Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.07.29. 14:40

Mech írta:Nincs egyébként valami szabály, hogy hány játékost nevezhetnek be a bajnokságra (regisztrálhatnak)?
Transfermarkt szerint 34-en alkotják a Vasas keretét jelenleg.

Amennyire tudom, 25-ös szabály volt, de a korona idején kivették a kiírásból.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.07.29. 15:02

Cselszky írta:
Mech írta:Nincs egyébként valami szabály, hogy hány játékost nevezhetnek be a bajnokságra (regisztrálhatnak)?
Transfermarkt szerint 34-en alkotják a Vasas keretét jelenleg.

Amennyire tudom, 25-ös szabály volt, de a korona idején kivették a kiírásból.

Bobál, Holender, Novothny, Géresi, Radó, Feczesin
és akkor a futottak még kategória, de szintén támadók: Birtalan, Cipf, Vernes, Zimonyi

Lesz feszkó az öltözőben rendesen.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.07.29. 15:51

Szarka írta:1. Fradi - nem kérdés, még erősebb, rutinosabb keret, egy csoportkör esetén se lesznek gondban, hacsak nem fut a Vidi-Felcsút egyike egy kiemelkedő szezont.
2. Vidi - most nem fognak bénázni, de ez akkor is csak a második helyre lesz elég.
3. Felcsút - Mindig azt várom, mikor csinálnak már belőlük bajnokot, de jelenleg nem meggyőzők .

4. ZTE - legyenek ők a meglepetéscsapat.
5. Vasas
6. Paks
7. Kisvárda
8. Mezőkövesd
9. Honvéd

Az 5-9. közt pár pont lesz, kb mindegy is a helyezesük, a lényeg, hogy bent maradnak.

10. Debrecen
Kiesés ellen fog harcolni, de végül bent maradnak.
11. Újpest - nincs új tulaj, káoszt várok, széteső csapatot, és talán az utolsó pillanatban megmenekülnek, de csak annyira, hogy végül NER kézbe kerülnek, mint a diók.
12. Kecskemét - az lenne meglepetés, ha nem tökutolsók lennének.

Igazából nagyon szétszakadt a liga, adottak a dobogósok, max egy kieső hely kérdéses. Már most unalmas.

1. Fradi, talán szorosabban de behúzzák. Bár nem sírnám tele a párnám ha tévednék
2. Vidi
3. ZTE - ha már meglepetés akkor legyen rendes meglepetés :)
4.Felcsút
5. Kisvárda
6. Paks
7.Vasas
8.Honvéd
9.Loki
10. KTE Nyilván inkább a szívem, mint az eszem mondatja, de csak hogy indok is legyen a: jó edzőnk van aki a korlátozott erőforrásokat nagyon hatékonyan használja fel és jó érzékkel mazsolázgat az elérhető játékosok közt. b: 91 óta azaz több mint 30 éve nem estünk ki ténylegesen aminél jobb mutatója 3 csapatnak van az országban a 92 Nb-s csapat közül.
c: a Honvéd is a mezőny tagja így legalább 4, de inkább 6 pontról indulunk :).
11. Újpest A tűzzel játszani nem lehet a végtelenségig büntetlenül
12. Mezőkövesd. Manbatnak fel lesz adva a lecke.
Feljutók:
MTK- minő meglepetés
Haladás- csak mert mindig van egy meglepetés és nekik örülnék legjobban
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.07.30. 18:16

Pátkai se lett szimpatikusabb
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.07.30. 18:24

Leginkább az itt a kérdés, hogy egy bíró hogy nem vesz észre egy ilyen belépőt, illetve mit keres akkor az nb1-ben. Vezessen megye 2-ben.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96332
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.07.30. 18:25

Radó. :D
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.07.30. 18:33

Most kapcsolódtam be, azt hittem, hogy zártkapus meccs. Le van zárva az egyik oldal?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.07.30. 18:38

SuperDepor írta:Most kapcsolódtam be, azt hittem, hogy zártkapus meccs. Le van zárva az egyik oldal?

NB2-ben se engedtek oda nézőket.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.07.30. 18:56

SuperDepor írta:Most kapcsolódtam be, azt hittem, hogy zártkapus meccs. Le van zárva az egyik oldal?

Igen, amíg nem fedik be, plusz beléptető kapuk telepítése, wc-k kialakítása stb stb addig nem használhatják. Így 2400 körül van a befogadóképesség, abból kb. 500 fős a vendégszektor.
De szerintem ez még mindig jobb így, mintha Pesten kéne játszaniuk.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.07.30. 19:00

Cselszky írta:Leginkább az itt a kérdés, hogy egy bíró hogy nem vesz észre egy ilyen belépőt, illetve mit keres akkor az nb1-ben. Vezessen megye 2-ben.

Várható volt, hogy a Vasas idén megkapja ezeket az előnyöket, ilyen háttérrel. Egyik legellenszenvesebb brigád idén az nb1-ben.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2022.07.30. 19:29

Fasza kis meccs amúgy : D
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.07.30. 19:32

John McClane írta:Fasza kis meccs amúgy : D

Förtelmes.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.07.30. 19:32

Cselszky írta:Leginkább az itt a kérdés, hogy egy bíró hogy nem vesz észre egy ilyen belépőt, illetve mit keres akkor az nb1-ben. Vezessen megye 2-ben.

Azt hiszem, hogy Bódog őt dagadtozta le :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21401
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.07.30. 19:41

hát ez nb2 alja színvonal volt

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.07.30. 21:13

SuperDepor írta:Most kapcsolódtam be, azt hittem, hogy zártkapus meccs. Le van zárva az egyik oldal?


Évek óta le van zárva. Elvileg a téliszünetben hozzák rendbe. Remélem úgy is lesz mert a beléptetés kicsit lassú ha teltház van, mint most. Én még épp beértem a kezdőrúgásra, de még százak álltak sorba előrevett jeggyel is. Mikor már ment a meccs kitárták a kapukat, elkerűlendő a lincselést
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.07.30. 21:14

Mech írta:
SuperDepor írta:Most kapcsolódtam be, azt hittem, hogy zártkapus meccs. Le van zárva az egyik oldal?

Igen, amíg nem fedik be, plusz beléptető kapuk telepítése, wc-k kialakítása stb stb addig nem használhatják. Így 2400 körül van a befogadóképesség, abból kb. 500 fős a vendégszektor.
De szerintem ez még mindig jobb így, mintha Pesten kéne játszaniuk.

2500 abból 300 a vendég. Hivatalosan.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.07.30. 21:52

kecskemet 1-1 kecskemet

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.07.30. 22:04

tomi írta:kecskemet 1-1 kecskemet

volt két gól is?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.07.30. 22:11

tomi írta:kecskemet 1-1 kecskemet

biztos bennem van a hiba, de nem tudom megfejteni, hogy mit akarsz mondani
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74933
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.07.30. 22:38

dingo írta:
tomi írta:kecskemet 1-1 kecskemet

biztos bennem van a hiba, de nem tudom megfejteni, hogy mit akarsz mondani

valami népdal kezdősora lehet

kecskémet, egytől egyig kecskémet
sej, de megette az ordas
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 147 vendég