Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.18. 15:52

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:RB Pereces - mekkora városi rangadók lennének már a DVTK-NER-rel.

Legalább akkora derbik lennének, mint amilyenek a tisztviselők Diósgyőrvasgyári AC-ja és a melósok DVTK-ja közötti meccsek lehettek a húszas években a vasgyári ebédlő mögötti pályán

Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.18. 16:51

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Legalább akkora derbik lennének, mint amilyenek a tisztviselők Diósgyőrvasgyári AC-ja és a melósok DVTK-ja közötti meccsek lehettek a húszas években a vasgyári ebédlő mögötti pályán

Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

beállósok, irányítók, szertárosok
én ezeket a szakmunkásokat kedvelem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.18. 16:52

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:RB Pereces - mekkora városi rangadók lennének már a DVTK-NER-rel.

Legalább akkora derbik lennének, mint amilyenek a tisztviselők Diósgyőrvasgyári AC-ja és a melósok DVTK-ja közötti meccsek lehettek a húszas években a vasgyári ebédlő mögötti pályán

Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

és én már szart érek?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.18. 16:56

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Igen, ezzel maximálisan egyetértek. Félretéve a hátteret és kizárólag a futballra koncentrálva egyértelmű, hogy sokkal előrébb tart a Felcsút,es ez jelentősen csökkenti az irántuk érzett ellenszenvet. A két edző között óriási a különbség Hornyak javára. Felcsúton általában négy magyar fiatal mindig a kezdőben van. Szabics olyan se íze, se bűze, nekem a diósgyőri Vitelki jut az eszembe róla. Rendes gyerek, nem szarik a szoba közepére és ennyi. Fehérváron az új szakmai igazgató hozni fogja az új edzőt is.

Meglepne. Egy darabig szerintem marad Szabics. Április elsején állt munkába, 2024-ig írt alá, gondolom, hogy nem kevés pénzbe került, nagy dirrel-durral jelentették be, egy hónapot vártak rá, sokan úgy fogadták, mint a messiást (azt akkor sem értettem, miért kell hájpolni egy 40 éves pályaedzőt). A mostani bukta után valakinek repülnie kellett, alapesetben az edzőnek, de jelenleg ez az opció nem állt fent, ezért Kovácsnak kellett mennie (akinek régóta kifelé állt a rúdja, de eddig valahogy minden válságot túlélt).

A pénz nem lenne akadály Szabics kirúgásában, de orbánnak és ezáltal a ner-nek ugye az az alapelve, hogy senkit sem egy botrány közepén tesz félre (már ha félretesz egyáltalán), hanem csakazértismeghosszabbítjukbicskéig alapon vár néhány hónapot. + Nem tudhatjuk mennyire haver Imi mondjuk szíjgyártónak vagy neres főkutyának, ez esetben akár egy szezont is kihúzhat.

07.13. "A Fővárosi Önkormányzat kedden közzétette a 60 év fölötti budapesti lakosokon végzett antitestvizsgálat első eredményeit. Ez alapján a mintába bekerült, Sinopharmmal oltottak negyedének nincs antitestes védettsége"
07.13. "A Fővárosi Önkormányzat Soros György támogatásával indított Covid-tesztakciója a baloldal oltásellenes kampányának, és Gyurcsány embereinek a kifizetése; hetek óta köztudott, hogy Karácsony Gergely Gyurcsányhoz közel álló baloldali vállalkozásokat fizet így ki" – válaszolta az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
07.16. Harmadik oltás bevezetésére készül a kormány augusztus elsejétől – jelentette be pénteken Orbán Viktor.

Néha elég pár nap is. :D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.18. 17:04

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

beállósok, irányítók, szertárosok
én ezeket a szakmunkásokat kedvelem

Bennük van a futball minden szépsége. Tegyük hozzá, hogy a sepregetőt vagy a szebbik nevén centerhalfot és a befejező csatárt kihagytad.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.18. 17:04

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Legalább akkora derbik lennének, mint amilyenek a tisztviselők Diósgyőrvasgyári AC-ja és a melósok DVTK-ja közötti meccsek lehettek a húszas években a vasgyári ebédlő mögötti pályán

Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

köszönöm kedves szavaitokat, diósgyőri sorstársak!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.18. 17:12

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

köszönöm kedves szavaitokat, diósgyőri sorstársak!

A Perecesi TK-ról hallottál?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.18. 17:15

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

köszönöm kedves szavaitokat, diósgyőri sorstársak!

A Perecesi TK-ról hallottál?

persze, játszottunk velük bajnoki mérkőzéseket a negyvenes évek második felében
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.18. 17:40

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Legalább akkora derbik lennének, mint amilyenek a tisztviselők Diósgyőrvasgyári AC-ja és a melósok DVTK-ja közötti meccsek lehettek a húszas években a vasgyári ebédlő mögötti pályán

Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

és én már szart érek?

Yoda vagyok magáért!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.18. 18:09

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

köszönöm kedves szavaitokat, diósgyőri sorstársak!

A Perecesi TK-ról hallottál?

Én már ettem is!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.18. 18:44

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Azt szeretem benned Sav, hogy veled lehet fodballtörténelemről is merengeni! Hogy magamban mit szeretek, azt tudjátok.

és én már szart érek?

Yoda vagyok magáért!

a fekete fogáért
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.18. 20:59

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Meglepne. Egy darabig szerintem marad Szabics. Április elsején állt munkába, 2024-ig írt alá, gondolom, hogy nem kevés pénzbe került, nagy dirrel-durral jelentették be, egy hónapot vártak rá, sokan úgy fogadták, mint a messiást (azt akkor sem értettem, miért kell hájpolni egy 40 éves pályaedzőt). A mostani bukta után valakinek repülnie kellett, alapesetben az edzőnek, de jelenleg ez az opció nem állt fent, ezért Kovácsnak kellett mennie (akinek régóta kifelé állt a rúdja, de eddig valahogy minden válságot túlélt).

A pénz nem lenne akadály Szabics kirúgásában, de orbánnak és ezáltal a ner-nek ugye az az alapelve, hogy senkit sem egy botrány közepén tesz félre (már ha félretesz egyáltalán), hanem csakazértismeghosszabbítjukbicskéig alapon vár néhány hónapot. + Nem tudhatjuk mennyire haver Imi mondjuk szíjgyártónak vagy neres főkutyának, ez esetben akár egy szezont is kihúzhat.

07.13. "A Fővárosi Önkormányzat kedden közzétette a 60 év fölötti budapesti lakosokon végzett antitestvizsgálat első eredményeit. Ez alapján a mintába bekerült, Sinopharmmal oltottak negyedének nincs antitestes védettsége"
07.13. "A Fővárosi Önkormányzat Soros György támogatásával indított Covid-tesztakciója a baloldal oltásellenes kampányának, és Gyurcsány embereinek a kifizetése; hetek óta köztudott, hogy Karácsony Gergely Gyurcsányhoz közel álló baloldali vállalkozásokat fizet így ki" – válaszolta az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
07.16. Harmadik oltás bevezetésére készül a kormány augusztus elsejétől – jelentette be pénteken Orbán Viktor.

Néha elég pár nap is. :D

ez az antitestes vizsgálat egész vírusos oltásoknál (tehát nem mrns vagy vektor, hanem vero cellás vagy elölt vírusos) nem mutat meg közel sem mindent, a Semmelweises átfogó kutatás a negatív antitest-tesztesek nagy részénél minden vakcinánál kihozta, hogy védettek
ez a 3. oltás, karöltve a fél kelet-Európának adományozgatással, szerintem egy vakcinaszabadulási projekt része, mert egyre szarabbul adja ki magát, hogy a szállítmányok érkeznek szerződésesen, de beadni nincs kinek - a cseh "kölcsönzésekről" is ki lesz jelentve, hogy nagyvonalúan elengedjük a visszaadást
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.18. 21:00

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Én is kedvelem azokat az enbereket akik a futball történelmének tudói. Az ilyen enber rossz enber nem lehet.

köszönöm kedves szavaitokat, diósgyőri sorstársak!

A Perecesi TK-ról hallottál?

a szakmájából kiindulva szerintem sokat forgatja a Ptk-t
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.07.19. 08:24

Lehet, legkésőbb télen Kovács-Tóth csere lesz a Vidi-Felcsút esetében, mekkora lenne már :).

"Kovács Zoli rengeteget bizonyított a MOL Fehérvár sportigazgatójaként, de az utóbbi időben egyre inkább szüksége volt a környezetváltozásra, belefásult a munkájába. Itt most új impulzus éri, a kinevezésével minden esélyünk megvan, hogy szintet lépjünk, és elérjük valamelyik csoportkört" (pfla.hu)

"Tóth Balázs rengeteget bizonyított a PUFLA sportigazgatójaként, nagy része van abban, hogyan cseperedett egy kis akadémia magyar topklubbá. Büszkék vagyunk, hogy sikerült megnyernünk magunknak, piros-kék szívvel rendelkezik, hiszünk abban, hogy visszakormányozza a MOL Fehérvárt az őt megillető helyre." (molfehervarfc.hu)
SABARIA 1926

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.19. 09:12

Jópofa változtatásokon törik a fejüket a FIFA géniuszai. A teljesség igénye nélkül :
- 45 perces félidők helyett 30 percesek
- időmegállítás, ha nincs játékban a labda
- bedobások helyett oldalrúgás
- korlátlan cserelehetőség
Teljesen bizonyos, hogy a világ legnagyobb marhái a nemzeti és a nemzetközi labdarúgó szövetségek vezérkarában foglalnak helyet.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.19. 09:33

SuperDepor írta:Jópofa változtatásokon törik a fejüket a FIFA géniuszai. A teljesség igénye nélkül :
- 45 perces félidők helyett 30 percesek
- időmegállítás, ha nincs játékban a labda
- bedobások helyett oldalrúgás
- korlátlan cserelehetőség
Teljesen bizonyos, hogy a világ legnagyobb marhái a nemzeti és a nemzetközi labdarúgó szövetségek vezérkarában foglalnak helyet.

ezek tényleg kosárlabdát akarnak csinálni a fociból
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.19. 10:07

SuperDepor írta:Jópofa változtatásokon törik a fejüket a FIFA géniuszai. A teljesség igénye nélkül :
- 45 perces félidők helyett 30 percesek
- időmegállítás, ha nincs játékban a labda
- bedobások helyett oldalrúgás
- korlátlan cserelehetőség
Teljesen bizonyos, hogy a világ legnagyobb marhái a nemzeti és a nemzetközi labdarúgó szövetségek vezérkarában foglalnak helyet.


az a baj, hogy ezek a nemzetközi szövetségek átmentek sportszövetségekből multi nagyvállalatokká, annak minden szarságával, például a folyamatos változások lehetőségének eszement kutatása a "fejlődés" jegyében
kötelező az agyalás akkor is ha semmi szükség rá, a baj akkor lesz ha kitalálják, hogy ciklusonként egyet kötelező megvalósítani a nagy ötletekből


.
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.19. 10:10

ManBat írta:
SuperDepor írta:Jópofa változtatásokon törik a fejüket a FIFA géniuszai. A teljesség igénye nélkül :
- 45 perces félidők helyett 30 percesek
- időmegállítás, ha nincs játékban a labda
- bedobások helyett oldalrúgás
- korlátlan cserelehetőség
Teljesen bizonyos, hogy a világ legnagyobb marhái a nemzeti és a nemzetközi labdarúgó szövetségek vezérkarában foglalnak helyet.

ezek tényleg kosárlabdát akarnak csinálni a fociból

szerintem elcsípjük még azt az időt a mi életünkben, hogy a foci és a labdarúgás két totál más dolgot fog jelenteni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.19. 10:13

Adamek írta:
SuperDepor írta:Jópofa változtatásokon törik a fejüket a FIFA géniuszai. A teljesség igénye nélkül :
- 45 perces félidők helyett 30 percesek
- időmegállítás, ha nincs játékban a labda
- bedobások helyett oldalrúgás
- korlátlan cserelehetőség
Teljesen bizonyos, hogy a világ legnagyobb marhái a nemzeti és a nemzetközi labdarúgó szövetségek vezérkarában foglalnak helyet.


az a baj, hogy ezek a nemzetközi szövetségek átmentek sportszövetségekből multi nagyvállalatokká, annak minden szarságával, például a folyamatos változások lehetőségének eszement kutatása a "fejlődés" jegyében
kötelező az agyalás akkor is ha semmi szükség rá, a baj akkor lesz ha kitalálják, hogy ciklusonként egyet kötelező megvalósítani a nagy ötletekből


.

akár a brigádverseny az átkosban, kvóta van az éves változtatásra, az már mindegy, hasznos-e
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reggie
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2909
Csatlakozott: 2012.01.14. 18:20

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Reggie » 2021.07.19. 10:38

ManBat írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:A pénz nem lenne akadály Szabics kirúgásában, de orbánnak és ezáltal a ner-nek ugye az az alapelve, hogy senkit sem egy botrány közepén tesz félre (már ha félretesz egyáltalán), hanem csakazértismeghosszabbítjukbicskéig alapon vár néhány hónapot. + Nem tudhatjuk mennyire haver Imi mondjuk szíjgyártónak vagy neres főkutyának, ez esetben akár egy szezont is kihúzhat.

07.13. "A Fővárosi Önkormányzat kedden közzétette a 60 év fölötti budapesti lakosokon végzett antitestvizsgálat első eredményeit. Ez alapján a mintába bekerült, Sinopharmmal oltottak negyedének nincs antitestes védettsége"
07.13. "A Fővárosi Önkormányzat Soros György támogatásával indított Covid-tesztakciója a baloldal oltásellenes kampányának, és Gyurcsány embereinek a kifizetése; hetek óta köztudott, hogy Karácsony Gergely Gyurcsányhoz közel álló baloldali vállalkozásokat fizet így ki" – válaszolta az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi).
07.16. Harmadik oltás bevezetésére készül a kormány augusztus elsejétől – jelentette be pénteken Orbán Viktor.

Néha elég pár nap is. :D

ez az antitestes vizsgálat egész vírusos oltásoknál (tehát nem mrns vagy vektor, hanem vero cellás vagy elölt vírusos) nem mutat meg közel sem mindent, a Semmelweises átfogó kutatás a negatív antitest-tesztesek nagy részénél minden vakcinánál kihozta, hogy védettek
ez a 3. oltás, karöltve a fél kelet-Európának adományozgatással, szerintem egy vakcinaszabadulási projekt része, mert egyre szarabbul adja ki magát, hogy a szállítmányok érkeznek szerződésesen, de beadni nincs kinek - a cseh "kölcsönzésekről" is ki lesz jelentve, hogy nagyvonalúan elengedjük a visszaadást

Mondjuk szerintem pont a pfizerre, amit a cseheknek adtunk, simán lenne jelentkező.
RMCFRZ


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 126 vendég