Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.25. 12:01

Adamek írta:
ManBat írta:
Adamek írta:az szól mellettük, hogy ők léteznek, ellenben az NB1-re alkalmas magyarok meg úgy néz ki kihaltak
nem tudom 1-2 komplett csapatnyit össze lehetne e szedni az itthon játszó magyarokból akik valóban megütik ezt a nem túl magasan jegyzett szintet
mindig azt hisszük, hogy megvan a mélypont, de ezt a trendet a nulláig fogjuk csinálni, ez már nem is kérdéses

tegyük fel kiesnek ezzel a két magyar kezdőt elbíró kerettel, mit fognak csinálni hogy a magyarszabálynak megfeleljenek a második vonalban?

nem ismerem a teljes keretüket és a tesócsapat kérdéskörben sem vagyok velük kapcsolatban képben, azt tudom, hogy a második csapatuk az NB3-ban is csak középmezőny szint, azzal nem lennének nagyon beljebb, de gondolom sok játékosuk lehet azért kölcsönben itt-ott és nyilván azért ők vonzó név és jó lehetőség lennének sok NB2-ben gondolkodó spílernek

az árulkodó, hogy talán ők az egyetlen első osztályú csapat akinek nincs NB2-es kooperációs klubja
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.25. 12:07

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:tegyük fel kiesnek ezzel a két magyar kezdőt elbíró kerettel, mit fognak csinálni hogy a magyarszabálynak megfeleljenek a második vonalban?

nem ismerem a teljes keretüket és a tesócsapat kérdéskörben sem vagyok velük kapcsolatban képben, azt tudom, hogy a második csapatuk az NB3-ban is csak középmezőny szint, azzal nem lennének nagyon beljebb, de gondolom sok játékosuk lehet azért kölcsönben itt-ott és nyilván azért ők vonzó név és jó lehetőség lennének sok NB2-ben gondolkodó spílernek

az árulkodó, hogy talán ők az egyetlen első osztályú csapat akinek nincs NB2-es kooperációs klubja

Volt nekik, a Vác. Csak ők ugye tavaly kiestek, azóta meg újat nem találtak, nincs is nagyon más a környéken, amelyik rájuk lenne szorulva.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.25. 12:11

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:a Fradinál a BL-szereplés miatt még megideologizálható (bár felettébb visszataszító), de az évek óta süllyedő Újpesten mi az ami Antonov, Kutrumpisz, Tallo, Perošević szintű no-name külföldiek mellett szól?

ár.
Még 2015 nyarán nyilatkozta Vignjevics, hogy érdeklődtek a kieső Dunaújvárosnál, mennyiért adnák oda Eppelt. A válasz 150.000 euró volt, na most ennyiből simán hozol három hasonló előéletű külföldit. Vagy mondhatnám a saját példánkat, Rudolfot vitte volna azon a nyáron a Hali, ő meg havi 3 milliót kért. Inkább lett helyette egy Sasa Popin Pápáról, Rudolf meg ment Fehérvárra, ahol max néhány perc jutott neki összesen.

a kivásárlási árból nem érdemes kiindulni mert hazánkban egyébként sem dívik bárkit pénzért megvenni, Rudolf pedig egy híresen pénzhajhász játékos
én inkább azt nem értem, hogy Risztevszki gyakorlatilag a Vasastól való eligazolása óta hajmeresztő hibákkal borzolja minden lila kedélyét ahogyan Pajović is rengetegszer kiszorult már a kapuból Banai javára, akkor ezek a játékosok miért vannak még mindig előnyben részesítve?

a topgárdák azért szoktak vásárolni itthonról is, bár ezt inkább múlt időbe tenném, a Fradi, Vidi, Felcsút trió is csemegézett tőlünk fiatalokat. A Fradi asszem Varga Kevint is akarta, aztán Szimáék bemondtak valami hárommilliós árat. Azóta nemigazán shoppingolnak szupertehetséget.
Gondolom Banai sérült volt, Risztevszkinél meg nincs jobb.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.25. 12:32

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Adamek írta:nem ismerem a teljes keretüket és a tesócsapat kérdéskörben sem vagyok velük kapcsolatban képben, azt tudom, hogy a második csapatuk az NB3-ban is csak középmezőny szint, azzal nem lennének nagyon beljebb, de gondolom sok játékosuk lehet azért kölcsönben itt-ott és nyilván azért ők vonzó név és jó lehetőség lennének sok NB2-ben gondolkodó spílernek

az árulkodó, hogy talán ők az egyetlen első osztályú csapat akinek nincs NB2-es kooperációs klubja

Volt nekik, a Vác. Csak ők ugye tavaly kiestek, azóta meg újat nem találtak, nincs is nagyon más a környéken, amelyik rájuk lenne szorulva.

a Kispestnek is az Ajka a partnere, nem hiszem hogy elő lenne írva a földrajzi közelség
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2819
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.25. 12:35

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:amúgy én még mindig belelátok némi - számomra mindenképp szimpatikus - politikai függetlenséget a (saját szurkolói által is gyűlölt) belga szélmalom harcába.

:lol: :lol: :lol:

most mi? inkább a belga, mint a pártigazgató, nemzeti stadi építő (több is), nav elnök, vagy miniszter.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.25. 12:37

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:amúgy én még mindig belelátok némi - számomra mindenképp szimpatikus - politikai függetlenséget a (saját szurkolói által is gyűlölt) belga szélmalom harcába.

:lol: :lol: :lol:

most mi? inkább a belga, mint a pártigazgató, nemzeti stadi építő (több is), nav elnök, vagy miniszter.

ja, inkább egy külföldi ingatlanmutyis, mint egy hazai :lol:
az meg különösen megröhögtet hogy szélmalomharcnak nevezed, pontosan az történik amit szeretne és lapátolhatja ki a lóvét Belgiumba
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2020.10.25. 12:51

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:amúgy én még mindig belelátok némi - számomra mindenképp szimpatikus - politikai függetlenséget a (saját szurkolói által is gyűlölt) belga szélmalom harcába.

:lol: :lol: :lol:

most mi? inkább a belga, mint a pártigazgató, nemzeti stadi építő (több is), nav elnök, vagy miniszter.

Szívesen adjuk, akár már ma! Sőt, inkább úgy cca 10 évvel ezelőtt.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2020.10.25. 12:59

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:a 4 magyar kezdőjátékos a két csapatban összesen az ami igencsak más dimenzió, sajnos nem pozitívan

valószínűleg tizenöt éve lehetett utoljára, amikor mindkét gárdában többségben voltak a magyar - ráadásul saját nevelésű - játékosok, szóval én ezen annyira nem tudok meglepődni. Még a Mészöly-féle gárdák (akár a 2005-06 körüli, akár a 2010-es) vagy a kizárás előtti Fradi rémlik.
Egyik brigád sincs rákényszerítve az utánpótlásnevelésre, a magyar játékosok vagy drágák vagy gyöngék ahhoz a szinthez, amit külföldiekkel el tud érni ez a két klub.

a Fradinál a BL-szereplés miatt még megideologizálható (bár felettébb visszataszító), de az évek óta süllyedő Újpesten mi az ami Antonov, Kutrumpisz, Tallo, Perošević szintű no-name külföldiek mellett szól?

Olcsóbban és kevesebb apanázsért írnak alá akár éveket is előre, és bármilyen érzelemtől mentesen végzik(?) itt a dolgukat. Gyanítom a managereik sem annyira éhesek.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.25. 13:06

Nagyon szarok voltak a tegnapi NB1-es meccsek, ma azért jobb felhozatalra számítok, a ZTE-Budafok érdekes lehet, meg az esti Dió-meccs, de a párhuzamos Tirpákia-Kondaland csata miatt azt nem fogom követni.

Bemutatkozik Tobe is, kíváncsi vagyok, tud-e valamit kezdeni ezzel a hulladék brigáddal. Nem irigylem, a Csákvár ellen végképp demoralizáló lenne a pontok elbukása.

Hajdú B. belengette, hogy diósgyőri szopó esetén edzőcsere várható. Hogy csak tippelt, vagy vannak belső infói, azt nem tudom, de kívülről nézve valóban az állásáért folyó harcnak tűnik Feczkót illetően, persze kérdés, mennyire éri el a kínos szereplés Leiszti ingerküszöbét.

A papírforma alapján a Kövesd nem ma fogja elkezdeni a felzárkózást, márpedig a zsinórban negyedik vereséggel Kutya alatt is megbillenhet a pad, akármennyire is jóban van a navossal.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2020.10.25. 13:10

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:a Fradinál a BL-szereplés miatt még megideologizálható (bár felettébb visszataszító), de az évek óta süllyedő Újpesten mi az ami Antonov, Kutrumpisz, Tallo, Perošević szintű no-name külföldiek mellett szól?

az szól mellettük, hogy ők léteznek, ellenben az NB1-re alkalmas magyarok meg úgy néz ki kihaltak
nem tudom 1-2 komplett csapatnyit össze lehetne e szedni az itthon játszó magyarokból akik valóban megütik ezt a nem túl magasan jegyzett szintet
mindig azt hisszük, hogy megvan a mélypont, de ezt a trendet a nulláig fogjuk csinálni, ez már nem is kérdéses

tegyük fel kiesnek ezzel a két magyar kezdőt elbíró kerettel, mit fognak csinálni hogy a magyarszabálynak megfeleljenek a második vonalban?

A belga itt hagyja a szarát, és még csak annyi ösztönös tisztesség sem lenne benne, hogy elkaparja. Apuci megdícséri, hogy ügyesen vitte tovább a családi bussiness vonalat, talán jutifaliként vesz neki egy újabb csapatot.
Ha nem karol fel egy pártfunkci minket is akkor passz, hogy mi lesz velünk.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.25. 13:20

Cselszky írta:Nagyon szarok voltak a tegnapi NB1-es meccsek, ma azért jobb felhozatalra számítok, a ZTE-Budafok érdekes lehet, meg az esti Dió-meccs, de a párhuzamos Tirpákia-Kondaland csata miatt azt nem fogom követni.

Bemutatkozik Tobe is, kíváncsi vagyok, tud-e valamit kezdeni ezzel a hulladék brigáddal. Nem irigylem, a Csákvár ellen végképp demoralizáló lenne a pontok elbukása.

Hajdú B. belengette, hogy diósgyőri szopó esetén edzőcsere várható. Hogy csak tippelt, vagy vannak belső infói, azt nem tudom, de kívülről nézve valóban az állásáért folyó harcnak tűnik Feczkót illetően, persze kérdés, mennyire éri el a kínos szereplés Leiszti ingerküszöbét.

A papírforma alapján a Kövesd nem ma fogja elkezdeni a felzárkózást, márpedig a zsinórban negyedik vereséggel Kutya alatt is megbillenhet a pad, akármennyire is jóban van a navossal.

az az edzőcsere már nagyon régóta a várható kategória (az újralövés óta valami huszonkevés százalékos mérlegünk van, elképesztő), de nagyon úgy néz ki hogy egyszerűen nincs már kit hozni, senki nem meri elvállalni a padunkat a szar kerettel és a botrányos szakmai stábbal
sajnos sima bukta lesz ez is, egyre inkább olyan kilátástalanok vagyunk mint tavalyelőtt a Hali
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.25. 13:42

ManBat írta:
Cselszky írta:Nagyon szarok voltak a tegnapi NB1-es meccsek, ma azért jobb felhozatalra számítok, a ZTE-Budafok érdekes lehet, meg az esti Dió-meccs, de a párhuzamos Tirpákia-Kondaland csata miatt azt nem fogom követni.

Bemutatkozik Tobe is, kíváncsi vagyok, tud-e valamit kezdeni ezzel a hulladék brigáddal. Nem irigylem, a Csákvár ellen végképp demoralizáló lenne a pontok elbukása.

Hajdú B. belengette, hogy diósgyőri szopó esetén edzőcsere várható. Hogy csak tippelt, vagy vannak belső infói, azt nem tudom, de kívülről nézve valóban az állásáért folyó harcnak tűnik Feczkót illetően, persze kérdés, mennyire éri el a kínos szereplés Leiszti ingerküszöbét.

A papírforma alapján a Kövesd nem ma fogja elkezdeni a felzárkózást, márpedig a zsinórban negyedik vereséggel Kutya alatt is megbillenhet a pad, akármennyire is jóban van a navossal.

az az edzőcsere már nagyon régóta a várható kategória (az újralövés óta valami huszonkevés százalékos mérlegünk van, elképesztő), de nagyon úgy néz ki hogy egyszerűen nincs már kit hozni, senki nem meri elvállalni a padunkat a szar kerettel és a botrányos szakmai stábbal
sajnos sima bukta lesz ez is, egyre inkább olyan kilátástalanok vagyunk mint tavalyelőtt a Hali

Azt tudom, hogy régóta várod. A két szezon közé én húztam egy vonalat, próbálván a vezetőitek fejével gondolkodni. Úgy tippeltem (írtam is pár hete), hogy a válogatott szünetben, mindössze 5 bajnoki után nem lépik meg, közben volt is egy papírforma továbbjutás az MK-ban, ami időlegesen elhessegethette a gondolatot, viszont a bajnokságban jött egy újabb vereség, így a mait már inkább érzem vízválasztónak. Pechetekre a Pufla is elbukott a legutóbbi négyből hármat (igaz, ebből kettő a MOL és a Fradi ellen volt), ennek fényében arra számítok, hogy igencsak tekerni fognak. Arról lövésem nincs, hogy a COVID most épp melyik csapatot mennyiben érinti, ami ugye nem egy lényegtelen kérdés a sanszok tekintetében.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.25. 13:45

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Nagyon szarok voltak a tegnapi NB1-es meccsek, ma azért jobb felhozatalra számítok, a ZTE-Budafok érdekes lehet, meg az esti Dió-meccs, de a párhuzamos Tirpákia-Kondaland csata miatt azt nem fogom követni.

Bemutatkozik Tobe is, kíváncsi vagyok, tud-e valamit kezdeni ezzel a hulladék brigáddal. Nem irigylem, a Csákvár ellen végképp demoralizáló lenne a pontok elbukása.

Hajdú B. belengette, hogy diósgyőri szopó esetén edzőcsere várható. Hogy csak tippelt, vagy vannak belső infói, azt nem tudom, de kívülről nézve valóban az állásáért folyó harcnak tűnik Feczkót illetően, persze kérdés, mennyire éri el a kínos szereplés Leiszti ingerküszöbét.

A papírforma alapján a Kövesd nem ma fogja elkezdeni a felzárkózást, márpedig a zsinórban negyedik vereséggel Kutya alatt is megbillenhet a pad, akármennyire is jóban van a navossal.

az az edzőcsere már nagyon régóta a várható kategória (az újralövés óta valami huszonkevés százalékos mérlegünk van, elképesztő), de nagyon úgy néz ki hogy egyszerűen nincs már kit hozni, senki nem meri elvállalni a padunkat a szar kerettel és a botrányos szakmai stábbal
sajnos sima bukta lesz ez is, egyre inkább olyan kilátástalanok vagyunk mint tavalyelőtt a Hali

Azt tudom, hogy régóta várod. A két szezon közé én húztam egy vonalat, próbálván a vezetőitek fejével gondolkodni. Úgy tippeltem (írtam is pár hete), hogy a válogatott szünetben, mindössze 5 bajnoki után nem lépik meg, közben volt is egy papírforma továbbjutás az MK-ban, ami időlegesen elhessegethette a gondolatot, viszont a bajnokságban jött egy újabb vereség, így a mait már inkább érzem vízválasztónak. Pechetekre a Pufla is elbukott a legutóbbi négyből hármat (igaz, ebből kettő a MOL és a Fradi ellen volt), ennek fényében arra számítok, hogy igencsak tekerni fognak. Arról lövésem nincs, hogy a COVID most épp melyik csapatot mennyiben érinti, ami ugye nem egy lényegtelen kérdés a sanszokat illetően.

nálunk nincs pozitív eset, ellenben Molnár összeszedett egy súlyosnak tűnő izomsérülést, ami amellett hogy felveti drágalátos erőnléti edzőnk Dobos felelősségét, egy hónapra kidöntötte az egyetlen kreatív emberünk
az MK-továbbjutás semmilyen szín alatt nem volt gondolat-elhessegető, minden problémánk kiütközött egy két osztállyal alacsonyabb gárda ellen és jó adag bírói segítséggel jutottunk tovább
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2819
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.10.25. 14:15

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta::lol: :lol: :lol:

most mi? inkább a belga, mint a pártigazgató, nemzeti stadi építő (több is), nav elnök, vagy miniszter.

ja, inkább egy külföldi ingatlanmutyis, mint egy hazai :lol:
az meg különösen megröhögtet hogy szélmalomharcnak nevezed, pontosan az történik amit szeretne és lapátolhatja ki a lóvét Belgiumba

még sosem jöttem rá, hogy mitől jobb nekem egy pénzlapátoló oligarcha, akkor ha magyar. pl. Tarsoly és a belga közül is a belgát választanám. főleg pontosan azért, mert kapcsolatok hijján kevésbé fér hozzá a magyar állam pénzéhez.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.25. 16:27

Csizmadia tud valamit, hogy ezzel a játékosállománnyal ilyen eredményt produkál.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.25. 19:06

Kuttor olyan benyomást kelt, mint aki legszívesebben lépne már a francba. A bosszankodás, frusztráltság semmi jelét nem mutatja, teljesen kisimult. Akit érdekel a melója, az nem így reagál egy hazai vereségre, még ha nem is a csapata volt az esélyes.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.25. 20:13

40 perc alatt eldőlt, hogy Diósgyőrben nem lesz edzőváltás
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.10.25. 20:23

Cselszky írta:Kuttor olyan benyomást kelt, mint aki legszívesebben lépne már a francba. A bosszankodás, frusztráltság semmi jelét nem mutatja, teljesen kisimult. Akit érdekel a melója, az nem így reagál egy hazai vereségre, még ha nem is a csapata volt az esélyes.

Jöhet hozzánk Kondás helyére.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2020.10.25. 20:27

Egesz korrekt meccset jatszunk, parazs hangulat a palyan, lelaton is.
Kar hogy nem lett 2-0, mondjuk utana meg beszoritottak minket rendesen a vegen.
A sracok küzdenek, hajtanak foggal-körömmel, remelem sikerül nyerni, de ha nem mar ez is jo volt igy, kicsit nosztalgiazni igy Tv-n keresztül. :D

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.25. 20:30

Slash777 írta:Egesz korrekt meccset jatszunk, parazs hangulat a palyan, lelaton is.
Kar hogy nem lett 2-0, mondjuk utana meg beszoritottak minket rendesen a vegen.
A sracok küzdenek, hajtanak foggal-körömmel, remelem sikerül nyerni, de ha nem mar ez is jo volt igy, kicsit nosztalgiazni igy Tv-n keresztül. :D

A Hali-topik lett az NB2-es részleg. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég