Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.26. 13:56

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Korántsem lehetetlen. Ha a héten nyer mindkét (dvtk, honvéd) csapat, akkor az utolsó fordulóban honvéd - ftc, dvtk - fehervar. Pontazonosság esetén előzzük a honvedot, ami azt jelenti, ha mi nyerünk a végén, a honvéd egy döntetlennel is mögénk kerül.

összejöhetne, de a realitás az, hogy a Honvéd nyer a BMTE ellen ti meg kikaptok a liláktól

Realitás, ebben az nb1ben? Szerintem nem kapunk ki, a lilák is nagy haverok, tavaly is velük játszottunk a végén, sima volt.

csak most gondolom nem szeretnének az utolsó fordulóban ki-ki meccset játszani
meg gondolom emlékeznek még az őszi nagyvonalúságotokra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.26. 13:59

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Korántsem lehetetlen. Ha a héten nyer mindkét (dvtk, honvéd) csapat, akkor az utolsó fordulóban honvéd - ftc, dvtk - fehervar. Pontazonosság esetén előzzük a honvedot, ami azt jelenti, ha mi nyerünk a végén, a honvéd egy döntetlennel is mögénk kerül.

összejöhetne, de a realitás az, hogy a Honvéd nyer a BMTE ellen ti meg kikaptok a liláktól

Realitás, ebben az nb1ben? Szerintem nem kapunk ki, a lilák is nagy haverok, tavaly is velük játszottunk a végén, sima volt.

Lehet, hogy az Újpest már a kupára fog tartalékolni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.26. 14:04

az egyik diákmunkával foglalkozó cég már keresi a büféseket és a háttérben dolgozókat a Fradi - Mezőkövesd meccsre (05. 01), szóval az utolsó két körben már lehetnek nézők. Azt nem tudom, hogy ha eleve védettségi kártya kell, akkor milyen járványügyi intézkedések lesznek benn a stadionokban? minden negyedik széken lehetnek csak nézők, kell-e maszkot viselni?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.26. 14:18

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:összejöhetne, de a realitás az, hogy a Honvéd nyer a BMTE ellen ti meg kikaptok a liláktól

Realitás, ebben az nb1ben? Szerintem nem kapunk ki, a lilák is nagy haverok, tavaly is velük játszottunk a végén, sima volt.

Lehet, hogy az Újpest már a kupára fog tartalékolni.

és inkább megkockáztatják az NB2-t?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.26. 14:43

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:Realitás, ebben az nb1ben? Szerintem nem kapunk ki, a lilák is nagy haverok, tavaly is velük játszottunk a végén, sima volt.

Lehet, hogy az Újpest már a kupára fog tartalékolni.

és inkább megkockáztatják az NB2-t?

friss kupagyőztesként megverik otthon a ZTE-t
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.26. 14:53

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Lehet, hogy az Újpest már a kupára fog tartalékolni.

és inkább megkockáztatják az NB2-t?

friss kupagyőztesként megverik otthon a ZTE-t

nehezebb feladat szerintem mint kupadöntő előtt egy pont a DVTK-tól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.04.26. 15:06

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:összejöhetne, de a realitás az, hogy a Honvéd nyer a BMTE ellen ti meg kikaptok a liláktól

Realitás, ebben az nb1ben? Szerintem nem kapunk ki, a lilák is nagy haverok, tavaly is velük játszottunk a végén, sima volt.

csak most gondolom nem szeretnének az utolsó fordulóban ki-ki meccset játszani
meg gondolom emlékeznek még az őszi nagyvonalúságotokra

Naja, akárhogy csűröm - csavarom még mindig mi vagyunk a legszarabb helyzetben.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.04.26. 15:09

Savaria1919 írta:az egyik diákmunkával foglalkozó cég már keresi a büféseket és a háttérben dolgozókat a Fradi - Mezőkövesd meccsre (05. 01), szóval az utolsó két körben már lehetnek nézők. Azt nem tudom, hogy ha eleve védettségi kártya kell, akkor milyen járványügyi intézkedések lesznek benn a stadionokban? minden negyedik széken lehetnek csak nézők, kell-e maszkot viselni?


Mai Közlöny szerint sporteseményen a védettségi kártyával rendelkezők és a velük menő gyerekek (18 alatt) nem kötelesek maszkot viselni.
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.26. 15:15

ZotyeszKB írta:
Savaria1919 írta:az egyik diákmunkával foglalkozó cég már keresi a büféseket és a háttérben dolgozókat a Fradi - Mezőkövesd meccsre (05. 01), szóval az utolsó két körben már lehetnek nézők. Azt nem tudom, hogy ha eleve védettségi kártya kell, akkor milyen járványügyi intézkedések lesznek benn a stadionokban? minden negyedik széken lehetnek csak nézők, kell-e maszkot viselni?


Mai Közlöny szerint sporteseményen a védettségi kártyával rendelkezők és a velük menő gyerekek (18 alatt) nem kötelesek maszkot viselni.

Köszi! Akkor valószínűleg a székes korlátozás se lesz
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.26. 21:44

Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.26. 23:36

Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

bravúr lesz 1 szezonon belül 2 csapatot kiejteni :P

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.04.26. 23:54

Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

Nagy jelentősége már nincs, legfeljebb Pacsi szempontjából. Ha összekapja a csapatot erre a 2 meccsre, talán maradhat.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.27. 00:03

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

bravúr lesz 1 szezonon belül 2 csapatot kiejteni :P

Hármat, ha a Barcika és a Diósgyőr is kiesne
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.04.27. 00:05

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

Nagy jelentősége már nincs, legfeljebb Pacsi szempontjából. Ha összekapja a csapatot erre a 2 meccsre, talán maradhat.

Azt el tudom képzelni, hogy már eleve Csizmadia potenciális utódjaként vitték oda pályaedzőnek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.04.27. 08:58

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

Nagy jelentősége már nincs, legfeljebb Pacsi szempontjából. Ha összekapja a csapatot erre a 2 meccsre, talán maradhat.

Azt el tudom képzelni, hogy már eleve Csizmadia potenciális utódjaként vitték oda pályaedzőnek.

nagy ászt húztak vele is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.04.27. 10:51

Ferencváros // Man Utd írta:Szerintem ezt még írd be mindenhova még vagy nyolcvanszor, és azzal varázsütésre az összes korábbi, nem 12 csapatos formátumban letolt magyar bajnoki kiírás erkölcsileg és morálisan feddhetetlenné, már-már "bezzeg"-mítosszá válik, minden bundázás, meccs le- el- feladás és hasonló nyalánkság hirtelen tovaszáll.

rossz az aláírásod, javítsd ki 32,32,32,32,32-re. vagy számodra nem számítanak semmit se az elmúlt 3 év alatt a 12 csapatosban nyert bajnoki címek?


más: az én kedvenc edzőkirúgásom a Dózsához fűződik, amikor 90-ben az utolsó forduló előtt kirúgták Varga Istvánt, aki aztán váratlanul mégis megnyerte a bajnokságot, rá egy évre a lilákok nélküle stabil 9-ikek lettek.


megint más: ki mit gondol Perez (Madrid) azon elmélkedéséről, hogy a mai tizen és huszonéveseket egyáltalán nem vagy alig érdekli már a futball (és ezért valamit lépni kéne)? én többször beszélek erről külföldiekkel, hogy a BBB-nél vagy a Grobarinak van-e utánpótlása, szurkolói mármint, hogy nem csak 30, 40 sőt 50 évesek alkotják-e szurkolói csoportokat. amennyire látom a spanciknál, és a lengyeleknél megvan úgy ahogy a szurkolói utánpótlás, de pl. nálunk látni vélek gondokat e téren. amúgy zágrábi haverok szerint náluk sem tökéletes a helyzet, itteni Spalato hívők nagyjából megnyugodhatnak, a dalmát családokban valószínűleg sosem fog elfogyni a lelkesedés. de sok helyen a vásárló, érdeklő nézővé nevelt emberek kölkei már nem is néznek és nem is érdeklődnek.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.04.27. 11:23

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
Savarianak: nekem a Dac, a Dunantúli Atlétikai Club, nem szerdahely. bár az is igaz, hogy Betka Máv Dac. jelenleg az élmezőnyben vannak a megye 1-ben. Jakl az edző náluk, és Stanisics is ott kavar valamit.

volt ott jópár fúzió, kezdve a Hungáriával meg a Vasutassal. Azt nem tudod, hogy ETO hol játszott a Vagongyári-pálya átadása (1936) előtt?

őszintén tippem sincs, de utánakérdezek.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.04.27. 18:37

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Pacsi Bálint lett Csizmadia ideiglenes utódja Budafokon. Mini-Hali van ott, Jagóval, Kulcsár Kornéllal meg Pacsival.

bravúr lesz 1 szezonon belül 2 csapatot kiejteni :P

Hármat, ha a Barcika és a Diósgyőr is kiesne

az kemény
igazi bérgyilkos
és világrekord

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.04.27. 18:42

Javier Arizmendi írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Szerintem ezt még írd be mindenhova még vagy nyolcvanszor, és azzal varázsütésre az összes korábbi, nem 12 csapatos formátumban letolt magyar bajnoki kiírás erkölcsileg és morálisan feddhetetlenné, már-már "bezzeg"-mítosszá válik, minden bundázás, meccs le- el- feladás és hasonló nyalánkság hirtelen tovaszáll.

rossz az aláírásod, javítsd ki 32,32,32,32,32-re. vagy számodra nem számítanak semmit se az elmúlt 3 év alatt a 12 csapatosban nyert bajnoki címek?


más: az én kedvenc edzőkirúgásom a Dózsához fűződik, amikor 90-ben az utolsó forduló előtt kirúgták Varga Istvánt, aki aztán váratlanul mégis megnyerte a bajnokságot, rá egy évre a lilákok nélküle stabil 9-ikek lettek.


megint más: ki mit gondol Perez (Madrid) azon elmélkedéséről, hogy a mai tizen és huszonéveseket egyáltalán nem vagy alig érdekli már a futball (és ezért valamit lépni kéne)? én többször beszélek erről külföldiekkel, hogy a BBB-nél vagy a Grobarinak van-e utánpótlása, szurkolói mármint, hogy nem csak 30, 40 sőt 50 évesek alkotják-e szurkolói csoportokat. amennyire látom a spanciknál, és a lengyeleknél megvan úgy ahogy a szurkolói utánpótlás, de pl. nálunk látni vélek gondokat e téren. amúgy zágrábi haverok szerint náluk sem tökéletes a helyzet, itteni Spalato hívők nagyjából megnyugodhatnak, a dalmát családokban valószínűleg sosem fog elfogyni a lelkesedés. de sok helyen a vásárló, érdeklő nézővé nevelt emberek kölkei már nem is néznek és nem is érdeklődnek.


Az elmúlt egy évben globálisan csökkent a sportesemények tv-s nézettsége. Ettől nagyon sok sportvezető beszart és most megy az ötletelés.
Magyarországon az elmúlt negyedévben stagnálás/pici csökkenés tapasztalható.
Persze a fiatalok nyilván az online térre mennek át de a kettő együtt is csökkenést mutat.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.04.28. 14:12

banok írta:Az elmúlt egy évben globálisan csökkent a sportesemények tv-s nézettsége.

ez mondjuk elég durva, tekintve, hogy élőben nem nézhettük/nézhették nagyon, tehát a tv volt leginkább az opció, a változó minőségű streamek mellett. szóval akkor az emberek elengedték a focit?
az én kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy a környezetünkben élő tizen-huszonéves fiatalokat egyáltalán érdekli-e a futball.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég