Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.23. 10:18

Az angol másodosztályban szereplő Bristol City a Swansea csapatát fogadta a hétvégén. A két együttes nem bírt egymással, az összecsapás 0-0-s döntetlennel végződött. A hazaiak nem számíthattak Nagy Ádámra, aki még a szlovákok elleni Eb-selejtezőn sérült meg. Nagy már klubcsapatától sem teljesen egészségesen érkezett meg a nemzeti együtteshez, hiszen a QPR elleni meccsen megsérült a bokája.


A Bristol menedzsere, Lee Johnson amiatt bosszankodott, hogy Nagyra nem számíthat, mert a válogatottnál újabb sérüléssel "gazdagodott". A szakember elmondta, tisztában van vele, hogy sokszor a nemzeti együttesek prioritást élveznek még annak ellenére is, hogy a játékosok a klubjaiktól kapják a fizetést. Hozzátette, tudja, hogy a magyar válogatott sorsdöntő meccset játszott, ezért is próbálták Nagyot mindenáron szerepeltetni. Lee Johnson arra is kitért, hogy az eset után nem beszélgetett Marco Rossival, a nemzeti együttesünk szövetségi kapitányával.


A Bristol jelenleg a hetedik helyen áll a táblázaton.
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.09.23. 14:20

Kíváncsi vagyok, Balogh kap-e majd szerepet a Hullnál, vagy csak egy újabb parkolópályára érkezett.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.23. 14:41

megértem a morcosságát, hülyeség volt kockáztatni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.23. 14:49

Cselszky írta:Kíváncsi vagyok, Balogh kap-e majd szerepet a Hullnál, vagy csak egy újabb parkolópályára érkezett.

engem inkább az érdekel ott ki lesz majd, Új-Cavaniból Új kicsoda
remélem nem Új-Halmosi, abból a régi is elég gáz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.23. 15:47

Adamek írta:
Cselszky írta:Kíváncsi vagyok, Balogh kap-e majd szerepet a Hullnál, vagy csak egy újabb parkolópályára érkezett.

engem inkább az érdekel ott ki lesz majd, Új-Cavaniból Új kicsoda
remélem nem Új-Halmosi, abból a régi is elég gáz

A nagyon régi sztem nem az, bár én a régit is se tartom annak (persze megvannak a maga hülyeségei)
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Javier Arizmendi valamint 99 vendég