Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2020.06.18. 09:53

Savaria1919 írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:Ötvenes években még repülővel is mehettek Debrecenbe meccsre a szurkolóink. Asszem néhány éve kispestiek is megcsinálták ezt, milánói átszállással, és elvileg kevesebbe került, mint a teljes árú jegy IC-re.

Ez az igazi túra, repülővel vagy hajóval (mint a vicenzaiak Velencébe vagy épp a splitiek Fiumébe) :)

Frankfurtiak Mainzba, meg asszem újpestiek is hajóztak egyszer Vácra. Bár én a vonatos túrákat is kedvelem.

Sosem felejtem el, az egyik ZTE-Hali előtt tesómmal vártunk városrészünk vasútállomásán (ha egyszer közelebb van, mint a "pályaudvar") a szurkolói vonatra: egyszer csak megjelent valami kis vörös pont a messzeségben, de közeledve nem tűnt Csörgőnek sem Szerhijnek. Hát, Bűz-mot volt egy pótkocsival, el sem akartam hinni, alig fértünk fel rá, szinte csurig volt :)
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.06.18. 10:09

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
RC írta:Ez az igazi túra, repülővel vagy hajóval (mint a vicenzaiak Velencébe vagy épp a splitiek Fiumébe) :)

Frankfurtiak Mainzba, meg asszem újpestiek is hajóztak egyszer Vácra. Bár én a vonatos túrákat is kedvelem.

mi amikor Csillaghegyen játszottunk Újpestről komppal mentünk mindig a meccsekre, gyorsabb volt mint körbe HÉV-ezni a fél várost
még az összekötőn átügetve is hamarabb odaértünk

Azt a kompot én is ki akartam próbálni egyszer, de a Megyeri híd átadása után gondolom megszűnt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.18. 10:19

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Frankfurtiak Mainzba, meg asszem újpestiek is hajóztak egyszer Vácra. Bár én a vonatos túrákat is kedvelem.

mi amikor Csillaghegyen játszottunk Újpestről komppal mentünk mindig a meccsekre, gyorsabb volt mint körbe HÉV-ezni a fél várost
még az összekötőn átügetve is hamarabb odaértünk

Azt a kompot én is ki akartam próbálni egyszer, de a Megyeri híd átadása után gondolom megszűnt.

passz, kb. '92 lehetett az utolsó év amikor mentem vele
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.06.18. 10:25

RC írta:
Savaria1919 írta:
RC írta:Ez az igazi túra, repülővel vagy hajóval (mint a vicenzaiak Velencébe vagy épp a splitiek Fiumébe) :)

Frankfurtiak Mainzba, meg asszem újpestiek is hajóztak egyszer Vácra. Bár én a vonatos túrákat is kedvelem.

Sosem felejtem el, az egyik ZTE-Hali előtt tesómmal vártunk városrészünk vasútállomásán (ha egyszer közelebb van, mint a "pályaudvar") a szurkolói vonatra: egyszer csak megjelent valami kis vörös pont a messzeségben, de közeledve nem tűnt Csörgőnek sem Szerhijnek. Hát, Bűz-mot volt egy pótkocsival, el sem akartam hinni, alig fértünk fel rá, szinte csurig volt :)

Jó kirándulás lehetett:
Kép
Kép
alaposan felmért utasforgalmi igények... ma már flirt van, csak épp ZTE-Hali nincs.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2020.06.18. 10:45

Savaria1919 írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:Frankfurtiak Mainzba, meg asszem újpestiek is hajóztak egyszer Vácra. Bár én a vonatos túrákat is kedvelem.

Sosem felejtem el, az egyik ZTE-Hali előtt tesómmal vártunk városrészünk vasútállomásán (ha egyszer közelebb van, mint a "pályaudvar") a szurkolói vonatra: egyszer csak megjelent valami kis vörös pont a messzeségben, de közeledve nem tűnt Csörgőnek sem Szerhijnek. Hát, Bűz-mot volt egy pótkocsival, el sem akartam hinni, alig fértünk fel rá, szinte csurig volt :)

Jó kirándulás lehetett:
Kép
Kép
alaposan felmért utasforgalmi igények... ma már flirt van, csak épp ZTE-Hali nincs.

Akkor már minimum kétszer volt piroskás túra Zegre... Ez a 2000-es képei, amikor utoljára győzött ott a Hali.
A III. és IV. kerület között én is hajóztam, apai nagyszüleim Békáson laktak, így kirándultunk mindenfelé. Arra is emlékszem, hogy túloldalt (talán) a szépemlékű 43-as busz vezetője jófej volt, és nyomogathattam a gombokat a műszerfalon.
SABARIA 1926

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2020.06.18. 11:03

Adamek írta:
alehndr írta:
nyúl írta:Na, akkor a Videoton ellen is almás, ahogy nézem.

Jövőre jöhet a keleti derbi úgy néz ki.
Izgalmas lesz nagyon a feljutásért vívott harc. Ja nem... :)

Várda-Nyíregy derbi lesz az maximum, azok a töketlenek a megmondó mesterükkel lesimázzák a késleltetett tavaszt és mennek a lecsóba

Habár Viktor meg Seszták viszonya nem éppen rózsás, szerintem nem engedik őket kiesni.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.18. 11:14

alehndr írta:
Adamek írta:
alehndr írta:Jövőre jöhet a keleti derbi úgy néz ki.
Izgalmas lesz nagyon a feljutásért vívott harc. Ja nem... :)

Várda-Nyíregy derbi lesz az maximum, azok a töketlenek a megmondó mesterükkel lesimázzák a késleltetett tavaszt és mennek a lecsóba

Habár Viktor meg Seszták viszonya nem éppen rózsás, szerintem nem engedik őket kiesni.

szerintem már rég bohóság ezekben gondolkodni, majd' mindenki érintett így vagy úgy, mindenkit nem lehet megvédeni, de szerintem ilyen akarat csak a fórum hozzászólások szerint van és a drukkerek/ellendrukkerek éltetik ezt a legendakört
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.06.18. 11:20

RC írta:
Savaria1919 írta:
RC írta:Sosem felejtem el, az egyik ZTE-Hali előtt tesómmal vártunk városrészünk vasútállomásán (ha egyszer közelebb van, mint a "pályaudvar") a szurkolói vonatra: egyszer csak megjelent valami kis vörös pont a messzeségben, de közeledve nem tűnt Csörgőnek sem Szerhijnek. Hát, Bűz-mot volt egy pótkocsival, el sem akartam hinni, alig fértünk fel rá, szinte csurig volt :)

Jó kirándulás lehetett:
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10426319_613638798766262_1252530082798977260_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQlbm9cl8_mGdnxem1Zxtz54_-WAE-VyO54zCwU1wj9JNYuJ9DSqscPUGbGukbRy_E6Ivm5tc3gxl1x3hVq2tIo-&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=08552c80653923df3956cf2117ecd42e&oe=5F108712[img]
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10363849_613638865432922_1407752853198598004_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQlY1sNejBhNClO8ucQC9PuGov0XgHEy1OBKsNbua76dc9HBg1kaJFsFIl8TeysyKnmPhxiVs7_Aq-PCVJO7DL-i&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=1388acad604857b3c44de059adeb5f27&oe=5F106F67[img]
alaposan felmért utasforgalmi igények... ma már flirt van, csak épp ZTE-Hali nincs.

Akkor már minimum kétszer volt piroskás túra Zegre... Ez a 2000-es képei, amikor utoljára győzött ott a Hali.
A III. és IV. kerület között én is hajóztam, apai nagyszüleim Békáson laktak, így kirándultunk mindenfelé. Arra is emlékszem, hogy túloldalt (talán) a szépemlékű 43-as busz vezetője jófej volt, és nyomogathattam a gombokat a műszerfalon.

A 43-as járt arrafelé, meg korábban a 10-es villamos ment ki egészen a Megyeri csárdáig/Tungsram strandig. Klassz környék lehetne az most (egyfajta alternatív római part), de az elmúlt évtizedekben nem igazán tudtak vele mit kezdeni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.18. 14:17

alehndr írta:
Adamek írta:
alehndr írta:Jövőre jöhet a keleti derbi úgy néz ki.
Izgalmas lesz nagyon a feljutásért vívott harc. Ja nem... :)

Várda-Nyíregy derbi lesz az maximum, azok a töketlenek a megmondó mesterükkel lesimázzák a késleltetett tavaszt és mennek a lecsóba

Habár Viktor meg Seszták viszonya nem éppen rózsás, szerintem nem engedik őket kiesni.

a Felcsút is kieshetett, továbbra is tartom hogy csak a piaci viszonyok vannak felborítva, a konkrét eredményekbe nincs belenyúlás politikailag
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.06.18. 17:12

Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Savaria1919 írta:nem volt rivális
úgy könnyű, hogy nem kellett Szombathelyre jönni :)

Dehogynem volt: kettős terhelés, az aktuális magyar bajnokot rendszerint következő szezonban utolérő, lehetséges összeesés stb.

A kettős terhelést jobban bírta Fradi, mint tavaly a Videoton, egyedül az a felcsúti 4:1 rondít bele a képbe. A fehérváriak egész évben keresték önmagukat, meg szerintem most az igazolások is nagyobb arányban váltak be, mint 2016-ban.

Az és még további 1-2 meccsünk volt az éles cáfolata a részünkről hangoztatott "akár 2 egyforma erősségű csapatot ki tudunk állítani" című marhaságnak. Ezért is szép, hogy télre nem maradtunk le egy amúgy valóban gyengébb Fehérvár mögött. Az idei aranyat döntően ez alapozta meg, a tavasz már erősen felejthető volt, de belefért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ferencváros // Man Utd 2020.06.18. 17:15-kor.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.06.18. 17:14

nyúl írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
Javier Arizmendi írta:gratulálok, ezekhez a semmit sem érő cimekhez az elmúlt és a következő kb. 5-10 évben. nem szégyen már megint a rendszer kegyencének lenni? visszafogottabban: nem unalmas, hogy nincsen ellenfeletek olyan körülményeik miatt, aminek semmi köze a futballhoz?

Isten őrizz, hogy visszafogd magad, ha megoldható, maradjunk ennél a végtelenül színes és szórakoztató figuránál, amit évek óta készségszinten hozol, és remélem fogsz még nagyon-nagyon sokáig :))
De miért nem írod át a 29-et?

Régóta nem bajlódom már az ilyen profilszerkesztgetés jellegű dolgokkal. Őszintén szólva ha nem kérdezed, magamtól fel se tűnt volna.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2020.06.18. 17:26

nyúl írta:Olvasom a honlapon, hogy "csapatkapitányunk idény végén visszavonul".
Mint aki jól végezte (nagy)dolgát. Barna csíkkal Pallagig, a félmilliárdos házig.

Szarik bele. Azt gondoltam, hogy Szakály után lehet hitványabb csk-nk, de tévedtem.
DEBRECENI VSC

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.06.19. 08:01

Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.19. 09:51

SuperDepor írta:Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.

és megint Bau Dog ment ment titeket, most várdai mesterként
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.19. 11:48

SuperDepor írta:Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.

igazából az erőnléttel utoljára Zirojević idején nem voltak problémák, a játékosokon felül a stábon is spórol a szállós komcsi
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.06.19. 14:27

SuperDepor írta:Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.
Nem gondolom,hogy reális veszély lenne számotokra a kiesés. Amúgy pont a Loki ellen tehetnétek,hogy az a szemernyi kételyed is elszálljon.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.19. 15:06

MindigÚjpest írta:
SuperDepor írta:Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.
Nem gondolom,hogy reális veszély lenne számotokra a kiesés. Amúgy pont a Loki ellen tehetnétek,hogy az a szemernyi kételyed is elszálljon.

a Loki ellen 2008-ban nyertünk (vagy egyáltalán szereztünk pontot) utoljára Debrecenben, még Sisa első beugrása idején egy olyan meccset ahol valószínűleg napokig kellett utána masszírozni a hátát mindenkinek, úgy feltörte a kapu
ha van valami ami a halálnál is biztosabb, az az hogy mi szopni járunk Debrecenbe, ebben most se lesz változás - ugyanakkor szvsz a 33. fordulóban otthon fogjuk a másodosztályba küldeni a Várdát
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.06.19. 15:11

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
SuperDepor írta:Egy hete még azt szamolgattuk, h milyen eredmények kellenek a dobogóhoz - a szünet előtti teljesítmény tekintetében nem is alaptalanul -, most pedig itt kopogtat az ajtón a múlt, hogy negyedszer is az utolsó fordulóban dől el, h maradunk vagy nb2. A kaposvari és a Felcsút elleni mérkőzés után nehezen képzelem el, h Debrecenben és Pakson ne kapjunk ki. Elbaszták az erőnlét időzítését, 4-5 méter távolságra lézengenek a játékosok az ellenfél mellett, ezen sajnos lehetetlen pár nap alatt változtatni. Persze a helyzetünk nem rossz, három meccsen kell egy pontot szereznünk, míg a Lokinak kilencet. Vasárnap Debrecen Dvtk, ezeknek a meccseknek van egy pikantériája, méghozzá az, hogy a tabellán elfoglalt pozíciótól függetlenül mindig a Loki nyer. A következő fordulóhoz nagyobb reményt fűzök, na nem abban a tekintetben, hogy nyerünk Pakson, hanem abban, hogy a Loki nem tud nyerni Kövesden.
Nem gondolom,hogy reális veszély lenne számotokra a kiesés. Amúgy pont a Loki ellen tehetnétek,hogy az a szemernyi kételyed is elszálljon.

a Loki ellen 2008-ban nyertünk (vagy egyáltalán szereztünk pontot) utoljára Debrecenben, még Sisa első beugrása idején egy olyan meccset ahol valószínűleg napokig kellett utána masszírozni a hátát mindenkinek, úgy feltörte a kapu
ha van valami ami a halálnál is biztosabb, az az hogy mi szopni járunk Debrecenbe, ebben most se lesz változás - ugyanakkor szvsz a 33. fordulóban otthon fogjuk a másodosztályba küldeni a Várdát
Igen az a másik verzió ami titeket tutira bebiztosít. Viszont egy Debreceni X mindenkit előbb megnyugtatna. :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.19. 15:35

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem gondolom,hogy reális veszély lenne számotokra a kiesés. Amúgy pont a Loki ellen tehetnétek,hogy az a szemernyi kételyed is elszálljon.

a Loki ellen 2008-ban nyertünk (vagy egyáltalán szereztünk pontot) utoljára Debrecenben, még Sisa első beugrása idején egy olyan meccset ahol valószínűleg napokig kellett utána masszírozni a hátát mindenkinek, úgy feltörte a kapu
ha van valami ami a halálnál is biztosabb, az az hogy mi szopni járunk Debrecenbe, ebben most se lesz változás - ugyanakkor szvsz a 33. fordulóban otthon fogjuk a másodosztályba küldeni a Várdát
Igen az a másik verzió ami titeket tutira bebiztosít. Viszont egy Debreceni X mindenkit előbb megnyugtatna. :)

Pakson is több esélyt látok erre mint Debrecenben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.06.19. 16:07

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nem gondolom,hogy reális veszély lenne számotokra a kiesés. Amúgy pont a Loki ellen tehetnétek,hogy az a szemernyi kételyed is elszálljon.

a Loki ellen 2008-ban nyertünk (vagy egyáltalán szereztünk pontot) utoljára Debrecenben, még Sisa első beugrása idején egy olyan meccset ahol valószínűleg napokig kellett utána masszírozni a hátát mindenkinek, úgy feltörte a kapu
ha van valami ami a halálnál is biztosabb, az az hogy mi szopni járunk Debrecenbe, ebben most se lesz változás - ugyanakkor szvsz a 33. fordulóban otthon fogjuk a másodosztályba küldeni a Várdát
Igen az a másik verzió ami titeket tutira bebiztosít. Viszont egy Debreceni X mindenkit előbb megnyugtatna. :)

Mindenkit nem. :)

Mondjuk mind a diósgyőri, mind az újpesti aggodalom teljesen felesleges.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég