Szombati foci: Fradi-Vidi!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2020.09.24. 19:32

Cselszky írta:A Reims az 1. félidőben semmit nem mutatott, csak a szabálytalanságaikkal tűntek ki, de a Vidi játékában sem volt semmi veszély. Ha ennyi, azaz nem tudják felpörgetni a franciák, akkor ezt akár össze is hozhatja a Videoton.

Kurva szar meccs. Valamelyik pedig továbbjut...
DEBRECENI VSC

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 19:41

Sanyeey írta:
Cselszky írta:A Reims az 1. félidőben semmit nem mutatott, csak a szabálytalanságaikkal tűntek ki, de a Vidi játékában sem volt semmi veszély. Ha ennyi, azaz nem tudják felpörgetni a franciák, akkor ezt akár össze is hozhatja a Videoton.

Kurva szar meccs. Valamelyik pedig továbbjut...

a Reims hozza azt a klasszikus francia alsó-középházi játékot amiben az egy szem középcsatár elszokik attól hogy labda is van a meccsen és zavarba jön ha valamit kezdeni kell vele, a Vidi pedig Márton alatt tökélyre vitte azt amit már eddig is nagyon jól tudott, jelesül hogy a felállt védelem ellen nem tudnak mit csinálni, a kontrázásokat pedig túlgondolják
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 20:08

Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.09.24. 20:08

Jó nagy nulla ez az Evandro

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 20:27

Kegyetlen írta:Jó nagy nulla ez az Evandro

nekem Hodžić szúrja ki a szemem a field goaljaival és a vak passzaival
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.24. 20:28

Kegyetlen írta:Jó nagy nulla ez az Evandro

Na ő tényleg egy műbrazil, felesleges volt idehozni, lefelé lóg ki a csapatból.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 20:32

Cselszky írta:
Kegyetlen írta:Jó nagy nulla ez az Evandro

Na ő tényleg egy műbrazil, felesleges volt idehozni, lefelé lóg ki a csapatból.

Nem egy Flavio Pim, Nelio vagy Alex
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 20:33

Kovácsikot amennyit szidtam, ezekkel a tizipárbajokkal annyit nő a szememben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.24. 20:43

Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 20:51

Cselszky írta:Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.

fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 20:58

szegény DACot lelépik a linzeresek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 20:59

ManBat írta:
Cselszky írta:Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.

fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud

érdekes csapat a Reims, patinás történelme van, akiket utána évtizedeken keresztül tartós csőd jellemzett, az utóbbi tíz évben mutatnak életjeleket, a tesco gazdaságos kerettel tesznek csodát a ligue 1-ben, időnként kiesve, időnként a tabella első felébe kerülve, pénzük most sincs sok, a Lazióban bukott Berisha talán az évezred igazolása náluk...

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 21:09

ManBat írta:szegény DACot lelépik a linzeresek

Koncentráljanak a bajnokságra, a Slovan gyengélkedése miatt történelmi esélyük nyílt az aranyra.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:09

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Tényleg szar, unalmas meccs volt, de a továbbjutás papíron bravúr. A meccs képe alapján nem az. Nem vagyok képben a Ligue 1-nel, így azon morfondíroztam, hogy a Reims ennyit tud, vagy beleszartak az egészbe. Nekem úgy tűnt, annyira nem izgatta őket az egész. Mindenesetre ez nagyon kevés volt tőlük. A Vidi a fegyelmezettségért, tekerésért dicséretet érdemel, mégiscsak egy francia csapat volt az ellenfél, de úgy általában véve nagyon egysíkú, gépies lett a játékuk.

fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud

érdekes csapat a Reims, patinás történelme van, akiket utána évtizedeken keresztül tartós csőd jellemzett, az utóbbi tíz évben mutatnak életjeleket, a tesco gazdaságos kerettel tesznek csodát a ligue 1-ben, időnként kiesve, időnként a tabella első felébe kerülve, pénzük most sincs sok, a Lazióban bukott Berisha talán az évezred igazolása náluk...

egy pontra volt tőlük a Lyon-Montpellier-Monaco trió a lefújásnál, ha végigmehetett volna a szezon a vírus után akkor valószínűleg jóval lentebb végeznek
legalább a Vidi gondoskodott róla hogy anyagilag nem fognak belerokkanni Európába
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:10

Savaria1919 írta:
ManBat írta:szegény DACot lelépik a linzeresek

Koncentráljanak a bajnokságra, a Slovan gyengélkedése miatt történelmi esélyük nyílt az aranyra.

azért az egy vereség, egy döntetlen, minden más győzelmet nem nevezném akkora gyengélkedésnek, ne feledd hogy egy meccsel kevesebbet játszottak
a bírók úgyis elintézik majd hogy a Slovan visszahozza magát+jó magyar betegségként ők is mindig beszarnak, ha a kékek ellen játszanak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.09.24. 21:12

Elég gyengusz a talaj minősége

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:12

na az echte bőrgatyás osztrák formában
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.09.24. 21:15

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:szegény DACot lelépik a linzeresek

Koncentráljanak a bajnokságra, a Slovan gyengélkedése miatt történelmi esélyük nyílt az aranyra.

azért az egy vereség, egy döntetlen, minden más győzelmet nem nevezném akkora gyengélkedésnek, ne feledd hogy egy meccsel kevesebbet játszottak
a bírók úgyis elintézik majd hogy a Slovan visszahozza magát+jó magyar betegségként ők is mindig beszarnak, ha a kékek ellen játszanak

A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.24. 21:18

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Koncentráljanak a bajnokságra, a Slovan gyengélkedése miatt történelmi esélyük nyílt az aranyra.

azért az egy vereség, egy döntetlen, minden más győzelmet nem nevezném akkora gyengélkedésnek, ne feledd hogy egy meccsel kevesebbet játszottak
a bírók úgyis elintézik majd hogy a Slovan visszahozza magát+jó magyar betegségként ők is mindig beszarnak, ha a kékek ellen játszanak

A nemzetközi kupát is hozzávettem. Persze, hosszú még a szezon, de szerintem az utóbbi évekhez képest most van a legerősebb keretük a szerdahelyieknek, plusz remélhetőleg nem végeznek el olyan öntökönszúrást, mint tavaly, amikor edzőt váltottak féltávnál.

mondjuk abból nem jöttek ki rosszul, amikor Hyballát kivágták akkor istenesen le voltak maradva a Zsolnától, aztán a portugállal majdnem meglett az ezüst
Storck viszont eddig úgy néz ki, telitalálat volt - bár az ő esetében nem értem, miért hagyta ott Bruggét
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.24. 21:23

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:fontos beleszámítani a képletbe hogy a Reimsnek ez egy rettenet kifutott eredménye volt, ötvenvalahány év után játszottak először Európában és a keretük bőven nem a Ligue 1-menők szintjén áll
beleszarni a Bordeaux szart bele de az első meccsen ők is hintettek kettőt aztán elhitték hogy le van tudva, a Reims simán csak ennyit tud

érdekes csapat a Reims, patinás történelme van, akiket utána évtizedeken keresztül tartós csőd jellemzett, az utóbbi tíz évben mutatnak életjeleket, a tesco gazdaságos kerettel tesznek csodát a ligue 1-ben, időnként kiesve, időnként a tabella első felébe kerülve, pénzük most sincs sok, a Lazióban bukott Berisha talán az évezred igazolása náluk...

egy pontra volt tőlük a Lyon-Montpellier-Monaco trió a lefújásnál, ha végigmehetett volna a szezon a vírus után akkor valószínűleg jóval lentebb végeznek
legalább a Vidi gondoskodott róla hogy anyagilag nem fognak belerokkanni Európába

a flanszia Tatabánya :cool: - bár az inkább a Sedan lenne, no dehát lárifári...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég