Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.05.29. 14:01

Borbély Balázs -> FTC
Hornyák Zsolt -> ETO
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.05.30. 09:20

Maradonapoli írta:Borbély Balázs -> FTC
Hornyák Zsolt -> ETO

Ez még mindig olyan, mintha le lenne osztva.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 10:55

házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.03. 10:57

Mech írta:házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video

erősen visszaeshetett a költségvetésük
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 11:39

Maradonapoli írta:
Mech írta:házon belül megoldotta a PAFC az edzőkérdést
https://puskasakademia.hu/news/babo-lev ... zoje-video

erősen visszaeshetett a költségvetésük

egyelőre a mostani állapotok szerint meglepődnék, ha nem esnének ki
kérdés ki tudja még őket is alulmúlni (Vasas, Várda, Kispest?)

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 11:46

Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője

btw a Sepsi visszajutott az élvonalba

Kép

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 18019
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2026.06.03. 13:57

Mech írta:Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője

btw a Sepsi visszajutott az élvonalba

[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/713923916_18272734942293426_1368281545137707455_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=l5cJQHlYd-gQ7kNvwFqVChg&_nc_oc=Adon_CjEfCG8BTa0VRDyayahJbNq8K8nkFqdO_SKYaejSbr3ocUG-onh7jzubXpGIm8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_gid=pZTPteuqGWxHCjugeFElTQ&_nc_ss=7a2a8&oh=00_Af9h0MBaDcaX_Nw-lBPKdMpX9663g_qZqlbOqXdSgWSPvw&oe=6A25B14C[img]

Fodreket (emlékszel, mekkorát játszott a Loki ellen 2010 novemberében?) meg elküldték Dunaszerdahelyről. A határon túli körképbe a Topolya kiesése rondít bele, a Komárom, az Eszék és a Csíkszereda bennmaradt, a Sepsi mellett a Lendva is feljutott.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 14:02

Savaria1919 írta:
Mech írta:Szabó Pista lett a Csíkszereda vezetőedzője

btw a Sepsi visszajutott az élvonalba

[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/713923916_18272734942293426_1368281545137707455_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=l5cJQHlYd-gQ7kNvwFqVChg&_nc_oc=Adon_CjEfCG8BTa0VRDyayahJbNq8K8nkFqdO_SKYaejSbr3ocUG-onh7jzubXpGIm8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_gid=pZTPteuqGWxHCjugeFElTQ&_nc_ss=7a2a8&oh=00_Af9h0MBaDcaX_Nw-lBPKdMpX9663g_qZqlbOqXdSgWSPvw&oe=6A25B14C[img]

Fodreket (emlékszel, mekkorát játszott a Loki ellen 2010 novemberében?) meg elküldték Dunaszerdahelyről. A határon túli körképbe a Topolya kiesése rondít bele, a Komárom, az Eszék és a Csíkszereda bennmaradt, a Sepsi mellett a Lendva is feljutott.

ja láttam ki vannak akadva a szurkolók, ezüst után kibaszni kemény
gondolom a DAC-ba megy a felcsúti zsírdisznó, Fodrek így meg ETO

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 14:13

Cselszky írta:Állítólag a Motor Lublin két segédedzőjét, egy észt és egy finn csókát hozzák Navarroék helyére. Szóval gyakorlatilag ismeretlenek, komolyabb vezetőedzői múltjuk sincs.

hivatalos

Kép

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 14:36

csakfoci azért ellőtte a clickbait címet: https://www.csakfoci.hu/atigazolasok/ko ... -hivatalos

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 98396
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2026.06.04. 08:57

GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.04. 09:15

Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz

Jó kis összefoglaló.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.04. 11:55

Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz

tehát az MTVA-nak többe került egy Paks-Kisvárda meccs, mint az RTL-nek egy PSG-Bayern?

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.04. 14:03

Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.04. 17:36

Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)

fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.04. 18:53

Mech írta:
Cselszky írta:NB1 és a közvetítési jogok:
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/04/mag ... -mtva-mlsz

tehát az MTVA-nak többe került egy Paks-Kisvárda meccs, mint az RTL-nek egy PSG-Bayern?

Neked is
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 98396
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2026.06.04. 19:13

Adamek írta:
Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)

fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat

Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47561
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.04. 20:05

Cselszky írta:
Adamek írta:
Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)

fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat

Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.
Így van. A bennmaradásban voltak érdemei. Most mehet tippmixelni 60 néző előtt. Ő tudja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.04. 21:43

Cselszky írta:
Adamek írta:
Mech írta:Szuhodovszki -> MTK (hivatalos)

fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat

Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.

nem ez volt az a tag, aki már akkor sem érezte jól magát, amikor a szerződtetése után, felkészülés előtt Debrecenbe költözött?
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 98396
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2026.06.04. 23:04

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:fura biznisz, főleg ha igaz, hogy még verseny is volt érte, az MTK-nak nem nagyon van szüksége kvótamagyarokra, másra meg nem igazán alkalmas
a DVSC-nél amikor csak láttam kifejezetten hátráltatta a támadásokat

Összességében betli volt az idehozása, nem nyújtotta azt, amit vártak tőle. Ráadásul a mi szintünkön sokat is áldoztunk rá, van ahol 500 ezer eurót, másutt 700-750 ezret lehetett hallani. Félévről-félévre reméltük, hogy csak beszokik, csak villant valamit, de ez elmaradt. Elég nyilvánvalóan nem is érezte jól magát, kár volt erőltetni.
Gondolom, már a szerződése lejárta is közeledett, így lépni kellett, valójában már tavaly el lehetett volna engedni. Egy momentumért azért emlékezni fogok rá: a tavaly májusi fehérvári ki-ki meccsen ő verte be az elsőt, ami nagyon kellett ahhoz, hogy az legyen a vége, ami.

nem ez volt az a tag, aki már akkor sem érezte jól magát, amikor a szerződtetése után, felkészülés előtt Debrecenbe költözött?

De. Előtte volt is egy félévnyi hercehurca, már hoztuk volna, állítólag ő nem akart, aztán némi késéssel csak befutott. Már akkor olyan képet vágott, mint akinek a fogát húzzák. Mondjuk alapból egy savanyújóska, mosolyogni sem nagyon láttam.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég