Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.01. 20:57

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Ebben van igazság.
Még évekkel ezelőtt beszélgettem a SportTV-s Petúrral (akkor még ők is közvetítettek magyar meccseket). Mondta, hogy még az amúgy érdektelennek tűnő párosításokat is sokkal többen nézik, mint a spanyol liga meccseit (az El Clasicót, meg néhány kiemelt rangadót leszámítva).
Az M4Sportos megoldáson valamennyire enyhít, hogy legalább streamen nézhetők a meccsek, de így sem indokolt szerintem 4 óra alatt lezavarni egy teljes fordulót, plusz valamelyik más MTVA-s csatorna is besegíthetne ilyenkor, vélhetően nagyot dobna a nézettségén.

igen, okkal volt egy kivételével minden meccs közvetítve a 16 csapatos időkben, amíg a spanyol ligából csak a két nagy, vagy legfeljebb még egy-két Atlético-Valencia szintű nagyobb meccs eladható, addig itthon szemrebbenés nélkül rákapcsoltak az emberek a Pápa-Szolnokra is
a fiatalabb generációnak nyilván megfelelő kompenzáció az ingyenes streaming (sőt...), de a klasszikus tévé előtti futballszurkolónak a számítógép előtti meccsnézés nem alternatíva

Persze, nekem jó a stream is (még jobb volt, mikor kommentátor nélkül adták...), a nagyszülőknek már kevéssé.
NB2-nél meg annyi a remény, ha leszerződik a klub valamely helyi médiummal. Erre nálunk fél évet kellett várni, addig maradt az eredmenyek.com. Kár, hogy az onlajnok.com nem aktív, ott legalább percenként frissült a szöveges közvetítés. Vagy lenne egy lelkes technikus a klubnál, aki rádiós közvetítést tol.

NB2-ben ráadásul az a gond, hogy az MLSZ a létező legkisebb ellenállás felé ment, és az amúgy nagyon helyesen felrakott összefoglaló videókat egyszerűen kidelegálta a hazai csapatoknak, így az összes élvezhetetlen lett vagy azért mert még kiírni is képtelenek legalább a gólszerzőt vagy az állást, vagy azért mert valami klubházas zabszemseggű gyerek elfogultan végigkommentálja
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.07.01. 22:30

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:igen, okkal volt egy kivételével minden meccs közvetítve a 16 csapatos időkben, amíg a spanyol ligából csak a két nagy, vagy legfeljebb még egy-két Atlético-Valencia szintű nagyobb meccs eladható, addig itthon szemrebbenés nélkül rákapcsoltak az emberek a Pápa-Szolnokra is
a fiatalabb generációnak nyilván megfelelő kompenzáció az ingyenes streaming (sőt...), de a klasszikus tévé előtti futballszurkolónak a számítógép előtti meccsnézés nem alternatíva

Persze, nekem jó a stream is (még jobb volt, mikor kommentátor nélkül adták...), a nagyszülőknek már kevéssé.
NB2-nél meg annyi a remény, ha leszerződik a klub valamely helyi médiummal. Erre nálunk fél évet kellett várni, addig maradt az eredmenyek.com. Kár, hogy az onlajnok.com nem aktív, ott legalább percenként frissült a szöveges közvetítés. Vagy lenne egy lelkes technikus a klubnál, aki rádiós közvetítést tol.

NB2-ben ráadásul az a gond, hogy az MLSZ a létező legkisebb ellenállás felé ment, és az amúgy nagyon helyesen felrakott összefoglaló videókat egyszerűen kidelegálta a hazai csapatoknak, így az összes élvezhetetlen lett vagy azért mert még kiírni is képtelenek legalább a gólszerzőt vagy az állást, vagy azért mert valami klubházas zabszemseggű gyerek elfogultan végigkommentálja

Nálunk van szerződése a klubnak a helyi tv13-mal, a youtube-on kommentárral közvetítik a meccset, a vége felé már az idegenben játszottakat is. A kommentátor egész korrekten közvetít, nyilván örül a góljainknak, de végig objektív. A kézi is tervben van, eddig utólag mutatták a meccseiket.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.01. 22:42

the Janitor írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Persze, nekem jó a stream is (még jobb volt, mikor kommentátor nélkül adták...), a nagyszülőknek már kevéssé.
NB2-nél meg annyi a remény, ha leszerződik a klub valamely helyi médiummal. Erre nálunk fél évet kellett várni, addig maradt az eredmenyek.com. Kár, hogy az onlajnok.com nem aktív, ott legalább percenként frissült a szöveges közvetítés. Vagy lenne egy lelkes technikus a klubnál, aki rádiós közvetítést tol.

NB2-ben ráadásul az a gond, hogy az MLSZ a létező legkisebb ellenállás felé ment, és az amúgy nagyon helyesen felrakott összefoglaló videókat egyszerűen kidelegálta a hazai csapatoknak, így az összes élvezhetetlen lett vagy azért mert még kiírni is képtelenek legalább a gólszerzőt vagy az állást, vagy azért mert valami klubházas zabszemseggű gyerek elfogultan végigkommentálja

Nálunk van szerződése a klubnak a helyi tv13-mal, a youtube-on kommentárral közvetítik a meccset, a vége felé már az idegenben játszottakat is. A kommentátor egész korrekten közvetít, nyilván örül a góljainknak, de végig objektív. A kézi is tervben van, eddig utólag mutatták a meccseiket.

ha ez a dadogós cérnametélt az, akkor az még mindig a fülsértő kategória
https://www.youtube.com/watch?v=BeXurV-e-SE
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.07.01. 23:10

ManBat írta:
Cselszky írta:
nyúl írta:"Szakmai igazgató Tőzsér Dániel" - a végére tartogatták a bummot. Pff.

De legalább annyi látszik, hogy megunták a vegetálást, és nem engedik elsüllyedni a klubot.

Szerintem meg Mrázzal vagy valamelyik hasonszőrűvel csináltattak egy gyors mérést a városban, ami kihozta, hogy az érezhető düh és csalódottság nem kizárólag a nekik érdektelen Szima, hanem Papp+Kósa megítélésére is kihatott, méghozzá a vártnál nagyobb mértékben. Kósa nem bírta megállni, pontosabban nem is akarta megállni, hogy még ebbe a témába is belekeverje a politikát, az ellenzéket, erős csúsztatásokkal persze. Nekem ez is azt jelzi, hogy fideszes presztízsveszteséget mértek/érzékeltek a városban, így a kiesés helyi szinten politikai kérdéssé vált, és szükségessé vált az azonnali kármentés.

hiába az azonnali kármentés, ezt a csorbát minimum egy év lesz kiküszöbölni amíg visszatér Debrecen a futball világába
hiába a nagy fogadkozások az állítólagos jobb meccsekről, ha majd a novemberi hidegben egy Budaörs, Soroksár vagy Szentlőrinc szinten jegyzetlen csapat ellen nem lesz kedv kimenni zizegni a 22 balfasz magyar játékost nézni és nem adja a tv a meccset, akkor igen sokan el fognak feledkezni arról, hogy Debrecenben egyáltalán létezik futball

Nagy érvágás a kiesés, de hogy mennyire, az szerintem inkább azon múlik, hogy mennyi időre ragadunk be a másodosztályba. Ha szigorúan nézem, az NB1 a pár kiemelt csapaton kívül a többieknek, 6-7 csapatnak tömény vergődés. Nálunk gyakorlatilag 4-5 éve zajlik ez a vergődés, az előjelei pedig már korábban is megvoltak. Most Szima is kitért rá, hogy hosszú évek óta egyre csak nőtt a szakadék a mi és a kiemelt csapatok anyagi kondíciói között.
1. A folyamatos lecsúszásunknak, 2. a klubvezetés sok éve tartó sunnyogásának, mellébeszélésének, 3. a mezőny "pártfalvakkal" való felhigításának, 4. egyes csapatok mesterséges kiemelésének, 5. az ETO, Hali stb. kinyírásának kombinációja amúgy is egyre inkább vette el a kedvemet az egésztől. Idén már a mi meccseinket is csak hébe-hóba néztem, mást meg szinte semmit. Persze ez egyéni döntés/érzés, ahogy az is, hogy egy Csút, Kövesd, Várda az osztálykülönbség ellenére engem semmivel nem hoz jobban lázba, mint mondjuk a Budaörs. Ugyanez igaz volt a MOL és az FTC elleni meccseinkre, mert ott általában semmi esélyünk nem volt a pontszerzésre sem. Sokan így lehettek vele, elnézve a nézőszámainkat. Abszolút nem vagyok abban biztos, hogy a sokszor 2-3 ezer fő jelentősen visszaesik (mondjuk nagyon nincs is hova).

Hozzáteszem, a most belengetett modelltől is feláll a hátamon a szőr, főleg Kósát hallva. Hogy helyi pártfaszkalapok direkt módon benyomulnak a klubba, attól kiver a víz. Csak átmeneti megoldásként tudnám elfogadni, de erről valószínűleg szó nincs. Ezt fenntartva, ha az eddigi poshadt, avítt működési mód kissé felpezsdül (erre van remény), valamivel nő a nyitottság, csökken a mellébeszélés, és a fidesznyikek nem aktívkodják túl magukat (ezek hiú ábrándnak tűnnek), plusz pár céges pénztárca Szima távoztával kinyílik (ez lehetséges), akkor az NB2 ellenére nekem egy izgalmasabb időszaknak ígérkezik a most következő, mint ami az elmúlt éveket jellemezte, mert az maga volt a kilátástalanság.

Szomorú, hogy a változáshoz a kiesés kellett. Papp nekem akkor lett volna valamennyire hiteles, ha 2-3-4 éve lép színre, de az volt a szöveg, hogy ők nem tudnak mit tenni, mert hát itt piaci működés van, egy cégben pedig a többségi tulajdonos diszponál. Érdekes, hogy most pár nap alatt sikerült lerendezni ezt az akadályt... A lokálpatrióta szöveg (Szabó Magdától a Csokonai Színházig) javarészt a plebsznek szóló púder. Lófaszt. Valójában az történhetett, hogy mivel korábban bennmaradtunk, és becsúszott dobogó és NK is, a folyamatos süllyedés ellenére el lehetett játszani az előkelő idegent. Papp egyszer ütközött ugyan Szimattal, de amúgy látványosan kerülte a klubot, tett az egészre. Egészen mostanáig, de hirtelen rájuk is hullott a szarból, így a szitu politikai síkra terelődött, és túl kényelmetlen lett.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.01. 23:49

Cselszky írta:Papp nekem akkor lett volna valamennyire hiteles, ha 2-3-4 éve lép színre, de az volt a szöveg, hogy ők nem tudnak mit tenni, mert hát itt piaci működés van, egy cégben pedig a többségi tulajdonos diszponál. Érdekes, hogy most pár nap alatt sikerült lerendezni ezt az akadályt... A lokálpatrióta szöveg (Szabó Magdától a Csokonai Színházig) javarészt a plebsznek szóló púder. Lófaszt.

ez egy nagyon szép allegóriája Leisztinger 10 éves miskolci tevékenységének
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.07.02. 09:41

Cselszky írta:Szerintem meg Mrázzal vagy valamelyik hasonszőrűvel csináltattak egy gyors mérést a városban, ami kihozta, hogy az érezhető düh és csalódottság nem kizárólag a nekik érdektelen Szima, hanem Papp+Kósa megítélésére is kihatott, méghozzá a vártnál nagyobb mértékben. Kósa nem bírta megállni, pontosabban nem is akarta megállni, hogy még ebbe a témába is belekeverje a politikát, az ellenzéket, erős csúsztatásokkal persze. Nekem ez is azt jelzi, hogy fideszes presztízsveszteséget mértek/érzékeltek a városban, így a kiesés helyi szinten politikai kérdéssé vált, és szükségessé vált az azonnali kármentés.

mivel nagyjából úgy van beadva, hogy Viktor egy személyben mindent is átlát és megold az országban, nehéz nem úgy értékelni, hogy ezúttal a Várda és a Paks fontosabb volt neki, a Fidesznek, a kormánynak, mint a Loki. és hogy úgy általában fontosabb neki a falusi futball, mint a városi, tradiciókkal rendelkező, némi érdeklődésre számot tartó labdarúgás, amit a lázongó CserPalko is felvetett neki.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.02. 09:49

Javier Arizmendi írta:
Cselszky írta:Szerintem meg Mrázzal vagy valamelyik hasonszőrűvel csináltattak egy gyors mérést a városban, ami kihozta, hogy az érezhető düh és csalódottság nem kizárólag a nekik érdektelen Szima, hanem Papp+Kósa megítélésére is kihatott, méghozzá a vártnál nagyobb mértékben. Kósa nem bírta megállni, pontosabban nem is akarta megállni, hogy még ebbe a témába is belekeverje a politikát, az ellenzéket, erős csúsztatásokkal persze. Nekem ez is azt jelzi, hogy fideszes presztízsveszteséget mértek/érzékeltek a városban, így a kiesés helyi szinten politikai kérdéssé vált, és szükségessé vált az azonnali kármentés.

mivel nagyjából úgy van beadva, hogy Viktor egy személyben mindent is átlát és megold az országban, nehéz nem úgy értékelni, hogy ezúttal a Várda és a Paks fontosabb volt neki, a Fidesznek, a kormánynak, mint a Loki. és hogy úgy általában fontosabb neki a falusi futball, mint a városi, tradiciókkal rendelkező, némi érdeklődésre számot tartó labdarúgás, amit a lázongó CserPalko is felvetett neki.

az eredmények aligha vannak konkrétan befolyásolva, hiszen akkor a Felcsút sose eshetett volna ki abban a világban amit felvázolsz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.07.02. 09:58

ManBat írta:Ebben van igazság.
Még évekkel ezelőtt beszélgettem a SportTV-s Petúrral (akkor még ők is közvetítettek magyar meccseket). Mondta, hogy még az amúgy érdektelennek tűnő párosításokat is sokkal többen nézik, mint a spanyol liga meccseit (az El Clasicót, meg néhány kiemelt rangadót leszámítva).
Az M4Sportos megoldáson valamennyire enyhít, hogy legalább streamen nézhetők a meccsek, de így sem indokolt szerintem 4 óra alatt lezavarni egy teljes fordulót, plusz valamelyik más MTVA-s csatorna is besegíthetne ilyenkor, vélhetően nagyot dobna a nézettségén.

igen, okkal volt egy kivételével minden meccs közvetítve a 16 csapatos időkben, amíg a spanyol ligából csak a két nagy, vagy legfeljebb még egy-két Atlético-Valencia szintű nagyobb meccs eladható, addig itthon szemrebbenés nélkül rákapcsoltak az emberek a Pápa-Szolnokra is
a fiatalabb generációnak nyilván megfelelő kompenzáció az ingyenes streaming (sőt...), de a klasszikus tévé előtti futballszurkolónak a számítógép előtti meccsnézés nem alternatíva[/quote]
volt egy időszak, amikor a bűnöző Tarsoly épp azt tanítgatta az ETO szurkolóknak a képünkbe ordibálva, hogy angol módra meg kéne tapsolni minden egyes kiharcolt taccsot 70 méterre az ellenfél kapujától, és nem anyázni, pusztán azért, mert így kerültünk a legközelebb egész meccsen az ellenfél kapujához. ekkoriban nem igazán jártam ETO meccsekre, viszont elég sok Depor meccsre tudtam menni spanyolba, ahol 1szer megkérdezték, hogy akkor a Depor a legfontosabb csapat a számomra. jeleztem, hogy nem igazán, mert még mindig az ETO. úgy az ETO-nál, mind az egész országban szerintem mindent megtesznek amit csak lehet, hogy leépítsék a kötödésünket a klubunkhoz illetve a magyar labdarúgáshoz. hogy ezt direkt csinálják, vagy ennyire képesek, azt sosem tudtam eldönteni.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.02. 10:05

Cselszky írta:Szomorú, hogy a változáshoz a kiesés kellett. Papp nekem akkor lett volna valamennyire hiteles, ha 2-3-4 éve lép színre, de az volt a szöveg, hogy ők nem tudnak mit tenni, mert hát itt piaci működés van, egy cégben pedig a többségi tulajdonos diszponál. Érdekes, hogy most pár nap alatt sikerült lerendezni ezt az akadályt... A lokálpatrióta szöveg (Szabó Magdától a Csokonai Színházig) javarészt a plebsznek szóló púder. Lófaszt. Valójában az történhetett, hogy mivel korábban bennmaradtunk, és becsúszott dobogó és NK is, a folyamatos süllyedés ellenére el lehetett játszani az előkelő idegent. Papp egyszer ütközött ugyan Szimattal, de amúgy látványosan kerülte a klubot, tett az egészre. Egészen mostanáig, de hirtelen rájuk is hullott a szarból, így a szitu politikai síkra terelődött, és túl kényelmetlen lett.

Valamennyire át tudom érezni a helyzetet, mi is hasonlón mentünk át tavaly ilyenkor. Homlok bejelentette, hogy átvenné az anyaegyesület a fociklubot, Illésék örömmel adnák ajándékba. Volt egy ankét is, ahol lehetett kígyót-békát kiáltani az Illés-Tóth kombóra, néhány érkezett Supka a kispadra, akit már elvileg Homlok hívott. Aztán csak nem született meg az aláírás azon az ajándékozási szerződésen.
Kívánom, hogy sikeresebben süljön el ez a váltás a Lokinál, a keret összeállítására nem lesz sok idő.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.02. 10:36

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Szomorú, hogy a változáshoz a kiesés kellett. Papp nekem akkor lett volna valamennyire hiteles, ha 2-3-4 éve lép színre, de az volt a szöveg, hogy ők nem tudnak mit tenni, mert hát itt piaci működés van, egy cégben pedig a többségi tulajdonos diszponál. Érdekes, hogy most pár nap alatt sikerült lerendezni ezt az akadályt... A lokálpatrióta szöveg (Szabó Magdától a Csokonai Színházig) javarészt a plebsznek szóló púder. Lófaszt. Valójában az történhetett, hogy mivel korábban bennmaradtunk, és becsúszott dobogó és NK is, a folyamatos süllyedés ellenére el lehetett játszani az előkelő idegent. Papp egyszer ütközött ugyan Szimattal, de amúgy látványosan kerülte a klubot, tett az egészre. Egészen mostanáig, de hirtelen rájuk is hullott a szarból, így a szitu politikai síkra terelődött, és túl kényelmetlen lett.

Valamennyire át tudom érezni a helyzetet, mi is hasonlón mentünk át tavaly ilyenkor. Homlok bejelentette, hogy átvenné az anyaegyesület a fociklubot, Illésék örömmel adnák ajándékba. Volt egy ankét is, ahol lehetett kígyót-békát kiáltani az Illés-Tóth kombóra, néhány érkezett Supka a kispadra, akit már elvileg Homlok hívott. Aztán csak nem született meg az aláírás azon az ajándékozási szerződésen.
Kívánom, hogy sikeresebben süljön el ez a váltás a Lokinál, a keret összeállítására nem lesz sok idő.

már augusztusban is azt súgták szombathelyi gyseves kollégák hogy az önkori választás lesz a döntő mozzanat, ha ez így van akkor nem véletlen az elmaradása az átadásnak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2020.07.02. 10:39

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
Cselszky írta:Szerintem meg Mrázzal vagy valamelyik hasonszőrűvel csináltattak egy gyors mérést a városban, ami kihozta, hogy az érezhető düh és csalódottság nem kizárólag a nekik érdektelen Szima, hanem Papp+Kósa megítélésére is kihatott, méghozzá a vártnál nagyobb mértékben. Kósa nem bírta megállni, pontosabban nem is akarta megállni, hogy még ebbe a témába is belekeverje a politikát, az ellenzéket, erős csúsztatásokkal persze. Nekem ez is azt jelzi, hogy fideszes presztízsveszteséget mértek/érzékeltek a városban, így a kiesés helyi szinten politikai kérdéssé vált, és szükségessé vált az azonnali kármentés.

mivel nagyjából úgy van beadva, hogy Viktor egy személyben mindent is átlát és megold az országban, nehéz nem úgy értékelni, hogy ezúttal a Várda és a Paks fontosabb volt neki, a Fidesznek, a kormánynak, mint a Loki. és hogy úgy általában fontosabb neki a falusi futball, mint a városi, tradiciókkal rendelkező, némi érdeklődésre számot tartó labdarúgás, amit a lázongó CserPalko is felvetett neki.

az eredmények aligha vannak konkrétan befolyásolva, hiszen akkor a Felcsút sose eshetett volna ki abban a világban amit felvázolsz

Pont azt a bakit küszöbölik ki egyéb ráhatásokkal, rájöttek, jobb biztosra menni.
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.02. 10:43

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:Ebben van igazság.
Még évekkel ezelőtt beszélgettem a SportTV-s Petúrral (akkor még ők is közvetítettek magyar meccseket). Mondta, hogy még az amúgy érdektelennek tűnő párosításokat is sokkal többen nézik, mint a spanyol liga meccseit (az El Clasicót, meg néhány kiemelt rangadót leszámítva).
Az M4Sportos megoldáson valamennyire enyhít, hogy legalább streamen nézhetők a meccsek, de így sem indokolt szerintem 4 óra alatt lezavarni egy teljes fordulót, plusz valamelyik más MTVA-s csatorna is besegíthetne ilyenkor, vélhetően nagyot dobna a nézettségén.

igen, okkal volt egy kivételével minden meccs közvetítve a 16 csapatos időkben, amíg a spanyol ligából csak a két nagy, vagy legfeljebb még egy-két Atlético-Valencia szintű nagyobb meccs eladható, addig itthon szemrebbenés nélkül rákapcsoltak az emberek a Pápa-Szolnokra is
a fiatalabb generációnak nyilván megfelelő kompenzáció az ingyenes streaming (sőt...), de a klasszikus tévé előtti futballszurkolónak a számítógép előtti meccsnézés nem alternatíva

volt egy időszak, amikor a bűnöző Tarsoly épp azt tanítgatta az ETO szurkolóknak a képünkbe ordibálva, hogy angol módra meg kéne tapsolni minden egyes kiharcolt taccsot 70 méterre az ellenfél kapujától, és nem anyázni, pusztán azért, mert így kerültünk a legközelebb egész meccsen az ellenfél kapujához. ekkoriban nem igazán jártam ETO meccsekre, viszont elég sok Depor meccsre tudtam menni spanyolba, ahol 1szer megkérdezték, hogy akkor a Depor a legfontosabb csapat a számomra. jeleztem, hogy nem igazán, mert még mindig az ETO. úgy az ETO-nál, mind az egész országban szerintem mindent megtesznek amit csak lehet, hogy leépítsék a kötödésünket a klubunkhoz illetve a magyar labdarúgáshoz. hogy ezt direkt csinálják, vagy ennyire képesek, azt sosem tudtam eldönteni.[/quote]

ez itt a lényeg, sok user érez úgy a csapatával szemben (mint én is), hogy csak valami kötelességszerűségből képes kitartani mellette, rosszat nem kíván a sajátjának de azonosulni egyre kevésbé tud velük, gyakorlatilag a név (vidistáknak ez is bukó, haha) a színek és a faterék (saját) legendái tartják életben a klub iránt valamit
szerintem amúgy direkt van így, illetve egy szurker réteg lecserélése lehetett a cél uniformizált klubokkal és drukkerhaddal, de a csere itthon csak odáig jutott, hogy a régi réteg le lett koptatva különböző szintekig
feltette a fiatal usertárs a kérdést, hogy nekünk fradistáknak mi kellene még, hogy elfogadjuk a csapatunkat (talán nem pontosan így), nos te válaszoltál rá pedig te csak speciális fradista vagy, úgynevezett anti
az kellene mind amit elvettek a mókamájszterek ott valahol nagyon fent és nem csak tőlünk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.02. 10:51

Vigyor Pál szerint nincsenek hiányposztjaink és Dibuszt senki nem kereste meg még
ez jó hír, akkor vegyünk kapusokat még
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2020.07.02. 10:55

Adamek írta:Vigyor Pál szerint nincsenek hiányposztjaink és Dibuszt senki nem kereste meg még
ez jó hír, akkor vegyünk kapusokat még

Nk meccseken jobban be lehet parkolni a buszt, csak vigyázni kell, ne zavarják egymást a vetődésben a hálóőrök.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.02. 10:56

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Szomorú, hogy a változáshoz a kiesés kellett. Papp nekem akkor lett volna valamennyire hiteles, ha 2-3-4 éve lép színre, de az volt a szöveg, hogy ők nem tudnak mit tenni, mert hát itt piaci működés van, egy cégben pedig a többségi tulajdonos diszponál. Érdekes, hogy most pár nap alatt sikerült lerendezni ezt az akadályt... A lokálpatrióta szöveg (Szabó Magdától a Csokonai Színházig) javarészt a plebsznek szóló púder. Lófaszt. Valójában az történhetett, hogy mivel korábban bennmaradtunk, és becsúszott dobogó és NK is, a folyamatos süllyedés ellenére el lehetett játszani az előkelő idegent. Papp egyszer ütközött ugyan Szimattal, de amúgy látványosan kerülte a klubot, tett az egészre. Egészen mostanáig, de hirtelen rájuk is hullott a szarból, így a szitu politikai síkra terelődött, és túl kényelmetlen lett.

Valamennyire át tudom érezni a helyzetet, mi is hasonlón mentünk át tavaly ilyenkor. Homlok bejelentette, hogy átvenné az anyaegyesület a fociklubot, Illésék örömmel adnák ajándékba. Volt egy ankét is, ahol lehetett kígyót-békát kiáltani az Illés-Tóth kombóra, néhány érkezett Supka a kispadra, akit már elvileg Homlok hívott. Aztán csak nem született meg az aláírás azon az ajándékozási szerződésen.
Kívánom, hogy sikeresebben süljön el ez a váltás a Lokinál, a keret összeállítására nem lesz sok idő.

már augusztusban is azt súgták szombathelyi gyseves kollégák hogy az önkori választás lesz a döntő mozzanat, ha ez így van akkor nem véletlen az elmaradása az átadásnak

Az is lehetett az egyik, mások szerint kérte volna Homlok az akadémiát is, illetve az is felröppent, hogy a pénzügyi átvilágítás után döntöttek úgy a HVSE-nél, hogy mégse kell nekik a focicsapat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.02. 11:25

ManBat írta:Szütyő Kiki kezdheti írni a búcsúlevelét

remélem egy meccset még rábíznak ezek a több mint balek srácok mielőtt elkergetik teljes joggal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.07.02. 11:42

A csakfoci szerint Carrillo nem biztos, hogy marad Fehérváron, utódja Márton Gábor lehet. Elég nagy keringő indul be mostanság, mindeközben Pintérnek 2, Horváth Ferinek 1 éve nincs csapata.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.07.02. 11:47

RC írta:
Adamek írta:Vigyor Pál szerint nincsenek hiányposztjaink és Dibuszt senki nem kereste meg még
ez jó hír, akkor vegyünk kapusokat még

Nk meccseken jobban be lehet parkolni a buszt, csak vigyázni kell, ne zavarják egymást a vetődésben a hálóőrök.
Bogdánnak elég egy Pampalini-háló.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.02. 12:03

Savaria1919 írta:A csakfoci szerint Carrillo nem biztos, hogy marad Fehérváron, utódja Márton Gábor lehet. Elég nagy keringő indul be mostanság, mindeközben Pintérnek 2, Horváth Ferinek 1 éve nincs csapata.

na akkor Révésznek meg is van a külföldi edzője akit hozhat maga alá
Pinyő eléggé úgy néz ki hogy de facto visszavonult, HF útjai meg kifürkészhetetlenek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.02. 12:04

nyúl írta:
RC írta:
Adamek írta:Vigyor Pál szerint nincsenek hiányposztjaink és Dibuszt senki nem kereste meg még
ez jó hír, akkor vegyünk kapusokat még

Nk meccseken jobban be lehet parkolni a buszt, csak vigyázni kell, ne zavarják egymást a vetődésben a hálóőrök.
Bogdánnak elég egy Pampalini-háló.

remélem esélye se lesz nálunk kibontakozni, ügyetlenebb mint két Latabár
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 15 vendég