zaggar írta:Savaria1919 írta:zaggar írta:
legutóbb meg talán a Loki-Deac volt ilyen, pár éve az nb2-ben.
azért ezek mindig érdekes dolgok.
Persze.
Múltkorában kicsit jobban beleástam magam a pécsi fociba, ott egy városi amatőrcsapat okozta a Pécs-Baranya FC vesztét. Pedig amúgy két év alatt a harmadosztályból az élvonalba jutott az együttes.
Megjelent már az a cikked, amit a baranyai fociról terveztél írni?
Igen: https://www.nemzetisport.hu/kepessport/ ... bok-8-resz