Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.01. 15:15

Cselszky írta:Inkább DP felé hajlok, mármint a bünti mértékének kifogásolásában. Szerintem Mészöly nem rasszista (legalábbis nem rasszistább, mint egy átlagmagyar), hanem bunkó. Ebben a Géza-féle kontextusban nem érzékeltem rasszista elemet, csak taplóságot, de azt is akaratlan módon, mint a családi szocializációjából hozott elem. A röhej, hogy mintha épphogy dicsérni akarta volna a játékosát, csak ilyen balfasz módon sikerült megoldania.
Két út is van: vagy ne nevezzenek ki NB1-es padra egy köztudottan "veszélyes" kommunikációjú trénert, vagy ha ez belefér (mint láttuk, bele), akkor legyenek megértőbbek felé legalább a visszatérése utáni első alkalommal (tudom, x éve már volt valami ügye), tekintettel pl. a csökött neveltetésére. Utóbbi esetben elegendő lett volna némi pénzbírság egy figyelmeztetés kíséretében, hogy a jövőben moderálja magát, és újabb vétség esetén eltiltásra számíthat. Egyébként Sasere (gondolom, értesült az ügyről) berágott Mészölyre, vagy kb. szarik az egészre?

én is így gondolom, max egy meccs és némi apró
én az egészben csak azt nem értettem miért ennek az ügynek a fényében kellene vizsgálni a rác tapló esetét, azért mert egy ügyben eltúlozzák a büntit akkor egy teljesen más vétség miatt is túlozzanak? vagy ezentúl mindig hibázzanak, akkor az első eset nem hiba hanem etalon lesz?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35803
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2024.03.01. 15:32

Adamek írta:
Cselszky írta:Inkább DP felé hajlok, mármint a bünti mértékének kifogásolásában. Szerintem Mészöly nem rasszista (legalábbis nem rasszistább, mint egy átlagmagyar), hanem bunkó. Ebben a Géza-féle kontextusban nem érzékeltem rasszista elemet, csak taplóságot, de azt is akaratlan módon, mint a családi szocializációjából hozott elem. A röhej, hogy mintha épphogy dicsérni akarta volna a játékosát, csak ilyen balfasz módon sikerült megoldania.
Két út is van: vagy ne nevezzenek ki NB1-es padra egy köztudottan "veszélyes" kommunikációjú trénert, vagy ha ez belefér (mint láttuk, bele), akkor legyenek megértőbbek felé legalább a visszatérése utáni első alkalommal (tudom, x éve már volt valami ügye), tekintettel pl. a csökött neveltetésére. Utóbbi esetben elegendő lett volna némi pénzbírság egy figyelmeztetés kíséretében, hogy a jövőben moderálja magát, és újabb vétség esetén eltiltásra számíthat. Egyébként Sasere (gondolom, értesült az ügyről) berágott Mészölyre, vagy kb. szarik az egészre?

én is így gondolom, max egy meccs és némi apró
én az egészben csak azt nem értettem miért ennek az ügynek a fényében kellene vizsgálni a rác tapló esetét, azért mert egy ügyben eltúlozzák a büntit akkor egy teljesen más vétség miatt is túlozzanak? vagy ezentúl mindig hibázzanak, akkor az első eset nem hiba hanem etalon lesz?

A gondolat épp az lett volna, hogy a megszokott büntetési tételek megmutatják majd, hogy ez túlzás, de valóban hülyén hoztam fel, és félreérthető volt. Sajnos az ilyen hirtelen idegből írt képzettársításaim nem mindig sülnek el jól. Nem, nem akarom, hogy Sztankovicsot fölöslegesen hosszú időre eltiltsák.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.03.01. 17:24

Deep Purple írta:
Javier Arizmendi írta:
Deep Purple írta:Lehet, hogy Mészöly ostoba, ciki és bunkó, de ezek a dolgok egyrészt nem büntetendőek, másrészt pedig nem is ezért büntették. Egy szövegkörnyezetből kiemelt szóért kapott büntetést, nagyobbat, mintha verekedett volna (hogy most ne Sztankovics esetéhez hasonlítsam). A szóban forgó mondattal megdicsérte Saserét, semmiféle negatív diszkrimináció vagy gyűlöletkeltés nem volt ebben a játékos irányába. Számomra is ismert, hogy mennyire járatos manapság az ideológiai boszorkányüldözés, de ettől még nem értek vele egyet. Akkor is így gondolnám, ha nem Újpesten dolgozna éppen, legfeljebb nem írnék róla. :)

Kb. mintha a dzsipo, svéd cserediák, kampósorrú, szőröstalpú, slotakista, vagy a mongol kifejezéseket használta volna. Azok is széles körben elfogadottak.

Lehet, hogy én vagyok félrenevelve, de nekem a feka nem hangzik sem gúnynévként, sem szidásként. A példáiddal a kormos vagy a gyapotszedő van egy súlycsoportban.

Nem igazán érzem a különbséget a feka és a kormos között. Viszont az itteni többséggel ellentétben én mindennel együtt is bírom a Mészöly családot, trágárság, bunda, majmozás . Nem érzékelem a zsigeri gyűlöletet, ezért nekem megtenné, hogy bocsikát kér és max 1 meccs. Szerbnek dettó
ETO

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.03.01. 18:54


Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2024.03.01. 23:16

Javier Arizmendi írta:
Deep Purple írta:
Javier Arizmendi írta:Kb. mintha a dzsipo, svéd cserediák, kampósorrú, szőröstalpú, slotakista, vagy a mongol kifejezéseket használta volna. Azok is széles körben elfogadottak.

Lehet, hogy én vagyok félrenevelve, de nekem a feka nem hangzik sem gúnynévként, sem szidásként. A példáiddal a kormos vagy a gyapotszedő van egy súlycsoportban.

Nem igazán érzem a különbséget a feka és a kormos között. Viszont az itteni többséggel ellentétben én mindennel együtt is bírom a Mészöly családot, trágárság, bunda, majmozás . Nem érzékelem a zsigeri gyűlöletet, ezért nekem megtenné, hogy bocsikát kér és max 1 meccs. Szerbnek dettó


Sztankovics a bíró felé köpött meg volt az az Ace Venturás nem kézfogás. Gyűlölöm az ilyen viselkedést - és nem érdekel, hogy a Karakó így meg úgy. Tanuljon meg uralkodni magán. Én egy hónapra parkolópályára tettem volna...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.02. 14:32

Így kell egy 2-3 góllal nyerhető meccset elbaszni. 65 perc kényelmes játszadozás, elkésett cserék, majd 30 perc kapkodás. Elemi labdaátvételi hibák, dekoncentráció, tompaság, 95%-ban rossz beadások, szögletek. A csapat és az edző koprodukciója. Ezt a teljesítményt nem menti a szerdai 120 perc ténye. A citromdíj Loncaré, aki minősíthetetlen nívón tolta, Soma továbbra is kevés. Megérdemelt vereség.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.02. 16:28

hideg van ma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2024.03.02. 16:41

Adamek írta:hideg van ma

Seszták, Tállai, Kósa és Végh mindenesetre felhúzta a bundát.
SABARIA 1926

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.02. 17:22

RC írta:
Adamek írta:hideg van ma

Seszták, Tállai, Kósa és Végh mindenesetre felhúzta a bundát.

Egységben a MOL ellen.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.03.03. 10:01

Cselszky írta:Így kell egy 2-3 góllal nyerhető meccset elbaszni. 65 perc kényelmes játszadozás, elkésett cserék, majd 30 perc kapkodás. Elemi labdaátvételi hibák, dekoncentráció, tompaság, 95%-ban rossz beadások, szögletek. A csapat és az edző koprodukciója. Ezt a teljesítményt nem menti a szerdai 120 perc ténye. A citromdíj Loncaré, aki minősíthetetlen nívón tolta, Soma továbbra is kevés. Megérdemelt vereség.
Lehangoló. Ambíciótlan a társaság. Fölfelé nincs út, lefelé a 10. helyig mindegy, kiesni pedig idén már nem tudunk.
Azokat sajnálom, akik kimennek. A Mezőkövesd ellen természetes várakozásuk, hogy gólokat, győzelmet lássanak. Papíron ez szórakoztatási célzatot szolgálna.
Érdekli a fenét a helyezés, csak valami szándék, odaadás nyilvánulna meg.
Az az előérzetem, hogy sokáig nem lesz a klub részese semmi törekvőbb tervnek. A középszerben rekedés közönyt szül. Évekig annyi "izgalom" lesz, hogy a vonal felett tudunk-e maradni.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.03. 10:40

nyúl írta:
Cselszky írta:Így kell egy 2-3 góllal nyerhető meccset elbaszni. 65 perc kényelmes játszadozás, elkésett cserék, majd 30 perc kapkodás. Elemi labdaátvételi hibák, dekoncentráció, tompaság, 95%-ban rossz beadások, szögletek. A csapat és az edző koprodukciója. Ezt a teljesítményt nem menti a szerdai 120 perc ténye. A citromdíj Loncaré, aki minősíthetetlen nívón tolta, Soma továbbra is kevés. Megérdemelt vereség.
Lehangoló. Ambíciótlan a társaság. Fölfelé nincs út, lefelé a 10. helyig mindegy, kiesni pedig idén már nem tudunk.
Azokat sajnálom, akik kimennek. A Mezőkövesd ellen természetes várakozásuk, hogy gólokat, győzelmet lássanak. Papíron ez szórakoztatási célzatot szolgálna.
Érdekli a fenét a helyezés, csak valami szándék, odaadás nyilvánulna meg.
Az az előérzetem, hogy sokáig nem lesz a klub részese semmi törekvőbb tervnek. A középszerben rekedés közönyt szül. Évekig annyi "izgalom" lesz, hogy a vonal felett tudunk-e maradni.

Ejj, pedig a régi szép időkben, amikor 10 év alatt 7 bajnoki cím! szetya-motya magyar kupák, ligakupák tucatjának elnyeréséről nem is szólva... topligás ellenfelek az intertotótól a BL-ig! Rostock, Wolfsburg, Bordó, Manchester United, Liverpool, Lyon, Fiorentina, Sampdoria,Torino!

Ti amúgy miért estetek ki a ner pixiséből? Debi mindig fullos fideathes város (volt)

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.03.03. 11:09

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Cselszky írta:Így kell egy 2-3 góllal nyerhető meccset elbaszni. 65 perc kényelmes játszadozás, elkésett cserék, majd 30 perc kapkodás. Elemi labdaátvételi hibák, dekoncentráció, tompaság, 95%-ban rossz beadások, szögletek. A csapat és az edző koprodukciója. Ezt a teljesítményt nem menti a szerdai 120 perc ténye. A citromdíj Loncaré, aki minősíthetetlen nívón tolta, Soma továbbra is kevés. Megérdemelt vereség.
Lehangoló. Ambíciótlan a társaság. Fölfelé nincs út, lefelé a 10. helyig mindegy, kiesni pedig idén már nem tudunk.
Azokat sajnálom, akik kimennek. A Mezőkövesd ellen természetes várakozásuk, hogy gólokat, győzelmet lássanak. Papíron ez szórakoztatási célzatot szolgálna.
Érdekli a fenét a helyezés, csak valami szándék, odaadás nyilvánulna meg.
Az az előérzetem, hogy sokáig nem lesz a klub részese semmi törekvőbb tervnek. A középszerben rekedés közönyt szül. Évekig annyi "izgalom" lesz, hogy a vonal felett tudunk-e maradni.

Ejj, pedig a régi szép időkben, amikor 10 év alatt 7 bajnoki cím! szetya-motya magyar kupák, ligakupák tucatjának elnyeréséről nem is szólva... topligás ellenfelek az intertotótól a BL-ig! Rostock, Wolfsburg, Bordó, Manchester United, Liverpool, Lyon, Fiorentina, Sampdoria,Torino!

Ti amúgy miért estetek ki a ner pixiséből? Debi mindig fullos fideathes város (volt)
Nem tudom, elvtárs.
Kósa Lajos távolabb került a Naptól (onnantól zakkant meg, hogy a neje felszarvazta Risztov Évával, azóta lejtmenet), Szimától pedig elvették a félkarú rabló businesst.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.03. 11:16

nyúl írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Lehangoló. Ambíciótlan a társaság. Fölfelé nincs út, lefelé a 10. helyig mindegy, kiesni pedig idén már nem tudunk.
Azokat sajnálom, akik kimennek. A Mezőkövesd ellen természetes várakozásuk, hogy gólokat, győzelmet lássanak. Papíron ez szórakoztatási célzatot szolgálna.
Érdekli a fenét a helyezés, csak valami szándék, odaadás nyilvánulna meg.
Az az előérzetem, hogy sokáig nem lesz a klub részese semmi törekvőbb tervnek. A középszerben rekedés közönyt szül. Évekig annyi "izgalom" lesz, hogy a vonal felett tudunk-e maradni.

Ejj, pedig a régi szép időkben, amikor 10 év alatt 7 bajnoki cím! szetya-motya magyar kupák, ligakupák tucatjának elnyeréséről nem is szólva... topligás ellenfelek az intertotótól a BL-ig! Rostock, Wolfsburg, Bordó, Manchester United, Liverpool, Lyon, Fiorentina, Sampdoria,Torino!

Ti amúgy miért estetek ki a ner pixiséből? Debi mindig fullos fideathes város (volt)
Nem tudom, elvtárs.
Kósa Lajos távolabb került a Naptól (onnantól zakkant meg, hogy a neje felszarvazta Risztov Évával, azóta lejtmenet), Szimától pedig elvették a félkarú rabló businesst.

én is így ösmerem a történeteteket, csak azt nem értem miért nem küldtek új megváltót a fényestekintetű Kósa 15 % Lali helyére? vagy még mindig a domíniuma a város és pont azért nem? tiszteletbűl?

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.03.03. 11:36

Maradonapoli írta:
nyúl írta:
Maradonapoli írta:Ejj, pedig a régi szép időkben, amikor 10 év alatt 7 bajnoki cím! szetya-motya magyar kupák, ligakupák tucatjának elnyeréséről nem is szólva... topligás ellenfelek az intertotótól a BL-ig! Rostock, Wolfsburg, Bordó, Manchester United, Liverpool, Lyon, Fiorentina, Sampdoria,Torino!

Ti amúgy miért estetek ki a ner pixiséből? Debi mindig fullos fideathes város (volt)
Nem tudom, elvtárs.
Kósa Lajos távolabb került a Naptól (onnantól zakkant meg, hogy a neje felszarvazta Risztov Évával, azóta lejtmenet), Szimától pedig elvették a félkarú rabló businesst.

én is így ösmerem a történeteteket, csak azt nem értem miért nem küldtek új megváltót a fényestekintetű Kósa 15 % Lali helyére? vagy még mindig a domíniuma a város és pont azért nem? tiszteletbűl?

Most az Újpesten a sor. Szerintem a DVSC nem prioritás. Szima, gondolom, sokat csorgatott vissza, amíg játékfüggők fizujából ritkán kijött a 3 dinnye.

Nem tudom, hogy Kósának mekkora az informális befolyása. Úgy képzelem, megtépázódott a tekintélye. Az örökösnő üggyel a szarvakra bohócsipka is került.
Pénze biztosan van. Sokáig húzta a sápot.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.03. 20:26

nyúl írta:
Cselszky írta:Így kell egy 2-3 góllal nyerhető meccset elbaszni. 65 perc kényelmes játszadozás, elkésett cserék, majd 30 perc kapkodás. Elemi labdaátvételi hibák, dekoncentráció, tompaság, 95%-ban rossz beadások, szögletek. A csapat és az edző koprodukciója. Ezt a teljesítményt nem menti a szerdai 120 perc ténye. A citromdíj Loncaré, aki minősíthetetlen nívón tolta, Soma továbbra is kevés. Megérdemelt vereség.
Lehangoló. Ambíciótlan a társaság. Fölfelé nincs út, lefelé a 10. helyig mindegy, kiesni pedig idén már nem tudunk.
Azokat sajnálom, akik kimennek. A Mezőkövesd ellen természetes várakozásuk, hogy gólokat, győzelmet lássanak. Papíron ez szórakoztatási célzatot szolgálna.
Érdekli a fenét a helyezés, csak valami szándék, odaadás nyilvánulna meg.
Az az előérzetem, hogy sokáig nem lesz a klub részese semmi törekvőbb tervnek. A középszerben rekedés közönyt szül. Évekig annyi "izgalom" lesz, hogy a vonal felett tudunk-e maradni.

Fenntartva, amit a meccs utáni rosszkedvemben írtam, néhány gondolatodat árnyaltabban látom.

Ambíciótlanságot nem érzékeltem. Rengeteg volt a hiba, a mentális frissesség is hiányzott, de azért ez nem azonos az ambíciótlansággal, bár kétségtelen, hogy a szerdai kupakiesés ténye és a bajnoki tabella állása folytán vérmes céljaink nem lehetnek a tavaszra. Nem is vagyunk elég kiegyensúlyozottak hozzá. Ugyanakkor nem láttam olyan alibi meccsnek, mint amilyenek pl. Kondás idején szép számmal fordultak elő. Blagojevics regnálása óta hasonló nem igazán rémlik. Rossz játék, pocsék teljesítmények igen (idén sajnos jóval többször, mint tavaly), alibi nem. Szvsz még a kényelmesebb periódus alatt is volt szándék, erő/tudás/ész nem volt, ami baj.

A kilátásaink tényleg nem rózsásak anyagi értelemben, szakmailag talán jobbak, szervezetileg fejlődtünk. A pénzügyi keretek persze sok mindent behatárolnak, de mutatkozik szándék az előrelépésre. Pár dolgot említve, a DLA-n ott állandó jelleggel jelen van pár up-edző a Villarrealtól, a Szima idején nem létező scout-rendszert építik, 7-8 bajnokságot figyelünk, Nigériában is van kontakt, évi több alkalommal személyesen is megfordulnak ott a klubtól, sokkal jobb a hozzáállás a szurkolókhoz, mint Szima és Tőzsérék idején, stb.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.03. 20:59

durva, hogy a meccsek harmadának vereségeivel dobogón lehet lenni

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2024.03.03. 21:10

Keita, ki állt, hol mások futottak,
Vasakarat, mely sziklaként hordozta a napot.
Vérző sebekkel, de szívét nem hagyta ott,
Hős, ki félelmet sötétbe zárt, fényt hozott.

Ott, hol árnyak közt csend sírásba fulladt,
Keita szólt, hol szavak már rég elhullottak.
Tűzben edzett lélek, mely nem ismert határt,
Bátor szív, mely a reményt szilánkokból rakta.

Keita, ki nem hajolt meg vihar előtt,
Bátorságának zászlaját magasra emelte.
Akit a sors próbái csak erősebbé tettek,
Őrizve hitét, míg az éjben új hajnal ébred.

Keita árnyékában, ott, ahol a harc leghevesebb,
Bogár és Vad II, mint rejtett erő, mindig vele lépett.
Nem kiáltották nevüket, de tettükkel ott voltak,
Mint a tenger mélyén rejlő áramlatok, melyek titkon vezetnek.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.03. 21:38

Lehet, h most marhára ünnepelni kéne ezt a kétgólos győzelmet, de valahogy a lefújás után az a régi sztori jutott eszembe, amit egy haverom mesélt már nagyon-nagyon régen. Talán a 90-es években volt egy kőgazdag kölök, aki a PTE jogi karára járt, de finoman szólva se sietett a tanulással, csak a piálás érdekelte. Ráért, szülők vettek neki lakást, fizették az utóvizsgáit, nem idegeskedett. Aztán valami 15 évébe telt, mire végzett a tanulmányaival, persze már mindenféle dékáni, rektori meg pápai engedélyekkel mehetett csak újra meg újra vizsgázni. Aztán amikor végre sikerült mindent lezárnia, nagy büszkén felhívta az anyját, h lediplomázott. A mami meg annyit kérdezett vissza, h "igen, és most hova szarjak kisfiam?".
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.03. 21:51

zaggar írta:Lehet, h most marhára ünnepelni kéne ezt a kétgólos győzelmet, de valahogy a lefújás után az a régi sztori jutott eszembe, amit egy haverom mesélt már nagyon-nagyon régen. Talán a 90-es években volt egy kőgazdag kölök, aki a PTE jogi karára járt, de finoman szólva se sietett a tanulással, csak a piálás érdekelte. Ráért, szülők vettek neki lakást, fizették az utóvizsgáit, nem idegeskedett. Aztán valami 15 évébe telt, mire végzett a tanulmányaival, persze már mindenféle dékáni, rektori meg pápai engedélyekkel mehetett csak újra meg újra vizsgázni. Aztán amikor végre sikerült mindent lezárnia, nagy büszkén felhívta az anyját, h lediplomázott. A mami meg annyit kérdezett vissza, h "igen, és most hova szarjak kisfiam?".

Értem, de azért csak nem mindegy, hogy 4 vagy 7 pontra van a kiesőhely. Már ha ez szempontként egyáltalán felmerül a Megyeri úton. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.03. 22:15

Cselszky írta:
zaggar írta:Lehet, h most marhára ünnepelni kéne ezt a kétgólos győzelmet, de valahogy a lefújás után az a régi sztori jutott eszembe, amit egy haverom mesélt már nagyon-nagyon régen. Talán a 90-es években volt egy kőgazdag kölök, aki a PTE jogi karára járt, de finoman szólva se sietett a tanulással, csak a piálás érdekelte. Ráért, szülők vettek neki lakást, fizették az utóvizsgáit, nem idegeskedett. Aztán valami 15 évébe telt, mire végzett a tanulmányaival, persze már mindenféle dékáni, rektori meg pápai engedélyekkel mehetett csak újra meg újra vizsgázni. Aztán amikor végre sikerült mindent lezárnia, nagy büszkén felhívta az anyját, h lediplomázott. A mami meg annyit kérdezett vissza, h "igen, és most hova szarjak kisfiam?".

Értem, de azért csak nem mindegy, hogy 4 vagy 7 pontra van a kiesőhely. Már ha ez szempontként egyáltalán felmerül a Megyeri úton. :)


az a gáz, h ez a szempont..már ki tudja mióta..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 201 vendég