Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.28. 11:44

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:[img]https://nb2.hu/uploads/news/6/6566.jpg?v=1[/mg]
Hornyák Marcellt leigazolta a DVTK.

Eli bá’ után újabb hazatérő. :cool:

Kinyik és Bódi is oda tart elvileg. Meg Oláh Bálint Budafokról.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.28. 12:18

Gyirminél lassan tendencia lesz, hogy mással kezdik a ligát, mint akivel feljutottak, Auréliót állítólag vinné a Vasas
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.28. 12:29

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:[img]https://nb2.hu/uploads/news/6/6566.jpg?v=1[/mg]
Hornyák Marcellt leigazolta a DVTK.

Eli bá’ után újabb hazatérő. :cool:

Kinyik és Bódi is oda tart elvileg. Meg Oláh Bálint Budafokról.

Kinyik és Szacsa OK, ez jó pár napja kering.

Bódi: ha odamegy, akkor az a szememben azt erősíti, hogy tényleg volt egy Dzsu és emberei vs. Bódi konfliktus Kondás megbuktatásakor, és ő ellene volt a váltásnak. Volt róla szó, hogy megy a Vasashoz, ami az NB2-ben ragadásukkal megdőlni látszott, na most ha ezek után mégis bevállalja az újabb év NB2-t a Diónál, akkor vagy nagyon ragaszkodik Eli bá'-hoz, vagy még a Vasasnál is nagyobb fizut kinál neki a DVTK (ezt nem tartom valószínűnek). Egyébként nem hiszem, hogy Husztiék ne tartanának rá igényt, de azt el tudom képzelni, hogy már nem érzi jól magát nálunk (amit sokszor a játékán is érezni lehetett). Ugyanakkor nyilatkozott korábban olyasmit is, hogy megviseli az NB2. Erre most mégis bevállalná? Fura. Nem hiszem, hogy ne kapna NB1-es ajánlatot, ha tőlünk lépni akar.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.28. 12:34

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Eli bá’ után újabb hazatérő. :cool:

Kinyik és Bódi is oda tart elvileg. Meg Oláh Bálint Budafokról.

Kinyik és Szacsa OK, ez jó pár napja kering.

Bódi: ha odamegy, akkor az a szememben azt erősíti, hogy tényleg volt egy Dzsu és emberei vs. Bódi konfliktus Kondás megbuktatásakor, és ő ellene volt a váltásnak. Volt róla szó, hogy megy a Vasashoz, ami az NB2-ben ragadásukkal megdőlni látszott, na most ha ezek után mégis bevállalja az újabb év NB2-t a Diónál, akkor vagy nagyon ragaszkodik Eli bá'-hoz, vagy még a Vasasnál is nagyobb fizut kinál neki a DVTK (ezt nem tartom valószínűnek). Egyébként nem hiszem, hogy Husztiék ne tartanának rá igényt, de azt el tudom képzelni, hogy már nem érzi jól magát nálunk (amit sokszor a játékán is érezni lehetett). Ugyanakkor nyilatkozott korábban olyasmit is, hogy megviseli az NB2. Erre most mégis bevállalná? Fura. Nem hiszem, hogy ne kapna NB1-es ajánlatot, ha tőlünk lépni akar.

BM a Kondás-bemutatáson rezzenéstelen arccal közölte, hogy nem akarnak, és nem is tudnak versenyezni a Vasassal, szóval ha tényleg odamegy, akkor Elemér miatt teszi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.28. 16:45

Oláh Bálint. Nem rossz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.05.28. 21:06

ManBat írta:Gyirminél lassan tendencia lesz, hogy mással kezdik a ligát, mint akivel feljutottak, Auréliót állítólag vinné a Vasas

VV Asas? ebből kufirc lesz

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.29. 11:47

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Adamek írta:véghül is összejöhetett volna 15 gól a két meccsen, vagy a Kecsó kaphatott volna egy meccsen feleannyit mint az egész évadban összesen

nyilván a feltevés teoretikus, ettől még a kérdés tegnap dőlt el papíron is

ott dőlt el szerintem, hogy az Iváncsa nem kért licencet.

Nem, ott csak az dőlt el, hogy valamelyik második fog feljutni, az, hogy melyik az nem. De nekem is úgy állna helyre a lelkibékém, ha holnap megvernénk az Iváncsát. Nem emlékszem, olyanra, hogy nem bajnokként lépünk feljebb
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.29. 11:55

Adamek írta:
ManBat írta:
Adamek írta:véghül is összejöhetett volna 15 gól a két meccsen, vagy a Kecsó kaphatott volna egy meccsen feleannyit mint az egész évadban összesen

nyilván a feltevés teoretikus, ettől még a kérdés tegnap dőlt el papíron is

naja
nekik is össze kell majd igazolni a fél világot ha nem akarnak nagyon megégni kapásból

A HÉP felkötheti a pénztárcát. Mellesleg, egyesek rebesgetik, hogy a tavaszi bukdácsolás oka, hogy nem is igazán törték maguk a feljutásért. Ez hülyeség, egy halom cuccot megrendeltek előre az NB2-höz.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.29. 14:47

dingo írta:
Adamek írta:
ManBat írta:nyilván a feltevés teoretikus, ettől még a kérdés tegnap dőlt el papíron is

naja
nekik is össze kell majd igazolni a fél világot ha nem akarnak nagyon megégni kapásból

A HÉP felkötheti a pénztárcát. Mellesleg, egyesek rebesgetik, hogy a tavaszi bukdácsolás oka, hogy nem is igazán törték maguk a feljutásért. Ez hülyeség, egy halom cuccot megrendeltek előre az NB2-höz.

kivi vagyok a rokongyerek marad e a keretben, nem igazán tudott alapemberré válni idén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.29. 19:18

Adamek írta:
dingo írta:
Adamek írta:naja
nekik is össze kell majd igazolni a fél világot ha nem akarnak nagyon megégni kapásból

A HÉP felkötheti a pénztárcát. Mellesleg, egyesek rebesgetik, hogy a tavaszi bukdácsolás oka, hogy nem is igazán törték maguk a feljutásért. Ez hülyeség, egy halom cuccot megrendeltek előre az NB2-höz.

kivi vagyok a rokongyerek marad e a keretben, nem igazán tudott alapemberré válni idén

Most nem esik le kire gondolsz:). Én elsőnek hazahoznám Gyergyádesz Marcit kapusposztra az Óvártól. Jobb mint a jelenlegiek, és KTE nevelés, plusz csak 20 éves ami pluszpont
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.29. 20:07

dingo írta:
Adamek írta:
dingo írta:A HÉP felkötheti a pénztárcát. Mellesleg, egyesek rebesgetik, hogy a tavaszi bukdácsolás oka, hogy nem is igazán törték maguk a feljutásért. Ez hülyeség, egy halom cuccot megrendeltek előre az NB2-höz.

kivi vagyok a rokongyerek marad e a keretben, nem igazán tudott alapemberré válni idén

Most nem esik le kire gondolsz:). Én elsőnek hazahoznám Gyergyádesz Marcit kapusposztra az Óvártól. Jobb mint a jelenlegiek, és KTE nevelés, plusz csak 20 éves ami pluszpont

pont most futottam össze vele a REAC meccsen (P. Pantelis), hát eléggé megerősítette, hogy nincs lóvé és kurvára nem volt egységes csapat se
valszeg ő is lép a nyáron
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: RC » 2021.05.29. 20:07

Savaria1919 írta:https://www.haladas.hu/hirek/3095/evertekelo-sellei-arpaddal?fbclid=IwAR0606jzE5JjrIt_gREAv5IHIpJ0vjGL2sjt2S7bll2VD8xxmzeOWrzOX04
"Séllei Árpád többek között azt is elmondta, hogy Jancsó Andrással, Németh Márióval és Schimmer Szabolccsal nem hosszabbít szerződést a klub."
Sokat elárul a klub sajtós részlegéről, hogy ez az interjú így, ebben a formában jelent meg. Nem a NAGYBETŰVEL ÍRT csapatnévvel kellene kimutatni a Haladás iránti elkötelezettséget, hanem tettekkel.
Nagyon jól mehet a klubnak, ha ingyen lemond erről a három játékosról. Schimi veterán, de kiegészítőemberként egy év még benne lett volna. Jancsó Andris és Németh Márió a Rohonci úton nőttek fel, a mostani idényben kevesebb lehetőséget kaptak, de szerintem akkor a jobban teljesítők közé tartoztak.
Majd hoznak néhány vándormadarat a helyükre, nagyszerű...

Idáig volt szimpatikus Séllei. Megteremtődött a lehetősége a "top10-es" helyezésnek, van olyan anyagi helyzet meg játékoskeret? Amúgy meg ki a francot érdekel, ha egyébként nem voltak kiesési gondok és az élmezőnyre esély sem volt. Rendesen felbasztam magam ezen az interjún, pedig már jó messziről követem az eseményeket.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.29. 20:42

RC írta:
Savaria1919 írta:https://www.haladas.hu/hirek/3095/evertekelo-sellei-arpaddal?fbclid=IwAR0606jzE5JjrIt_gREAv5IHIpJ0vjGL2sjt2S7bll2VD8xxmzeOWrzOX04
"Séllei Árpád többek között azt is elmondta, hogy Jancsó Andrással, Németh Márióval és Schimmer Szabolccsal nem hosszabbít szerződést a klub."
Sokat elárul a klub sajtós részlegéről, hogy ez az interjú így, ebben a formában jelent meg. Nem a NAGYBETŰVEL ÍRT csapatnévvel kellene kimutatni a Haladás iránti elkötelezettséget, hanem tettekkel.
Nagyon jól mehet a klubnak, ha ingyen lemond erről a három játékosról. Schimi veterán, de kiegészítőemberként egy év még benne lett volna. Jancsó Andris és Németh Márió a Rohonci úton nőttek fel, a mostani idényben kevesebb lehetőséget kaptak, de szerintem akkor a jobban teljesítők közé tartoztak.
Majd hoznak néhány vándormadarat a helyükre, nagyszerű...

Idáig volt szimpatikus Séllei. Megteremtődött a lehetősége a "top10-es" helyezésnek, van olyan anyagi helyzet meg játékoskeret? Amúgy meg ki a francot érdekel, ha egyébként nem voltak kiesési gondok és az élmezőnyre esély sem volt. Rendesen felbasztam magam ezen az interjún, pedig már jó messziről követem az eseményeket.

Az érdemeit tiszteletben tartva (nélküle valószínűleg ebben a formátumban már nem létezne a Haladás focicsapata), nekem már az sem volt szimpatikus, ahogyan az alpolgármesterrel vívott közleményharcot a stadion ügyében. Ez az interjú, meg a Schimi-Jancsó-Márió eltávolítása pláne visszatetsző lépés a klubvezetés részéről, ráadásul Árpi önmagának mond ezzel ellent, mert korábban meg az volt a szándéka, hogy egy "erős szombathelyi mag" legyen a keret alapja.
Mátyus meg kiírta facebookra, hogy sajnálja Márió távozását, mert ő a szombathelyi foci egyik nagy értéke. Szerintem ő se lesz itt sokáig...
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.05.30. 09:10

Adamek írta:
dingo írta:
Adamek írta:kivi vagyok a rokongyerek marad e a keretben, nem igazán tudott alapemberré válni idén

Most nem esik le kire gondolsz:). Én elsőnek hazahoznám Gyergyádesz Marcit kapusposztra az Óvártól. Jobb mint a jelenlegiek, és KTE nevelés, plusz csak 20 éves ami pluszpont

pont most futottam össze vele a REAC meccsen (P. Pantelis), hát eléggé megerősítette, hogy nincs lóvé és kurvára nem volt egységes csapat se
valszeg ő is lép a nyáron

Elhiszem, én csak azt tudom, hogy tőlünk viszont egy halom dolgot rendeltek, készülvén a másodosztályra
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.30. 12:28

Schindert és stábjának néhány tagját (Tóth András, Gaál Miklós, Lippai József) menesztették a Vasastól. Az NSO szerint Uram János személyében szerződtettek egy kapust.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.30. 12:45

Savaria1919 írta:Schindert és stábjának néhány tagját (Tóth András, Gaál Miklós, Lippai József) menesztették a Vasastól. Az NSO szerint Uram János személyében szerződtettek egy kapust.

nem szép dolog így bánni a bajnokkal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.30. 12:52

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Schindert és stábjának néhány tagját (Tóth András, Gaál Miklós, Lippai József) menesztették a Vasastól. Az NSO szerint Uram János személyében szerződtettek egy kapust.

nem szép dolog így bánni a bajnokkal

Illeszkednek a nemzetközi trendekhez.
Majd kap valahol padot a szezonrajt előtt, vagy közben.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.30. 13:36

Bódinak lejárt a szerződése, de állítólag a DVSC-től nem is kapott új ajánlatot... Olyat is olvasok, hogy a Diókkal gyakorlatilag megállapodott, de nem akar Miskolcra költözni, és belementek, hogy naponta ingázzon. Nincs egy óra az út, úgyhogy ez is elképzelhető.

Egy másik pletyka szerint Herczeg Andrást menesztették a DLA éléről.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.05.30. 19:57

Cselszky írta:Bódinak lejárt a szerződése, de állítólag a DVSC-től nem is kapott új ajánlatot... Olyat is olvasok, hogy a Diókkal gyakorlatilag megállapodott, de nem akar Miskolcra költözni, és belementek, hogy naponta ingázzon. Nincs egy óra az út, úgyhogy ez is elképzelhető.

Egy másik pletyka szerint Herczeg Andrást menesztették a DLA éléről.

Furcsa ez a Bódi ügy
Nem akart nb2-ben játszani mikor kiestünk most meg marad ott.
Az egész éves hozzáállása katasztrófa volt, érződött hogy nem érzi jól magát itt már. Fiatalabb már ő sem lesz így nem érzem akkora veszteségnek ha elmenne.
Ha így van sok sikert neki, köszönjük amit a Lokiért tett.


Herczeg Bandit sajnálom de a DLA sem úgy működik ahogy szeretnénk, nem nagyon szerepelnek jól a fiataljaink.

Ami érdekes, az a nagy csend a csapat körül, már 2 hete vége a bajnokságnak lassan kezdődik a felkészülés és semmi hír miként is képzeljük az nb1-et.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.30. 20:04

dingo írta:
Adamek írta:
dingo írta:Most nem esik le kire gondolsz:). Én elsőnek hazahoznám Gyergyádesz Marcit kapusposztra az Óvártól. Jobb mint a jelenlegiek, és KTE nevelés, plusz csak 20 éves ami pluszpont

pont most futottam össze vele a REAC meccsen (P. Pantelis), hát eléggé megerősítette, hogy nincs lóvé és kurvára nem volt egységes csapat se
valszeg ő is lép a nyáron

Elhiszem, én csak azt tudom, hogy tőlünk viszont egy halom dolgot rendeltek, készülvén a másodosztályra

na ez a mai bántóan sima lett, azt hiszem nem vitás, hogy a jobb csapat marad a harmadosztályban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 121 vendég