A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.23. 20:51

BlancoAgilon38 írta:
DVTKfan írta:Nálunk a gond nem kicsi, de nem lennék a helyetekben még a bajnoki címek ellenére sem.


Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

BlancoAgilon38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.23. 21:11

adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
DVTKfan írta:Nálunk a gond nem kicsi, de nem lennék a helyetekben még a bajnoki címek ellenére sem.


Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?

Igen. Mindig. Csakúgy, mint te.
Tartom: igaza van gw-nek.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.23. 21:16

BlancoAgilon38 írta:
adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?

Igen. Mindig. Csakúgy, mint te.
Tartom: igaza van gw-nek.

De én nem szàndékozom döntőbírói szerepben .....
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

BlancoAgilon38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.23. 21:20

adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
adrenalin69 írta:Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?

Igen. Mindig. Csakúgy, mint te.
Tartom: igaza van gw-nek.

De én nem szàndékozom döntőbírói szerepben .....

Nem a lófaszt Laci.

Videoti

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: Videoti » 2016.11.23. 21:21

extex írta:
BEARGRYLLS írta:Ezért érdemes cumizni a nagy vezért??? Hol a nagy család amiről dollika, kokainos pali és kubika pofázik, ahol kiálltok egymásért Levike??? Megérdemled te farok és hasonló jókat az összes buznyák csapattársadnak.

Ha nem is fogalmaznék ennyire drasztikusan, de a tartalmi részével abszolút egyetértek. Annyira összetartó a család, hogy az első adandó alkalommal kitagadják az egyik legrégebbi "motorost".


Megis mi lett volna elfogadhato eljaras? Ha meg kiallnak mellett akkor meg azert ekezitek ,mert egy verekedos balhes kapusert kiall a klub. Vicces.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: gw » 2016.11.23. 21:52

adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
DVTKfan írta:Nálunk a gond nem kicsi, de nem lennék a helyetekben még a bajnoki címek ellenére sem.


Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?


hogy mit allitott szembe mivel? bebofogte ide a "levelet", kommentarkent vihogassal... ennyi volt a hsz. aztan utolag persze mar kitalalt hozza mindenfelet, hogy mi koze is van ennek az egesznek jelen topichoz, olyan is lett a folytatas reszerol. masodik nekifutasra sem sikerult meg csak szikrajat sem felvillantani, mit is akart elsore es ezt lathatoan tobbek sem ertettek.
ne ragadj mar meg minden ertelmetlen alkalmat egy kis allamizasra, erre vannak autentikus topicok is, ilyen szituban viszont csak magad sullyeszted vele :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: SAW » 2016.11.23. 22:57

Nem sokat lehetett kinézni ebből a fasziból, de azért ennél talán többet. Szomorú história.
Nem lehet nem észrevenni a folyamatot (pl. korábban a beszívva karambolozós eset), hogy némelyeknek, az általunk már ismert fradista képzelt übermensch attitűdön túl is agyára megy az üldözé..., izé, kivételezett jólét.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

BlancoAgilon38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: BlancoAgilon38 » 2016.11.23. 23:44

SAW írta:Nem sokat lehetett kinézni ebből a fasziból, de azért ennél talán többet. Szomorú história.
Nem lehet nem észrevenni a folyamatot (pl. korábban a beszívva karambolozós eset), hogy némelyeknek, az általunk már ismert fradista képzelt übermensch attitűdön túl is agyára megy az üldözé..., izé, kivételezett jólét.

Jogos, amit írsz. Én ismerem személyesen, vagyis inkább ismertem. Egy szerény, csendes gyerek volt négy éve, belehülyült a fővárosba, meg a fradizmusba.

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 01:14

gw írta:
DVTKfan írta:
gw írta:
nem tudom, kik azok a "nalatok".
am nalad vitathatatlanul mukodik, leven azzal nyitottal, hogy egy total irrelevans baromsagot betoltal ide, egy hsz-eddel kesobb pedig mar arja testverisegrol beszeltel.
bocs, ha lathatoan nem csak en nem tudom kovetni a fejedben uralkodo folytonossagi hianyokat... :)

Nyilván csak fradisták nem értik. :)


hogy egy Jovarol szolo hirnel mit keres egy hetekkel ezelotti, tok mas temaju es tok mas apropoju, kamu nyilt level, aminek telibe vihogod a veget?
oromteli, hogy legalabb te erted :)

Az álszerény hozzáállást a történtekhez nem nagyon igazolja az eltelt 2 hetetek. Csupán ennyi.
Érdekes hogy a levél utáni okfejtés kapcsán neked még mindig a levél mint tény zavarja a szemed a topicban.
Esetleg amiket utána volt merszem leírni, azok igaztalan hamis vádak?
Ha esetleg csak a negyede igaz, akkor volt relevanciája (nem a levélnek) annak a hiszti hadjáratnak megint amit vertetek.
Az normális, hogy a Ferencváros harmadik hete hisztizik valamin?
Hogy nekik a listavezető elleni idegenbeli X után is Kassai ténykedése a téma, nem pedig az, hogy egy pályaedző vert nekik 2 gólt.
De ahogy látom ott is megy minden tovább ebben a szűk és iszapos mederben, és amíg ilyen (és itt nem pejoratív dolgokat vagy személyeskedésekre gondolok) emberek védik mint Te, addig ez is fog maradni.
Ave Caesar!
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 01:21

gw írta:
adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?


hogy mit allitott szembe mivel? bebofogte ide a "levelet", kommentarkent vihogassal... ennyi volt a hsz. aztan utolag persze mar kitalalt hozza mindenfelet, hogy mi koze is van ennek az egesznek jelen topichoz, olyan is lett a folytatas reszerol. masodik nekifutasra sem sikerult meg csak szikrajat sem felvillantani, mit is akart elsore es ezt lathatoan tobbek sem ertettek.
ne ragadj mar meg minden ertelmetlen alkalmat egy kis allamizasra, erre vannak autentikus topicok is, ilyen szituban viszont csak magad sullyeszted vele :)

????
Kitalált? Megmagyaráztam, mert hirtelen nem érezted a párhuzamot. A te szűklátókörűségeddel és személyeskedéseddel igazából nem tudok mit kezdeni, 4-5 éve sem voltál más, és ahogy látom az eltelt idő nem vált a javadra sajnos.
Jelzem feléd, hogy ennyi karakter leütése alatt, akár a levélen kívüli 4-5 hozzászólásban felsorolt dologokra is tudtál volna reagálni, de így még mindig le vagy ragadva a nem ismert személyem értékelésével, mert kiröhögtem egy levelet, amit az elmondásod alapján Ti is kiröhögtetek.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 01:25

BlancoAgilon38 írta:
adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:
Amit gw írt, teljesen helytálló. Nem idevágó nyílt levél. Ráadásul nagyon szar az "eredete". Ezt ismét itt körberöhögni...hát nem elegáns.

Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?

Igen. Mindig. Csakúgy, mint te.
Tartom: igaza van gw-nek.

Én nem tartom kizártnak ezt sem, csak amíg én kifejtem az álláspontom koraharmincas korom ellenére, addig igazából a sértegetésen kívül, semmilyen ellenvetést nem olvasok.
Ebből a szemszögből, nem tartom megalapozottnak, hogy gw-nek van igaza.
Azt érzem, hogy újra egy parttalan szemellenzős Fradistával állok szemben, aki képtelen túllátni a csapata problémáin, a magyar foci kilátástalanságán, hogy hülyének nézik és ezt az attitűdöt amit most mutat, még ki is használják.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.24. 03:08

BlancoAgilon38 írta:
adrenalin69 írta:
BlancoAgilon38 írta:Igen. Mindig. Csakúgy, mint te.
Tartom: igaza van gw-nek.

De én nem szàndékozom döntőbírói szerepben .....

Nem a lófaszt Laci.

Én ugrottam hirtelen , hogy védjek egy attitűdöt , mert ismerem személyesen ezt a kis pondrót ? Mellesleg már 4 éve rajta volt a kis tetűn a D&G -s póló ! Isten nem bottal ver! ;)
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: gw » 2016.11.24. 06:23

DVTKfan írta:
gw írta:
DVTKfan írta:Nyilván csak fradisták nem értik. :)


hogy egy Jovarol szolo hirnel mit keres egy hetekkel ezelotti, tok mas temaju es tok mas apropoju, kamu nyilt level, aminek telibe vihogod a veget?
oromteli, hogy legalabb te erted :)

Az álszerény hozzáállást a történtekhez nem nagyon igazolja az eltelt 2 hetetek. Csupán ennyi.
Érdekes hogy a levél utáni okfejtés kapcsán neked még mindig a levél mint tény zavarja a szemed a topicban.
Esetleg amiket utána volt merszem leírni, azok igaztalan hamis vádak?
Ha esetleg csak a negyede igaz, akkor volt relevanciája (nem a levélnek) annak a hiszti hadjáratnak megint amit vertetek.
Az normális, hogy a Ferencváros harmadik hete hisztizik valamin?
Hogy nekik a listavezető elleni idegenbeli X után is Kassai ténykedése a téma, nem pedig az, hogy egy pályaedző vert nekik 2 gólt.
De ahogy látom ott is megy minden tovább ebben a szűk és iszapos mederben, és amíg ilyen (és itt nem pejoratív dolgokat vagy személyeskedésekre gondolok) emberek védik mint Te, addig ez is fog maradni.
Ave Caesar!


bemasoltad a levelet. ki tudja milyen megfontolasbol, mert Jovahoz sem akkor, sem az utolagos parhuzam vonogatasaid ellenere nincs semmi koze.
beirtam ra, hogy az idiota szerzojen es rajtad kivul senki nem veszi komolyan.
erre aztan mar jott a monologod, pont, hogy a reszedrol szemelyeskedesekkel, kollektiv becsmerlessel (lasd pszichopatak gyulekezete, arja hadsereg, stb) es meg most is ezen rugozol. hogy annak, amit a tovabbiakban irtal, mennyi a valosagtartalma en sehol nem firtattam es utobbi allitasaiddal szemben, egyetlen karakterembol sem derul ki, mit vedek mivel szemben a Ferencvaros berkein belul, vagy azon kivul. ne haragudj mar, de mire kellene reagalnom? hogy belealmodsz a velemenyembe olyat, ami abban el sem hangzott? :)
mellesleg mit vettel szemelyeskedesnek, amit visszateroen szamonkersz? csak, mert te a level utani legelso hsz-edben kisujjbol dongoltel foldbe tizezreket (mellesleg eppen ez volt az egesz celja), felteszem megsem vagy az a szenzitiv forma, mint bemutatod... :)
a topic szol A temarol.
te benyitottal B temaval (nem csak en nem vagtam, masok sem, mint lathato), amit utolag C tema hangoztatasaval akarsz igazolni es azt kerdezgeted, mi nem igaz C-bol (nem firtattam a valosagtartalmat sehol, fuggetlenul attol, egyetertek-e vele) es szamonkered, hogy arra nem olvastal ellenvetest (es ha nincs is ellenvetesem az altalad irtakkal kapcsolatban?) ... hat kedves, koraharmincas apukam, ha nem erted, miert nem kovetem/juk a csapongasaid, akkor parszor fogsz meg kerek szemekkel forgolodni hatralevo napjaidban.

ez egy szimpla sztori:
behuppantal egy, a kapusan keresztul a Ferencvarosra rossz fenyt veto hirhez, majd a tematol fuggetlenul lekaptal a polcrol egy masikat, hogy rugdosodhass itt egy kicsit ellenunk es most hoborogsz, hogy de miert, mi nem igaz belole es itt teged szemelyeskedve bantanak...
ennyi tortent.
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: gw » 2016.11.24. 06:27

DVTKfan írta:
gw írta:
adrenalin69 írta:Miért is ? A levél állításait állította szembe, a most az államiaknál uralkodó állapotokkal ! Mellesleg ha a kápójuk mutatott produkciójából indulok ki, simán még ő is írhatta vagy gyurmi 8 éves kisfia !
Mellesleg, te mindig a topik témájához odavágó elegáns esszéket írsz ?


hogy mit allitott szembe mivel? bebofogte ide a "levelet", kommentarkent vihogassal... ennyi volt a hsz. aztan utolag persze mar kitalalt hozza mindenfelet, hogy mi koze is van ennek az egesznek jelen topichoz, olyan is lett a folytatas reszerol. masodik nekifutasra sem sikerult meg csak szikrajat sem felvillantani, mit is akart elsore es ezt lathatoan tobbek sem ertettek.
ne ragadj mar meg minden ertelmetlen alkalmat egy kis allamizasra, erre vannak autentikus topicok is, ilyen szituban viszont csak magad sullyeszted vele :)

????
Kitalált? Megmagyaráztam, mert hirtelen nem érezted a párhuzamot. A te szűklátókörűségeddel és személyeskedéseddel igazából nem tudok mit kezdeni, 4-5 éve sem voltál más, és ahogy látom az eltelt idő nem vált a javadra sajnos.
Jelzem feléd, hogy ennyi karakter leütése alatt, akár a levélen kívüli 4-5 hozzászólásban felsorolt dologokra is tudtál volna reagálni, de így még mindig le vagy ragadva a nem ismert személyem értékelésével, mert kiröhögtem egy levelet, amit az elmondásod alapján Ti is kiröhögtetek.


hat sajnalom, nem tudok kibujni a borombol.
mar 4-5 eve is megkaptam, hogy szuklatokorve szemelyeskedem es sajnos ez a feedback azota is jon... ilyen vagyok, na, igy ismer mindenki ezen a forumon, elfogadtak ilyennek...
te miert nem tudsz???... :(
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 07:29

Elfáradtam beléd gw. Megtört ez a sok hülyeség éhgyomorra így fél nyolckor.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2016.11.24. 07:38

DVTKfan írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
DVTKfan írta:Gondolod? Vagy újév előtt megint visszatértél a mátrixba?
Persze, Miskolciak írták. :)
Másrészt az érvek hiányát személyeskedéssel ütöd el, se baj!
Fradinál szokás lózungokat puffogtatni: Kassai, MLSZ, Pálya leejt, Fúj a szél, Sok utazás és persze aki nevet ezeken az "tajgetoszpozitív".

Azért néhány dolog kapcsán szeretnélek felhomályosítani, csak mert az említett melléknévvé silányított Taügetosz nem eggyezik meg a Tajgetosz hegységgel.
Gondolom, a Taügetoszra gondolsz, mert a Tajgetoszon nem történt semmilyen tévhitből és rossz fordításból történő 'gyermekgyilkosság'.
Alapvetően, a Taügetoszra a szülő nem kivitte a gyerekét és ledobta, hanem ha a spártai bölcsek úgy ítélték meg, hogy koraszülött vagy testi fogyatékossággal (nem szellemivel, mert azt csecsemőkorban, csak az újkori diagnosztika tudja megállapítani) bír, akkor ki tehetik a szülők a Taügetoszra, ahol nem meghaltak, hanem gyermektelen más törzshöz tartozó szülők elvihették.
Ritkán haltak gyermekek a Taügetoszon.
Ha szeretnél (és ahogy látom van mit) tanulni erről, akkor ajánlom Karsai Gyuribácsit.

A másik dolog, hogy akkora zöld mellényt vehetsz magadra, és olyan magasan hordhatod az orrod fradistaként, (hogy beleesik az eső) amilyen magasan csak akarod, de akkor sem lesz más a fradi, mint az elmúlt 30 évben.

-sikeressége ellenére nevetség tárgya
-politikai színtér
-pszichopaták gyülekezete

Lehet ezt az árja testvériség dumát nyomni a három E betűvel, de egyszerűen az erkölcs, erő és egyetértés ellentétei láthatóak a stadionon belül és kívül.
Ahelyett, hogy a nevetség tárgyává váló csapatodon próbálnál valamit segíteni, így inkább engem hozol (rossz) párhuzamba egy hegységgel, amivel sem fizikális, sem szemantikai kapcsolatom nincs.
De persze leszek én a tajgetosz pozitív, és persze miskolci gyökerek írták a levelet. :) Élj ebben a hitben és robotolj tovább. :)

"Fradinál szokás lózungokat puffogtatni"

vs.

"az elmúlt 30 évben.
-sikeressége ellenére nevetség tárgya
-politikai színtér
-pszichopaták gyülekezete"

Az oszt igen :)


"Fradinál szokás lózungokat puffogtatni."

-Folyamatos BL csoportkör.
-Szurkolókkal való együttműködés.
-Motivált focisták.
-Család.

"Sikeresség ellenére nevetség tárgya"
-Bajnok kupagyőztes csapat - beugró ellenfél ellenében kipotyog egy sörmeccsen a BL-ben.
-A 100 millió fradista országában szinte kongó stadion.
-Családias hangulat - Egymást ütik a szurkolók.
-Berki Krisztián (bár Ő miatt a mi fejünk is fájhatna, de hála istennek nem)

"Politikai színtér'
-Kubatov
-Állami dotáció
-Irányított szponzorok
-Átláthatatlan gazdálkodás

"Pszichopaták gyülekezete"
-Kokainos
-Ramirez
-Jenner
-Itt van most ez a Jova is.
-Lipcsei testvérek


Nálunk a gond nem kicsi, de nem lennék a helyetekben még a bajnoki címek ellenére sem.

Köszönöm a lózungbővítést, elég lett volna az eredeti is, de ha már ilyen kis szorgalmas vagy.
Amúgy érthető, hiszen a felsorolt elemek némely része (politika, pszichopaták, a hírnév ellenére vékony nézőszám) nálatok is simán fellelhető, ezt minek csak úgy elcserélni? De legalább szarok is vagytok, a keret névleges értékéhez képest nulla produkcióval.

Tehát nem cserélnél. Csak meglett az a pont, amiben egyetérthetünk.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 07:48

Ferencváros // Man Utd írta:
DVTKfan írta:
Ferencváros // Man Utd írta:"Fradinál szokás lózungokat puffogtatni"

vs.

"az elmúlt 30 évben.
-sikeressége ellenére nevetség tárgya
-politikai színtér
-pszichopaták gyülekezete"

Az oszt igen :)


"Fradinál szokás lózungokat puffogtatni."

-Folyamatos BL csoportkör.
-Szurkolókkal való együttműködés.
-Motivált focisták.
-Család.

"Sikeresség ellenére nevetség tárgya"
-Bajnok kupagyőztes csapat - beugró ellenfél ellenében kipotyog egy sörmeccsen a BL-ben.
-A 100 millió fradista országában szinte kongó stadion.
-Családias hangulat - Egymást ütik a szurkolók.
-Berki Krisztián (bár Ő miatt a mi fejünk is fájhatna, de hála istennek nem)

"Politikai színtér'
-Kubatov
-Állami dotáció
-Irányított szponzorok
-Átláthatatlan gazdálkodás

"Pszichopaták gyülekezete"
-Kokainos
-Ramirez
-Jenner
-Itt van most ez a Jova is.
-Lipcsei testvérek


Nálunk a gond nem kicsi, de nem lennék a helyetekben még a bajnoki címek ellenére sem.

Köszönöm a lózungbővítést, elég lett volna az eredeti is, de ha már ilyen kis szorgalmas vagy.
Amúgy érthető, hiszen a felsorolt elemek némely része (politika, pszichopaták, a hírnév ellenére vékony nézőszám) nálatok is simán fellelhető, ezt minek csak úgy elcserélni? De legalább szarok is vagytok, a keret névleges értékéhez képest nulla produkcióval.

Tehát nem cserélnél. Csak meglett az a pont, amiben egyetérthetünk.

Éreztem hogy fájni fog, párhuzamot felesleges vonni, mert mindamellett, hogy sikertelenek és szarok vagyunk, még pénz sem folyik ide annyi, nem mellesleg nem is vagyunk eladva az ország csapatának, és nincs országos lapunk sem, másrészt mindaddig amíg a Ferencváros csapatának országosan drukkolnak (elvileg) addig nekünk egy megyénk sincs.
Ellenben nálunk nem tudom hogy érted a politikát, LT-t ott fingatják ahol csak tudják. hírnevünk azért kanyarba sincs, az utolsó pszichopatánk pedig Jenner volt.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: gw » 2016.11.24. 07:50

DVTKfan írta:Elfáradtam beléd gw. Megtört ez a sok hülyeség éhgyomorra így fél nyolckor.


a mertektartas fontos - maskor kevesebbet hordj ossze :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2016.11.24. 08:02

gw írta:
DVTKfan írta:Elfáradtam beléd gw. Megtört ez a sok hülyeség éhgyomorra így fél nyolckor.


a mertektartas fontos - maskor kevesebbet hordj ossze :)

Nyilván nézőpont kérdése. :)
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

tat
Világsztár
Hozzászólások: 13536
Csatlakozott: 2007.09.07. 09:54
Tartózkodási hely: Valahol Európában

Re: A Fradi kapusát helybenhagyták kidobók

HozzászólásSzerző: tat » 2016.11.24. 08:16

BlancoAgilon38 írta:
SAW írta:Nem sokat lehetett kinézni ebből a fasziból, de azért ennél talán többet. Szomorú história.
Nem lehet nem észrevenni a folyamatot (pl. korábban a beszívva karambolozós eset), hogy némelyeknek, az általunk már ismert fradista képzelt übermensch attitűdön túl is agyára megy az üldözé..., izé, kivételezett jólét.

Jogos, amit írsz. Én ismerem személyesen, vagyis inkább ismertem. Egy szerény, csendes gyerek volt négy éve, belehülyült a fővárosba, meg a fradizmusba.

Pontosan!
A sör lassan butít, de nem baj, én ráérek.
Nincs ronda nõ, csak kevés pia!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 199 vendég