Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.01. 17:01

RAUL7 írta:
SuperDepor írta:aztakurva..
Kép

A rövid ujjú ing szerintem is ciki.

főleg egy deszkás sneekerrel
két ostoba majom, de mondjuk nem az a dolguk, hogy okosak/szépek/ízlésesek legyenek
gondolom a fél házam ára lenne Szobi hacukája, de eskü nem cserélném el a szettet egyetlen már csak futásra használt alsógatya+zokni kombómra se
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 54302
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2026.06.01. 20:53

SuperDepor írta:aztakurva..
Kép

döndi duó
Burnsley FC, Borussia Münchengladbach

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.02. 08:45

SuperDepor írta:aztakurva..
Kép

Én ilyenkor arra gondolok, hogy egy szponzor divatház direkt fizet azért, hogy ilyen szetteket viseljenek. Szerintem minden sportoló alapesetben a kényelmes, sportos öltözetet kedveli, de rádumálják hülye influenszerek és "divatszakértők" hogy ezzel leszel egyedi, vagy hogy ezzel brandet építhetsz.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4676
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2026.06.02. 11:52

Szarka írta:
SuperDepor írta:aztakurva..
Kép

Én ilyenkor arra gondolok, hogy egy szponzor divatház direkt fizet azért, hogy ilyen szetteket viseljenek. Szerintem minden sportoló alapesetben a kényelmes, sportos öltözetet kedveli, de rádumálják hülye influenszerek és "divatszakértők" hogy ezzel leszel egyedi, vagy hogy ezzel brandet építhetsz.

Fú gec. Szobi tényleg nagyon egyedi. Bőrcipő zokni nélkül bokaláncal meg azzal a szoknyával az valami förtelmes. Nem tudnának annyit fizetni és/ vagy leitatni, hogy így megjelenjek bárhol is.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.02. 13:02

Szarka írta:
SuperDepor írta:aztakurva..
Kép

Én ilyenkor arra gondolok, hogy egy szponzor divatház direkt fizet azért, hogy ilyen szetteket viseljenek. Szerintem minden sportoló alapesetben a kényelmes, sportos öltözetet kedveli, de rádumálják hülye influenszerek és "divatszakértők" hogy ezzel leszel egyedi, vagy hogy ezzel brandet építhetsz.

Mémeket fog építeni nem brandet. El nem tudom képzelni milyen kényelmetlen lehet az a bőrcipő zokni nélkül, a lába ránézésre 36-os. A táska Hermes, 5 milliótól felfelé....
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 47561
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2026.06.02. 15:47

SuperDepor írta:aztakurva..
Kép
Erős anyag.
Ilyet csak figyelmeztetéssel küldjél.

A bokalánc külön üt a nagyicipellő fölött.

Avatar
zaggar
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2026.06.02. 16:13

A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.03. 07:54

Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Sztár
Hozzászólások: 4627
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2026.06.03. 08:40

SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 38186
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2026.06.03. 08:46

zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00

Párat ( Uruguay, Horvatorszag ) előrébb raknék, brazilokat meg a németek mögé, max elé.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 08:49

Leni Józsi góllal debütált a Haiti válogatottban, viszik is a vb-re.

Benbuali (ETO) és Duarte (PAFC) megy még az nb1-ből.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 36457
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2026.06.03. 09:12

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.

Még esetleg a kétes esetekről gyorsan meg lehetne szavaztatni a népet a neten.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.03. 09:58

Deep Purple írta:
Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.

Még esetleg a kétes esetekről gyorsan meg lehetne szavaztatni a népet a neten.

Dehogy a neten, inkább a nézőtéren, aki szerint igen az leül, aki szerint nem az áll.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.03. 09:59

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.

Amilyen csapatok vannak lehet, h a reklám lesz a legérdekesebb a 90+ perc alatt
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 10:11

SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

második sárgát is varoznak majd ezetúl nem csak a szögleteket
illetve, ha nem ér le 10 mp alatt a játékos a pályáról, akkor 1 percig nem mehet be a cseréje
ebből kapott is Izland múltkor egy gólt első csapatként :D https://24.hu/sport/foci/2026/06/01/las ... an-izland/

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.03. 10:18

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.

Azt már régen vallom, h akihez bemennek ápolni az bizonyos ideig ne tudjon visszamenni a pályára. Olyan sérülés nincs amin segít az, h a pályán 2 percig masszírozzák, fagyasztó spray-vel fújkálják. Színtiszta cirkusz és időhúzás. Akit ápolnak majd folytatja a játékot az nem sérült meg - kivéve ha enyhébb vérző sebet látnak el és stabilan lefedik. A 60 másodpercet még keveslem is, arra viszont kiváló, h szoros meccsen a 92. percben ne feküdjön le senki. Én nem VAR-oznék semmit, esetleg a büntető vs nem büntető szitukat, bár itt is van fenntartásom, ui a századmásodpercenként kikockázott felvételek nem életszerűek és nem adják vissza 100%-ban a valóságot. Lesek esetén még rosszabb, egy szép támadás utáni gólt visszanéznek és találnak egy pillanatot amikor a csatár 43 cipője 1 cm-rel előrébb van a védő 41 cipőjénél.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 42727
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2026.06.03. 10:20

Mech írta:
SuperDepor írta:Végre egy pozitív változtatás a szabályokban, bár én legalább 180 másodperce emelném.
Ápolás a pályán kívül
Azoknak a mezőnyjátékosoknak, akiket az egészségügyi stáb a pályán kezel, az ápolás után legalább 60 másodpercig a pályán kívül kell maradniuk. Ezalól több kivétel is létezik, például a kapusok, bizonyos sérüléstípusok, illetve ha az ellenfél játékosa sárga vagy piros lapot kap.
Továbbá a szögleteket is lehet VAR- ozni.

második sárgát is varoznak majd ezetúl nem csak a szögleteket
illetve, ha nem ér le 10 mp alatt a játékos a pályáról, akkor 1 percig nem mehet be a cseréje
ebből kapott is Izland múltkor egy gólt első csapatként :D https://24.hu/sport/foci/2026/06/01/las ... an-izland/

bedobásnál is van valami
minden olyan változtatást támogatok ami az időhúzást, a játék megölését gátolja
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 36457
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2026.06.03. 12:48

SuperDepor írta:
Deep Purple írta:
Javier Arizmendi írta:Szerintem mindent varozzanak, amig csinálják, beraknak néhány reklámot. Mindket félidő 40ik percében is legyen 2 perc reklámszunet. Legyen időkérés is.

Még esetleg a kétes esetekről gyorsan meg lehetne szavaztatni a népet a neten.

Dehogy a neten, inkább a nézőtéren, aki szerint igen az leül, aki szerint nem az áll.

A hagymányos módszer a fel- és lefelé mutató hüvelykujj lenne.
De a neten több reklámot lehet kirakni.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 23191
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2026.06.03. 12:57

Csináltam magunknak egy vb tippjátékot tippionon: https://jatek.tippion.hu/

belépési kód: PacUSC

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 80015
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2026.06.03. 12:59

zaggar írta:A Zrt szerint a vb esélyek:


Spanyolország 5,50
Franciaország 5,75
Anglia 7,25
Brazília 9,00
Argentína 9,25
Portugália 11,00
Németország 15,00
Hollandia 21,00
Norvégia 27,00
Kolumbia 35,00
Belgium 35,00
Marokkó 50,00
Japán 50,00
USA 65,00
Uruguay 65,00
Ecuador 75,00
Svájc 75,00
Törökország 80,00
Mexikó 80,00
Horvátország 80,00
Svédország 100,00
Szenegál 100,00
Paraguay 150,00
Kanada 150,00
Ausztria 150,00
Skócia 250,00
Bosznia-Hercegovina 250,00
Csehország 300,00
Elefántcsontpart 300,00
Egyiptom 300,00
Ghána 350,00
Dél-Korea 400,00
Algéria 400,00
Ausztrália 500,00
Irán 500,00
Tunézia 500,00
Kongói DK 700,00
Dél-Afrika 900,00
Szaúd-Arábia 1 000,00
Új-Zéland 1 500,00
Zöld-foki-szigetek 1 500,00
Panama 1 500,00
Üzbegisztán 1 500,00
Irak 1 500,00
Katar 1 500,00
Jordánia 2 000,00
Haiti 2 500,00
Curacao 3 000,00

szerintem Curacao erősebb mint Haiti
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég