaggar írta:Nektek nem hiányzik egy halk, kis vuvuzela a hangulathoz?

rőt muffok terpeszben, azok hiányoznak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 21:05

első meccs amit végignéztem
a közepe uncsi volt ellenfél híján
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47560
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.22. 21:48

Na takarodj, Messi!
Ha berúgja a 11-est, 2 meccsen 6.
Nincs ilyen.
Van. De hogy bír lenni?

Van ebben valami rendellenes, ami igazságtalanul értékel le, helyez más mértékegységbe mindenkit.
Messi most már a múltra is árnyékot vet. Bántja az eszményeimet. Kikezdi a nagyság párizsi méterrúdját. Mindent újraír.

Maradona 86-ban összesen 5 gólt szerzett. 7 meccsen. S mit loholt, birkózott érte. Félpályányikat sprintelt, összerugdalták.

Messi meg se nagyon izzad. Annyira érzi a második hullámot, a támaszkodó lábhoz küldött lövéseket. A finom egy-kettőket, lyukra futtatásokat. Mindent rá játszanak ki, keresik, mégis csak egyetlen kiszámítható elem van: hogy nem lehet megállítani. Jön időre, mint egy japán szupervonat.

Ő tényleg valami külön kategória, mint Ubul a viccben, akinek külön osztályt nyitnak az elmekórtanon.

Miközben ámulok, nekem ez már sok. Nem emberi léptékű.

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.22. 22:03

Viszont a többi argentin nem túl éles. Több kellene tőlük
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 98395
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2026.06.22. 22:17

RC írta:Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?

Aszonta a szpíker, hogy jogos elmaradása esetén nem, csak jogtalan megítélése esetén. A logikáját nem látom. Jogtalanból ne essen már gól, rendben, de elnézett jogosból sem? Már követni sincs kedvem ezeket a variálásokat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.22. 22:30

Cselszky írta:
RC írta:Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?

Aszonta a szpíker, hogy jogos elmaradása esetén nem, csak jogtalan megítélése esetén. A logikáját nem látom. Jogtalanból ne essen már gól, rendben, de elnézett jogosból sem? Már követni sincs kedvem ezeket a variálásokat.

a FIFA vezetői szimmetriaellenesek, más magyarázat nincs
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Tegnap, 08:09

na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » Tegnap, 08:12

Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak

2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim

Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Tegnap, 08:24

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak

2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim

Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak

hárommal számolok nekik
a spanyolok öttel is nyerik a csoportot és ők pont nem az a munkamániás nép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23186
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » Tegnap, 08:26

Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)

nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D

egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23186
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » Tegnap, 08:28

Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80005
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » Tegnap, 08:58

Mech írta:Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt

kizártnak tartom, hogy benne is lesz annyi tűz mint Messiékben és a negyven árnyékában VB-re menjen, túl azon, hogy már valszeg a következő VB-re is lesz nála jobb francia csatár
a 25-30 viszont anélkül is össze fog jönni neki, a 25 már akár most is, de ő nem az a zseni fazon aki a halálos ágyán is úgy bánik majd a labdával ahogy azt eddig ketten tudták/tudják a világtörténelemben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15444
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » Tegnap, 09:54

Adamek írta:
Mech írta:Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt

kizártnak tartom, hogy benne is lesz annyi tűz mint Messiékben és a negyven árnyékában VB-re menjen, túl azon, hogy már valszeg a következő VB-re is lesz nála jobb francia csatár
a 25-30 viszont anélkül is össze fog jönni neki, a 25 már akár most is, de ő nem az a zseni fazon aki a halálos ágyán is úgy bánik majd a labdával ahogy azt eddig ketten tudták/tudják a világtörténelemben

Igen, ez a fickó inkább a C-re hasonlít, csak már cselezni sem próbál. Mindent megpróbált kicsiszolni, ami automatizmusok szintjén megtanulható, vagy erővel és gyorsasággal megoldható. De semmilyen ösztönösség, vagy váratlanság nincs benne, és baromira unalmas.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » Tegnap, 10:05

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak

2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim

Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak

hárommal számolok nekik
a spanyolok öttel is nyerik a csoportot és ők pont nem az a munkamániás nép

Ez néz ki a legvalószínűbb eredménynek. Jó kis 0-0, max utolsó perces kontragóllal a spanyoloknak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » Tegnap, 10:07

Mech írta:
Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)

nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D

egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet

Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15444
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » Tegnap, 10:09

Szarka írta:
Mech írta:
Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)

nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D

egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet

Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.

A tippjátékban ne felejts el tippelni!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38183
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » Tegnap, 10:21

A Vaskezű írta:
Szarka írta:
Mech írta:nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D

egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet

Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.

A tippjátékban ne felejts el tippelni!

Igyekszem, csak többet is tolok.
Legutóbb ahogy néztem, a fórumoson masodik voltam, a haverin első vagyok nyereségesség alapján ( ott játékpenzben toljuk tippmix oddsok alapján ) és 4. Össznyeremény alapján ( veszteséget nem számolva ).

Ó baszki 22-re nem is voltak tippjeim. Köszi hogy szóltál .
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 8 vendég