Szombati foci: Fradi-Vidi!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.05.03. 20:53

nyúl írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
SuperDepor írta:Több, mint 15 órája másodosztályú a csapat, de egy kibaszott sort nem írtak ki a honlapra. Pedig kommunikációs igazgató is van - Világi úr - havi 1,5 millióért.

15 órája nem is léteztek.
Ami nincs, annak honlapja se lehet.
És amely honlap szintén nem létezik, azt frissíteni se lehet.
De ezt ne a Pistinek. Ő sose írt olyanokat, mint az ifjú denevér.

Tudom, csak az ő kommentjéhez passzolt leginkább a legújabb felfedezésem.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.03. 20:55

dingo írta:
Adamek írta:a kamu KTE is jól elkeféli a végére a feljutást, vagy csak stílusosan egy bajnoki döntővel akarják behúzni a 34. fordulóban

38 fordulós az NB3

na, még ez is
amúgy jó lenne több csoportra szedni, rengeteg ez a félamatőr brigádoknak, meg ez a sok kieső se egészséges egy csoportból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.03. 21:02

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:kivi vagyok hány néző lesz a kupadöntőn. lehet Viktor benézte (már megint a futballszurkolói dolgokat), és úgy igért be telt házat az EB-re, hogy az emberek nem vágynak a stadikba annyira. ha másnem, az EB-re a rendszer kegyeltjei, úgy is mint Kövesd, Várda, Paks, falu fanatikusai majd feltöltik a katlant.

ahogy néztem a jegyeladásokat meg a forduló nézőszámait, tömegnyomor nem lesz

de a hármas metró és az egyes vili mentén minden egyes megállóban zsaru triászok vigyázták a semmit, a stadionnál meg egy komplett ezred kisbuszokkal mint az A-Team
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.03. 21:06

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:kivi vagyok hány néző lesz a kupadöntőn. lehet Viktor benézte (már megint a futballszurkolói dolgokat), és úgy igért be telt házat az EB-re, hogy az emberek nem vágynak a stadikba annyira. ha másnem, az EB-re a rendszer kegyeltjei, úgy is mint Kövesd, Várda, Paks, falu fanatikusai majd feltöltik a katlant.

ahogy néztem a jegyeladásokat meg a forduló nézőszámait, tömegnyomor nem lesz

de a hármas metró és az egyes vili mentén minden egyes megállóban zsaru triászok vigyázták a semmit, a stadionnál meg egy komplett ezred kisbuszokkal mint az A-Team

az igen
kb mint a Székesfehérváron péntek délután ötkor rendezett Felcsút-Haladás rangadón, amirok az állomástól a stadionig minden kereszteződésnél legalább két rendőrautó állt
valaki az mlsz-től konzultálhatna a rendőrökkel, hogy mekkora készültség kell az egyes meccsekhez
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.03. 21:10

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:ahogy néztem a jegyeladásokat meg a forduló nézőszámait, tömegnyomor nem lesz

de a hármas metró és az egyes vili mentén minden egyes megállóban zsaru triászok vigyázták a semmit, a stadionnál meg egy komplett ezred kisbuszokkal mint az A-Team

az igen
kb mint a Székesfehérváron péntek délután ötkor rendezett Felcsút-Haladás rangadón, amirok az állomástól a stadionig minden kereszteződésnél legalább két rendőrautó állt
valaki az mlsz-től konzultálhatna a rendőrökkel, hogy mekkora készültség kell az egyes meccsekhez

de még ÚPK-tól kifelé a lakótelepeken is járőröztek a kisbuszokkal hat körül, komolyan nem értem mire készültek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.03. 21:16

azért az nevetséges, hogy ezt a Bollát tartják az NB1 legjobb magyarjának, aki tálcán adja a lilagrúznak a helyzetet két hibával egymás után
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16513
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.05.03. 21:27

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:de a hármas metró és az egyes vili mentén minden egyes megállóban zsaru triászok vigyázták a semmit, a stadionnál meg egy komplett ezred kisbuszokkal mint az A-Team

az igen
kb mint a Székesfehérváron péntek délután ötkor rendezett Felcsút-Haladás rangadón, amirok az állomástól a stadionig minden kereszteződésnél legalább két rendőrautó állt
valaki az mlsz-től konzultálhatna a rendőrökkel, hogy mekkora készültség kell az egyes meccsekhez

de még ÚPK-tól kifelé a lakótelepeken is járőröztek a kisbuszokkal hat körül, komolyan nem értem mire készültek

Kép
Láthatósági mellényes lovasrendőrt is bevetettek, azt hittem ez a műfaj legalább 15 éve kimúlt
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.05.03. 21:29

Sima büntető volt.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74991
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.05.03. 21:33

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:az igen
kb mint a Székesfehérváron péntek délután ötkor rendezett Felcsút-Haladás rangadón, amirok az állomástól a stadionig minden kereszteződésnél legalább két rendőrautó állt
valaki az mlsz-től konzultálhatna a rendőrökkel, hogy mekkora készültség kell az egyes meccsekhez

de még ÚPK-tól kifelé a lakótelepeken is járőröztek a kisbuszokkal hat körül, komolyan nem értem mire készültek

Kép
Láthatósági mellényes lovasrendőrt is bevetettek, azt hittem ez a műfaj legalább 15 éve kimúlt

de hol tenyésztették ezt a hétlábú lovat?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.03. 21:43

Niko egy ilyennel döntötte el a szófiai meccset, de Szabics nyilván a grúzt hagyta fent
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.03. 21:54

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Több, mint 15 órája másodosztályú a csapat, de egy kibaszott sort nem írtak ki a honlapra. Pedig kommunikációs igazgató is van - Világi úr - havi 1,5 millióért.

És mi a szurkolói visszhang? Csendes letargia/NER-es gecikkel kiestünk/buzi Leiszti, az új tulaj nem tehet róla/érett, sebaj, pénz bőven, jövőre feljutunk?

Düh, elkeseredettseg, bizalmatlanság.
Az új tulajdonos felelősségéről kevés szó esik - jogosan - hiszen az elmúlt 11 év gyümölcsét aratjuk, nem pedig az utóbbi 5 hónapét. Két ember neve forrt össze a mögöttünk lévő évtizeddel - Sántha és Benczés, újfent jogosan -. Kevés idő telt még el, hogy a jövő terveiről, reményeiről beszélhessünk, mindenki tudja, hogy visszajutni sokkal nehezebb, mint bent maradni. Jómagam kiegyeznék Kuttorral, van némi kötődése a csapathoz, lévén miskolci, és a kovesden mutatott munkája is bizakodásra ad okot. Úgy gondolom Mészárosék nem engedik el a sztorit (írtam korábban, hogy akár el is mehetnek), a másodosztályban valószínűleg nekünk lesz a legnagyobb büdzsénk. Persze a pénz szart sem ér, ha nem kapcsolódik hozzá koncepció. Sajnos pont ebből volt a legkevesebb az elmúlt években.

Az kizárt, hogy Zekics maradjon?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.05.03. 22:04

alehndr írta:Sima büntető volt.

valószínűleg a sípos is így látja, mert jól rákompenzál
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.05.03. 22:04

:lol:
minőségi meccs.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.05.03. 22:07

Ez szép tiki-taka volt. Amúgy megérdemelt.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29061
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.05.03. 22:07

Örüljetek lilák. De végülis a gólt legalább nem a bíró lőtte... ;)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.03. 22:11

alehndr írta:Ez szép tiki-taka volt. Amúgy megérdemelt.

Lesnek tűnt.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96362
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.05.03. 22:12

Cselszky írta:
alehndr írta:Ez szép tiki-taka volt. Amúgy megérdemelt.

Lesnek tűnt.

Nem volt az.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13658
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.05.03. 22:13

Cselszky írta:
alehndr írta:Ez szép tiki-taka volt. Amúgy megérdemelt.

Lesnek tűnt.

Sanszos, hogy a VAR elvette volna.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.05.03. 22:29

Iványi nélkül nem megy a játék az mlsz csapatának.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.05.03. 22:40

Gratulálok a liláknak az MK győzelemhez!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 180 vendég