Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.29. 20:04

SuperDepor írta:
nyúl írta:
Adamek írta:nem rossz, ezzel Feröert ütnénk
Hat játékosról nem tudom kicsoda.
De remélem, Feröert ütnénk. Az orosz 1. félidő kevés lenne hozzá.

Kecskés, Szalai A., Schafer, Szőke.
Én sem :)

Szalai II-t és Schofőrt tom ki, a másik kettőről nekem sincs halvány gyanúm sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.29. 20:07

hoppá bréking! 4 magyarral a kezdőben állunk fel
de azt a seggfej Zsubkovot csak visszacsempészte a májesztró, inkább nem rak fel centert csak ő beférjen valahogy
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.09.29. 21:29

SuperDepor írta:
nyúl írta:
Adamek írta:nem rossz, ezzel Feröert ütnénk
Hat játékosról nem tudom kicsoda.
De remélem, Feröert ütnénk. Az orosz 1. félidő kevés lenne hozzá.

Kecskés, Szalai A., Schafer, Szőke.
Én sem :)

Nálam Kecskés, Cseri, Gazdag, Schäfer, Szőke, s még valaki, akinek a neve eszembe se jut. Igaz, Cseri nevét ismerem, de azon túl se kép, se hang róla.
Szalai Attilát csak azért tudom, mert az oroszok ellen csetlett a pályán.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.29. 22:15

Adamek írta:hoppá bréking! 4 magyarral a kezdőben állunk fel
de azt a seggfej Zsubkovot csak visszacsempészte a májesztró, inkább nem rak fel centert csak ő beférjen valahogy

Elég visszafogott ez a játék, kicsit rizikósnak érzem a semmilyen türelemfocit, de remélem, bejön. Valószínűleg azzal kalkulál, hogy az utolsó 15-20 percben kockáztatniuk kell a norvégoknak, és majd labdaszerzés után elszaladtok egy kontrával. Legyen igaza, de ha nem jön össze, dühítő lesz, mert a kinti meccs alapján szerintem játékkal is felül tudnátok múlni őket. A vendég pontrúgások az odavágó alapján neccesek lehetnek, nem kellene erőltetni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.29. 22:17

Mondjuk az is benne van, hogy előbb-utóbb 2. sárgával kiszórnak tőlük valakit.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.29. 22:27

Soma valami félelmetes mennyiségű munkát végez, abszolút a legjobb légiósunk minden korszak minden spílere beleszámításával
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.09.29. 22:31

Adamek írta:Soma valami félelmetes mennyiségű munkát végez, abszolút a legjobb légiósunk minden korszak minden spílere beleszámításával

Kuznyecovnál is?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.29. 22:36

nyúl írta:
Adamek írta:Soma valami félelmetes mennyiségű munkát végez, abszolút a legjobb légiósunk minden korszak minden spílere beleszámításával

Kuznyecovnál is?

smán
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.29. 22:41

akármi is lesz a vége, ez egy öngyilok taktika ami egy hajszálon fog múlni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.29. 22:52

Fuhh, az utolsó negyedóra meleg volt. Nagyon kifingott néhány játékos.
Gratulálok!
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.29. 23:24

a Fradi a lehető legokosabban lehozta azt amit tavalyelőtt a Vidi a Malmö ellen, gratula a főtáblához!
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2020.09.30. 00:13

Én úgy láttam ez volt a legnehezebb meccse a Fradinak a sorozatban. A norvégoknak leesett, hogy a feltolt védekezés és letámadás nagyon nem fekszik a Fradinak, hibát hibára halmoznak, így végig erre játszottak, a saját tizenhatosukban se hagytak teret a Fradinak. Emellett nagyon fegyelmezetten visszazártak, a legtöbb támadásnál 3 fradistára jutott már 7-8 védő. Várható volt, hogy csak egy hosszú indítással tudnak max helyzetbe kerülni a hazaiak. A norvégok a hibákkal is éltek, meg maguk is alakitottak ki helyzetet, de a befejezések rendre gyatrák lettek, a 13/1 mutatójuk siralmas, az az egy Dibusz nagy védése, de lehet, az is mellé ment volna. A Fradi nagyot kűzdött ma, de igazán nem rajta múlt, hogy most nem kaprak 2 vagy 3 gólt.
Az összteljesítmény szép, Rebrov jó munkát végzett, de nem a mai meccs miatt érdemelték ki a csoportkört.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.09.30. 06:51

nyúl írta:
SuperDepor írta:
nyúl írta:Hat játékosról nem tudom kicsoda.
De remélem, Feröert ütnénk. Az orosz 1. félidő kevés lenne hozzá.

Kecskés, Szalai A., Schafer, Szőke.
Én sem :)

Nálam Kecskés, Cseri, Gazdag, Schäfer, Szőke, s még valaki, akinek a neve eszembe se jut. Igaz, Cseri nevét ismerem, de azon túl se kép, se hang róla.
Szalai Attilát csak azért tudom, mert az oroszok ellen csetlett a pályán.

Ha Cseri fejét meglátod tuti, hogy soha többé nem felejted el.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.30. 07:15

SuperDepor írta:
nyúl írta:
SuperDepor írta:Kecskés, Szalai A., Schafer, Szőke.
Én sem :)

Nálam Kecskés, Cseri, Gazdag, Schäfer, Szőke, s még valaki, akinek a neve eszembe se jut. Igaz, Cseri nevét ismerem, de azon túl se kép, se hang róla.
Szalai Attilát csak azért tudom, mert az oroszok ellen csetlett a pályán.

Ha Cseri fejét meglátod tuti, hogy soha többé nem felejted el.

smink nélkül vállalhatná el Jumurdzsák szerepét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.30. 07:33

a Molde jóval gyengébb volt az ezelőtti két ellenfélnél, de jól összerakott gárda és nekik hagytuk a legtöbb teret, ez majdnem összetört minket, szerencsére mint már írtam, jóval gyengébbek voltak a korábbi ellenfeleknek, a Celtic ennyire magunkra húzva büntetett volna a Dinamó meg valszeg újra kitömött volna minket ha ennyire csak bekkelünk ellenük, látszik, hogy az ellenfél minden lehetősége bele volt ebbe a taktikába számolva, nagyon ki volt centizve, szerencsére senkinél nem jött el a lefagyás
Soma, Heister, Botka és Hartyáni kiemelkedő melót végzett, ebből a germán meglepő volt, ő nincs ilyen jó játékos, hogy ez gyakran előjöjjön belőle, Soma viszont egy főnyeremény, hogy visszajött, Isael és Zsubi egyértelműen kuka (az ukrán teherautó talán még Kristontól és Pálingtól is tanulhatna új cseleket, mert ez az egyik lábról a másikra áthúzott valami ifiben sem hatékony dolog már, a brazilnak meg tuti a hajában volt a játéktudása), a többi támadószelleműt a taktika nem engedte játszani
most jöhet 6 bulimeccs, pontszerzést nem várok de remélem a negatív rekordokat is hagyjuk pihenni, az államkasszát egy évre nem kell dézsmálnunk, remélhetőleg okosan lopnak csak ebből a lóvéból és így elindulhat egy önfenntartóbb kör
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.09.30. 08:31

a 20/21-es szezonban eddig nekünk van a legtöbb koefficiens pontunk országokra levetítve. Ennyike.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2020.09.30. 10:40

Adamek írta:a Molde jóval gyengébb volt az ezelőtti két ellenfélnél, de jól összerakott gárda és nekik hagytuk a legtöbb teret, ez majdnem összetört minket, szerencsére mint már írtam, jóval gyengébbek voltak a korábbi ellenfeleknek, a Celtic ennyire magunkra húzva büntetett volna a Dinamó meg valszeg újra kitömött volna minket ha ennyire csak bekkelünk ellenük, látszik, hogy az ellenfél minden lehetősége bele volt ebbe a taktikába számolva, nagyon ki volt centizve, szerencsére senkinél nem jött el a lefagyás
Soma, Heister, Botka és Hartyáni kiemelkedő melót végzett, ebből a germán meglepő volt, ő nincs ilyen jó játékos, hogy ez gyakran előjöjjön belőle, Soma viszont egy főnyeremény, hogy visszajött, Isael és Zsubi egyértelműen kuka (az ukrán teherautó talán még Kristontól és Pálingtól is tanulhatna új cseleket, mert ez az egyik lábról a másikra áthúzott valami ifiben sem hatékony dolog már, a brazilnak meg tuti a hajában volt a játéktudása), a többi támadószelleműt a taktika nem engedte játszani
most jöhet 6 bulimeccs, pontszerzést nem várok de remélem a negatív rekordokat is hagyjuk pihenni, az államkasszát egy évre nem kell dézsmálnunk, remélhetőleg okosan lopnak csak ebből a lóvéból és így elindulhat egy önfenntartóbb kör

Nem mondanám hogy engedtétek, hanem belátta Rebrov hogy nem tudjátok megakadályozni. Ha megprobaltok nyiltabban focizni, meg tobb hibat vetetek hatul es az lett volna, mint az elso meccs masodik felidejeben, tuti tobb golos vereseg. Igy is kozel volt a vereseg, hogy elvileg figyeltetek a vedekezesre, de rendesen kigozni se tudtatok a labdat, a vedoitek konnyen zavarba jottek.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.30. 11:06

Szarka írta:
Adamek írta:a Molde jóval gyengébb volt az ezelőtti két ellenfélnél, de jól összerakott gárda és nekik hagytuk a legtöbb teret, ez majdnem összetört minket, szerencsére mint már írtam, jóval gyengébbek voltak a korábbi ellenfeleknek, a Celtic ennyire magunkra húzva büntetett volna a Dinamó meg valszeg újra kitömött volna minket ha ennyire csak bekkelünk ellenük, látszik, hogy az ellenfél minden lehetősége bele volt ebbe a taktikába számolva, nagyon ki volt centizve, szerencsére senkinél nem jött el a lefagyás
Soma, Heister, Botka és Hartyáni kiemelkedő melót végzett, ebből a germán meglepő volt, ő nincs ilyen jó játékos, hogy ez gyakran előjöjjön belőle, Soma viszont egy főnyeremény, hogy visszajött, Isael és Zsubi egyértelműen kuka (az ukrán teherautó talán még Kristontól és Pálingtól is tanulhatna új cseleket, mert ez az egyik lábról a másikra áthúzott valami ifiben sem hatékony dolog már, a brazilnak meg tuti a hajában volt a játéktudása), a többi támadószelleműt a taktika nem engedte játszani
most jöhet 6 bulimeccs, pontszerzést nem várok de remélem a negatív rekordokat is hagyjuk pihenni, az államkasszát egy évre nem kell dézsmálnunk, remélhetőleg okosan lopnak csak ebből a lóvéból és így elindulhat egy önfenntartóbb kör

Nem mondanám hogy engedtétek, hanem belátta Rebrov hogy nem tudjátok megakadályozni. Ha megprobaltok nyiltabban focizni, meg tobb hibat vetetek hatul es az lett volna, mint az elso meccs masodik felidejeben, tuti tobb golos vereseg. Igy is kozel volt a vereseg, hogy elvileg figyeltetek a vedekezesre, de rendesen kigozni se tudtatok a labdat, a vedoitek konnyen zavarba jottek.

na, ezzel így nem tudok egyetérteni egy bitnyit sem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: daneee » 2020.09.30. 11:58

RAUL7 írta:a 20/21-es szezonban eddig nekünk van a legtöbb koefficiens pontunk országokra levetítve. Ennyike.

Van esély jövőre a El-re vagy már biztos hogy abba a bohockodasba kell indulni? Köszi az UEFAnak, hogy ölik a focit így keletre amúgy.
Régen minden jobb volt.

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: daneee » 2020.09.30. 11:59

RAUL7 írta:a 20/21-es szezonban eddig nekünk van a legtöbb koefficiens pontunk országokra levetítve. Ennyike.

Van esély jövőre a El-re vagy már biztos hogy abba a bohockodasba kell indulni? Köszi az UEFAnak, hogy ölik a focit így keletre amúgy.
Régen minden jobb volt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 149 vendég