Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.15. 16:43

MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:Setétvár hozza a szokásos fostalicska szintjét. :lol: Csak minket tudnak kitömni 4-5 góllal,a kupadöntőn még minket sem.

Szabics kinevezése eddig nem egy sikersztori.
Nem,de szerintem az EL csoportkör óta kalap szarok.

Azért hozták, hogy ez változzon.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.07.15. 16:45

Kár,hogy nem lehetnek vendég szurkolók. Zúghatna a kurva gyenge!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.15. 16:46

Ennyi volt. Vicc.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.07.15. 16:47

Cselszky írta:Ennyi volt. Vicc.
Stopira jól mozizott! :lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.15. 16:49

Szabics Imi, takarodj!
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.15. 16:51

akkor ez a párharc is mehet a Vaduz(2x), Mika Astarak, MTZ Minszk, Željezničar, Partizani Tirana, Budućnost Podgorica mellé a polcra
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.07.15. 16:53

Cselszky írta:Szabics Imi, takarodj!
Maradjon csak,nem kell ellenfél a ződeknek meg a felcsútnak sem a bajnokságban
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.15. 17:02

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:Csak halkan mondom - Niedermuller után szabadon -, akinek nincs baja az lmbtq képviselő zászlóval a stadionban, annak miért van baja ennek a tagadását képviselő zászlóval (erről a kettős mércéről beszéltem, amit aztán az UEFA hivatalossá is tett a büntetések közti különbségekkel). A molinók valószínűleg a pólók voltak, olyan fekete pólót láttam amin az anti lmbtq felirat volt, illetve olyat amin egy térdelő alak volt áthúzva. Azt meg halkan kérdezném, hogy aki az ilyen ábrákat tiltja, bünteti és ezzel egyetért annak ugyan mi baja van az autokrata módon meghozott törvényekkel, rendeletekkel, mert a kettő ugyanaz, csak pepitában. Kurva jó volt a magyar válogatott a kiesés ellenére - rám nagyobb hatással volt a '16-os ebtől -, nagy kár, hogy a cirkusz beárnyékolja, jó lenne elfelejteni.
Remélem, hogy nem tűnik el a szenvedély a lelátókról.

na most volt időm visszatérni (az EU-ba :) ). ha ez nem volt egyértelmű én teljesen nyugodtan reagáltam korábban és nem is volt célom a vérlázítás.
válaszképp számodra: a lelátókon mindig is jelen volt a politika, azért a mi korosztályunk többsége előtt az 1990-es évek, politikával teljességgel átítatott olasz futball szurkolói kultúrája a példa. lehet, hogy te a Depor futballja miatt választottad az itteni nevedet, azt a minőséget én is érzékeltem, de ami engem igazán hozzájuk kötött és köt a mai napig, az a nálunk betiltott önkényuralmi jelképnek minősülő zászlók tömkelege a 2002-es spanyol kupadöntőben a kapu mögött, amelyet kellemes provokációnak találtam, miközben a nagyságos galaktikus Madridot alázták a 100-ik évfordulóján a Bernabeuban. szerintem nem az UEFA engedte be a politikát a fociba, a politika mindig is jelen volt a sportban (1938-as városi legenda, hogy Mussolini kérte a szövetséges minket, hogy ugyanmár ne játszon a tornán végig játszó Turai és Toldi az olaszok ellen a vb döntőben a baráti Magyarország szineiben) max. próbálja irányítani, hogy mely fajta politikát engedi be. a Kick Rascism Out kb. 20 éve jelen van, az egyik legsikeresebb európai sztárcsapat eredendően politikai okokból hirdeti magáról, hogy több mint egy klub.
Az UEFA-s téma és az EU-s téma kapcsán: lényegében csak ismételni tudom önmagam. jelenleg ezt a szivárvány politikát erőltetik, aki ezzel szembe megy, azt büntetik, ezt mindenki tudja, az is tudja, aki kirakta a molinót, azt is tudja, hogy ezzel kicseszik másik 60 ezer honfitársával a következő 1-3 meccsre, de azért mindent figyelembe véve csak kirakta. az UEFA szervez-rendez, ő adja a pénzt, jelen időszakban ezen szivárványos szabályok betartását kéri. 1936-ban Berlinben a karlengetés volt az elvárás. az idők változnak, elképzelhető, hogy később a szivárvány helyett jöhet valami itthon népszerűbb UEFA kampány, ha az több pénzt hoz nekik. de ezt ki kell várni.
A szenvedély a magyar lelátókon kapcsán: a kérdés az, hogy kitalálnak-e az arra illetékesek valamit a Cristiano Homosexual és az utálunk szar Románia helyett, valamit, ami UEFA-komform, és esetleg a magyar csapattal kapcsolatos pozitiv üzenete van. Úgy kell higyjem ennyi büntetés után, hogy ez az UEFA/FIFA elvárása.

azt is megértem, hogy önfeladás lenne UEFA kompetens módon szurkolászni, és azt is el tudom fogadni, hogy a magyar tábor marad olyan, amilyen, énekli azt, amit több évtizede, néha kapunk büntit, néha megússzuk. csak annyit kérek, hogy ha bünti van, ne sírjunk, és akik miatt a bünti történik, esetleg vállalják már fel, igen én raktam ki a molinót, ezért kb. miattam nem megy majd 60 ezer ember 2 vagy 3 Nemzetek Ligája meccsre, büszke vagyok magamra, és szándékom szerint legközelebb is ugyanilyen bannert rakok ki, csak még a fekáknak is üzenek valami szívhez szólót.

amúgy nyugodtság van, és Forza Depor!

Adamek kollégával túl sok mindenben egyetértek, ez a világ hova vezet? :) támogatom az UEFA-ból való kilépésünket, szegény bankárnak van elég másik állása.

A Deport valóban a futball miatt kedveltem meg az ezredforduló környékén. Imádtam ahogy - többek között - a Milant verték. D. Tristan, Makaay, Fran stb. Engem mindig a játék ragad meg, az azt kísérő dolog később vonja magára a figyelmemet. Azokban az években fel sem tűnt a Depor szurkolói hátterének az eszmeisege, egyszerűen nem érdekelt, csak a futball.
Azt veszem észre, hogy mi nem egymassal vitazunk, hanem egymás mellett. Kizárólag egy helyen találok metszespontot - az eltiltasunkkal azt mondod, hogy "normálisan" kéne szurkolni és akkor nem lenne eltiltás, én meg azt, hogy a kettős mérce vérlázító, és ez nem változna akkor sem, ha *normálisan" szurkolnank. Erről nem tudok többet és újabbat írni, nem az a vita tárgya, hogy mi való a lelátóra és mi nem, hanem az, hogy ami nem odavaló azt egyformán szankciónálják. Mindenki tudja, hogy milyen események történtek - Gulácsi dobalasa söröspoharakkal (kiváló felvételek vannak az elkövetőkről, himnusz alatt provokatív jelképpel berohanni a vendégcsapat elé a pályára (szintén kiváló felvételek vannak), az angolokrol meg ne is beszéljünk (szintén remek felvételek vannak). Bár az angol rendőrség erejét most leköti a nyomozás azok után akik csúnyát írtak az interneten, ilyen apróságok, mint tömegverekedés, erőszakos behatolás a stadionba jegy nélkül nem jelent veszélyt a társadalomra.
Még egy gondolat a Depor tábora kapcsán. Nagy különbséget látok a szélsőséges politikai vonulatok (jobb, bal) lelátói jelenléte és a szivárványos vonulat jelenléte között. Míg az előbbi alulról építkezve utat tört magának és elfoglalta helyét a szurkolói szubkultúrában, addig az lmbtq eszmeiségének az UEFA és egyes államok labdarúgó szövetségei csináltak utat, mesterségesen. Mert önmagától a szivárványos zászló maximum a St Pauli táborában lenne fellelhető, ott is elvétve. Ez a szörnyű és felháborító, hogy mesterségesen odavitték.
Nem találom a legjobbnak a parhuzamodat a náci /fasiszta lelátói propagandája és a mai helyzet között, ugyanis előbbit egy eredendően romlott rendszer presszionalta, ma pedig - azt mondják -, hogy a valaha volt világok legjobbikát éljük. Én elvárnám, hogy ma már ne történjenek ilyenek, amik az EBn csucsosodtak ki.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40721
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.15. 17:05

Ez a Fehérvár nagyobb ciki a magyar futballnak, mint a Felcsút.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.07.15. 17:06

Nagyon helyes! Megérdemelte a retekvár. iványi spori segítsége nélkül a fasorba sincs ez a bagázs.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.15. 17:21

SuperDepor írta:Ez a Fehérvár nagyobb ciki a magyar futballnak, mint a Felcsút.

A Felcsút sok próbálkozás után kifogott egy jó edzőt, meg most talán tudatosabban igazolnak játékosokat, mint korábban. Jövőre bajnokok lesznek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35086
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.07.15. 17:22

Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.15. 17:34

Szarka írta:Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?

a Vidinél tisztán szakmai alapú gondok vannak, Szabics valóban kurvamély vízbe került, s nagy lett rá a kabát, de a fő gond, hogy KZ alkalmatlan sportigazgatónak, a kiöregedett/kiebrudalt délszlávok lelépése óta pedig koncepció sincsen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16507
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.15. 17:37

Szarka írta:Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?

Nem a pénzzel volt ott gond az elmúlt 10 évben, hanem a csapatépítéssel. A sok légióst foglalkoztató Sousa se tudta megszorongatni a Kondás-féle veretlen Lokit, frípenáltiz Gomessel még a nemzetközi indulást érő helyről is lemaradtak. 2015 tavaszán Carrillo és Burcsa különbözött össze arról, hogy kiket kéne játszatni, az volt a szerencséjük, hogy tetemes előnyre tettek szert még 2014 őszén.
Horváth Feri a kiesőhelyről a 2. helyig vitte őket, de mivel nem nyert velük kupát, mennie kellett. Berggel egy simán nyerhető bajnokságot buktak el a jóval szerényebb körülmények között működő Kispesttel szemben, a Nikolics-féle jugó brigád (bosnyák, horvát, szerb spílerekkel) sikeréhez az is kellett, hogy a Fradi 2018 tavaszán egyetlen idegenbeli meccsét se tudta megnyerni.
Nekem az is egy fura húzás volt, hogy az utcsó meccsükre, a biztos bajnoki cím tudatában kiküldte az ifiket a DVTK ellen. Utána jött a névváltós konfliktus a szurkerekkel, és az EL szereplés mellett a bajnokságban már nem tündököltek. Aztán meg kb félévente váltogatták az edzőket, a Fraditól meg alaposan lemaradtak, és most már a Felcsúttól is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96354
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.15. 18:18

Savaria1919 írta:
Szarka írta:Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?

Nem a pénzzel volt ott gond az elmúlt 10 évben, hanem a csapatépítéssel. A sok légióst foglalkoztató Sousa se tudta megszorongatni a Kondás-féle veretlen Lokit, frípenáltiz Gomessel még a nemzetközi indulást érő helyről is lemaradtak. 2015 tavaszán Carrillo és Burcsa különbözött össze arról, hogy kiket kéne játszatni, az volt a szerencséjük, hogy tetemes előnyre tettek szert még 2014 őszén.
Horváth Feri a kiesőhelyről a 2. helyig vitte őket, de mivel nem nyert velük kupát, mennie kellett. Berggel egy simán nyerhető bajnokságot buktak el a jóval szerényebb körülmények között működő Kispesttel szemben, a Nikolics-féle jugó brigád (bosnyák, horvát, szerb spílerekkel) sikeréhez az is kellett, hogy a Fradi 2018 tavaszán egyetlen idegenbeli meccsét se tudta megnyerni.
Nekem az is egy fura húzás volt, hogy az utcsó meccsükre, a biztos bajnoki cím tudatában kiküldte az ifiket a DVTK ellen. Utána jött a névváltós konfliktus a szurkerekkel, és az EL szereplés mellett a bajnokságban már nem tündököltek. Aztán meg kb félévente váltogatták az edzőket, a Fraditól meg alaposan lemaradtak, és most már a Felcsúttól is.

Nem mélyedtem bele az ügyeikbe, de azt hallottam, hogy ha nem is elengedték, de max. szinten tartják az ottani lehetőségeket, a büdzsét nem akarják komolyabban növelni. Akárhogy is van, az feltűnő, hogy a tavaly leszereplő légiósok (Alef, Funsho, Zivzi, Houri, Evandro, Rus) nemhogy kiebrudalva nem lettek, de a zömük még játszik is, és vérfrissítés alig-alig történt a keretben.

Nekem meglepő volt, hogy Szabics ezt bevállalta, aztán voltak olyan nyilatkozatai, megnyilvánulásai, amik leginkább a hátrahagyni vágyott levitézlett magyar edzőgarnitúrára emlékeztettek, jelen állás szerint erős a gyanú, hogy hiába pályaedzősködött ott ahol, túlvállalta magát, vagy túl sokat láttak bele az illetékesek.

Csak ott dolgozik már 3 és fél hónapja, eddig összesen 3 fontos meccse volt, a kupadöntő és ez a párharc, mindhárom meccsen borzalmasan játszottak, és semmit nem tudott változtatni a helyzeten. Összességében ez eddig sajnos teljes csőd és súlyos arcvesztés, a kreditjeit villámgyorsan eljátszotta, akár már holnap jöhetne a váltás, kovácszolistól, szabicsimistől, juhászostól, airsanyistól mehetnének a levesbe, de a tulajdonos is láthatóan szarik bele, mehetne ő is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cselszky 2021.07.15. 18:20-kor.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.15. 18:20

Szarka írta:Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?

így van és ezt már nem titkolják nemzetközi vizeken sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74981
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.07.15. 18:26

MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:Szabics Imi, takarodj!
Maradjon csak,nem kell ellenfél a ződeknek meg a felcsútnak sem a bajnokságban

de hát ott egy igazi lila ikon-kobold csinázza a szakmát, nemá', hogy ő is a ződ szekeret tolja
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.15. 18:37

Savaria1919 írta:
Szarka írta:Akkor innentol a hazai fontossagi sorrend: Fradi-Felcsút-talán Vidi. Me azertvan penz Fehervaron, vagy mar azt is atcsoportositjak a Felcsuthoz?

Nem a pénzzel volt ott gond az elmúlt 10 évben, hanem a csapatépítéssel. A sok légióst foglalkoztató Sousa se tudta megszorongatni a Kondás-féle veretlen Lokit, frípenáltiz Gomessel még a nemzetközi indulást érő helyről is lemaradtak. 2015 tavaszán Carrillo és Burcsa különbözött össze arról, hogy kiket kéne játszatni, az volt a szerencséjük, hogy tetemes előnyre tettek szert még 2014 őszén.
Horváth Feri a kiesőhelyről a 2. helyig vitte őket, de mivel nem nyert velük kupát, mennie kellett. Berggel egy simán nyerhető bajnokságot buktak el a jóval szerényebb körülmények között működő Kispesttel szemben, a Nikolics-féle jugó brigád (bosnyák, horvát, szerb spílerekkel) sikeréhez az is kellett, hogy a Fradi 2018 tavaszán egyetlen idegenbeli meccsét se tudta megnyerni.
Nekem az is egy fura húzás volt, hogy az utcsó meccsükre, a biztos bajnoki cím tudatában kiküldte az ifiket a DVTK ellen. Utána jött a névváltós konfliktus a szurkerekkel, és az EL szereplés mellett a bajnokságban már nem tündököltek. Aztán meg kb félévente váltogatták az edzőket, a Fraditól meg alaposan lemaradtak, és most már a Felcsúttól is.

Dr. Mezey Egért kihagytad a listából!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29060
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.07.15. 19:18

SuperDepor írta:Ez a Fehérvár nagyobb ciki a magyar futballnak, mint a Felcsút.


Pedig kb. annyiból gazdálkoznak mint a Fradi. Érthetetlen, hogy mi ez a bénázás arrafelé...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51399
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.15. 19:18

ManBat írta:akkor ez a párharc is mehet a Vaduz(2x), Mika Astarak, MTZ Minszk, Željezničar, Partizani Tirana, Budućnost Podgorica mellé a polcra

MTZ RIPO Minszk! Azért ezt ne feledjük! A Fradi örökre agytekervényeimbe égette a derék traktoristák nevét!

A Robotcsicska Hamutál Szopjle elleni Loki orális szex amúgy már smafu?!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 69 vendég