Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.06.30. 18:10

the Janitor írta:
SuperDepor írta:

A népszava már kemény drog

Legyünk tárgyilagosak. Az amerikai népszavának semmi köze a Népszavához.

Első hazai meccsünk: 08.08. DVTK - Vasas
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.06.30. 19:14

Szarka írta:
Ferencváros // Man Utd írta:KESMA-holding: a magyar válogatott hajszál híján papírformát borított az elmúlt évek egyik leghalálosabb nemzetközi csoportjában. Marco Rossi legénysége elérte, hogy a nemzeti tizenegyet a világban immár sehol sem becsülhetik le. Közben a világsajtó a magyar szurkolásról zeng dicshimnuszokat, top játékosok egész sora ismeri el, hogy ilyen atmoszférával ők sem gyakran találkoznak.

444-HVG-Telex stb: utolsó helyen, kieséssel búcsúzott a magyar válogatott az európai kontinenstornáról. A nemzeti tizenegy egy olyan csoportban találtatott könnyűnek, melynek tagjai kivétel nélkül elvéreztek a következő körben. Az eredmény különösen az elmúlt évtizedben a sportba öntött megszámolhatatlan pénz fényében sajnálatos és kérdések sorát veti fel. Közben az európai sajtó a magyar szurkolók gyűlöletkeltő szurkolásával és Münchenben okozott rendbontásával van tele.

Összekevered a fenti hármest a népszava,ezalényeg és nyugatifény típusú lapokkal. Totál korrekt és jó elemzéseket lehetett olvasni a 24.hun és a telexen is a csapat teljesítményéről. Most biztos lesz egy fanyarabb cikk, de ez még a fociszerető elfogultakban is felmerült, hogy akkor mennyit is ért a teljesítményünk.

A KESMA-t nem nehéz kitalálni, ott akor is ez lenne a duma, ha 1-10-el és 0 ponttal végzünk, ami kb papírforma lett volna.

Tetszőlegesen cserélgethető az a hármas.
A lényeg, hogy mindenki megkapta a maga gumicsontját, amin igény szerint hosszasan elkérődzhet :cool:
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.06.30. 19:16

Cselszky írta:Szerencsére nem sokáig kell foglalkozni ilyen tingli-tangli Eb-meccsekkel, jövő héten kezdi a menetelést a Fradi, MOL, Csút trió. :cool:
Olvasom, hogy Botka Andy a hét elején már edzésbe is állt. Nem tudom, ez mennyire szerencsés, lehet, hogy elzavartam volna vagy 10 napra egy tengerpartra, nem egészséges, hogy nincs semmi pihenője. (Ugyanígy Negora és Fiolára is ráférne némi szünet.) Az első két BL-selejtezőkört Botka nélkül is meg kell oldani, a bajnoki rajtig meg van 1 hónap.

Ha gyorsan kiesünk, pihenhet egész ősszel. Vagy szezonban.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Reggie
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2909
Csatlakozott: 2012.01.14. 18:20

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Reggie » 2021.06.30. 19:32

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
ManBat írta:nem tudom, mi nevetségesebb ezen az eb-n, hogy az angoloknak össz-vissz egy meccset kell a csoporttól a döntőig Londonon kívül megvívniuk, vagy az ukránok negyeddöntőzése

nálam a mélypont az, hogy az eb-n a legjobb játékot mutató játékosunkat francia kettes csapat vinné és lazán ki is tudná vásárolni, remélem nem ennyire sötét a valóság

hát igen, ez űbergáz lenne

Menedzseri amatörizmus lenne.
RMCFRZ

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75059
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.06.30. 20:57

Cselszky írta:Szerencsére nem sokáig kell foglalkozni ilyen tingli-tangli Eb-meccsekkel, jövő héten kezdi a menetelést a Fradi, MOL, Csút trió. :cool:
Olvasom, hogy Botka Andy a hét elején már edzésbe is állt. Nem tudom, ez mennyire szerencsés, lehet, hogy elzavartam volna vagy 10 napra egy tengerpartra, nem egészséges, hogy nincs semmi pihenője. (Ugyanígy Negora és Fiolára is ráférne némi szünet.) Az első két BL-selejtezőkört Botka nélkül is meg kell oldani, a bajnoki rajtig meg van 1 hónap.

ő ma kihagyta az edzőmeccset, Mak például nem aki hasonlóan keveset pihent
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36803
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.07.01. 07:59

Cselszky írta:Szerencsére nem sokáig kell foglalkozni ilyen tingli-tangli Eb-meccsekkel, jövő héten kezdi a menetelést a Fradi, MOL, Csút trió. :cool:
Olvasom, hogy Botka Andy a hét elején már edzésbe is állt. Nem tudom, ez mennyire szerencsés, lehet, hogy elzavartam volna vagy 10 napra egy tengerpartra, nem egészséges, hogy nincs semmi pihenője. (Ugyanígy Negora és Fiolára is ráférne némi szünet.) Az első két BL-selejtezőkört Botka nélkül is meg kell oldani, a bajnoki rajtig meg van 1 hónap.

Azért kapja a nem kevés fizetését, hogy dolgozzon, ne pedig lazsáljon. Ha lesérül, lesérül, ilyen az élet, majd jön helyezte más.
SABARIA 1926

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.01. 11:05

Tőzséren kemény az a bokszoscigány-tetkó
Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16535
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.07.01. 12:12

Nem olcsók a jegyek a kispesti stadionnyitóra (+360 forint kényelmi díj, ha online veszi az ember):
Kép

Ezeket a külföldi csapatok elleni stadionavatásokat sose néztem jó szemmel, mert úgy éreztem, hogy inkább a marketingre (ellenfél brandértéke, közönségvonzó hatása) koncentrálnak ahelyett, hogy az adott klub közösségét szolgálták volna ki, akiknek tulajdonképpen készült a létesítmény. Ha rajtam múlna, akkor tartanék egy gálameccset a klubikonokkal-öregfiúkkal, vagy ha mindenképp külföldi csapattal akarnak nyitni, akkor valami olyat hívjanak meg, amivel van némi közös múlt. Plusz ne ötezernél kezdődjenek a legolcsóbb jegyek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.01. 12:56

Savaria1919 írta:Nem olcsók a jegyek a kispesti stadionnyitóra (+360 forint kényelmi díj, ha online veszi az ember):
[img]https://i2.wp.com/csak.taccs.hu/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/Ke%CC%81pernyo%CC%8Bfoto%CC%81-2021-06-30-13.15.35.png?resize=1024%2C550[img]

Ezeket a külföldi csapatok elleni stadionavatásokat sose néztem jó szemmel, mert úgy éreztem, hogy inkább a marketingre (ellenfél brandértéke, közönségvonzó hatása) koncentrálnak ahelyett, hogy az adott klub közösségét szolgálták volna ki, akiknek tulajdonképpen készült a létesítmény. Ha rajtam múlna, akkor tartanék egy gálameccset a klubikonokkal-öregfiúkkal, vagy ha mindenképp külföldi csapattal akarnak nyitni, akkor valami olyat hívjanak meg, amivel van némi közös múlt. Plusz ne ötezernél kezdődjenek a legolcsóbb jegyek.

Majd feltöltik tüsiPeti neres haverjaival.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.07.01. 12:57

Savaria1919 írta:Nem olcsók a jegyek a kispesti stadionnyitóra (+360 forint kényelmi díj, ha online veszi az ember):
Kép

Ezeket a külföldi csapatok elleni stadionavatásokat sose néztem jó szemmel, mert úgy éreztem, hogy inkább a marketingre (ellenfél brandértéke, közönségvonzó hatása) koncentrálnak ahelyett, hogy az adott klub közösségét szolgálták volna ki, akiknek tulajdonképpen készült a létesítmény. Ha rajtam múlna, akkor tartanék egy gálameccset a klubikonokkal-öregfiúkkal, vagy ha mindenképp külföldi csapattal akarnak nyitni, akkor valami olyat hívjanak meg, amivel van némi közös múlt. Plusz ne ötezernél kezdődjenek a legolcsóbb jegyek.

kényelmi díj???? mi a fasz ez? a MÁV neked ad kedvezményt, ha nem nekik kell a pénztárost fizetniük és a jegyet kinyomtatniuk, ezek meg azt sarcolják meg, akik online veszik?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.01. 12:59

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Nem olcsók a jegyek a kispesti stadionnyitóra (+360 forint kényelmi díj, ha online veszi az ember):
[img]https://i2.wp.com/csak.taccs.hu/wp-content/uploads/sites/10/2021/06/Ke%CC%81pernyo%CC%8Bfoto%CC%81-2021-06-30-13.15.35.png?resize=1024%2C550[img]

Ezeket a külföldi csapatok elleni stadionavatásokat sose néztem jó szemmel, mert úgy éreztem, hogy inkább a marketingre (ellenfél brandértéke, közönségvonzó hatása) koncentrálnak ahelyett, hogy az adott klub közösségét szolgálták volna ki, akiknek tulajdonképpen készült a létesítmény. Ha rajtam múlna, akkor tartanék egy gálameccset a klubikonokkal-öregfiúkkal, vagy ha mindenképp külföldi csapattal akarnak nyitni, akkor valami olyat hívjanak meg, amivel van némi közös múlt. Plusz ne ötezernél kezdődjenek a legolcsóbb jegyek.

kényelmi díj???? mi a fasz ez? a MÁV neked ad kedvezményt, ha nem nekik kell a pénztárost fizetniük és a jegyet kinyomtatniuk, ezek meg azt sarcolják meg, akik online veszik?

A MÁV-nál igen, míg a különböző jegyirodáknál bevett szokás a “kényelmi díjas” dumával történő lehúzás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.01. 13:05

ManBat írta:Tőzséren kemény az a bokszoscigány-tetkó
[img]https://dvsc.hu/wp-content/uploads/2021/06/kusnyir_hosszabbitas_2024-Kozepes-1.jpg[/mg]

A tetkója nem izgat, az már inkább, hogy mellékállásként lát el egy olyan funkciót, ami egy normális klubban egész embert kívánna. A működés átláthatatlanabb és jobban bűzlik, mint Szima idején.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.01. 16:22

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.01. 16:53

SuperDepor írta:http://dvtk.eu/22448-Konyves_Norbert_a_DVTK_jatekosa-cikk-labdarugas

Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51496
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.01. 22:07

Cselszky írta:
SuperDepor írta:http://dvtk.eu/22448-Konyves_Norbert_a_DVTK_jatekosa-cikk-labdarugas

Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.

ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96380
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.07.01. 23:05

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:http://dvtk.eu/22448-Konyves_Norbert_a_DVTK_jatekosa-cikk-labdarugas

Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.

ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

A nálunk tavaly nyár óta, nálatok tél óta történtek erre utalnak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51496
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.02. 08:22

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.

ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

A nálunk tavaly nyár óta, nálatok tél óta történtek erre utalnak.

Nyugi, itt sem jobb a helyzet, annyi, hogy nálatok betoltak pár új nersevik ficsúrt, itt meg a korábbi garnitúrával egyeztek ki - vagy már rejtetten korábban is azok voltak - és ezért a helyükön maradhatnak. Nem bencésről beszélek, mert ő egyértelmű, hanem a többi tolvajról.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.02. 08:30

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:http://dvtk.eu/22448-Konyves_Norbert_a_DVTK_jatekosa-cikk-labdarugas

Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.

ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

Azt írják, hogy a támadó jatekjogat vették meg a ZTE-től, ami azt jelenti, hogy szerződése volt (?).
A TM szerint 350 ezer euró az értéke, tehát fizettek érte 120 millió HUF-t, a tulajdonos hozzájárulásával. Sztem Cselszky a trendre utal, hogy a klub hajlandó volt (meghatározó) játékosért fizetni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51496
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.07.02. 09:54

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Nem vagyunk versenyképesek veletek szemben, ez sok mindent előrevetíthet a jövőt illetően.

ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

Azt írják, hogy a támadó jatekjogat vették meg a ZTE-től, ami azt jelenti, hogy szerződése volt (?).
A TM szerint 350 ezer euró az értéke, tehát fizettek érte 120 millió HUF-t, a tulajdonos hozzájárulásával. Sztem Cselszky a trendre utal, hogy a klub hajlandó volt (meghatározó) játékosért fizetni.

a zete tulaj orbán kutyája, mi meg a stróman strómanjának srómanjainak csapata vagyunk, házon belül elintézték - némi apróért
oda irányítanak bárkit, ahová akarnak
egy maffia az egész
élőben fifáznak az új földesurak, de természetesen a vajda igénye a döntő mindig

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40773
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.07.02. 11:33

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:ez ugye irónia, mer viccnek durva lenne (vagy komolynak? a fene se tudja már)?

Azt írják, hogy a támadó jatekjogat vették meg a ZTE-től, ami azt jelenti, hogy szerződése volt (?).
A TM szerint 350 ezer euró az értéke, tehát fizettek érte 120 millió HUF-t, a tulajdonos hozzájárulásával. Sztem Cselszky a trendre utal, hogy a klub hajlandó volt (meghatározó) játékosért fizetni.

a zete tulaj orbán kutyája, mi meg a stróman strómanjának srómanjainak csapata vagyunk, házon belül elintézték - némi apróért
oda irányítanak bárkit, ahová akarnak
egy maffia az egész
élőben fifáznak az új földesurak, de természetesen a vajda igénye a döntő mindig

Eddig is azok voltunk - a Loki is az így vagy úgy -, mégse igazoltunk pénzért. Most már nemcsak a rendszer részei vagyunk, hanem haszonélvezői is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég