Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Ez a mai angol csapat nagyon ötlettelen volt, még pontrúgásokból is. Ghána fizikalitásban simán felvette velük a versenyt, arra pont elég volt, hogy megzavarja a labdakihozatalokat és ívelgetni kelljen. Fura, hogy az angolok pontrúgásokban semmi extrát nem mutattak - hozzáteszem, nem is láttam a teljes meccset, csak a második félidőt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- banok
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 29708
- Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Ez a tippelde nagyon nem megy nekem...
-
Cselszky
- Aranylabdás
- Hozzászólások: 98396
- Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
- Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Szarka írta:Már bealudtam a meccsbe, erre Saka lövés, kapufa, majd Kane égbe küldi... Gyorsan felébredtem.
Én konkrétan átaludtam, úgy a 20. perctől a 85.-ig, amikor a szpíker kiabálása ébresztett.
A horvátok meccse is elég közepes, petyhüdtnek tűnik a horvát csapat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3400
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
A 2. kör után:
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
Marokkó 35,00
Japán 40,00
Kolumbia 40,00
Mexikó 50,00
Belgium 50,00
Svájc 80,00
Szenegál 150,00
Elefántcsontpart 150,00
Ausztrália 150,00
Kanada 150,00
Horvátország 150,00
Ausztria 150,00
Svédország 200,00
Uruguay 200,00
Skócia 250,00
Egyiptom 250,00
Paraguay 250,00
Ecuador 250,00
Ghána 300,00
Dél-Korea 300,00
Csehország 500,00
Bosznia-Hercegovina 500,00
Irán 700,00
Algéria 700,00
Kongói DK 700,00
Zöld-foki-szigetek 1 000,00
Új-Zéland 1 000,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Üzbegisztán 1 500,00
Dél-Afrika 2 000,00
Irak 2 500,00
Curacao 2 500,00
Katar 3 000
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
Marokkó 35,00
Japán 40,00
Kolumbia 40,00
Mexikó 50,00
Belgium 50,00
Svájc 80,00
Szenegál 150,00
Elefántcsontpart 150,00
Ausztrália 150,00
Kanada 150,00
Horvátország 150,00
Ausztria 150,00
Svédország 200,00
Uruguay 200,00
Skócia 250,00
Egyiptom 250,00
Paraguay 250,00
Ecuador 250,00
Ghána 300,00
Dél-Korea 300,00
Csehország 500,00
Bosznia-Hercegovina 500,00
Irán 700,00
Algéria 700,00
Kongói DK 700,00
Zöld-foki-szigetek 1 000,00
Új-Zéland 1 000,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Üzbegisztán 1 500,00
Dél-Afrika 2 000,00
Irak 2 500,00
Curacao 2 500,00
Katar 3 000
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
-
Javier Arizmendi
- Sztár
- Hozzászólások: 4627
- Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Savaria1919 írta:A Vaskezű írta:Elindulok a FIFA elnöki székéért.
Az alábbi két reformot fogom szorgalmazni.
=== TORNA 1: VILÁGBAJNOKSÁG (VB) ===
ALAPKONCEPCIÓ
A világ összes FIFA-tagországa indul, egyenes kieséses (knockout) rendszerben. Minden meccs egy csapatot ejt ki; aki veszít, kiesik. A párosítás kiemeléssel történik: a legjobb a leggyengébbel játszik. Mivel a csapatszám nem kettő hatványa, az első forduló néhány csapata erőnyerőként (bye) jut tovább.
SZÁMÍTÁSI MODELL
Csapatok száma: 211
Fordulók száma: ⌈log₂(211)⌉ = 8 forduló
(2^7 = 128, 2^8 = 256 → 211 a kettő közé esik)
Első forduló: 211 − 128 = 83 meccs (166 csapat játszik), 45 erőnyerő
Feleződés innen: 128 → 64 → 32 → 16 → 8 → 4 → 2 → 1
Meccsek száma összesen: 211 − 1 = 210 meccs
KÖZVETÍTÉSI IDŐ
210 meccs × 2 óra/meccs = 420 óra közvetítés
(2 óra = 90 perc játék + szünet + hosszabbítás/büntető ráhagyás)
=================================
=================================
=== TORNA 2: VILÁGBAJNOKOK LIGÁJA (VBL) ===
ALAPKONCEPCIÓ
Világbajnokok ligája torna, amelyen a világ egymillió csapata indul, ugyanúgy egyenes kieséses rendszerben. A szabály azonos a VB-ével, csak a csapatszám nagyságrendekkel nagyobb. A legközelebbi felső kettő-hatványig (2^20) erőnyerőkkel töltik fel a mezőnyt.
SZÁMÍTÁSI MODELL
Csapatok száma: 1 000 000
Fordulók száma: ⌈log₂(1 000 000)⌉ = 20 forduló
(2^19 = 524 288, 2^20 = 1 048 576 → 1 000 000 a kettő közé esik)
Első forduló: 1 000 000 − 524 288 = 475 712 meccs, 48 576 erőnyerő
Feleződés innen: 524 288 → 262 144 → ... → 2 → 1
Meccsek száma összesen: 1 000 000 − 1 = 999 999 meccs
KÖZVETÍTÉSI IDŐ
999 999 meccs × 2 óra/meccs = 1 999 998 óra közvetítés
= kb. 83 333 nap = kb. 228 év folyamatos közvetítés (egy csatornán)
Szóval a világbajnokok ligájában akár lehetne Haladás-Legia mérkőzés is.
Tetszik az ötlet.
Kinek drukkolnal?
ETO
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Cselszky írta:Szarka írta:Már bealudtam a meccsbe, erre Saka lövés, kapufa, majd Kane égbe küldi... Gyorsan felébredtem.
Én konkrétan átaludtam, úgy a 20. perctől a 85.-ig, amikor a szpíker kiabálása ébresztett.
A horvátok meccse is elég közepes, petyhüdtnek tűnik a horvát csapat.
Egymas ellen remek meccset toltak, de úgy néz ki a visszahúzódó védelmek ellen egyik csapatnak sincs jó megoldása.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80006
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Svejc-Kandisznó érdekes meccs lesz, ahogy nézem a vesztesre tuti Dél-Kolera vár, a győztesre meg akár Uru/Szenegál/Ausztria/Svéd is jöhet a lottón
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:Svejc-Kandisznó érdekes meccs lesz, ahogy nézem a vesztesre tuti Dél-Kolera vár, a győztesre meg akár Uru/Szenegál/Ausztria/Svéd is jöhet a lottón
Ha már ilyen buzi a lebonyolítás simán lehetne sorsolás a legjobb 32 előtt újra.
Algéria pl. jobban jár ha elkezd majd öngólokat rúgni mert úgyis tovabbjutnak viszont akkor elkerülnék a spanyolokat.
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Mech írta:Adamek írta:Svejc-Kandisznó érdekes meccs lesz, ahogy nézem a vesztesre tuti Dél-Kolera vár, a győztesre meg akár Uru/Szenegál/Ausztria/Svéd is jöhet a lottón
Ha már ilyen buzi a lebonyolítás simán lehetne sorsolás a legjobb 32 előtt újra.
Algéria pl. jobban jár ha elkezd majd öngólokat rúgni mert úgyis tovabbjutnak viszont akkor elkerülnék a spanyolokat.
Az osztrák-algír meccs néz ki a legpikánsabbnak e téren.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
egyébként arra a faltra járt volna a tizi a ghánaiaknak nem? labdához nem sok köze volt a belépőnek
-
SuperDepor
- Moderátor
- Hozzászólások: 42725
- Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
- Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
zaggar írta:A 2. kör után:
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
Marokkó 35,00
Japán 40,00
Kolumbia 40,00
Mexikó 50,00
Belgium 50,00
Svájc 80,00
Szenegál 150,00
Elefántcsontpart 150,00
Ausztrália 150,00
Kanada 150,00
Horvátország 150,00
Ausztria 150,00
Svédország 200,00
Uruguay 200,00
Skócia 250,00
Egyiptom 250,00
Paraguay 250,00
Ecuador 250,00
Ghána 300,00
Dél-Korea 300,00
Csehország 500,00
Bosznia-Hercegovina 500,00
Irán 700,00
Algéria 700,00
Kongói DK 700,00
Zöld-foki-szigetek 1 000,00
Új-Zéland 1 000,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Üzbegisztán 1 500,00
Dél-Afrika 2 000,00
Irak 2 500,00
Curacao 2 500,00
Katar 3 000
Ezek egész jó szorzók, Argentína, Portugália, Brazília, Németország.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
zaggar írta:A 2. kör után:
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
(...)
Mit jelent a dőlt és aláhúzott?
- Adamek
- Flegma
- Hozzászólások: 80006
- Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
- Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
A Vaskezű írta:zaggar írta:A 2. kör után:
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
(...)
Mit jelent a dőlt és aláhúzott?
az aláhúzott kidobott pénz, a normál viccnek is rossz
a dőlt nyeri
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Mech írta:egyébként arra a faltra járt volna a tizi a ghánaiaknak nem? labdához nem sok köze volt a belépőnek
Járt volna, de les miatt fújták le az esetet. A kérdés inkább az hol láttak lest, mert az se volt, és a VAR se korrigált :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
"Intensity is our Identity"
Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében
- zaggar
- Kulcsjátékos
- Hozzászólások: 3400
- Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
- Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Adamek írta:A Vaskezű írta:zaggar írta:A 2. kör után:
Franciaország 4,95
Spanyolország 6,50
Anglia 7,50
Argentína 7,50
Portugália 10,00
Németország 15,00
Hollandia 16,00
Brazília 17,00
USA 35,00
Norvégia 35,00
(...)
Mit jelent a dőlt és aláhúzott?
az aláhúzott kidobott pénz, a normál viccnek is rossz
a dőlt nyeri
Így is lehet értelmezni, ámbár én csak az érdekesebbnek tűnőket próbáltam a tömegből kicsit kiemelni.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)
"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."
Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben
Az jó, hogy az angolok tettek érte megint, hogy ne tudjam megbocsátani nekik az elmúlt 30 évet.
Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: kolo68 valamint 6 vendég