Szarka írta:A Vaskezű írta:Szarka írta:Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.
A tippjátékban ne felejts el tippelni!
Igyekszem, csak többet is tolok.
Legutóbb ahogy néztem, a fórumoson masodik voltam, a haverin első vagyok nyereségesség alapján ( ott játékpenzben toljuk tippmix oddsok alapján ) és 4. Össznyeremény alapján ( veszteséget nem számolva ).
Ó baszki 22-re nem is voltak tippjeim. Köszi hogy szóltál .
Cselszky meg még valaki tegnap nagyon odavert, amihez nyúltak az telitalálat lett
