Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.07.28. 21:15

Cselszky írta:Tudatosabban játszik a Kövesd. Mi 65 percig csak ténferegtünk, utána meg elkezdtünk kapkodni. Sok a gyenge egyéni teljesítmény.

Ezt nem mondanam. Hatalmas mazli volt a goljuk...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.07.28. 21:17

Na legalabb a riporter befejezte a kovesd meltatasat, ideje volt mar.
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.07.28. 21:19

Ez a Szecsi borzalmasan leepeult...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.28. 21:21

Trinidad írta:
Cselszky írta:Tudatosabban játszik a Kövesd. Mi 65 percig csak ténferegtünk, utána meg elkezdtünk kapkodni. Sok a gyenge egyéni teljesítmény.

Ezt nem mondanam. Hatalmas mazli volt a goljuk...

Nem is a góljukról beszéltem.
De ha már itt tartunk, volt egy kihagyott ziccerük, amiből mi egyet sem tudtunk kidolgozni.
Szerintem reális az x.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2018.07.28. 21:23

Cselszky írta:
Trinidad írta:
Cselszky írta:Tudatosabban játszik a Kövesd. Mi 65 percig csak ténferegtünk, utána meg elkezdtünk kapkodni. Sok a gyenge egyéni teljesítmény.

Ezt nem mondanam. Hatalmas mazli volt a goljuk...

Nem is a góljukról beszéltem.
De ha már itt tartunk, volt egy kihagyott ziccerük, amiből mi egyet sem tudtunk kidolgozni.
Szerintem relies az x.

Miutan a kerekakaszto Takacs lejott voltak ertelmes passzolgatasaink. Ilyet regen lattam tolunk. Szerintem jobbak voltunk, ha Takacs, szecsi nem jatszik barmi is lehet a jovoben
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.28. 21:27

Trinidad írta:
Cselszky írta:
Trinidad írta:Ezt nem mondanam. Hatalmas mazli volt a goljuk...

Nem is a góljukról beszéltem.
De ha már itt tartunk, volt egy kihagyott ziccerük, amiből mi egyet sem tudtunk kidolgozni.
Szerintem relies az x.

Miutan a kerekakaszto Takacs lejott voltak ertelmes passzolgatasaink. Ilyet regen lattam tolunk. Szerintem jobbak voltunk, ha Takacs, szecsi nem jatszik barmi is lehet a jovoben

Takács és Szécsi kerékkötők, de idesorolnám Tőzsért is, akinek egy jó megmozdulása nem volt, a dinamikája pedig a visszavonulása előtti, mindenféle nyavalyával küszködő Tobééra emlékeztet. A csiga tempója még az nb1-hez is kevés.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.28. 21:43

Kovácsik újra betlizett. Nem értem, miért pont a kapusposzton nem erősítenek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.28. 21:59

Cselszky írta:
Trinidad írta:
Cselszky írta:Tudatosabban játszik a Kövesd. Mi 65 percig csak ténferegtünk, utána meg elkezdtünk kapkodni. Sok a gyenge egyéni teljesítmény.

Ezt nem mondanam. Hatalmas mazli volt a goljuk...

Nem is a góljukról beszéltem.
De ha már itt tartunk, volt egy kihagyott ziccerük, amiből mi egyet sem tudtunk kidolgozni.
Szerintem reális az x.

abszolút. kövesd nekem kellemes meglepetés volt ezen a meccsen. nem úgy tűnnek mint akiknek kiesési gondjaik lesznek. debreceniekben nem volt átütőerő. ez a 4-5-1-es formáció sem volt túl szerencsés. varga kevin nagyon belesüppedt, vagy csak túl volt hype-olva. tőzsert kellett volna lekapni, gyalázatos volt amit produkált. egy faxa csatár nagyon hiányzik a lokinál.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.28. 22:25

Cselszky írta:Kovácsik újra betlizett. Nem értem, miért pont a kapusposzton nem erősítenek.

Király Gabit kéne rábírni a váltásra. Korban pont illene a Vidibe.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.28. 22:36

velasco írta:
Cselszky írta:Kovácsik újra betlizett. Nem értem, miért pont a kapusposzton nem erősítenek.

Király Gabit kéne rábírni a váltásra. Korban pont illene a Vidibe.

Király Gábor számára Magyarországon csak a Haladás létezik. Vannak így még egy páran Szombathelyen, akik tartják magukat az egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás jelmondathoz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.28. 22:41

Savaria1919 írta:
velasco írta:
Cselszky írta:Kovácsik újra betlizett. Nem értem, miért pont a kapusposzton nem erősítenek.

Király Gabit kéne rábírni a váltásra. Korban pont illene a Vidibe.

Király Gábor számára Magyarországon csak a Haladás létezik. Vannak így még egy páran Szombathelyen, akik tartják magukat az egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás jelmondathoz.

csak zrikának szántam a vidi nem túl alacsony átlagéletkora miatt :) maradva ezen a vonalon, a haliba még jobban illik :P :D

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.28. 22:43

velasco írta:
Savaria1919 írta:
velasco írta:Király Gabit kéne rábírni a váltásra. Korban pont illene a Vidibe.

Király Gábor számára Magyarországon csak a Haladás létezik. Vannak így még egy páran Szombathelyen, akik tartják magukat az egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás jelmondathoz.

csak zrikának szántam a vidi nem túl alacsony átlagéletkora miatt :) maradva ezen a vonalon, a Haliba még jobban illik :P :D

Nem az életkora miatt illik ide. Ezer szállal kötődik a klubhoz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.28. 22:46

Savaria1919 írta:
velasco írta:
Savaria1919 írta:Király Gábor számára Magyarországon csak a Haladás létezik. Vannak így még egy páran Szombathelyen, akik tartják magukat az egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás jelmondathoz.

csak zrikának szántam a vidi nem túl alacsony átlagéletkora miatt :) maradva ezen a vonalon, a Haliba még jobban illik :P :D

Nem az életkora miatt illik ide. Ezer szállal kötődik a klubhoz.

tudom, vicceltem csak :) mindenesetre Hipp és Nikolic sem tűnik olyan edzőnek aki előszeretettel veti be a fiatalokat. ahogy olvastam facen nem játszottak ma vmi fényesen az olajosok. 30 pluszos emberkékkel csinál kettős terhelést akkor kb ez lesz belőle. vidi drukkereknek nem igazán tetszik. de majd jön Vaskezű és rám cáfol.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.28. 22:54

velasco írta:
Savaria1919 írta:
velasco írta:csak zrikának szántam a vidi nem túl alacsony átlagéletkora miatt :) maradva ezen a vonalon, a Haliba még jobban illik :P :D

Nem az életkora miatt illik ide. Ezer szállal kötődik a klubhoz.

tudom, vicceltem csak :) mindenesetre Hipp és Nikolic sem tűnik olyan edzőnek aki előszeretettel veti be a fiatalokat. ahogy olvastam facen nem játszottak ma vmi fényesen az olajosok. 30 pluszos emberkékkel csinál kettős terhelést akkor kb ez lesz belőle. vidi drukkereknek nem igazán tetszik. de majd jön Vaskezű és rám cáfol.

Hipp a forma és az edzéseken látottak alapján állítja össze a kezdőt, nem pedig az életkor (és az ebből folyó pluszpénz) számít. Amúgy meg a Honvéd ellen kezdett Petró és beállt csereként Bamgboye. Előbbi nemrég lett 21, míg utóbbi 19 éves.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.28. 22:57

Savaria1919 írta:
velasco írta:
Savaria1919 írta:Nem az életkora miatt illik ide. Ezer szállal kötődik a klubhoz.

tudom, vicceltem csak :) mindenesetre Hipp és Nikolic sem tűnik olyan edzőnek aki előszeretettel veti be a fiatalokat. ahogy olvastam facen nem játszottak ma vmi fényesen az olajosok. 30 pluszos emberkékkel csinál kettős terhelést akkor kb ez lesz belőle. vidi drukkereknek nem igazán tetszik. de majd jön Vaskezű és rám cáfol.

Hipp a forma és az edzéseken látottak alapján állítja össze a kezdőt, nem pedig az életkor (és az ebből folyó pluszpénz) számít. Amúgy meg a Honvéd ellen kezdett Petró és beállt csereként Bamgboye. Előbbi nemrég lett 21, míg utóbbi 19 éves.

akkor az akadémián van a gigszer ha olyanok jönnek fel akik nem tudják kiszorítani az idősebbeket.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.29. 01:19

velasco írta:
Savaria1919 írta:
velasco írta:tudom, vicceltem csak :) mindenesetre Hipp és Nikolic sem tűnik olyan edzőnek aki előszeretettel veti be a fiatalokat. ahogy olvastam facen nem játszottak ma vmi fényesen az olajosok. 30 pluszos emberkékkel csinál kettős terhelést akkor kb ez lesz belőle. vidi drukkereknek nem igazán tetszik. de majd jön Vaskezű és rám cáfol.

Hipp a forma és az edzéseken látottak alapján állítja össze a kezdőt, nem pedig az életkor (és az ebből folyó pluszpénz) számít. Amúgy meg a Honvéd ellen kezdett Petró és beállt csereként Bamgboye. Előbbi nemrég lett 21, míg utóbbi 19 éves.

akkor az akadémián van a gigszer ha olyanok jönnek fel akik nem tudják kiszorítani az idősebbeket.

Szerintem nincs gikszer az akadémián, NB1-es szinten megfelelő utánpótlással rendelkezünk. Arról lehet elmélkedni, hogy az itt rendre jó teljesítményt nyújtó, a honi szakma által tehetségnek tartott fiatalok miért nem tudnak a következő lépcsőfoknak szánt klubjukban maradandót alkotni.

Amikor 2004-ben Bíró Péter lelépett Szombathelyről, az NB2-ben egy teljesen új klubot kellett felépítenie a tulajdonos önkormányzatnak, a csapat zömét az akkor olyan 20 év körüli Schimmer-Guzmics-Rózsa féle korosztály alkotta. Csont nélkül ki is estünk volna a harmadosztályba, ha nem éppen akkor szervezik át a ligákat. Ahogy egyre több rutinos játékossal bővült a keretünk, úgy léptünk feljebb és feljebb a tabellán. Visszatért Győrből Tóth Péter, jött Sipos Norbi vagy Andorka Péter. Egymás után kétszer nyertük meg az NB2-t, elsőre azonban egy játékos téves szerepeltetése miatt levont 8 pontot a szövetség, így a Siófok jutott fel. A következő évben utcahosszt vertünk a mezőnyre, majd a feljutást követő nyáron sikerült idecsábítani Keneseit, Kuttort, Molnár Balázst, akik nagy erősítést jelentettek. Ők, plusz Csertői jó edzői meglátásai kellettek ahhoz, hogy összejöjjön egy bravúrbronz egy akkor még más összetételű NB1-ben (maximum a Loki emelkedett ki anyagilag), jórészt a 2004-ben felkerült ifikre építve, akiket Kenőék jól kiegészítettek.

Ez a brigád aztán részben szétszéledt, az idősebbeket nem sikerült megfelelően pótolni, így jöttek a 8. helyes évek (Zsinórban 4x). Az Illés Akadémia is beindult, ahonnan Artner Tamás fokozatosan építette be az új arcokat Halmosiék mellé: Radót, Szakályt, Jagodicsot, Németh Máriót, Gyurján Bencét, Kalász Milánt. 2013/14-re megint összeállt egy erős Hali, benne volt a bravúrbronz lehetősége, ám ez különféle okok miatt nem valósult meg (Illésék és az önkori harca, politikai szálak, meg nem hosszabbított szerződések stb.), így ennek a jó társaságnak a magja máshol kezdte a következő évet (Simon Vidi, Nagy Gábor Újpest, Guzmics Wisla, Bosnjak és Ugrai Fradi).

A helyüket az olasz vonallal próbálta pótolni a vezetőség, Massimiliano Caroletti azonban kétes ügyleteket hagyott maga mögött, hiába hangoztatta, hogy ennek a csapatnak az első négyben a helye, a csodával határos módon tudtunk bennmaradni (kellett hozzá Mészöly, meg a Dunaújváros fokozatosan romló anyagi helyzete). A saját nevelésű fiatalok ebben az idényben a háttérbe szorultak, helyükön olyan külföldiek kaptak lehetőséget, akik nem tudtak később itt megragadni. (Rocchi játékát azért élmény volt nézni).

Amikor behozta a fiatalszabályt az MLSz, Géza abban egyezett meg Illésékkel, hogy igyekszik azt betartani, mert az abból származó bevétel bizony fontos a klub számára. Egyedül Angyal Zsolt került be mint új arc, a szövetség követelményének tökéltesen megfelelt a már korábban is bizonyító Németh Márió, aki élete szezonját futotta. Medgyes Zoltánnak is jutott néhány meccs. Ekkor vált a fiókcsapatunkká a Sopron, ahová kölcsön lett adva többek között Jancsó András és Rácz Barnabás, míg Hegedűs János Budaörsön szerepelt.

2016 nyarán a Swietelskytől meg az MLSztől kapott támogatásból vettünk két holland élvonalban bizonyított, jó ajánlólevéllel érkező futballistát. Három meccsen kezdőként kaptak lehetőséget, hogy aztán a visszatérő Rácz, vagy a magára találó (szintén itt nevelkedő) Gaál Bálint simán kiszorítsa őket. A védelemben a Wils – Hegedűs páros hasonló stabilitást adott a gárdának, mint hét évvel korábban a Kuttor – Guzmics. Ebben a brigádban is több lett volna, ha tavaszra nem romlik meg a klub anyagi helyzete és nem kell két alapembert pénzzé tenni.

A legutóbbi szezonban már elég jelentős összeg járt, ha egy csapat két 20 évnél fiatalabb játékost szerepeltetett meccsenként. Géza megint teljesítette Illésék igényét, csak megint túl lett tolva a fiatalítás (hasonlóan 2004-hez, igaz akkor az tényleg kényszerhelyzet volt), aminek az lett az eredménye, hogy nem a forma meg a teljesítmény alapján lehetett bekerülni a kezdőbe (főleg a középpályánkra volt ez jellemző), hanem döntő érvnek számított a kor. Ez ellen emelte fel a hangját Halmosi (amúgy jogosan). A Mészöly helyére hozott Pacsi még rátett egy lapáttal, főleg a Debrecen elleni 1:1 után volt egy ominózus nyilatkozata, hogy ha kell még betesz 2-3 ifistát a kezdőbe. Tényleg elég alacsony volt a csapat átlagéletkora: Polgár (20), Kiss Bence (18), Kiss Tamás (16), Rácz (21), Jancsó (21), Tóth Máté (18), Medgyes Zoltán (22). Összesen 5 pontot szereztünk három és fél hónap alatt, a Magyar Kupából kiestünk a harmadosztályban bukdácsoló Tiszaújváros ellen.

Ekkor jött Hipp, és egyből megfelelően átlátta a helyzetet: hiányzott a középosztály a csapatból, ezt télen és most nyáron is pótolta. Plusz nagyon más lesz a csapat karatere is, ezek a gyerekek vasággyal együtt 20 kg-s testfelépítéssel rendelkeznek, míg az új szerzeményeink jóval karakteresebbek. Felvidéki mesterünknek abban is igaza van, hogy kellene indítani egy II. csapatot a harmadosztályban, ahol nyugodtan lehetne játszatni a tehetséges fiatalokat (inkább mint a kispad szolgáltatását élvezzék az NB2-ben, vagy a felnőtteknél) és a sérülésből visszatérőket. Ez sajnos nem valósult meg.

Szóval nem az utánpótlással van itt gond, hanem azzal, hogy milyen módszerekkel építi be a fiatalokat a klub, áldoz-e a vezetőség a megfelelő kiegészítő emberekre. Különben érdekes kis csapatunk lenne, ha megtartjuk Radóékat:
Rózsa/Király – Schimmer, Guzmics, Hegedűs, Tamás – Jagodics – Kiss Tamás, Kovács/Jancsó, Rácz/Németh Márió, Halmosi – Radó/Gaál/Ugrai
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.29. 02:13

kösz a hosszú választ. meglepett, hogy nincs a halinak nb3-as csapata. talán még a paksnak is van. a tanulság pedig annyi lenne, ne fiatalíts ész nélkül.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.29. 07:15

velasco írta:kösz a hosszú választ. meglepett, hogy nincs a halinak nb3-as csapata. talán még a paksnak is van. a tanulság pedig annyi lenne, ne fiatalíts ész nélkül.

összesen 5 nb1-es csapatnak van nb3-as csapata, a többinek vagy megyeiben vagy sehol, de igazából már az nb3 is alkalmatlan környezet a fiatalok fejlődésére
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.29. 08:59

Cselszky írta:
Trinidad írta:
Cselszky írta:Nem is a góljukról beszéltem.
De ha már itt tartunk, volt egy kihagyott ziccerük, amiből mi egyet sem tudtunk kidolgozni.
Szerintem relies az x.

Miutan a kerekakaszto Takacs lejott voltak ertelmes passzolgatasaink. Ilyet regen lattam tolunk. Szerintem jobbak voltunk, ha Takacs, szecsi nem jatszik barmi is lehet a jovoben

Takács és Szécsi kerékkötők, de idesorolnám Tőzsért is, akinek egy jó megmozdulása nem volt, a dinamikája pedig a visszavonulása előtti, mindenféle nyavalyával küszködő Tobééra emlékeztet. A csiga tempója még az nb1-hez is kevés.
Viszont a Mátészalka-Debrecen közti vonatot megtudja előzni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Élő közvetítés és a gólok története a második forduló szombati meccseiről

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.29. 10:38

Ezt a Tőzsért én se értem. Akkor se kedveltem, amikor egész jó bajnokságokban játszott. Jobbal csak támaszkodni tud. Az egyetlen erénye, hogy az állított labdát olykor fenékbe tudja rúgni.
Az biztos, hogy nem való csapatkapitánynak, vezérnek. Egy lelkes mókusőrsöt is ellustítana. Ő, Szakály Péter és Holmann versenyezhetnének, hogy melyikükről nevezzék el a lassúság SI mértékegységét. Galaschek se futott 200 métert egy meccsen, az is kocogás vagy séta volt, de legalább jól osztogatott a kezdő körből. Tőzsér ezt se tudja. Három játékos fizetését emészti fel a semmire. Bottal kergetném el, ha rajtam múlna.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 80 vendég