Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: RC » 2019.04.30. 10:50

És többet már nem is fognak.


Az OTP Bank Liga következő fordulójában újra összecsap a Ferencváros és az Újpest, a Derbi szombaton 19.30-kor kezdődik. Korábban beszámoltunk már a honlapunkon, hogy a Fradi-drukkerek elkapkodták a jegyeket, így valószínűleg telt ház lesz a Groupama Arénában. Az újpesti szimpatizánsok 1270 jegyet kaptak a hétvégi csúcsmeccsre, a tikettek egységesen 2850 forintba kerülnek - számol be a lila-fehér klub weboldala.


A lila-fehér drukkerek online és személyesen (a Megyeri úti jegypénztárakban) is megvehetik a belépőjüket. Fontos információ, hogy a helyszínen nem lesz jegyértékesítés. Azt is érdemes tudni, hogy klubkártyára nincs szükség személyes jegyvásárlás során, de a jegyértékesítés névre szólóan működik.


A Ferencváros már bajnokként várja a hétvégi rangadót, az Újpest pedig a harmadik helyért küzd.
SABARIA 1926

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.04.30. 14:34

A két hazai döntetlen meg a várható örömködés miatt,gondolom bőven elég lesz.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2019.04.30. 20:21

Én speciel nagyon bírnám ha kilátástalan, unalmas játékkal 3-0ra otthon is kikapnának :)

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.04.30. 20:43

aszurkolo írta:Én speciel nagyon bírnám ha kilátástalan, unalmas játékkal 3-0ra otthon is kikapnának :)
???
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.04.30. 22:13

Elfogy, ide mindig el szokott.
Jó lenne ha a csapat is hozna valami eredményt végre.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2019.05.01. 15:51

MindigÚjpest írta:
aszurkolo írta:Én speciel nagyon bírnám ha kilátástalan, unalmas játékkal 3-0ra otthon is kikapnának :)
???

Az örömködésre írtam, hogy enyhén szólva keserédes lenne a hazaiaknak az a két óra, ha kedvenceik friss bajnokként simán kiszopnának az ősellenségtől..

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Ennyi jegyet kapott az Újpest a Derbire

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.05.01. 18:10

aszurkolo írta:
MindigÚjpest írta:
aszurkolo írta:Én speciel nagyon bírnám ha kilátástalan, unalmas játékkal 3-0ra otthon is kikapnának :)
???

Az örömködésre írtam, hogy enyhén szólva keserédes lenne a hazaiaknak az a két óra, ha kedvenceik friss bajnokként simán kiszopnának az ősellenségtől..
Ja,hát azt én is bírnám.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég