Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?
Ria-ria-Sabaria
Piros-fehér-kék
Piros-fehér-kék
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3399
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Nektek nem hiányzik egy halk, kis vuvuzela a hangulathoz?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
zaggar írta:Nektek nem hiányzik egy halk, kis vuvuzela a hangulathoz?
rőt muffok terpeszben, azok hiányoznak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
első meccs amit végignéztem
a közepe uncsi volt ellenfél híján
a közepe uncsi volt ellenfél híján
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Na takarodj, Messi!
Ha berúgja a 11-est, 2 meccsen 6.
Nincs ilyen.
Van. De hogy bír lenni?
Van ebben valami rendellenes, ami igazságtalanul értékel le, helyez más mértékegységbe mindenkit.
Messi most már a múltra is árnyékot vet. Bántja az eszményeimet. Kikezdi a nagyság párizsi méterrúdját. Mindent újraír.
Maradona 86-ban összesen 5 gólt szerzett. 7 meccsen. S mit loholt, birkózott érte. Félpályányikat sprintelt, összerugdalták.
Messi meg se nagyon izzad. Annyira érzi a második hullámot, a támaszkodó lábhoz küldött lövéseket. A finom egy-kettőket, lyukra futtatásokat. Mindent rá játszanak ki, keresik, mégis csak egyetlen kiszámítható elem van: hogy nem lehet megállítani. Jön időre, mint egy japán szupervonat.
Ő tényleg valami külön kategória, mint Ubul a viccben, akinek külön osztályt nyitnak az elmekórtanon.
Miközben ámulok, nekem ez már sok. Nem emberi léptékű.
Ha berúgja a 11-est, 2 meccsen 6.
Nincs ilyen.
Van. De hogy bír lenni?
Van ebben valami rendellenes, ami igazságtalanul értékel le, helyez más mértékegységbe mindenkit.
Messi most már a múltra is árnyékot vet. Bántja az eszményeimet. Kikezdi a nagyság párizsi méterrúdját. Mindent újraír.
Maradona 86-ban összesen 5 gólt szerzett. 7 meccsen. S mit loholt, birkózott érte. Félpályányikat sprintelt, összerugdalták.
Messi meg se nagyon izzad. Annyira érzi a második hullámot, a támaszkodó lábhoz küldött lövéseket. A finom egy-kettőket, lyukra futtatásokat. Mindent rá játszanak ki, keresik, mégis csak egyetlen kiszámítható elem van: hogy nem lehet megállítani. Jön időre, mint egy japán szupervonat.
Ő tényleg valami külön kategória, mint Ubul a viccben, akinek külön osztályt nyitnak az elmekórtanon.
Miközben ámulok, nekem ez már sok. Nem emberi léptékű.
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Viszont a többi argentin nem túl éles. Több kellene tőlük
ETO
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98395
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
RC írta:Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?
Aszonta a szpíker, hogy jogos elmaradása esetén nem, csak jogtalan megítélése esetén. A logikáját nem látom. Jogtalanból ne essen már gól, rendben, de elnézett jogosból sem? Már követni sincs kedvem ezeket a variálásokat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Cselszky írta:RC írta:Jogos szöglet elmaradása után nem kell közbeavatkoznia a VAR-nak?
Aszonta a szpíker, hogy jogos elmaradása esetén nem, csak jogtalan megítélése esetén. A logikáját nem látom. Jogtalanból ne essen már gól, rendben, de elnézett jogosból sem? Már követni sincs kedvem ezeket a variálásokat.
a FIFA vezetői szimmetriaellenesek, más magyarázat nincs
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak
rossz hír ez Uruguaynak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak
2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim
Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak
ETO
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Javier Arizmendi írta:Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak
2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim
Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak
hárommal számolok nekik
a spanyolok öttel is nyerik a csoportot és ők pont nem az a munkamániás nép
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)
nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D
egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80005
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Mech írta:Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt
kizártnak tartom, hogy benne is lesz annyi tűz mint Messiékben és a negyven árnyékában VB-re menjen, túl azon, hogy már valszeg a következő VB-re is lesz nála jobb francia csatár
a 25-30 viszont anélkül is össze fog jönni neki, a 25 már akár most is, de ő nem az a zseni fazon aki a halálos ágyán is úgy bánik majd a labdával ahogy azt eddig ketten tudták/tudják a világtörténelemben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Mech írta:Egyébként ha ezen a vb-n még nem is de Mbappe "simán" megdönti a gólrekordját, 28 éves, simán benne van még 2 vb, de Messiékből kiindulva még 3 is
nyilván ha meg is kopik a sebessége akkor is bepofoz mindent majd ott elől, simán elmehet 25-30 vb gólig ami eddig elképzelhetetlennek tűnt
kizártnak tartom, hogy benne is lesz annyi tűz mint Messiékben és a negyven árnyékában VB-re menjen, túl azon, hogy már valszeg a következő VB-re is lesz nála jobb francia csatár
a 25-30 viszont anélkül is össze fog jönni neki, a 25 már akár most is, de ő nem az a zseni fazon aki a halálos ágyán is úgy bánik majd a labdával ahogy azt eddig ketten tudták/tudják a világtörténelemben
Igen, ez a fickó inkább a C-re hasonlít, csak már cselezni sem próbál. Mindent megpróbált kicsiszolni, ami automatizmusok szintjén megtanulható, vagy erővel és gyorsasággal megoldható. De semmilyen ösztönösség, vagy váratlanság nincs benne, és baromira unalmas.
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Javier Arizmendi írta:Adamek írta:na gút, megvan a csoportelsőség Argentínának
rossz hír ez Uruguaynak
2 ponttal sajnos nem fognak továbbjutni az uruguayiaim
Benbuali gólja sok pénzt hozhat az ETOnak
hárommal számolok nekik
a spanyolok öttel is nyerik a csoportot és ők pont nem az a munkamániás nép
Ez néz ki a legvalószínűbb eredménynek. Jó kis 0-0, max utolsó perces kontragóllal a spanyoloknak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Mech írta:Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)
nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D
egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet
Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Mech írta:Szarka írta:Na ez kellett a tippemhez, köszi Leo :)
nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D
egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet
Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.
A tippjátékban ne felejts el tippelni!
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
A Vaskezű írta:Szarka írta:Mech írta:nekem pont ez vitte el, 1-0-n voltam :D
egyébként Messin annyi látszik, hogy lekerült minden teher róla a vb címmel, egyszerűen csak élvezi az egészet
Plusz azért rendesen tehermentesíti a csapat, és már nem annyira irányító, mint inkább befejezővé vált.
A tippjátékban ne felejts el tippelni!
Igyekszem, csak többet is tolok.
Legutóbb ahogy néztem, a fórumoson masodik voltam, a haverin első vagyok nyereségesség alapján ( ott játékpenzben toljuk tippmix oddsok alapján ) és 4. Össznyeremény alapján ( veszteséget nem számolva ).
Ó baszki 22-re nem is voltak tippjeim. Köszi hogy szóltál .
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég