Fellélegezhetnek a debreceniek

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40747
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2017.03.05. 09:53

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:Bódog Tamásban hatalmasat csalódtam. Tiszta hülye. Azt vártam tőle, hogy egy egyszer Dárdait majd követi Lőw, őt pedig Bódog és lesz 3 Bundesliga szintű edzőnk - na jó rosszabb esetben ezek közül csak bundes II-es, de akkor is. Bundesliga környékéről - mert meggyőződésem, hogy még egy dán élcsapat is az - ez kibaszott nagy bűn.
Benczésben is hatalmasat csalódtam. Gondolom Szíjártónak - Rozoga haverjának - akart imponálni.

Bódog szerintem egyáltalán nem hülye, inkább tökös. Az tény, hogy kockázatos, amit csinál. De egy élvonalbeli vezetői pozíció egyszerűen előrelépés az asszisztanciához képest. A kelet-nyugat nem egyirányú utca senkinek, ha bukik, valószínűleg lesz lehetősége ott folytatni, ahol eme nemes kitérő miatt abbahagyta, ha meg nem az egész jól megdobja a reputációját, ami a jövője szempontjából nem másodlagos. Mi több, ezzel az akcióval valószínűleg a kapcsolatait sem szünteti meg, a XXI. században meg már nem olyan nagy kihívás képben lenni a modern labdarúgással, még így egy-kétezer kilométer távolságból sem. Mindezek mellett így is, úgy is komoly tapasztalatot gyűjthet, melyeket a későbbiekben kamatoztathat.

Szerintem nem. Iszonyúan rá fog baszni erre, hogy eldobta a nyugat-európai karrierjét. Amire a magyar edzők 99%-nak esélye sincs. Egy ember azzal, hogy hol vállal munkát, be is árazza magát. Pl. valaki egy lepukkant gettóiskolában való tanításra adja a fejét, az életben nem fogja már elitgimi felvenni, hiába végzett a legjobb egyetemen.

Szerintem simán visszatalál, azt sem tartom kizártnak, h Dániába is visszavárják.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.05. 09:55

Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Bódog szerintem egyáltalán nem hülye, inkább tökös. Az tény, hogy kockázatos, amit csinál. De egy élvonalbeli vezetői pozíció egyszerűen előrelépés az asszisztanciához képest. A kelet-nyugat nem egyirányú utca senkinek, ha bukik, valószínűleg lesz lehetősége ott folytatni, ahol eme nemes kitérő miatt abbahagyta, ha meg nem az egész jól megdobja a reputációját, ami a jövője szempontjából nem másodlagos. Mi több, ezzel az akcióval valószínűleg a kapcsolatait sem szünteti meg, a XXI. században meg már nem olyan nagy kihívás képben lenni a modern labdarúgással, még így egy-kétezer kilométer távolságból sem. Mindezek mellett így is, úgy is komoly tapasztalatot gyűjthet, melyeket a későbbiekben kamatoztathat.

Szerintem nem. Iszonyúan rá fog baszni erre, hogy eldobta a nyugat-európai karrierjét. Amire a magyar edzők 99%-nak esélye sincs. Egy ember azzal, hogy hol vállal munkát, be is árazza magát. Pl. valaki egy lepukkant gettóiskolában való tanításra adja a fejét, az életben nem fogja már elitgimi felvenni, hiába végzett a legjobb egyetemen.

Kép

A Videoton bajnoki címért harcolt, EL-be jutott. Az ország legjobb kerete volt az övék. Seggük alá tolva milliárdokkal. A Diósgyőr mikor volt dobogós? Előszőr és utoljára a 70-es években. Most jó eséllyel irány az nb2. Innen nem fogja elvinni egy izraeli élcsapat (sem), mint tette azt Szózával. Ha ezt az utat akarja járni Bódog max a Vidi vagy a Fradi kispadjáért lenne érdemes neki hazaugrania. Ha nagyon kurva bevállalós, akkor esetleg a Lokiért.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.03.05. 10:01

Maradonapoli írta:
Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:Szerintem nem. Iszonyúan rá fog baszni erre, hogy eldobta a nyugat-európai karrierjét. Amire a magyar edzők 99%-nak esélye sincs. Egy ember azzal, hogy hol vállal munkát, be is árazza magát. Pl. valaki egy lepukkant gettóiskolában való tanításra adja a fejét, az életben nem fogja már elitgimi felvenni, hiába végzett a legjobb egyetemen.

http://www.fourfourtwo.hu/admin/ckfinder/userfiles/images/sousa(11).jpg

A Videoton dobogóért harcolt, EL-be jutott. Az ország legjobb kerete volt az övék. Seggük alá tolva milliárdokkal. A Diósgyőr mikor volt dobogós? Előszőr és utoljára a 70-es években. Most jó eséllyel irány az nb2. Innen nem fogja elvinni egy izraeli élcsapat (sem), mint tette azt Szózával. Ha ezt az utat akarja járni Bódog max a Vidi vagy a Fradi kispadjáért lenne érdemes neki hazaugrania. Ha nagyon kurva bevállalós, akkor esetleg a Lokiért.

Ha bent tudja tartani a Diósgyőrt, akkor megnyílnak előtte az ajtók - akár Fradi, Vidi, vagy külföld. Ha meg nem, akkor simán visszamegy a Brondbyhez, vagy máshova még tanulni másodedzőként. Gondolom nem úgy jön el, hogy maga mögött borít mindent, hanem nyitva hagyja az eddig kinyitott kapukat.
kanoczrobert.hu

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.05. 10:05

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Most már tényleg kíváncsi vagyok ki az az őrült, aki bevállalt egy 95% eséllyel kieső csapatot.

Bódog Tamás. Még a Bröndby első emberének kell rábólintani a váltásra. Bódoggal megegyeztek, a Bröndby vezetőedzője áldását adta - állítólag nehezen, mert nem akarta elengedni Bódogot - és ennyi.
Benczés-Horváth duó leamortizálta a csapatot, Miki is inkább menne vissza tanítani, semmi köze a csapat vezetéséhez. Ősszel volt az eset, amikor Leisztinger felhívatta Pestre Horváthot, h kirúgja, na ekkor jött Miki és rábeszélte LT-t, h maradjon még Rozoga, és lett az a petíció, aminek a végén Ugrai a padon tartotta Horváthot. Jobban jártunk volna, ha ott nyer a Haladás és a téli felkészülés már az új edzővel megy. Nagy valószínűséggel ki fogunk esni és ez nagyon nagy baj, mert visszajutni sokkal nehezebb, mint bennmaradni.

Bódog Tamásban hatalmasat csalódtam. Tiszta hülye. Azt vártam tőle, hogy egy egyszer Dárdait majd követi Lőw, őt pedig Bódog és lesz 3 Bundesliga szintű edzőnk - na jó rosszabb esetben ezek közül csak bundes II-es, de akkor is. Bundesliga környékéről - mert meggyőződésem, hogy még egy dán élcsapat is az - ez kibaszott nagy bűn.
Benczésben is hatalmasat csalódtam. Gondolom Szíjártónak - Rozoga haverjának - akart imponálni.

Tomi csak a Paks elleni ütközet miatt vállalta el ezt a melót, dülmirigyen harapja a szinuszmozgásút aztán megy vissza északra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75008
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Adamek » 2017.03.05. 10:08

Szpari4Life írta:
Maradonapoli írta:

A Videoton dobogóért harcolt, EL-be jutott. Az ország legjobb kerete volt az övék. Seggük alá tolva milliárdokkal. A Diósgyőr mikor volt dobogós? Előszőr és utoljára a 70-es években. Most jó eséllyel irány az nb2. Innen nem fogja elvinni egy izraeli élcsapat (sem), mint tette azt Szózával. Ha ezt az utat akarja járni Bódog max a Vidi vagy a Fradi kispadjáért lenne érdemes neki hazaugrania. Ha nagyon kurva bevállalós, akkor esetleg a Lokiért.

Ha bent tudja tartani a Diósgyőrt, akkor megnyílnak előtte az ajtók - akár Fradi, Vidi, vagy külföld. Ha meg nem, akkor simán visszamegy a Brondbyhez, vagy máshova még tanulni másodedzőként. Gondolom nem úgy jön el, hogy maga mögött borít mindent, hanem nyitva hagyja az eddig kinyitott kapukat.

egyébként ez a forgatókönyv simán benne van
a DVTK-ra rátolom minden fingóságomat, hogy nem esik ki (szerintem Dajcsék mennek a levesbe) nálunk meg a nyáron pont lesz egy üres kispad
Bódog félig germán vonal, pont jó lenne folytatásnak hozzánk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2017.03.05. 10:14

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:Bódog Tamásban hatalmasat csalódtam. Tiszta hülye. Azt vártam tőle, hogy egy egyszer Dárdait majd követi Lőw, őt pedig Bódog és lesz 3 Bundesliga szintű edzőnk - na jó rosszabb esetben ezek közül csak bundes II-es, de akkor is. Bundesliga környékéről - mert meggyőződésem, hogy még egy dán élcsapat is az - ez kibaszott nagy bűn.
Benczésben is hatalmasat csalódtam. Gondolom Szíjártónak - Rozoga haverjának - akart imponálni.

Bódog szerintem egyáltalán nem hülye, inkább tökös. Az tény, hogy kockázatos, amit csinál. De egy élvonalbeli vezetői pozíció egyszerűen előrelépés az asszisztanciához képest. A kelet-nyugat nem egyirányú utca senkinek, ha bukik, valószínűleg lesz lehetősége ott folytatni, ahol eme nemes kitérő miatt abbahagyta, ha meg nem az egész jól megdobja a reputációját, ami a jövője szempontjából nem másodlagos. Mi több, ezzel az akcióval valószínűleg a kapcsolatait sem szünteti meg, a XXI. században meg már nem olyan nagy kihívás képben lenni a modern labdarúgással, még így egy-kétezer kilométer távolságból sem. Mindezek mellett így is, úgy is komoly tapasztalatot gyűjthet, melyeket a későbbiekben kamatoztathat.

Szerintem nem. Iszonyúan rá fog baszni erre, hogy eldobta a nyugat-európai karrierjét. Amire a magyar edzők 99%-nak esélye sincs. Egy ember azzal, hogy hol vállal munkát, be is árazza magát. Pl. valaki egy lepukkant gettóiskolában való tanításra adja a fejét, az életben nem fogja már elitgimi felvenni, hiába végzett a legjobb egyetemen.

Fú, alapvetően kurvára különböző attitűdök jellemeznek minket, így én erről én nem szeretnék vitatkozni. Biztos lehet ezer példát hozni mindkét irányra, főleg ezért is lenne értelmetlen a vita (Hozzátéve, hogy a te értelmezésed szerinti irány tényleg valószínűbb, szerintem is. De kurvára nem kizárólagos, ahogyan azt sugallod.). Majd a jövő megmutatja, hogy Bódog végül melyik irányba jut el.A lényeg, hogy szerintem nem dobott el semmit, és - a kifejezés negatív értelmében - nem is árazza be magát azzal, hogy elvállal egy ilyen feladatot. Ami tény, hogy 46 éves, és még nem volt vezetőedző sehol. Ami vélemény, hogy a helyében hülyének és gyávának érezném magam, ha ezt a lehetőséget kihagynám.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51425
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2017.03.05. 10:26

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Bódog szerintem egyáltalán nem hülye, inkább tökös. Az tény, hogy kockázatos, amit csinál. De egy élvonalbeli vezetői pozíció egyszerűen előrelépés az asszisztanciához képest. A kelet-nyugat nem egyirányú utca senkinek, ha bukik, valószínűleg lesz lehetősége ott folytatni, ahol eme nemes kitérő miatt abbahagyta, ha meg nem az egész jól megdobja a reputációját, ami a jövője szempontjából nem másodlagos. Mi több, ezzel az akcióval valószínűleg a kapcsolatait sem szünteti meg, a XXI. században meg már nem olyan nagy kihívás képben lenni a modern labdarúgással, még így egy-kétezer kilométer távolságból sem. Mindezek mellett így is, úgy is komoly tapasztalatot gyűjthet, melyeket a későbbiekben kamatoztathat.

Szerintem nem. Iszonyúan rá fog baszni erre, hogy eldobta a nyugat-európai karrierjét. Amire a magyar edzők 99%-nak esélye sincs. Egy ember azzal, hogy hol vállal munkát, be is árazza magát. Pl. valaki egy lepukkant gettóiskolában való tanításra adja a fejét, az életben nem fogja már elitgimi felvenni, hiába végzett a legjobb egyetemen.

Fú, alapvetően kurvára különböző attitűdök jellemeznek minket, így én erről én nem szeretnék vitatkozni. Biztos lehet ezer példát hozni mindkét irányra, főleg ezért is lenne értelmetlen a vita (Hozzátéve, hogy a te értelmezésed szerinti irány tényleg valószínűbb, szerintem is. De kurvára nem kizárólagos, ahogyan azt sugallod.). Majd a jövő megmutatja, hogy Bódog végül melyik irányba jut el.A lényeg, hogy szerintem nem dobott el semmit, és - a kifejezés negatív értelmében - nem is árazza be magát azzal, hogy elvállal egy ilyen feladatot. Ami tény, hogy 46 éves, és még nem volt vezetőedző sehol. Ami vélemény, hogy a helyében hülyének és gyávának érezném magam, ha ezt a lehetőséget kihagynám.

1. korrekt
2. remélem neked (nektek) lesz igazatok
3. lipsi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.03.05. 10:31

SuperDepor írta:bár ha megnézi(nézte) Bódog a tegnapi meccset lehet, h visszamondja az egészet :) :)

innen már menekül Bódog-bódogtalan :)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

aszurkolo
Világsztár
Hozzászólások: 13606
Csatlakozott: 2005.11.05. 22:16
Tartózkodási hely: Kitiltva

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: aszurkolo » 2017.03.05. 10:49

Kapos nélkül nem lehet meccset nyerni. A bekapott első 2 gól tán nyiávn összezuhantak. Sajnálom Radost, de le kell váltani.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2017.03.05. 10:53

aszurkolo írta:Kapos nélkül nem lehet meccset nyerni. A bekapott első 2 gól tán nyiávn összezuhantak. Sajnálom Radost, de le kell váltani.

Antalra?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Fellélegezhetnek a debreceniek

HozzászólásSzerző: ManBat » 2017.03.05. 10:58

Cselszky írta:
aszurkolo írta:Kapos nélkül nem lehet meccset nyerni. A bekapott első 2 gól tán nyiávn összezuhantak. Sajnálom Radost, de le kell váltani.

Antalra?

Pontosan erre gondoltam én is ahogy elolvastam. Rados nem jó kapus, de Antalnál még mindig jobb. Neki legalább minden második meccsen megy a védés, míg Botinak egyiken sem.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 315 vendég