Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4629
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » Ma, 19:15

86ban volt Mundial kalauzom. Legendás leírásokkal a vbre nem nevezett orosz játékosokkal, akik helyett ukrik jöttek.

Olimpiára is volt 88,92, 96ban kiadvány
ETO

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42728
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 21 perccel ezelőtt

Javier Arizmendi írta:86ban volt Mundial kalauzom. Legendás leírásokkal a vbre nem nevezett orosz játékosokkal, akik helyett ukrik jöttek.

Olimpiára is volt 88,92, 96ban kiadvány

inkább jöttek volna az oroszok
A napokban Esterházyval hallgattam egy podcastot, szent meggyőződése, h megmérgezték őket.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég