Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.26. 14:01

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Időnként látom Bőcsre jövet-menet, meg - feltehetőleg - a házuk előtt a klubautóját Murinnyónak :)

Azt egy időben Szombathelyen is látni vélték, előszeretettel igazolt innen játékosokat. Meg Béláéknak öreg haverja, 2011 decemberében Artner mellett ő volt a másik jelölt a kispadunkra.

2011-14 a Hali II.-t edzette a wiki és emlékeim szerint is. Igen, emlékszem, hogy szívesen csemegézett Szombathelyről.

Kutyával együtt vitték a KisHalit, egy szezon erejéig még az NB II-ben is megmutathatták magukat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 14:03

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Tudom, sokáig úgy dolgozott. Csak azért írtam hogy dagadt, mert mindig furcsán néztem az olyan emberekre akik jómódban élnek, de magukkal szemben igénytelenek.

Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

dupla felett, egy ötösfogat része

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 14:05

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Azt egy időben Szombathelyen is látni vélték, előszeretettel igazolt innen játékosokat. Meg Béláéknak öreg haverja, 2011 decemberében Artner mellett ő volt a másik jelölt a kispadunkra.

2011-14 a Hali II.-t edzette a wiki és emlékeim szerint is. Igen, emlékszem, hogy szívesen csemegézett Szombathelyről.

Kutyával együtt vitték a KisHalit, egy szezon erejéig még az NB II-ben is megmutathatták magukat.

akkor ott szerelmesedtek egymásba
1-2 éve amikor sz*r sorozat miatt tállai elvtárs kibaszatta, majdhogynem sírva búcsúzott tőle, amint lehetett vissza is hozatta - milyen mutyijaik lehetnek ezeknek a háttérben...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.01.26. 14:46

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Amikor csodálkozunk, hogy miért csak "fillérekért" viszik el az NB1es játékksokat, erre is kell gondolni:

"Amennyiben az átigazolás megvalósul, az FTC elmondhatja, hogy kilenc év alatt mindegyik topligába tudott játékost értékesíteni. Tavaly Myrto Uzuni ment a spanyol La Ligába (Granada), 2016-ban Nagy Ádám az olasz Serie A-ba (Bologna), Somáliát 2015-ben a francia Ligue 1-be (Toulouse), Muhamed Besicet pedig 2014-ben az angol Premier League-be (Everton) adta el."

Tehát összesen 5 játékos 9 év alatt, és ebből 3 megbukott, de Uzunit is odatehetjük, hisz kiestek, vagyis egyikük se lett stabil tagja az adott ligának. Lauiduni lesz a kivétel szvsz.

Uzit nem látom bukottnak, ott a csapat bukott. Félév mindenhol kell a beilleszkedésre. Az a Granada szegénységi bizonyítványa, ha őt megmentőnek tekintették.
Amúgy egyénileg ő jobban járt a kieséssel, ha bennmaradnak peremember marad aztán tipli vissza akár az nb1-be. Most a 2. ligában új szerződést kapott - gondolom jelentős emeléssel, konkrétan vezeti a 2. liga góllövő listáját.

Soma tisztességgel letolta a 3 éves szerződését a Líg1-ben, 84 bajnokit játszott 3 év alatt (egyenletes éves leosztásban 27+28+29) ha ez is bukás akkor indokolatlanul nagyon magasan van a jérce

Bocsánat, jogos. Önmagában a 3 év nem lenne jó mutató, mert a cél, hogy karrierje végéig meglegyen a topligás szint, akkor ér valaki pár milliónál többet, de Somalia pont, hogy kihúzta addig a Toulusenál, 30 évesen ment csak arabokhoz, majd hozzátok vissza. Én azt hittem fiatalabbként járta ezt végig.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.26. 14:53

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

dupla felett, egy ötösfogat része

Holnap
Norvégia - Magyarország H - 4,5 1,80
ez a magyar csapat nagyon szét van esve :(
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 15:12

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

dupla felett, egy ötösfogat része

Holnap
Norvégia - Magyarország H - 4,5 1,80
ez a magyar csapat nagyon szét van esve :(

jók ezek a magas oddsok - de jellegükből adódóan benne van a bukták nagyobb száma is
többszörözöd, ha nem jön be valamelyik?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 15:23

Közeledik a hétvége, vicceskedjünk kicsit otthon :)

https://www.youtube.com/shorts/xLQB3P_90yo

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.26. 16:22

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:dupla felett, egy ötösfogat része

Holnap
Norvégia - Magyarország H - 4,5 1,80
ez a magyar csapat nagyon szét van esve :(

jók ezek a magas oddsok - de jellegükből adódóan benne van a bukták nagyobb száma is
többszörözöd, ha nem jön be valamelyik?

Nem, teljesen ad hoc jelleggel játszom, a duplazast amúgy se tartom jó ötletnek, az olyan, mintha vesztes játék után idegből felrak valamit az ember, így lehet sokat veszíteni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 16:55


Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.01.26. 19:05


Szégyelld magad :D
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.01.26. 19:12


fogadjunk az utolsó előttit nézted be, a szivaros öregemberest
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 19:16

Adamek írta:

fogadjunk az utolsó előttit nézted be, a szivaros öregemberest

Pontosan. Nem tudtam sehová sem kapcsolni, kénytelen voltam tippelni - persze nem jött be...

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.01.26. 19:16

Adamek írta:

fogadjunk az utolsó előttit nézted be, a szivaros öregemberest

Én a másodikra tippek, ahol a tengerészeti helikopter van de látom buktam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dingo 2023.01.26. 19:17-kor.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 19:17

dingo írta:

Szégyelld magad :D

bűnbánatból este lehet meg is nézek valami tőlük. :(

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.01.26. 20:02

dingo írta:Amúgy a vita tárgya nem is az, hogy egy Magyarországos molinó hordoz e politikai üzenetet. A felháborító az , hogy ez az indok, merthogy azt nem lehet. Ja de. Másoknak

mindannyian tudjuk, hogy szimpla provokáció a Nagy-Magyarország molinó kihelyezése a stadiban. ha nem erre ugranának a fifa, a zuefa, a nyugatiak, akkor mást raknátok ki. pl. egy stadi méretű fotót, ahogy Putyko és Vityko pacsiznak. ami engem fáraszt, az ez a szegény kicsi minket és csak minket folyton büntiznek. a Lajtatól keletre mindenkit folyton büntiznek, mindenért. a számomra elfogadható hozzáállás az lenne, hogy oké kiraktuk a provokáló molinót, jól felkúrták rajta magukat, mi meg jót röhögünk a mocskos állatokon. legközelebb is kirakjuk.
ha annyira aggasztana bárkit ez a helyzet, egyszer kipróbálhatnánk, hogy nem huhogunk, nem énekeljük, hogy a nálunk nagyobb területű Erdély a miénk lesz (ami ugye szembe megy az 1848-as uniós gondolattal), a tótokat, zsidókat, cigányokat, buzikat is békén hagyjuk egy meccs erejéig, nem rakunk ki molinokat, nem lövünk be rakétét, nem rohanunk be a pályára, hanem 90 percen át a saját csapatunknak szurkolunk. hogy vajon ekkor is megbüntetnek-e. de ha nem műkszik a fentiek nélkül a meccs, mi csak így tudunk meccsen viselkedni, és ezt már többször mondtam Depor kollágának, akkor lépjünk ki a picsába, menjünk át az ázsiai szövibe, vagy hozzunk létre valami újat, ahol ez lesz elfogadott viselkedés, és azokat büntizik, akik ezeket nem csinálják. sajnos itt ezek a szabályok, ha elfogadjunk versenyezhetünk itt, ha nem, valami mást kell kitalálni.

soha életemben nem hallottam baranyai vendekről, ettől persze még lehetnek. lehet a térképkészítő sem hallott róluk. a nagy-szlovénia térképpel azért jöttem, mert tisztában vagyok vele, hogy más szomszédos országok megnövelt területű térképeinek látványa FIFA/UEFAs reakciókat váltani ki itt egyesekből. azért ha bárkinak van kedve hozzá, beszélhetünk azok elfogadottságáról is. vagy az 1683-ik évi oszmán birodalom esetleges területi ábrázolásáról egy futball mérközés során.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.01.26. 23:02

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Tudom, sokáig úgy dolgozott. Csak azért írtam hogy dagadt, mert mindig furcsán néztem az olyan emberekre akik jómódban élnek, de magukkal szemben igénytelenek.

Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.01.27. 06:38

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

néha az Úr próbára teszi a választott népét

jó ez, talán 110 év után végre újra bajnok lehet a Fejenorr vagy az IT
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.01.27. 09:06

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

ki is b.szták edzőt meccs után
Ten Hag távozása totál taccsra vágta ezt az Ajaxot

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.01.27. 09:12

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Isti, megtettem az Ajax-Volendamot 1,5+H-ra és most nézem baszki, hogy az Ajax 5 meccses dönci sorozatban van, meccset meg utójára október 22-én nyertek a bajnokságban...

Ez szerintem csak erősíti azt, hogy hazai lesz, az Ajax nem fog öt iksz után otthon pontot veszíteni egy kiesőjelölttel szemben, főleg, ha azt is hozzatesszuk, hogy hazai pályán az utóbbi 3 meccsen nem nyert. A baj az, h 1,20 körül lehet a tippedre az oddsz

lol a szerencsétlenek

Ajax-Volendam - természetesen 1:1 :DDDD

83 %-os labdabirtoklás az Ajaxnak

Ajax kapuralövés: 31, kaput eltaláló: 7
Volendam kapuralövés: 2, kaput eltaláló: 1

Vicc pasztmek.

Hú basszus, most nézem :)
Többek között ezért nem tippelek 1,50 alatti opcióra. Az ajaxnak egy egész bajnokságban nem szokott hat döntetlene lenni, nem egyhuzamban.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.01.27. 09:45

https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/til ... z2X98MJHB0
Révész-interjú, benne olyan kijelentésekkel, hogy:
"Hatalmas segítség vagyok az edzők számára."
"Az én hozzáállásom, a megnyilvánulásaim a hazai közegben furcsák lehetnek, de külföldön ez teljesen normális."
"Házakat, bérlakásokat építettem, vagy 20 játékos nálam lakik, csináltam nekik egy jó éttermet is, úgyhogy nem panaszkodhatnak"
"Egy dinamikus embernek tartom magam, aki a jelenlegi pozíciójában tud a legtöbbet segíteni a magyar futballnak"
"Biztos vagyok benne, hogy a már vázolt szakmai elképzeléseim, a meglátásaim, de a kritikáim is előre viszik a magyar futballt."
"Sokan nincsnek abban a helyzetben még, hogy szabadon nyilatkozhassanak, de nekem elmondják, hogy sok mindenben egyetértenek velem."
"Én azt vallom, hogyha szombaton meccs van, pénteken még simán belefér egy hancúrozás, persze ne tartson éjfélig."
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 57 vendég