Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.10. 11:27

Cselszky írta:
RC írta:
Cselszky írta:Fölöttébb durva és antiszociális.

Király vagy Sálas? Nem hiszem.

A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

jó a poén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.10. 13:19

Adamek írta:
Cselszky írta:
RC írta:Király vagy Sálas? Nem hiszem.

A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

jó a poén

Akkor meg is érdemlik a kiesést, alapjaiban komolytalan az egész.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.10. 13:29

RC írta:
Cselszky írta:
RC írta:Király vagy Sálas? Nem hiszem.

A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

Elég nagy baj, ha még így is Király a legjobb (formában lévő) kapus a keretben. Ha csak az utóbbi idők eseményeit nézzük, a Mezőkövesd ellen gyakorlatilag ő verte meg a csapatot, most meg az Újpestnek segített be egy kicsit. Ennyi bakit nem bír el egy kiesés ellen küzdő csapat. És igen, ebben nem csak a vezetőedző felelőssége van meg, ha ő már-már elvakultan hisz egy játékosban, Királynak kéne leülni vele beszélgetni (főleg, hogy neki nagy szava van az öltözőben, és azon kívül is), hogy "figyelj Feri, sokszor, meccseket befolyásolóan hibázom, nem vagyok képes stabilitást adni a védekezésünknek, próbálj ki valaki mást a kapuban". Kétlem, hogy ez megtörtént, pedig ez alap lenne az elmúlt hetek történései alapján. Rózsának is voltak hibái, valóban. Akkor meg kapust kellett volna még igazolni a télen.

Az alap szerintem nem ez lenne. Király jelenleg még játékosként funkcionál ott, persze a múltja és szerepe alapján akár jelezhetné ő is, hogy nem megy, de a hatáskörök szerint mégiscsak a vezetőedzőnek kell döntenie és padra tennie a kapust, ha nem elégedett vele és van jobb alternatíva. Ha a házon belüli viszonyok alapján nincs ilyen valós döntési jogköre, vagy úgymond nem teheti ezt meg, akkor HF egy báb, és bohóckodás, ami nálatok zajlik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.10. 13:52

Cselszky írta:
RC írta:
Cselszky írta:A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

Elég nagy baj, ha még így is Király a legjobb (formában lévő) kapus a keretben. Ha csak az utóbbi idők eseményeit nézzük, a Mezőkövesd ellen gyakorlatilag ő verte meg a csapatot, most meg az Újpestnek segített be egy kicsit. Ennyi bakit nem bír el egy kiesés ellen küzdő csapat. És igen, ebben nem csak a vezetőedző felelőssége van meg, ha ő már-már elvakultan hisz egy játékosban, Királynak kéne leülni vele beszélgetni (főleg, hogy neki nagy szava van az öltözőben, és azon kívül is), hogy "figyelj Feri, sokszor, meccseket befolyásolóan hibázom, nem vagyok képes stabilitást adni a védekezésünknek, próbálj ki valaki mást a kapuban". Kétlem, hogy ez megtörtént, pedig ez alap lenne az elmúlt hetek történései alapján. Rózsának is voltak hibái, valóban. Akkor meg kapust kellett volna még igazolni a télen.

Az alap szerintem nem ez lenne. Király jelenleg még játékosként funkcionál ott, persze a múltja és szerepe alapján akár jelezhetné ő is, hogy nem megy, de a hatáskörök szerint mégiscsak a vezetőedzőnek kell döntenie és padra tennie a kapust, ha nem elégedett vele és van jobb alternatíva. Ha a házon belüli viszonyok alapján nincs ilyen valós döntési jogköre, vagy úgymond nem teheti ezt meg, akkor HF egy báb, és bohóckodás, ami nálatok zajlik.

A bohóckodás egy jó jelző.
Király a hazatérését követő első szezonban sokat tett hozzá a csapat sikeres szerepléséhez. Ötödikek lettünk, az utolsó fordulóban még volt esélyünk akár a dobogóra is. Kevés gólt kaptunk, Gabi bravúrokat mutatott be, több büntetőt hárított. Az EB-n is jó formában volt. Utána hamar kezdődött a bajnokság, ő pedig nem fordított nagy gondot a regenerálódásra. Ebből lett egy ilyen potya a Fradi ellen, rögtön az első fordulóban: https://youtu.be/AgBmpUz7qrI?t=167 Utána néhány fordulóval később megsérült (regeneráció hiánya?), ugyan még egy félidőre visszatért, de 2016 őszét már Rózsa, majd Gyurján töltötte a kapuban. Tavasszal visszatért, sőt szerződést hosszabbított vele a klub, 2 évre.
Ekkor kellett volna egy olyan döntést hozni, hogy Király maradjon a keretben, de ne ő legyen az elsőszámú kapus, hanem Rózsa vagy Gyurján, ő pedig tanácsaival, rutinjával segítse a csapatot (mint ahogy a Fulhamnél tette 14/15-ben).
Ehelyett maradt Király az elsőszámú kapus, és amellett, hogy egyértelműen gyengült előtte a védelem, ő is egyre több gólért volt felelős. Próbálta neki jelezni a közönség, hogy jó lenne mindenkinek, ha egyet hátrébb lépve átadná a helyét az utódnak. Úgy is annyi minden másra kell koncetrálnia, ott a saját sportcentruma, egyesülete, márkája, kávézója stb.
A szezon végén lejár a szerződése, érdeklődve várom, milyen döntést hoz majd. Szívesen látnám a remélhetőleg újraformálódó stábban, mint kapusedző.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.10. 14:20

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
RC írta:Elég nagy baj, ha még így is Király a legjobb (formában lévő) kapus a keretben. Ha csak az utóbbi idők eseményeit nézzük, a Mezőkövesd ellen gyakorlatilag ő verte meg a csapatot, most meg az Újpestnek segített be egy kicsit. Ennyi bakit nem bír el egy kiesés ellen küzdő csapat. És igen, ebben nem csak a vezetőedző felelőssége van meg, ha ő már-már elvakultan hisz egy játékosban, Királynak kéne leülni vele beszélgetni (főleg, hogy neki nagy szava van az öltözőben, és azon kívül is), hogy "figyelj Feri, sokszor, meccseket befolyásolóan hibázom, nem vagyok képes stabilitást adni a védekezésünknek, próbálj ki valaki mást a kapuban". Kétlem, hogy ez megtörtént, pedig ez alap lenne az elmúlt hetek történései alapján. Rózsának is voltak hibái, valóban. Akkor meg kapust kellett volna még igazolni a télen.

Az alap szerintem nem ez lenne. Király jelenleg még játékosként funkcionál ott, persze a múltja és szerepe alapján akár jelezhetné ő is, hogy nem megy, de a hatáskörök szerint mégiscsak a vezetőedzőnek kell döntenie és padra tennie a kapust, ha nem elégedett vele és van jobb alternatíva. Ha a házon belüli viszonyok alapján nincs ilyen valós döntési jogköre, vagy úgymond nem teheti ezt meg, akkor HF egy báb, és bohóckodás, ami nálatok zajlik.

A bohóckodás egy jó jelző.
Király a hazatérését követő első szezonban sokat tett hozzá a csapat sikeres szerepléséhez. Ötödikek lettünk, az utolsó fordulóban még volt esélyünk akár a dobogóra is. Kevés gólt kaptunk, Gabi bravúrokat mutatott be, több büntetőt hárított. Az EB-n is jó formában volt. Utána hamar kezdődött a bajnokság, ő pedig nem fordított nagy gondot a regenerálódásra. Ebből lett egy ilyen potya a Fradi ellen, rögtön az első fordulóban: https://youtu.be/AgBmpUz7qrI?t=167 Utána néhány fordulóval később megsérült (regeneráció hiánya?), ugyan még egy félidőre visszatért, de 2016 őszét már Rózsa, majd Gyurján töltötte a kapuban. Tavasszal visszatért, sőt szerződést hosszabbított vele a klub, 2 évre.
Ekkor kellett volna egy olyan döntést hozni, hogy Király maradjon a keretben, de ne ő legyen az elsőszámú kapus, hanem Rózsa vagy Gyurján, ő pedig tanácsaival, rutinjával segítse a csapatot (mint ahogy a Fulhamnél tette 14/15-ben).
Ehelyett maradt Király az elsőszámú kapus, és amellett, hogy egyértelműen gyengült előtte a védelem, ő is egyre több gólért volt felelős. Próbálta neki jelezni a közönség, hogy jó lenne mindenkinek, ha egyet hátrébb lépve átadná a helyét az utódnak. Úgy is annyi minden másra kell koncetrálnia, ott a saját sportcentruma, egyesülete, márkája, kávézója stb.
A szezon végén lejár a szerződése, érdeklődve várom, milyen döntést hoz majd. Szívesen látnám a remélhetőleg újraformálódó stábban, mint kapusedző.
Ennyi érdekeltség mellett nehéz is a védésre koncentrálni. Szegény Gabi!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.10. 16:08

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

jó a poén

Akkor meg is érdemlik a kiesést, alapjaiban komolytalan az egész.

úgy értettem, hogy jó poén volt amikor Ferkót edzőnek nevezted
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.10. 16:09

Adamek írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:jó a poén

Akkor meg is érdemlik a kiesést, alapjaiban komolytalan az egész.

úgy értettem, hogy jó poén volt amikor Ferkót edzőnek nevezted

A Halinál nevezik annak, egy gondolatkísérlet erejéig megpróbáltam ehhez igazodni. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.11. 07:52

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Akkor meg is érdemlik a kiesést, alapjaiban komolytalan az egész.

úgy értettem, hogy jó poén volt amikor Ferkót edzőnek nevezted

A Halinál nevezik annak, egy gondolatkísérlet erejéig megpróbáltam ehhez igazodni. :)

Megverte a csapata az Újpestet vagy sem? Nézzük a tényeket elvtársak: a félidőben milyen beszédet tarthatott hogy a cserék nyerték meg ezt a rendkívül színvonalas mérkőzést.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.11. 08:39

imici írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:úgy értettem, hogy jó poén volt amikor Ferkót edzőnek nevezted

A Halinál nevezik annak, egy gondolatkísérlet erejéig megpróbáltam ehhez igazodni. :)

Megverte a csapata az Újpestet vagy sem? Nézzük a tényeket elvtársak: a félidőben milyen beszédet tarthatott hogy a cserék nyerték meg ezt a rendkívül színvonalas mérkőzést.

szerintem inkább az újpesti bekkeknek tarthatott a szünetben valami tréfás beszédet vagy csak simán előrántott egy nokiás dobozt a mackóalsó zsebéből
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.11. 08:47

Adamek írta:
imici írta:
Cselszky írta:A Halinál nevezik annak, egy gondolatkísérlet erejéig megpróbáltam ehhez igazodni. :)

Megverte a csapata az Újpestet vagy sem? Nézzük a tényeket elvtársak: a félidőben milyen beszédet tarthatott hogy a cserék nyerték meg ezt a rendkívül színvonalas mérkőzést.

szerintem inkább az újpesti bekkeknek tarthatott a szünetben valami tréfás beszédet vagy csak simán előrántott egy nokiás dobozt a mackóalsó zsebéből

Olyan nem lehet mert nem volt és nem lesz soha eddig és ezután sem.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.11. 09:06

imici írta:
Adamek írta:
imici írta:Megverte a csapata az Újpestet vagy sem? Nézzük a tényeket elvtársak: a félidőben milyen beszédet tarthatott hogy a cserék nyerték meg ezt a rendkívül színvonalas mérkőzést.

szerintem inkább az újpesti bekkeknek tarthatott a szünetben valami tréfás beszédet vagy csak simán előrántott egy nokiás dobozt a mackóalsó zsebéből

Olyan nem lehet mert nem volt és nem lesz soha eddig és ezután sem.

persze, csak vicc volt az egész, igazából a focisták nem nokiáznak hanem centrumos 'acskóznak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: imici » 2019.03.11. 09:11

Adamek írta:
imici írta:
Adamek írta:szerintem inkább az újpesti bekkeknek tarthatott a szünetben valami tréfás beszédet vagy csak simán előrántott egy nokiás dobozt a mackóalsó zsebéből

Olyan nem lehet mert nem volt és nem lesz soha eddig és ezután sem.

persze, csak vicc volt az egész, igazából a focisták nem nokiáznak hanem centrumos 'acskóznak

Sugár mércén széles a Skála
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Király potyája, majd a Hali 5 perc alatti fordítása az Újpest ellen – videó

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2019.03.11. 09:36

RC írta:
Cselszky írta:
RC írta:Király vagy Sálas? Nem hiszem.

A vezetőedző döntse már el, hogy ki véd.

Elég nagy baj, ha még így is Király a legjobb (formában lévő) kapus a keretben. Ha csak az utóbbi idők eseményeit nézzük, a Mezőkövesd ellen gyakorlatilag ő verte meg a csapatot, most meg az Újpestnek segített be egy kicsit. Ennyi bakit nem bír el egy kiesés ellen küzdő csapat. És igen, ebben nem csak a vezetőedző felelőssége van meg, ha ő már-már elvakultan hisz egy játékosban, Királynak kéne leülni vele beszélgetni (főleg, hogy neki nagy szava van az öltözőben, és azon kívül is), hogy "figyelj Feri, sokszor, meccseket befolyásolóan hibázom, nem vagyok képes stabilitást adni a védekezésünknek, próbálj ki valaki mást a kapuban". Kétlem, hogy ez megtörtént, pedig ez alap lenne az elmúlt hetek történései alapján. Rózsának is voltak hibái, valóban. Akkor meg kapust kellett volna még igazolni a télen.

Mintha az olyan könnyen menne egy kiesőjelölt csapathoz...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: moti77 valamint 132 vendég