Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.01. 09:15

Cselszky írta:
ManBat írta:megint lőtávolon kívül még az eggyel magasabb kieső pozíció is, kurvagáz

Na ja, mindhárom csapat nyert, marad a ZTE, talán ők buknak.

következő forduló Újpest-Budafok, Honvéd-MTK, Kövidinka-ZTE, FTC-DVTK
ez tuti 3 pont az Újpestnek és a Honvédnak, a másik három marad ahol van, az Újpest ezzel végleg kiszáll a harcból, hárman maradnak nagyobb szarban
a Paks feltűnően alibista tempóban lötyögte végig tegnap, aki látta az előző meccseiket annak ez szerintem nagyon világos volt, az akadémia is furán félgőzzel tolta a hétvégit és a Vidi feltámadását kőkeményen beszopta a ZTE
az MTK-tól egyértelmű lefekvést várok kedden, a Budafok lényegesen gyengébb mint a lilák, mi szerintem nem merjük megint meglépni a félamatőr hozzáállást a diók ellen, a ZTE áprilisig nem nagyon fog nyerni, akkor talán egy új edzővel várhatják majd a három hazai helyosztót, nekik áprilisra kell koncentrálniuk a többi csak ajándék lehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.03.01. 11:18

Adamek írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:megint lőtávolon kívül még az eggyel magasabb kieső pozíció is, kurvagáz

Na ja, mindhárom csapat nyert, marad a ZTE, talán ők buknak.

következő forduló Újpest-Budafok, Honvéd-MTK, Kövidinka-ZTE, FTC-DVTK
ez tuti 3 pont az Újpestnek és a Honvédnak, a másik három marad ahol van, az Újpest ezzel végleg kiszáll a harcból, hárman maradnak nagyobb szarban
a Paks feltűnően alibista tempóban lötyögte végig tegnap, aki látta az előző meccseiket annak ez szerintem nagyon világos volt, az akadémia is furán félgőzzel tolta a hétvégit és a Vidi feltámadását kőkeményen beszopta a ZTE
az MTK-tól egyértelmű lefekvést várok kedden, a Budafok lényegesen gyengébb mint a lilák, mi szerintem nem merjük megint meglépni a félamatőr hozzáállást a diók ellen, a ZTE áprilisig nem nagyon fog nyerni, akkor talán egy új edzővel várhatják majd a három hazai helyosztót, nekik áprilisra kell koncentrálniuk a többi csak ajándék lehet
Hát szerintem,meg nem olyan tuti az a három pont az Újpestnek. Eddig kétszer játszottunk velük,mégsem tudtuk őket legyőzni. Úgyhogy nem gondolnám,hogy lényegesen gyengébbek mint mi,illetve,ha nyerünk akkor sem szállunk ki végleg a harcból,sok még az a 9 forduló utána.Max ott fogunk tartani,mint az emtéká,meg a dió legyőzése után. Amit rohadt gyorsan romba döntött az egerszegi vereség.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.01. 11:26

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Na ja, mindhárom csapat nyert, marad a ZTE, talán ők buknak.

következő forduló Újpest-Budafok, Honvéd-MTK, Kövidinka-ZTE, FTC-DVTK
ez tuti 3 pont az Újpestnek és a Honvédnak, a másik három marad ahol van, az Újpest ezzel végleg kiszáll a harcból, hárman maradnak nagyobb szarban
a Paks feltűnően alibista tempóban lötyögte végig tegnap, aki látta az előző meccseiket annak ez szerintem nagyon világos volt, az akadémia is furán félgőzzel tolta a hétvégit és a Vidi feltámadását kőkeményen beszopta a ZTE
az MTK-tól egyértelmű lefekvést várok kedden, a Budafok lényegesen gyengébb mint a lilák, mi szerintem nem merjük megint meglépni a félamatőr hozzáállást a diók ellen, a ZTE áprilisig nem nagyon fog nyerni, akkor talán egy új edzővel várhatják majd a három hazai helyosztót, nekik áprilisra kell koncentrálniuk a többi csak ajándék lehet
Hát szerintem,meg nem olyan tuti az a három pont az Újpestnek. Eddig kétszer játszottunk velük,mégsem tudtuk őket legyőzni. Úgyhogy nem gondolnám,hogy lényegesen gyengébbek mint mi,illetve,ha nyerünk akkor sem szállunk ki végleg a harcból,sok még az a 9 forduló utána.Max ott fogunk tartani,mint az emtéká,meg a dió legyőzése után. Amit rohadt gyorsan romba döntött az egerszegi vereség.

belefér nektek ez a minta is, ha ezt követitek akkor is bőven meglesz a 40 körüli pont
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.03.01. 11:46

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:következő forduló Újpest-Budafok, Honvéd-MTK, Kövidinka-ZTE, FTC-DVTK
ez tuti 3 pont az Újpestnek és a Honvédnak, a másik három marad ahol van, az Újpest ezzel végleg kiszáll a harcból, hárman maradnak nagyobb szarban
a Paks feltűnően alibista tempóban lötyögte végig tegnap, aki látta az előző meccseiket annak ez szerintem nagyon világos volt, az akadémia is furán félgőzzel tolta a hétvégit és a Vidi feltámadását kőkeményen beszopta a ZTE
az MTK-tól egyértelmű lefekvést várok kedden, a Budafok lényegesen gyengébb mint a lilák, mi szerintem nem merjük megint meglépni a félamatőr hozzáállást a diók ellen, a ZTE áprilisig nem nagyon fog nyerni, akkor talán egy új edzővel várhatják majd a három hazai helyosztót, nekik áprilisra kell koncentrálniuk a többi csak ajándék lehet
Hát szerintem,meg nem olyan tuti az a három pont az Újpestnek. Eddig kétszer játszottunk velük,mégsem tudtuk őket legyőzni. Úgyhogy nem gondolnám,hogy lényegesen gyengébbek mint mi,illetve,ha nyerünk akkor sem szállunk ki végleg a harcból,sok még az a 9 forduló utána.Max ott fogunk tartani,mint az emtéká,meg a dió legyőzése után. Amit rohadt gyorsan romba döntött az egerszegi vereség.

belefér nektek ez a minta is, ha ezt követitek akkor is bőven meglesz a 40 körüli pont
Most nem tudom milyen mintára gondolsz,de a két győzelem,egy vereség mintát előre aláírnám. Akkor az 46pont lenne alsó hangon is,és azzal nem gondolnám,hogy ki lehet esni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.01. 11:58

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
MindigÚjpest írta: Hát szerintem,meg nem olyan tuti az a három pont az Újpestnek. Eddig kétszer játszottunk velük,mégsem tudtuk őket legyőzni. Úgyhogy nem gondolnám,hogy lényegesen gyengébbek mint mi,illetve,ha nyerünk akkor sem szállunk ki végleg a harcból,sok még az a 9 forduló utána.Max ott fogunk tartani,mint az emtéká,meg a dió legyőzése után. Amit rohadt gyorsan romba döntött az egerszegi vereség.

belefér nektek ez a minta is, ha ezt követitek akkor is bőven meglesz a 40 körüli pont
Most nem tudom milyen mintára gondolsz,de a két győzelem,egy vereség mintát előre aláírnám. Akkor az 46pont lenne alsó hangon is,és azzal nem gondolnám,hogy ki lehet esni.

kb erre
de még a 2 vereség 1 győzelemmel is bennmaradtok ha jó helyen jönnek azok a győzelmek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.03.01. 12:41

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:belefér nektek ez a minta is, ha ezt követitek akkor is bőven meglesz a 40 körüli pont
Most nem tudom milyen mintára gondolsz,de a két győzelem,egy vereség mintát előre aláírnám. Akkor az 46pont lenne alsó hangon is,és azzal nem gondolnám,hogy ki lehet esni.

kb erre
de még a 2 vereség 1 győzelemmel is bennmaradtok ha jó helyen jönnek azok a győzelmek
Talán úgy is,de mivel tíz meccs van még és mondjuk a tizedikre is győzelem jön,akkor esélyes.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.01. 14:18

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:egy olyan várost, ahol meghalt a foci, semmiképp sem neveznék elefántcsonttoronynak, inkább csak a putrisor azon elemének, ahol nem csak vakolatig jutottak, hanem a rózsaszínre mázolás is megvan

kérdezlek téged tengermély tisztelettel, hogy és ugyan már ki ölte meg a focit Győrben? ki támogat egy múlt nélküli vérszívó klubot a halott focijú város Holt-Rába parti pusztáin immár 20 éve?

Tarsoly és a lebukása volt a közvetlen gyilkos, viszont az is szép történet hogy az ország talán legnagyobb külföldi befektetője, amely addig reklámértéket látott a csapatban, elsőként hagyta ott a haláltusáját vívó testet visszanézés nélkül
az Alcufernek a becsületére legyen mondva hogy akkor is tolták a Gyirmót-projectet amikor az ETO épp nagy király volt országosan is, másfél évtized munkáját meg nem szívesen húzza le egy tulaj sem a vécén akkor se, ha kínálkozna értékesebb portéka

az Audi - gondolom rájuk gondolsz - szerintem túltolta a PC-t, amit nyugat-európában is álszentnek érzek, de itt meg egyenesen kurvagáz volt tőlük - mert európai, sőt országos szinten kb. a lőtéri kutyát nem érdekelte volna, hogy támogatják-e az ETO-t vagy nem -, rajtuk valahogy azt éreztem, hogy inkább jó oknak tekintik, hogy erre tekintettel kiszállhatnak a szponzorációból, választhatták volna azt az utat is, hogy a várossal összefogva fellépnek megmentőként, ha már a jófejkedés a jó pr...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.03.01. 15:31

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:kérdezlek téged tengermély tisztelettel, hogy és ugyan már ki ölte meg a focit Győrben? ki támogat egy múlt nélküli vérszívó klubot a halott focijú város Holt-Rába parti pusztáin immár 20 éve?

Tarsoly és a lebukása volt a közvetlen gyilkos, viszont az is szép történet hogy az ország talán legnagyobb külföldi befektetője, amely addig reklámértéket látott a csapatban, elsőként hagyta ott a haláltusáját vívó testet visszanézés nélkül
az Alcufernek a becsületére legyen mondva hogy akkor is tolták a Gyirmót-projectet amikor az ETO épp nagy király volt országosan is, másfél évtized munkáját meg nem szívesen húzza le egy tulaj sem a vécén akkor se, ha kínálkozna értékesebb portéka

az Audi - gondolom rájuk gondolsz - szerintem túltolta a PC-t, amit nyugat-európában is álszentnek érzek, de itt meg egyenesen kurvagáz volt tőlük - mert európai, sőt országos szinten kb. a lőtéri kutyát nem érdekelte volna, hogy támogatják-e az ETO-t vagy nem -, rajtuk valahogy azt éreztem, hogy inkább jó oknak tekintik, hogy erre tekintettel kiszállhatnak a szponzorációból, választhatták volna azt az utat is, hogy a várossal összefogva fellépnek megmentőként, ha már a jófejkedés a jó pr...

abszolúte ugyanezt érzem, két évvel előtte a pályára rohanós ünnepléskor még jók voltak a focisták is a négy karikához, aztán huss, úgy léptek le mintha ott sem lettek volna
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.01. 16:21

nyúl írta:Ezek a barmok elcseszik a feljutást.

Kép

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46281
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.03.01. 17:07

Maradonapoli írta:
nyúl írta:Ezek a barmok elcseszik a feljutást.

Kép

:)
A triumvirátus két tagja még hiányzik:
Feminin Danika, a sportigazgató.
Szabi, a C licences mágus.
/De a fékezhetetlen agyvelejű Lambótörőt is hozzácsaphatjuk negyediknek./

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.01. 18:22

nyúl írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Ezek a barmok elcseszik a feljutást.

Kép

:)
A triumvirátus két tagja még hiányzik:
Feminin Danika, a sportigazgató.
Szabi, a C licences mágus.
/De a fékezhetetlen agyvelejű Lambótörőt is hozzácsaphatjuk negyediknek./

A triumvirek helyett nevezettek ki egy dictatort! Pajkos Janit elhívni a benzinkútjáról és e nemes férfi vaskézzel feljuttatna titeket, majd modernkori Cincinnatusként lemondana a teljhatalomról és visszatérne töltőállomásához!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.03.02. 17:13

Lassan Supesz alatt is dőlni fog a pad, az első 10 bajnokiból 6-ot behúztak, az utána jövő 14-ből viszont összesen 2 győzelem jött össze; pár fordulón belül akár kiesőhelyre is kerülhetnek, ha így folytatják.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.02. 17:25

Cselszky írta:Lassan Supesz alatt is dőlni fog a pad, az első 10 bajnokiból 6-ot behúztak, az utána jövő 14-ből viszont összesen 2 győzelem jött össze; pár fordulón belül akár kiesőhelyre is kerülhetnek, ha így folytatják.

tegnap pont azt számolgattuk csapattársakkal meccs előtt, hogy a forma alapján még ők is simán megcsíphetik a 11. helyet
szebb lenne az MTK, de ezt se bánnám
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.03.02. 19:02

Cavani dupla :cool:

MTK LóóóóóóóóL

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.03.02. 19:04

Adamek írta:
Cselszky írta:Lassan Supesz alatt is dőlni fog a pad, az első 10 bajnokiból 6-ot behúztak, az utána jövő 14-ből viszont összesen 2 győzelem jött össze; pár fordulón belül akár kiesőhelyre is kerülhetnek, ha így folytatják.

tegnap pont azt számolgattuk csapattársakkal meccs előtt, hogy a forma alapján még ők is simán megcsíphetik a 11. helyet
szebb lenne az MTK, de ezt se bánnám

ők is megteszik a magukét
az a baj azzal hogy mindenki hátul támad fel és elöl omlik össze, hogy a Várdát beérnünk kb esélytelen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.03.02. 19:23

Feri kinevezése jót tett a Kispestnek. A zalaiak lehetnek gondban, nekik most két nehéz meccs jön, ráadásul sok a hiányzójuk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.03.02. 19:58

Azért már nagy blama lenne ha ma sem nyerne a Fradi.
A tippem az hogy ma simán gólokkal nyernek.

Ha csak.... :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.03.02. 20:00

Savaria1919 írta:Feri kinevezése jót tett a Kispestnek. A zalaiak lehetnek gondban, nekik most két nehéz meccs jön, ráadásul sok a hiányzójuk.


de aztán majdnem minden kiesőjelt megy hozzájuk
remélem sikerül nekik, minden riválisuk megkapja valakitől a segítséget, ellenük senki nem akar összeomlani

Feri kinevezését inkább nem kommentálnám, aki nem szatyorban él az csak röhög az egész feri-jelenségen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2021.03.02. 20:01

beroka írta:Azért már nagy blama lenne ha ma sem nyerne a Fradi.
A tippem az hogy ma simán gólokkal nyernek.

Ha csak.... :)

Nem hiszem,hogy a játékosok nagy blamaként élnék meg.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.03.02. 20:12

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Feri kinevezése jót tett a Kispestnek. A zalaiak lehetnek gondban, nekik most két nehéz meccs jön, ráadásul sok a hiányzójuk.


de aztán majdnem minden kiesőjelt megy hozzájuk
remélem sikerül nekik, minden riválisuk megkapja valakitől a segítséget, ellenük senki nem akar összeomlani

Feri kinevezését inkább nem kommentálnám, aki nem szatyorban él az csak röhög az egész feri-jelenségen

Érdekes hogy nem szeretem a fővárosi csapatokat de a Kispestet sajnálnám talán egyedüliként.
De nem fognak ők kiesni, van náluk több gyengébb csapat.
Sálas erre a munkára jó de nyáron normális edzőt kell találniuk.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 111 vendég