Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.26. 18:20

Hivatalos bejelentés.

Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal


A TV2 Csoport augusztus 11-én indítja el legújabb sportcsatornáját, amin mások mellett az UEFA Bajnokok Ligája és a La Liga közvetítései is láthatóak lesznek.


 


2016-ban jelentette be nagyszabású portfólió bővítését és programinvesztícióját a TV2 Csoport. 2016 nyarán ennek egyik fontos lépéseként elindult a Spíler TV, amit 2018. augusztus 11-én újabb sportcsatorna, a Spíler2 követ. A legfiatalabb tematikus kábeltévé műsorán az UEFA-val kötött hosszútávú szerződés értelmében 2018 és 2021 között a Bajnokok Ligája mérkőzéseit is követhetik majd a nézők. A szurkolók minden forduló minden játéknapján láthatnak mérkőzéseket, az új, 19 órás kezdési időponttal rendezett találkozókat kizárólag a Spíler2 műsorán. Érkezik továbbá a spanyol labdarúgó-bajnokság a La Liga (2018-2021) is a csatornára. Ettől a szezontól kezdve a szerződés végéig a korábban megszokottakhoz képest soha nem látott mennyiségű találkozót követhetnek a nézők.


 


A Spíler1 és Spíler2 műsorkínálatában továbbra is megtalálhatók az olyan közkedvelt bajnokságok, mint az észak-amerikai profi jégkorong liga, az NHL mérkőzései, a technikai sportok rajongóinak nagy kedvence, a Moto GP és persze a Premier League, a világ egyik legerősebb labdarúgó-bajnoksága.


 



null



null




További újdonsággal is készül a sportrajongóknak a TV2 Csoport, ugyanis a megváltozott nézői igényekhez igazodva OTT szolgáltatást indít Spíler Extra néven. A hamarosan induló platformon a Spíler1 és Spíler2 sporttartalmai mellett még több prémium sportközvetítés várja az érdeklődőket. Több, mint 800 focimeccs és 200 jégkorong közvetítés! Akár öt párhuzamos élő mérkőzés közül is válogathatnak a sportszeretők, a kínálatban megtalálható lesz a La Liga, az UEFA Bajnokok Ligája, a Premier League mérkőzései. De természetesen a Moto GP és az NHL tartalmai is elérhetőek lesznek.


 


A Spíler Extra az erre leszerződött televíziós szolgáltatókon keresztül rendelhető majd meg és televízión, okostelefonon, tableten és számítógépen is hozzáférhető lesz. Az indulás néhány héten belül várható és érdemes figyelni a híradásokat, mert az első ezer regisztráló 25%-os kedvezménnyel vásárolhatja meg a szolgáltatást 3 hónapon keresztül. További információ a www.spilerextra.hu oldalon található.


Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34452
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.26. 18:47

BSTH írta:Ezdefasza!

nem bírom kifejezetten andy bácsit, de a spíler nagyon jó színvonalon közvetíti az angol bajnokságot. remélem, hogy a spanyollal is hasonlóan minőségi munkát végeznek majd. enriket el kéne még hozni punditnak, és tökéletes lenne.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.07.26. 19:03

Gondolom a diginél ez sem lesz...

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 19:17

cain írta:
BSTH írta:Ezdefasza!

nem bírom kifejezetten andy bácsit, de a spíler nagyon jó színvonalon közvetíti az angol bajnokságot. remélem, hogy a spanyollal is hasonlóan minőségi munkát végeznek majd. enriket el kéne még hozni punditnak, és tökéletes lenne.

Hát, leszámítva a pikkfördrassförd effektet, meg Rósát. A spanyol nem érdekel.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: Libritor » 2018.07.26. 19:47

De legalább terjedne a szolgáltatóknál ez a sok szar, ha már mindent felvásárolnak a pénzünkön...

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29059
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: banok » 2018.07.26. 19:47

Fura, hogy a Serie A-ról kussolnak.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.07.28. 16:47

banok írta:Fura, hogy a Serie A-ról kussolnak.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-la-lig ... e-koltozik
ETO

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.28. 16:52

Javier Arizmendi írta:
banok írta:Fura, hogy a Serie A-ról kussolnak.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-la-lig ... e-koltozik

Mindent felzabál a Kisgömböc.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.29. 10:06

Libritor írta:De legalább terjedne a szolgáltatóknál ez a sok szar, ha már mindent felvásárolnak a pénzünkön...
Jogos az igény,ki vagyok akadva,mint a sezlonyrugó.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.29. 10:08

Javier Arizmendi írta:
banok írta:Fura, hogy a Serie A-ról kussolnak.

http://nb1.hu/hazai-labdarugas/a-la-lig ... e-koltozik
Port.hu-n megy a spíler csatornák reklámja,a Serie A nincs benne.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2018.07.29. 10:32

Libritor írta:De legalább terjedne a szolgáltatóknál ez a sok szar, ha már mindent felvásárolnak a pénzünkön...

Jó lesz nekünk a skót bajnokság meg a lósport. Digi összeszedhetné magát és írhatna a Mikulás bácsinak.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.07.29. 10:48

Hogy baszná őket seggbe egy rakat teve...
Legalább,akkor már valami fizetős streamet csinálhatnának hozzá,ha már mindent felvásárolnak,de nem mindenhol elérhetőek...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.29. 10:58

John McClane írta:Hogy baszná őket seggbe egy rakat teve...
Legalább,akkor már valami fizetős streamet csinálhatnának hozzá,ha már mindent felvásárolnak,de nem mindenhol elérhetőek...

Stream lesz mindenről, ingyenes. De én sose szerettem ott lesni meccseket. Valahogy nem komfortos. Meg nem az igazi minőség.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.29. 11:14

én a megboldogult sportklubot hiányolom horti gábor késő esti betelefonálós műsorával

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.29. 11:15

velasco írta:én a megboldogult sportklubot hiányolom horti gábor késő esti betelefonálós műsorával

Horti megölte a focit a beszólásaival. Nekem nem hiányzik.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.29. 11:18

BSTH írta:
velasco írta:én a megboldogult sportklubot hiányolom horti gábor késő esti betelefonálós műsorával

Horti megölte a focit a beszólásaival. Nekem nem hiányzik.

nem a meccsközvetítéseire gondoltam. azon a műsoron jókat röhögtem :)

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.29. 11:19

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:én a megboldogult sportklubot hiányolom horti gábor késő esti betelefonálós műsorával

Horti megölte a focit a beszólásaival. Nekem nem hiányzik.

nem a meccsközvetítéseire gondoltam. azon a műsoron jókat röhögtem :)

Meglehet. Később a Hír TV-ben voltak jó riportjai, ha jól emlékszem. Onnan is távozott, vagy mi lett vele?

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.29. 11:21

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Horti megölte a focit a beszólásaival. Nekem nem hiányzik.

nem a meccsközvetítéseire gondoltam. azon a műsoron jókat röhögtem :)

Meglehet. Később a Hír TV-ben voltak jó riportjai, ha jól emlékszem. Onnan is távozott, vagy mi lett vele?

fogalmam sincs. a megszűnésééig a lánchíd rádióban volt valami portré műsora régi nb1-es meg válogatott focistákkal. poénos sztorizgatások mentek ott is. én bírom az ilyen laza fazonokat.

BSTH

Re: Megvan, mikor indul az új sportcsatorna a BL-meccsekkel és a spanyol bajnokikkal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.29. 11:25

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:nem a meccsközvetítéseire gondoltam. azon a műsoron jókat röhögtem :)

Meglehet. Később a Hír TV-ben voltak jó riportjai, ha jól emlékszem. Onnan is távozott, vagy mi lett vele?

fogalmam sincs. 1 éve még a lánchíd rádióban volt valami portré műsora régi nb1-es meg válogatott focistákkal. poénos sztorizgatások mentek ott is. én bírom az ilyen laza fazonokat.

Valóban nem rossz arc, csak nálam egy közvetítés legyen komoly. Azt se bírom igazán, mikor Hajdú B elárasztja az infókkal a világot.
Múltkoriban láttam egy marha jó interjút szegény Szepesi halála kapcsán Gulyással. Ő mondta, hogy ha van száz infód egy meccs kapcsán (játékosokról, privát életükről...stb), nem biztos, hogy gépiesen meg kellene azt osztani, mert akkor elveszik a lényeg: a közvetítés maga.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 195 vendég