Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2017.07.18. 16:06

Újpest - Felfüggesztett stadionbezárás.

Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten


 



A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága súlyos büntetést szabott ki az Újpestre szurkolóinak a Paks elleni NB I-es mérkőzésen tapasztalt viselkedése miatt. A lila-fehérek felfüggesztett stadionbezárást, emellett 500 ezer forintos pénzbüntetést kaptak - írja az nso.hu.



 




Élő közvetítés az átigazolási piac minden fejleményéről - NB1.hu



Átigazolási hírek




 



A FEB hangsúlyozta, az új idényben minden csapat tiszta lappal indult, ám az újpesti szurkolók paksi viselkedése miatt rögtön kiemelkedően szigorú büntetésről kellett határoznia. „A vendégcsapat szurkolói szinte folyamatosan elfogadhatatlan, minősíthetetlen stílusban, részben rasszista vagy szexista módon nyilvánultak meg. A vendégszektorban állók a jelentések alapján a mérkőzés során mintegy félszáz alkalommal, összesen több mint kétszázötvenszer skandálták különböző személyeknek címezve (idézet) a buzi, cigány, faszszopó, mocskos zsidó, kurva, Sieg Heil kifejezéseket tartalmazó rigmusokat, egyes esetekben náci karlendítéssel" – áll a határozat indoklásában.


SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.07.18. 16:20

A vendégszektorban állók a jelentések alapján a mérkőzés során mintegy félszáz alkalommal, összesen több mint kétszázötvenszer skandálták különböző személyeknek címezve (idézet) a buzi, cigány, faszszopó, mocskos zsidó, kurva, Sieg Heil kifejezéseket tartalmazó rigmusokat, egyes esetekben náci karlendítéssel" – áll a határozat indoklásában. :) :)
gondolom a Gyarmati Esztert vélelmezték prostituáltnak
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
just
Tartalék
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2007.03.28. 11:13

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: just » 2017.07.18. 16:37

Javallom az újpesti kollégáknak,hogy a qrva szót, műfaj kedvelő rigmusra változtassák. Persze ettől még lehet vki megélhetési qrva. A titulus megmarad. Csak a tarifa változik ;)
"Úgy vélem,a mûvem csak akkor lesz befejezve ha meghaltam és eltemetnek" John Lennon
Angyalföld
http://www.youtube.com/watch?v=I-NRriHlLUk

1912_2012
Ifista
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2012.02.16. 11:00

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: 1912_2012 » 2017.07.18. 17:12

Aki ennyire ráér jegyzeteleni és számolni minden egyes csúnya szótagot, az szíveskedjen holnap és holnapután a Kispest, a Fradi és a Vidi kupaellenfelei VALAMENNYI rigmusát is ugyanilyen akkurátusan feljegyezni! És ne legyenek fenntartásai, ha bennünket magyarokat titulálnak BÁRMILYEN illetlen jelzővel. Az UEFA és a FARE biztosan büszke lesz rátok!

Beteges ez az egész...

daniute
Légiós
Hozzászólások: 5687
Csatlakozott: 2010.04.10. 20:12

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: daniute » 2017.07.18. 17:21

Derby után akkor életbe is lép a zártkapu.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2017.07.18. 17:25

Csak felfüggesztett?Mi ez a lazaság?
HAJRÁ HALI!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2826
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2017.07.18. 19:34

SuperDepor írta:A vendégszektorban állók a jelentések alapján a mérkőzés során mintegy félszáz alkalommal, összesen több mint kétszázötvenszer skandálták különböző személyeknek címezve (idézet) a buzi, cigány, faszszopó, mocskos zsidó, kurva, Sieg Heil kifejezéseket tartalmazó rigmusokat, egyes esetekben náci karlendítéssel" – áll a határozat indoklásában. :) :)
gondolom a Gyarmati Esztert vélelmezték prostituáltnak

elképzelhető, hogy a közvetlenül előtte álló két jellemzés is rá vonatkozott.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51359
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.07.18. 20:23

hahaha valami házmester lelkületű kis nyomi kockásfüzetbe húzogatta a strigulákat ez mekkora :DDDDDDDD

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: zaggar » 2017.07.18. 20:51

Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2017.07.18. 21:30

kristof98.haladas írta:Csak felfüggesztett?Mi ez a lazaság?
Kussoljálbazdmeg,mert meghallják.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

famate
Sztár
Hozzászólások: 4013
Csatlakozott: 2009.05.01. 15:28
Tartózkodási hely: adventi(!) vásár

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: famate » 2017.07.18. 22:01

zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

Nem tudom így próbáltad-e már, de hátha:
http://m.idegen-szavak.hu/szexista
http://benfica.blog.nepsport.hu/
Fehér Miklós 1979-Para Sempre. Sosem feledünk!
Casillas-Nesta, Maldini, R. Carlos- Zidane, Rui Costa- Figo, Rivaldo, Beckham- Ronaldo, Nuno Gomes

korxi
Serdülõ
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2012.04.29. 14:56

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: korxi » 2017.07.18. 22:33

Nem lehet hogy felfüggesztettstadion-bezárásról van szó? Mert akkor nincs mitől félni, mert nem arról a stadionról van szó amiben az Újpest játszani szokott, hiszen az közvetlenül a talajon van.

extex
Aranylabdás
Hozzászólások: 19502
Csatlakozott: 2011.03.30. 08:11
Tartózkodási hely: IV. ; XIX. ; XXII.

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: extex » 2017.07.19. 09:05

Maradonapoli írta:hahaha valami házmester lelkületű kis nyomi kockásfüzetbe húzogatta a strigulákat ez mekkora :DDDDDDDD

Kb olyan lehet, mint az itteni lilák egy része. Páran előszeretettel hangsúlyozzák, hogy akik most bent vannak, gyakran velük foglalkoznak. Most, a Paks ellen húsz perc alatt ellőtte az összes patront a Fidelity, de kár is lett volna itt szóvá tenni. Most valahogy egyikőjük sincs felháborodva. :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.07.19. 09:48

zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

az alkoholistát tudod mi? vagy a kapitalistát?
na akkor annyi a dolgod, hogy behelyettesíted a szex szót az alkohol és a kapital helyére
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.07.19. 10:10

extex írta:
Maradonapoli írta:hahaha valami házmester lelkületű kis nyomi kockásfüzetbe húzogatta a strigulákat ez mekkora :DDDDDDDD

Kb olyan lehet, mint az itteni lilák egy része. Páran előszeretettel hangsúlyozzák, hogy akik most bent vannak, gyakran velük foglalkoznak. Most, a Paks ellen húsz perc alatt ellőtte az összes patront a Fidelity, de kár is lett volna itt szóvá tenni. Most valahogy egyikőjük sincs felháborodva. :)

Mire gondolsz ződ maki? Ha nem érted, akkor mit okoskodsz? Mellesleg a szegény elnyomott ződek miért csak megint írásbeli figyelmeztetést kaptak? Nem az a lényeg,hogy a szkenneresek kivel foglalkoznak, mert leszarom, a lényeg,hogy csak simogatják a buksiját a nép csapatának! A 10 perc lila faszszopózás nem számít? Sírjál még, talán megint átcsoportosítanak vagy 700 millát nektek, mert csak 4-et kaptatok otthon!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2017.07.19. 10:12

Adamek írta:
zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

az alkoholistát tudod mi? vagy a kapitalistát?
na akkor annyi a dolgod, hogy behelyettesíted a szex szót az alkohol és a kapital helyére

Akkor a szexista a szexmániás?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.07.19. 10:21

adrenalin69 írta:
Adamek írta:
zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

az alkoholistát tudod mi? vagy a kapitalistát?
na akkor annyi a dolgod, hogy behelyettesíted a szex szót az alkohol és a kapital helyére

Akkor a szexista a szexmániás?

a piarista meg a piármenedzserek mániákusa
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: dingo » 2017.07.19. 14:35

Javier Arizmendi írta:
SuperDepor írta:A vendégszektorban állók a jelentések alapján a mérkőzés során mintegy félszáz alkalommal, összesen több mint kétszázötvenszer skandálták különböző személyeknek címezve (idézet) a buzi, cigány, faszszopó, mocskos zsidó, kurva, Sieg Heil kifejezéseket tartalmazó rigmusokat, egyes esetekben náci karlendítéssel" – áll a határozat indoklásában. :) :)
gondolom a Gyarmati Esztert vélelmezték prostituáltnak

elképzelhető, hogy a közvetlenül előtte álló két jellemzés is rá vonatkozott.


Tényleg, ha nincs közöttük a vessző akkor is teljesen logikus és helytálló.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: zaggar » 2017.07.19. 14:58

famate írta:
zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

Nem tudom így próbáltad-e már, de hátha:
http://m.idegen-szavak.hu/szexista


Köszönöm. De nekem ez még mindig fura így.
Miért számít hátrányos megkülönböztetésnek az, h valakit "kurvának" neveznek? Hiszen az is csak egy mesterség, mint pl a bányász. Sértés persze lehet, feltéve, h az illető, aki ezt a jelzőt kapja, nem ebben a foglalkozási körben dolgozik, de a sértés jogilag egyenlő a hátrányos megkülönböztetéssel?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Zsidózás, cigányozás, nácizás - súlyos büntetés Újpesten

HozzászólásSzerző: zaggar » 2017.07.19. 14:59

Adamek írta:
zaggar írta:Szeretném egyszer megérni még, h valaki elmagyarázza nekem, mint is jelent pontosan az a kifejezés, h szexista.

az alkoholistát tudod mi? vagy a kapitalistát?
na akkor annyi a dolgod, hogy behelyettesíted a szex szót az alkohol és a kapital helyére


tehát kufircmániás?
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 153 vendég