Oldal: 1 / 1

A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast

Elküldve: 2018.03.17. 19:24
Szerző: nb1.hu12
Budapest - Már majdnem végleg örülhettek az angyalföldiek.

A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast


 


Vasas-Diósgyőri VTK 1-1 (0-0)


Szusza Ferenc Stadion, 1000 néző, v.: Bognár


gólszerzők: Berecz (71.), illetve Brkovic (94.)


sárga lap: Nagy T. (47.), Joannidisz (53.), Kocsis G. (57.), Sesztakov (59.)


Vasas: Nagy G. - James, Vaskó, Benes - Egerszegi, Vida, Berecz, Hangya - Barczi (Laczkó, 92.), Pavlov (Ferenczi, 88.), Remili (Vogyicska, 76.)


Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T. (Tamás M., 58.), Lipták, Brkovic, Sesztakov - Vela (Szarka Á., 81.), Kocsis G., Hasani, Óvári - Bacsa (Joannidisz, a szünetben), Ugrai


 


Mezőnymunka és sok taktikai szabálytalanság, viszont kevés helyzet jellemezte az első félidőt, amelynek elején a vendégek voltak határozottabbak, a közepétől azonban a hazaiak akarata érvényesült.


 


Bognár Tamás játékvezető a szünet előtt "spórolt" a figyelmeztetésekkel, a második félidő elején azonban már nem: bő tíz perc alatt négy DVTK-játékos kapott sárga lapot. A 71. percben a hazaiak megszerezték a vezetést, de Berecz Zsombor góljához kellett a miskolci kapus, Antal Botond hibája is. A Vasas a hajráig biztosan őrizte minimális előnyét, ám a DVTK a négyperces hosszabbítás utolsó percében egyenlített: Dusan Brkovic egy szabadrúgás után fejjel volt eredményes.


    


A DVTK-nak nem sikerült ugyan győznie, de a Vasas ellen így is 2016 decembere óta veretlen, a mostani döntetlen mellett azóta háromszor legyőzte az angyalföldieket.


 


 



Élő közvetítés és a gólok története a 23. forduló mérkőzéseiről - NB1.hu



Élő közvetítés és a gólok története a 23. forduló mérkőzéseiről




Re: A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast

Elküldve: 2018.03.17. 19:27
Szerző: ManBat
Egy tizi elmaradt nekünk amikor Vaskó két kézzel húzta vissza Joannidiszt, de összességében magunknak, amiért reális potenciálunkat csak 5-5 percekre villantottuk fel, illetve az újabb megbocsájthatatlan potyagóllal Antalnak köszönhetjük.

Re: A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast

Elküldve: 2018.03.18. 01:17
Szerző: bomba85
Nalatok meg a masodik sarga maradt el egy jatekosotoknal, aztan mar nem is kene errol beszelni. Sajnalom h nem nyertunk, itt megerdemeltuk volna, hogy nyerjunk. Vegre hosszu ido utan jol jatszottunk es tudtuk uralni is a jatekot (ezt mar nagyon regen lattam a csapattol). Ebbol a jatekbol kell erot meriteni a folytatasra! HAJRA VASAS!!!

Re: A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast

Elküldve: 2018.03.18. 08:42
Szerző: ManBat
bomba85 írta:Nalatok meg a masodik sarga maradt el egy jatekosotoknal, aztan mar nem is kene errol beszelni. Sajnalom h nem nyertunk, itt megerdemeltuk volna, hogy nyerjunk. Vegre hosszu ido utan jol jatszottunk es tudtuk uralni is a jatekot (ezt mar nagyon regen lattam a csapattol). Ebbol a jatekbol kell erot meriteni a folytatasra! HAJRA VASAS!!!

Bognár eleve úgy osztogatta felénk a sárgát, mint a cukrot. Nagyon nem volt pártatlan a bíráskodás.

Re: A legvégén törte össze a DVTK az életéért küzdő Vasast

Elküldve: 2018.03.18. 12:10
Szerző: Clark
Eltiltott játékos lőtt gólt nekünk, szép volt MLSZ, ezentúl mi is óvhatunk.