Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.03. 13:02

Mech írta:Leni Józsi góllal debütált a Haiti válogatottban, viszik is a vb-re.

Benbuali (ETO) és Duarte (PAFC) megy még az nb1-ből.

Jocó elvileg a VB után tiplizik Líg1-be haza
ő lesz az idei topligás eladásunk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.03. 20:26

Adamek írta:
zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00

szerintem Curacao erősebb mint Haiti



pár hete még ott tartottak, Irán lehet h be se mehet a szabadság honába
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.04. 08:11

Most nézem, hogy meg a csoportmeccsek se egy helyen lesznek, hát baszki, az milyen jó lesz csapatnak és szurkolóknak is, hogy Kaliforniából Vancuverbe repülhetnek ket csoportmeccs közt...
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.04. 22:39

az olyan edzőmeccseknek mi értelme lehet a VB előtt pár nappal, ahol a 11- ből heten nincsenek egyáltalán benne a VB keretben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.05. 08:53

Adamek írta:az olyan edzőmeccseknek mi értelme lehet a VB előtt pár nappal, ahol a 11- ből heten nincsenek egyáltalán benne a VB keretben

kikről van szó?

volt pár érdekes eredmény tegnap is:
a franciák a fényessel felállva otthon kikaptak az elefántoktól (Doué bátyja zseniálisat játszott a vendégeknél)
mehikó - szerb 5-1
spanyol-irak 1-1

nyilván sokat ezek nem számítanak, de az európaiak borzalmas formában várják a vbt

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.05. 09:04

Adamek írta:
zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00

szerintem Curacao erősebb mint Haiti

A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 10:05

Mech írta:
Adamek írta:az olyan edzőmeccseknek mi értelme lehet a VB előtt pár nappal, ahol a 11- ből heten nincsenek egyáltalán benne a VB keretben

kikről van szó?

volt pár érdekes eredmény tegnap is:
a franciák a fényessel felállva otthon kikaptak az elefántoktól (Doué bátyja zseniálisat játszott a vendégeknél)
mehikó - szerb 5-1
spanyol-irak 1-1

nyilván sokat ezek nem számítanak, de az európaiak borzalmas formában várják a vbt

spanyolokról
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 10:09

SuperDepor írta:
Adamek írta:
zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00

szerintem Curacao erősebb mint Haiti

A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t

amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.05. 10:13

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:szerintem Curacao erősebb mint Haiti

A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t

amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle


Ecuador
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 10:21

zaggar írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:A német 15,00 odds egész szép, nem azért mert olyan jók, hanem azért mert bármikor megnyerhetnek egy vb-t

amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle


Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.05. 10:47

Adamek írta:
zaggar írta:
Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle


Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

azért a torna első 3 hetét masszívan lepihenhetik a nagycsapatok, hetente 1-et kell játszani a csoportban, utána pörög fel jobban a sztori
ráadásul minden csoportban egy normális ellenfél van nekik kb, a 3-4. kalapos csapatot azért még a B-vel is pofozni fogják a nagyok

lehet itt dark horse-okban reménykedni, hogy japán, ausztria, szenegál, norvég, stb de ők is full topligás sorral jönnek, semmivel sem lesznek pihentebbek mint egy francia/angol/spanyol stb csapat szerintem

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.05. 10:47

Adamek írta:
zaggar írta:
Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle


Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről


selejtezők során meggyőzőek voltak, most többet várok tőlük, mint a kolumboktól
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 13:49

azért ez a Szappanos búcsú is kemény, összesen van a srácnak kb 35 perccel több játékideje a válogatottban mint Maradonapolinak vagy nekem, de úgy búcsúzkodik mint aki végigvédett 5 VB-t
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.05. 16:52

Adamek írta:azért ez a Szappanos búcsú is kemény, összesen van a srácnak kb 35 perccel több játékideje a válogatottban mint Maradonapolinak vagy nekem, de úgy búcsúzkodik mint aki végigvédett 5 VB-t

Elbúcsúzott a válogatottságól? Nagy veszteség a magyar futballnak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.05. 18:36

Adamek írta:
zaggar írta:
Adamek írta:amióta az első VB-t láttam, szerintem soha nem volt a világ focija ilyen közel egy abszolút fekete ló végső győzelméhez
az összes európai nagyhal dadog, a szokásos döntős vesztesek szintén, ha nem a két nagy dél-amerikai valamelyike fut be akkor szerintem egy durva nagy meglepetésre is van esély
amúgy abban is új lesz ez a dzsembori, hogy valszeg csak összefoglalókat, első félidőket meg ismétléseket látok majd belőle


Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

Kis csapat/ország nem nyerhet. Ha az usarq vagy mexikora gondolsz, talán. Ez üzlet, nem hagynak valami hülyét nyerni.
ETO

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.05. 18:52

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
zaggar írta:
Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

Kis csapat/ország nem nyerhet. Ha az usarq vagy mexikora gondolsz, talán. Ez üzlet, nem hagynak valami hülyét nyerni.


Irán? :D
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.05. 19:55

zaggar írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

Kis csapat/ország nem nyerhet. Ha az usarq vagy mexikora gondolsz, talán. Ez üzlet, nem hagynak valami hülyét nyerni.


Irán? :D

Vicces lenne.
Osváthot leküldhette volna
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.05. 20:03

finneknél 2 fekete
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.05. 20:10

SuperDepor írta:finneknél 2 fekete

csak a kötelező halivúdi kvóta miatt
elvileg buziknak is kell lenniük
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.05. 21:08

Mech írta:
Adamek írta:
zaggar írta:
Ecuador

az ő erejükkel pont totál vakon vagyok, de olyanokra gondolok, mint 4 éve Marokkó (vagy 2004-ben a görögök az EB-n) volt, csak most az aktuális szikra nem állna meg az elődöntőnél
mákkal, antifocival és beton csapategységgel a négyig már sokan eljutottak, simán benne van a környezetben, hogy a csapágyasra hajtott sztárok közt valaki beoson a nagyszínpadra, akármelyik kontinensről

azért a torna első 3 hetét masszívan lepihenhetik a nagycsapatok, hetente 1-et kell játszani a csoportban, utána pörög fel jobban a sztori
ráadásul minden csoportban egy normális ellenfél van nekik kb, a 3-4. kalapos csapatot azért még a B-vel is pofozni fogják a nagyok

lehet itt dark horse-okban reménykedni, hogy japán, ausztria, szenegál, norvég, stb de ők is full topligás sorral jönnek, semmivel sem lesznek pihentebbek mint egy francia/angol/spanyol stb csapat szerintem

A spanyol B leikszelt tegnap Irakkal , a Francia kezdő kikapott az elefántoktól.
Barimeccsek, meg tuti próbálkoztak a nagyok új dolgokkal.
Azt is adom , hogy lesz idő pihenni, egy csoportgyőzelem már elég a továbbjutáshoz.

Mindezek ellenére nem lehetetlen egy meglepetés győzelem, de egy elődöntős 90%, hogy egy fekete-ló lesz. Leginkább, mert a sztárok kizsigereltek, es egy jó vedekező taktikàval bármeddig el lehet jutni.


Én azért Francia győzelemre tippelek, de az ellenfele meglepetés lesz ( mondjuk Japán ).
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég