Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.03.23. 13:07

BEARGRYLLS írta:
Milito írta:Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.

Az EB-n valami működött pedig akkor meg az osztrákoknak és a portugáloknak voltak jobb játékosaik.


több dolog találkozott az EBn, egyrészt a hatalmas várakozás és a közönség támogatása, az, hogy Gera, Juhász és Király első és utolsó nagy lehetősége volt nagy tornán játszani, Dzsudzsák akkor még értelmes csapatból jött, az, hogy egy hónapos közös felkészülés volt, és az, hogy egyszerűen szerencsénk is volt. Ez három jó meccsre volt elég, amiből egyet nyertünk meg.
Kispest távdrukker

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 13:10

SuperDepor írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Fú, a mágnestáblást láttam ma reggel a sporttévén, ahogy okoskodott. Dühös volt, már-már hőbörgött, hogy ezt így hogy lehetett... itt-ott tán még igaza is volt (bár nem tudom, miért kéne kőbe vésni azt, hogy amennyiben öt(három) védőnk van, akkor kell két ék, de mindegy), de mégis... mély szánalmat éreztem, ahogy beszélt... látszott, hogy ő tényleg elhiszi, hogy jó szakember...

az a durva, hogy az 5 védős rendszer, amikor belül van három középső bekk és a két szélső hátvéd egyben középpályás is (nemzetközi szagnyelven left/right wingback-ek és nem l/r back-ek) itthon utoljára a kilencvenes évek elején-közepén dívott és nagyon hamar kiment a divatból mert irgalmatlanul sebezhető volt ha nem dupla tüdejű szélső védőkről van szó, ezt igazából úgy kellene elképzelni, hogy van három igazi (belső) védő, van 3 igazi (belső) középpályás, ezek szélein meg van 1-1 bolygó szélső akik le-fel ingáznak 90 percig és két támadó, akik a kilencvenes években valóban két ék voltak, ez maradhatott meg Magnetónak, csak a két ékes játék alapból sehol sincs már nyomokban sem meg, az megmaradt a menáger játékok klasszikus 4-4-2 dzsóker felállásának, de élőben csak megyei csapatok alkalmazzák ma már
mi a bajnokságban ezzel próbálkoztunk meg a 91/92-s bajnokságban, Nyíl egyetlen nagy újítása volt ez, itthon még senki nem alkalmazta ezt addig, annyi volt a difi, hogy nálunk a három belső bekk nem vonalban játszott hanem volt egy elavult liberó (klasszikus szabad centerhalf, már sehol a világon ezt nem alkalmazták és később ezen veszett össze Varga Zoli Telekkel), a három belső középpályás szintén nem vonalban robotolt hanem volt köztük egy irányító (szintén szemben a világtrenddel) és egy védekezőbb kp
hamar át is áltunk egy 4-3-3 -ra mert ha az ellenfél észrevette a lyukakat a szélen vége volt a dalnak (és észre is vették, az átállás hozta meg a sikert), a válogatott viszont ehhez hasonlót tolt a kilencvenes végéig

szóval ez egy öngyilkos és kurvára elavult taktika, Rossi nem is értem honnan kotorta elő és hogy találta meg rá pont a legalkalmatlanabb embereket posztonként
eredetiben ez így nézett ki:------------------------------------------------------------Rossi így variálta át:

----------- k.védő --- k.védő --- k.védő ------------------------------------------------------------ k.védő --- k.védő --- k.védő ------------

j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső---------------------------------------j.bekk/szélső ----------------------- b.bekk/szélső

----------- b.közép - b.közép - b.közép-------------------------------------------------------------------------- v. közép ------------------------

-------------------- ék ------ ék ------------------------------------------------------------------------ b.közép --------------- b.közép------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- t.közép -------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- center ---------------------------

szóval Rossinál a center egyedül, egy soha fel nem érő középpályás támogatásával árválkodott elöl (ide egy Illés szint kellett volna), a két belső kp és a védekező együtt nem karcolta be a 120 kilogrammot és sehová nem értek oda (itt anno Lipcsei/Urbán felépítésű játékosok rohangáltak), a két szélső is mindig pont vákuumra futott (soha az életben nem voltak ilyen védőink akik ezt tudnák játszani), a három középső védő is kábé életük mélypontján kóválygott, a védekező középpályásunk meg egy alibista kiskölök aki játékban sincs (emlékezzünk meg ezen a poszton hasonló felállásban Halmaira, aki elég sokszor felért sokadik hullámban támadást befejezni)

pont erről panaszkodott meccs után Korhut, h nem bírta a folyamatos fel és visszafutást, ami valahol érthető is, ehhez tényleg két (pontosabban négy) tüdő kell és nem utolsósorban jó rúgótechnika a beadásokhoz, ami egyik szélsővédőnknek sem az erőssége


ennek az alaptaktikának az a lényege, hogy védekezésben 5-3-2 támadásban 3-5-2 (Rossinál 5-4-1 és 3-6-1 ), a mai játéksebességnél ezt lehetetlen megcsinálni, talán van a világon pár olyan szélsőbekk aki képes erre de még az erőfoci nagyhatalmaknál is ritka ma az ilyen, nem véletlen ment ki a divatból nagyon gyorsan, öntökönszúrós felállás ez
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 13:16

Milito írta:Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.

a taktika legalább olyan szar volt mint a keretünk, a kettő nagyon nem illett egymáshoz
ez legalább akkora baki volt mint anno a svédek ellen Husztit feltolni centerbe (Kúman nagy találmánya volt) és nem a földön megjátszatni középpályáról hanem orrvérzésig íveltetni rá már a védősorból is
aztán a félidőben felment helyette Air Sanyi és elkezdtünk a földön játszani
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.03.23. 13:17

Adamek írta:
ennek az alaptaktikának az a lényege, hogy védekezésben 5-3-2 támadásban 3-5-2 (Rossinál 5-4-1 és 3-6-1 ), a mai játéksebességnél ezt lehetetlen megcsinálni, talán van a világon pár olyan szélsőbekk aki képes erre de még az erőfoci nagyhatalmaknál is ritka ma az ilyen, nem véletlen ment ki a divatból nagyon gyorsan, öntökönszúrós felállás ez


A Juve játéka is ez volt mostanában sokáig, és ott működött nem annyira durva szélsőkkel is, de eredetileg Cafú meg Robi Kárlosz volt az etalon ehhez a braziloknál és sztem onnan jöhetett az egész.
Kispest távdrukker

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 13:17

_carlos_ írta:Rossi ugyanazt akarja játszani ami a Honvédnál bejött neki. A nagy különbség hogy ott volt egy Lanza, aki tudott focizni, és egyedül megcsinált annyi helyzetet, meg szabadrúgást ami elég volt. Meg annyi hogy a védekezést meg a labdakihozatalt kb. három éve együtt gyakorolta a csapat. Taktikailag nyilván homály volt ez a mostani kerettel, de a vereség nem emiatt volt, ott én inkább egyéni balfaszkodást érzek és felkészületlenséget. Nem láttam a meccset de a beszámolók alapján nem az volt, hogy számolatlanul jöttek a szlovák helyzetek. Kaptunk egy futsalos gólt meg odarúgtuk az ellenfélnek a saját térfelünkön azt ennyi, Korhut mindkétszer betlizett, csak a szokásos. Hogy gólszerzésre esélyünk sem volt, ez nyilván hiba, de ott is komoly képességbeli gondok is vannak. Feljebb lehet tolni a csapatot de hogy erre a keretre mi lenne a jó játékrendszer, hát azt Ancelotti meg Klopp se tudná szerintem megfejteni.

ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2019.03.23. 13:21

Adamek írta:ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt


A bajnokságot azért megnyerte vele.
Kispest távdrukker

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 13:21

_carlos_ írta:
Adamek írta:
ennek az alaptaktikának az a lényege, hogy védekezésben 5-3-2 támadásban 3-5-2 (Rossinál 5-4-1 és 3-6-1 ), a mai játéksebességnél ezt lehetetlen megcsinálni, talán van a világon pár olyan szélsőbekk aki képes erre de még az erőfoci nagyhatalmaknál is ritka ma az ilyen, nem véletlen ment ki a divatból nagyon gyorsan, öntökönszúrós felállás ez


A Juve játéka is ez volt mostanában sokáig, és ott működött nem annyira durva szélsőkkel is, de eredetileg Cafú meg Robi Kárlosz volt az etalon ehhez a braziloknál és sztem onnan jöhetett az egész.

az Ajax csinálta ezt fordítva 94/95-ben, ott nem volt szélső bekk a vonalig kitolva, szélső középpályás abszolút nem volt, ellenben a három csatárból kettő visszament a saját térfelének közepéig és onnan indultak el, ők viszont atlétákat megszégyenítően nyargalásztak (Finidi George és Marc Overmars)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 13:23

_carlos_ írta:
Adamek írta:ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt


A bajnokságot azért megnyerte vele.

kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.03.23. 13:47

Adamek írta:
Milito írta:Szerintem kár hosszasan taktikáról meg felállásokról vitatkozni. Egyszerűen rosszabb focistáink vannak, mint a szlovákoknak.

a taktika legalább olyan szar volt mint a keretünk, a kettő nagyon nem illett egymáshoz
ez legalább akkora baki volt mint anno a svédek ellen Husztit feltolni centerbe (Kúman nagy találmánya volt) és nem a földön megjátszatni középpályáról hanem orrvérzésig íveltetni rá már a védősorból is
aztán a félidőben felment helyette Air Sanyi és elkezdtünk a földön játszani

Mondjuk ez igaz
CS.A.K.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.03.23. 13:56

Adamek írta:
_carlos_ írta:
Adamek írta:ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt


A bajnokságot azért megnyerte vele.

kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is

Mi a Haratin,Sígér-Varga,Gorriarán,Petriak középpályával vezetjük 8 ponttal a bajnokságot...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.03.23. 15:17

Adamek írta:
_carlos_ írta:
Adamek írta:ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt


A bajnokságot azért megnyerte vele.

kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is

Rossi a Honvéddal.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 15:43

BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:
_carlos_ írta:
A bajnokságot azért megnyerte vele.

kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is

Rossi a Honvéddal.

az jó, arról pont nem beszéltem illetve nem is emlékszem rájuk mit és hogyan csináltak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 15:49

John McClane írta:
Adamek írta:
_carlos_ írta:
A bajnokságot azért megnyerte vele.

kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is

Mi a Haratin,Sígér-Varga,Gorriarán,Petriak középpályával vezetjük 8 ponttal a bajnokságot...

így van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.23. 15:54

Adamek írta:
John McClane írta:
Adamek írta:kik? a Nagy-Kalmár-Klein-Kovács mini középpálya Korhuttal és Lovrencsiccsel kiegészítve? szerintem gólokkal szopnának minden meccsen még itthon is

Mi a Haratin,Sígér-Varga,Gorriarán,Petriak középpályával vezetjük 8 ponttal a bajnokságot...

így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 15:57

BSTH írta:
Adamek írta:
John McClane írta:Mi a Haratin,Sígér-Varga,Gorriarán,Petriak középpályával vezetjük 8 ponttal a bajnokságot...

így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

én ezt a szlovákiai négyest sem fogom soha elfelejteni
remélem ilyen brigád még egyszer nem áll össze
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.23. 16:00

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

én ezt a szlovákiai négyest sem fogom soha elfelejteni
remélem ilyen brigád még egyszer nem áll össze

Rettenetes ami a mai magyar fociban kószál. Mert nem megy. Kószál.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.23. 17:08

Adamek írta:ennek a felállásnak és a személyeknek hozzá már az NB1-ben sem lenne helye, úgy volt szar minden pontján ahogy volt

Mikor Kuttort kinevezték nálunk 4 éve, ó ugyanezt az öt védős rendszert akarta alkalmazni. Az eredménye: tíz perc után 2:0-ra vezetett ellenünk az akkor már félig megszűnt Pápa, utána négyet kaptunk hazai pályán az Artner-féle, szintén nem túl veretes Dunaújvárostól.
Ezt követően nem erőltettük, talán kényszerből Mészölynél, hasonló eredményességgel.
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.23. 19:09

BSTH írta:
Adamek írta:
John McClane írta:Mi a Haratin,Sígér-Varga,Gorriarán,Petriak középpályával vezetjük 8 ponttal a bajnokságot...

így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

Én nem tudok egy csapatot sem felsorolni, még azt sem, amelyiknek a csékája voltam... már az általános iskolás osztálynévsor sem menne, teljesen leszokott az agyam a felesleges információk tárolásáról.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.23. 20:03

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Adamek írta:így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

Én nem tudok egy csapatot sem felsorolni, még azt sem, amelyiknek a csékája voltam... már az általános iskolás osztálynévsor sem menne, teljesen leszokott az agyam a felesleges információk tárolásáról.

élmény lehet neked kölcsönadni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.23. 21:12

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Adamek írta:így van

Bmeg, még a Topor-Bánki-Kincses trió is megvan kapásból. A mai csapatokból senki. Sorolom a Vasas bajnokcsapatát, az ETO-ét, a Fradi BL csoportkörét, de egyszerűen már nem megy a többi.

Én nem tudok egy csapatot sem felsorolni, még azt sem, amelyiknek a csékája voltam... már az általános iskolás osztálynévsor sem menne, teljesen leszokott az agyam a felesleges információk tárolásáról.

Az egyik legnagyobb ellenfél Kiskovács Lacika volt. Cigánygyerek. Nagy haver volt. Beceneve: Bettega. Engem Krol néven illettek, amit tisztességgel, büszkén és sok gólt szerezve viseltem. De volt köztünk Juanito, és volt van der Eycken is.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég