A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.05. 21:41

Így helyes. Sok erőt az érintetteknek!
kanoczrobert.hu

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: RC » 2016.12.05. 22:18

Nem tartom jó döntésnek, kissé kezd már túlzásba átcsapni ez a - egyébként nagylelkűségből táplálkozó - gesztusáradat.
SABARIA 1926

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.12.05. 22:38

RC írta:Nem tartom jó döntésnek, kissé kezd már túlzásba átcsapni ez a - egyébként nagylelkűségből táplálkozó - gesztusáradat.


túlzásba? semmi nem hozza vissza a srácokat, sajnos minden csak jelképes. A foci is csak játék végülis.
Kispest távdrukker

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2016.12.05. 23:46

RC írta:Nem tartom jó döntésnek, kissé kezd már túlzásba átcsapni ez a - egyébként nagylelkűségből táplálkozó - gesztusáradat.

nekem is ilyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.05. 23:58

Adamek írta:
RC írta:Nem tartom jó döntésnek, kissé kezd már túlzásba átcsapni ez a - egyébként nagylelkűségből táplálkozó - gesztusáradat.

nekem is ilyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban

+1 nincs túl sok értelme, elég logikátlan döntés, az érzelmeken meg egy bizonyos szint felett azért muszáj felülemelkedni a józan ész javára, főleg azért, mert ha nem, mint írtátok, nagyon visszásnak is tűnik

Szerintem:
- idén tényszerűen nem kellett volna győztest hirdetni, ez lett volna a leglogikusabb
- illetve ha mégis nagyon akartak, akkor megosztva kellett volna kihozni a két klubot győztesnek, ez így a gyász ellenére is elég ingatag lábakon álló cím "kiosztás", nem hiszem, hogy ettől jobban érzik magukat a gyászoló drukkerek

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.12.06. 07:44

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
RC írta:Nem tartom jó döntésnek, kissé kezd már túlzásba átcsapni ez a - egyébként nagylelkűségből táplálkozó - gesztusáradat.

nekem is ilyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban

+1 nincs túl sok értelme, elég logikátlan döntés, az érzelmeken meg egy bizonyos szint felett azért muszáj felülemelkedni a józan ész javára, főleg azért, mert ha nem, mint írtátok, nagyon visszásnak is tűnik

Szerintem:
- idén tényszerűen nem kellett volna győztest hirdetni, ez lett volna a leglogikusabb
- illetve ha mégis nagyon akartak, akkor megosztva kellett volna kihozni a két klubot győztesnek, ez így a gyász ellenére is elég ingatag lábakon álló cím "kiosztás", nem hiszem, hogy ettől jobban érzik magukat a gyászoló drukkerek

Én meg nem értek ezzel egyet. Vannak a sztoribam túlzások, pl. a keret-felajánlgatások, de szerintem ez pont nem az. Egyrészt az Atlético a tragédia után egyből felajánlotta a kupát és kervényezte annak "papíron" való átadását is, másrészt ez egy nagyon szép gesztus. A felajánlott játékosok csak a klub gazdasági kárain tudnak enyhíteni(sőt, valszeg pozitívba csap át), a szíveket nem indítja újra be, a levágott lábakat sem varrja vissza. Ez a kupa valamelyest megnyugvást, támogatást ad a hozzátartozóknak - szeretteik elérték álmukat, ha még ilyen áron is. Tiszteletet állítanak a csapattagok előtt, ahogyan tette azt pár éve Gyurta is a norvég srác eseténél.

Nyugodjanak békében!
kanoczrobert.hu

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2016.12.06. 10:16

Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:nekem is ilyen érzéseim vannak ezzel kapcsolatban

+1 nincs túl sok értelme, elég logikátlan döntés, az érzelmeken meg egy bizonyos szint felett azért muszáj felülemelkedni a józan ész javára, főleg azért, mert ha nem, mint írtátok, nagyon visszásnak is tűnik

Szerintem:
- idén tényszerűen nem kellett volna győztest hirdetni, ez lett volna a leglogikusabb
- illetve ha mégis nagyon akartak, akkor megosztva kellett volna kihozni a két klubot győztesnek, ez így a gyász ellenére is elég ingatag lábakon álló cím "kiosztás", nem hiszem, hogy ettől jobban érzik magukat a gyászoló drukkerek

Én meg nem értek ezzel egyet. Vannak a sztoribam túlzások, pl. a keret-felajánlgatások, de szerintem ez pont nem az. Egyrészt az Atlético a tragédia után egyből felajánlotta a kupát és kervényezte annak "papíron" való átadását is, másrészt ez egy nagyon szép gesztus. A felajánlott játékosok csak a klub gazdasági kárain tudnak enyhíteni(sőt, valszeg pozitívba csap át), a szíveket nem indítja újra be, a levágott lábakat sem varrja vissza. Ez a kupa valamelyest megnyugvást, támogatást ad a hozzátartozóknak - szeretteik elérték álmukat, ha még ilyen áron is. Tiszteletet állítanak a csapattagok előtt, ahogyan tette azt pár éve Gyurta is a norvég srác eseténél.

Nyugodjanak békében!

Nem vagyunk egyformák, a többség valóban igényli a gesztusokat, úgyhogy talán jó is, hogy akkor mégis ezt a megoldást választották. A lényegen sajnos már nem változtat...

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: A Chapecoense a Copa Sudamericana győztese!

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2016.12.06. 13:36

Hogy találkozhat a szuperkupában ugyanez a két csapat? Egy évben megnyerheti egy brigád mind a kettőt? Aligha.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég