Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.02.24. 21:06

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Jó arc ez a Rui Pedro. Megpróbál majd pénteken is bosszút állni, gondolom.

nem bosszú ez szerintem, szimplán a leggyorsabb úton távozott a már előre lefixált helyére

Nem tudom, de nem csodálkoznék rajta, ha az nb3-ba zavarást, majd szerződésbontást megaláztatásként élte volna meg.

ManBat jó helyen kapisgál, olyan sz*r formát hozott - amilyet csak direkt lehet, már akkor felmerült bennem, hogy szerződésbontást akar direktben elérni a srác, persze úgy, hogy némi apróval szállhasson ki. Aztán mint a mellékelt ábra mutatja, egy hét alatt hirtelen ismét megtanult focizni. Ezek szerint a kövesd volt a háttérben, pedig eredetileg honvágyra gyanakodtam, hogy elege van a nyálkás téli észak-kelet Magyarországból és vágyik haza, ezek szerint ehhez a rendszerhez még én is naiv vagyok.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.02.25. 19:37

Nso
Kubatov - "Pénzt nem ígérhetek, hiszen egyetlen szponzor sem áll mögöttem, csak a tisztességem.” Hogy nem sűl le a pofájáról a bőr Kép

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.02.25. 21:08

Adamek írta:
beroka írta:Meccsről-meccsre gyengébb a Fradi.
Vajon mi lehet a cél náluk tavaszra?

pontosztogatás jóárasítva
Becsúszott a kupa is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.25. 22:37

nyúl írta:
Adamek írta:
beroka írta:Meccsről-meccsre gyengébb a Fradi.
Vajon mi lehet a cél náluk tavaszra?

pontosztogatás jóárasítva
Becsúszott a kupa is.

ajjaj, nem fájt?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.02.26. 03:59

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:pontosztogatás jóárasítva
Becsúszott a kupa is.

ajjaj, nem fájt?

Nem tudom. Nyúl vagyok, nem ajjaj.
Nem ismerem a zöld tágulását, de hátha az autószerelő erről is vezet valami adatot.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 06:46

nyúl írta:
Adamek írta:
nyúl írta:Becsúszott a kupa is.

ajjaj, nem fájt?

Nem tudom. Nyúl vagyok, nem ajjaj.
Nem ismerem a zöld tágulását, de hátha az autószerelő erről is vezet valami adatot.

az ki? Taki bá seftes haverja Veres úr?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.26. 11:17

Kép
Szabics lesz a Videoton új edzője, de csak április 1-től. Segítői Juhász és Torghelle
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 11:23

Savaria1919 írta:[img]kép.jpg[/img]
Szabics lesz a Videoton új edzője, de csak április 1-től. Segítői Juhász és Torghelle

az igen, Imi két oldalról kapja majd a habot az ajkakról
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96327
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.02.26. 12:38

Na, Garancsi csak befut Újpesten, állítólag.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.02.26. 14:13

Savaria1919 írta:Kép
Szabics lesz a Videoton új edzője, de csak április 1-től. Segítői Juhász és Torghelle

Futni kell, ütközni kell

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.26. 14:14

Cselszky írta:Na, Garancsi csak befut Újpesten, állítólag.

kólafoci szerint csak az tuti hogy a belga elad, az nem hogy kinek
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 14:23

Cselszky írta:Na, Garancsi csak befut Újpesten, állítólag.

a kör bezárul
és testvér lészen minden drukker
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2021.02.26. 14:25

ManBat írta:
Cselszky írta:Na, Garancsi csak befut Újpesten, állítólag.

kólafoci szerint csak az tuti hogy a belga elad, az nem hogy kinek

Félek, hogy ennek a szöges ellentéte az igazság
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 14:28

Walek írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Na, Garancsi csak befut Újpesten, állítólag.

kólafoci szerint csak az tuti hogy a belga elad, az nem hogy kinek

Félek, hogy ennek a szöges ellentéte az igazság

vagyis a belga vesz Garancsitól valamit?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2021.02.26. 14:31

Adamek írta:
Walek írta:
ManBat írta:kólafoci szerint csak az tuti hogy a belga elad, az nem hogy kinek

Félek, hogy ennek a szöges ellentéte az igazság

vagyis a belga vesz Garancsitól valamit?

:D
Úgyértem, hogy a vásárlói kör meglenne, az eladási szándék már kevésbé
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.02.26. 16:46

"Ami a stábot illeti, azért szeretném, hogy Juhász Roland és Torghelle Sándor is csatlakozzon hozzánk, mert nagyon régóta ismerem őket, és olyan karakterekről van szó, akikkel mind emberi, mind szakmai kvalitásaik miatt Európa bármelyik kispadjára nyugodt szívvel ülnék le."

Az igen, Imre, jó igényes arc lettél te is.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.02.26. 17:43

beroka írta:
beroka írta:
Adamek írta:én nem látok reális neres belenyúlásra se okot se szándékot, vannak gyanús meccsek (mint ahogy mindig is voltak) de egyiket se tudom egyetlen központi akarathoz kötni, eléggé hektikusan potyognak a nem várt eredmények

Bár így lenne.
Viszont ami érdekes az a Diósgyőr.
5 meccset játszott amiből 2 győzelem van (Fradi,Várda).
Ki-ki meccsen 1 vereség 1 győzelem (Paks, Budafok)
Illetve van a Felcsút meccs ahol nem lehetett még elengedni a pontokat.

Most jön az Újpest meccs ami ki-ki, de utána mol,Kövesd,Ftc,Mtk.
Az utóbbi 4 meccsen simán el tudom képzelni hogy 10 ponthoz közel lesznek a szerzett pontok tekintetében.

Na akkor az összeesküvés elmélet indul :)))

Kövesdet és az mtk-t elpicsázzák csak meglepiként a Fradi ellen x s meg is van a 10 pont :)))

Lássuk ma Pinyő akar e széllel szembe hugyozni :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 18:46

beroka írta:
beroka írta:
beroka írta:Bár így lenne.
Viszont ami érdekes az a Diósgyőr.
5 meccset játszott amiből 2 győzelem van (Fradi,Várda).
Ki-ki meccsen 1 vereség 1 győzelem (Paks, Budafok)
Illetve van a Felcsút meccs ahol nem lehetett még elengedni a pontokat.

Most jön az Újpest meccs ami ki-ki, de utána mol,Kövesd,Ftc,Mtk.
Az utóbbi 4 meccsen simán el tudom képzelni hogy 10 ponthoz közel lesznek a szerzett pontok tekintetében.

Na akkor az összeesküvés elmélet indul :)))

Kövesdet és az mtk-t elpicsázzák csak meglepiként a Fradi ellen x s meg is van a 10 pont :)))

Lássuk ma Pinyő akar e széllel szembe hugyozni :)

központi akarat helyett ezt szerintem lezsírozták a kupán keresztül, őszintén meglepne ha nyerne a Kövidinka ma is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.02.26. 19:12

Savaria1919 írta:Kép
Szabics lesz a Videoton új edzője, de csak április 1-től. Segítői Juhász és Torghelle


Sztem nagyon nagy marhaságot csinál. A most nyugaton pallérozódó - korábban ott légióskodó és ezáltal ott lehetőséget kapó fiatal magyar edzőgeneráció előtt két út van:
1. Vagy ott maradnak 5-8 évet csiszolódnak nevesebb csapatokat vezető kollégáik pályaedzőjeként, addig amíg ténylegesen nem kapnak ők is egy szuper lehetőséget- mint pl. Lőw cica
2. A türelmetlenebbek hazajönnek a nerbéegybe tönkrevágni a külföldi karrierjüket, mint pl. Bódog

Őszintén sajnálom, hogy druszám az utóbbit választotta, pedig a Sturm és az osztrák válogatott EB, és esetleges VB-szereplése után lehet kaphatott volna a lajtán túlról is értékelhető ajánlatot és azért az még mindig más közeg... + onnan akár Németország felé is építhette volna tovább a karrierjét.

Még mielőtt valaki szóba hozná: Dárdájt nem helyezném nagyon egyik kalapba sem, ő speciális, az adott klubnál legenda kategória lett és majdnem minden szinten asszimilálódott az őt befogadó nemzethez, ennek köszönhetően némi utánpótlásban eltöltött idő után már másodszor kap önállóan lehetőséget az első csapatnál. Nyilván a szakmaiság megkerülhetetlen és ebben nyilván jó lehetett Pali, hogy lehetőséget kapott, de a lehetőséghez kellett azért az előélete is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.26. 19:30

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Kép
Szabics lesz a Videoton új edzője, de csak április 1-től. Segítői Juhász és Torghelle


Sztem nagyon nagy marhaságot csinál. A most nyugaton pallérozódó - korábban ott légióskodó és ezáltal ott lehetőséget kapó fiatal magyar edzőgeneráció előtt két út van:
1. Vagy ott maradnak 5-8 évet csiszolódnak nevesebb csapatokat vezető kollégáik pályaedzőjeként, addig amíg ténylegesen nem kapnak ők is egy szuper lehetőséget- mint pl. Lőw cica
2. A türelmetlenebbek hazajönnek a nerbéegybe tönkrevágni a külföldi karrierjüket, mint pl. Bódog

Őszintén sajnálom, hogy druszám az utóbbit választotta, pedig a Sturm és az osztrák válogatott EB, és esetleges VB-szereplése után lehet kaphatott volna a lajtán túlról is értékelhető ajánlatot és azért az még mindig más közeg... + onnan akár Németország felé is építhette volna tovább a karrierjét.

Még mielőtt valaki szóba hozná: Dárdájt nem helyezném nagyon egyik kalapba sem, ő speciális, az adott klubnál legenda kategória lett és majdnem minden szinten asszimilálódott az őt befogadó nemzethez, ennek köszönhetően némi utánpótlásban eltöltött idő után már másodszor kap önállóan lehetőséget az első csapatnál. Nyilván a szakmaiság megkerülhetetlen és ebben nyilván jó lehetett Pali, hogy lehetőséget kapott, de a lehetőséghez kellett azért az előélete is.

én meg azt nem értem miért nem lehetett tovább vinni párhuzamosan a labanc pályaedzői posztot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég