Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.20. 12:12

Szarka írta:
SuperDepor írta:Kecskemét az első az mb1ben, csoda, hogy nem jutottunk fel?

Még a végén bentmaradnak :)

Nem kizárt, de eszembe jut, hogy 19/20-ban az első 4 forduló után 9 pontunk volt, aztán kiestünk a gecibe.
Elég masszív csapat benyomását kelti a KTE, nem egyszerű ellenük, bár néhány meccsen volt szerencséjük is rendesen.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.20. 18:00

Adamek írta:
tomi írta:Dibusz – Wingo, Botka, Knoester, Pászka – Besic, Laidouni – Auzqui, Tokmac, Traoré – R. Mmaee


Vegre legalabb latom, hogy mi az elkepzeles, meg a vegen kiderul, hogy Csercse tud ugyanazon a 13 jatekoson kivul mashoz is nyulni, bar Markinnyosz meg mindig kerdojel nekem, ahogy Tokmac helyett siman mehetne Merci csoki is.

A vedelem bator, de jogos, Thelander serult es rossz is, Kovacevic rossz es apa lett, fejben inkabb ott jarjon, Mmaee serult. Auzqui kell Bingo ele, mert csoro nem tud vedekezni vedokent. A Besic-Esitit is ertem.

Kerdes, hogy bejon-e hogy nem az o fizikai, brusztolos focijukat akarjuk nyomni, hanem a foldon megverni oket…

nálam a széle egyértelműen Botka, Pászka előttük Auzqui, Traore
Auzqui kurva jó kis spíler, pengés de harcos is egyben, homály, hogy hova tartogatták eddig, első meccsén látszott anno az MTK ellen, hogy pár fokozattal gyorsabb ligában edződött
télen visszarendelném Csontost és Iyinbort, az északi jegenyéknek és a bosnyák partizánoknak megköszönném, hogy hiánytalanul leadják a szerelést
Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.20. 18:26

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
tomi írta:Dibusz – Wingo, Botka, Knoester, Pászka – Besic, Laidouni – Auzqui, Tokmac, Traoré – R. Mmaee


Vegre legalabb latom, hogy mi az elkepzeles, meg a vegen kiderul, hogy Csercse tud ugyanazon a 13 jatekoson kivul mashoz is nyulni, bar Markinnyosz meg mindig kerdojel nekem, ahogy Tokmac helyett siman mehetne Merci csoki is.

A vedelem bator, de jogos, Thelander serult es rossz is, Kovacevic rossz es apa lett, fejben inkabb ott jarjon, Mmaee serult. Auzqui kell Bingo ele, mert csoro nem tud vedekezni vedokent. A Besic-Esitit is ertem.

Kerdes, hogy bejon-e hogy nem az o fizikai, brusztolos focijukat akarjuk nyomni, hanem a foldon megverni oket…

nálam a széle egyértelműen Botka, Pászka előttük Auzqui, Traore
Auzqui kurva jó kis spíler, pengés de harcos is egyben, homály, hogy hova tartogatták eddig, első meccsén látszott anno az MTK ellen, hogy pár fokozattal gyorsabb ligában edződött
télen visszarendelném Csontost és Iyinbort, az északi jegenyéknek és a bosnyák partizánoknak megköszönném, hogy hiánytalanul leadják a szerelést
Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!


aztakurva

87. percben kapcsoltam el, mondom ez ennyi.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.20. 18:27

tomi írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:nálam a széle egyértelműen Botka, Pászka előttük Auzqui, Traore
Auzqui kurva jó kis spíler, pengés de harcos is egyben, homály, hogy hova tartogatták eddig, első meccsén látszott anno az MTK ellen, hogy pár fokozattal gyorsabb ligában edződött
télen visszarendelném Csontost és Iyinbort, az északi jegenyéknek és a bosnyák partizánoknak megköszönném, hogy hiánytalanul leadják a szerelést
Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!
Így járnak a kishitűek! :)

aztakurva

87. percben kapcsoltam el, mondom ez ennyi.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.20. 19:09

Cselszky írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Kecskemét az első az mb1ben, csoda, hogy nem jutottunk fel?

Még a végén bentmaradnak :)

Nem kizárt, de eszembe jut, hogy 19/20-ban az első 4 forduló után 9 pontunk volt, aztán kiestünk a gecibe.
Elég masszív csapat benyomását kelti a KTE, nem egyszerű ellenük, bár néhány meccsen volt szerencséjük is rendesen.

Kár ezért az öngólért, főleg Alextól, valamiért bírom ezt a hórihorgas vikingutánzatot
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35114
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.08.20. 19:52

MindigÚjpest írta:
tomi írta:
MindigÚjpest írta: Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!
Így járnak a kishitűek! :)

aztakurva

87. percben kapcsoltam el, mondom ez ennyi.

Bármelyik nem top csapat csinálja ezt, mindenki bundát kiálltana.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.20. 23:17

MindigÚjpest írta:
Adamek írta:
tomi írta:Dibusz – Wingo, Botka, Knoester, Pászka – Besic, Laidouni – Auzqui, Tokmac, Traoré – R. Mmaee


Vegre legalabb latom, hogy mi az elkepzeles, meg a vegen kiderul, hogy Csercse tud ugyanazon a 13 jatekoson kivul mashoz is nyulni, bar Markinnyosz meg mindig kerdojel nekem, ahogy Tokmac helyett siman mehetne Merci csoki is.

A vedelem bator, de jogos, Thelander serult es rossz is, Kovacevic rossz es apa lett, fejben inkabb ott jarjon, Mmaee serult. Auzqui kell Bingo ele, mert csoro nem tud vedekezni vedokent. A Besic-Esitit is ertem.

Kerdes, hogy bejon-e hogy nem az o fizikai, brusztolos focijukat akarjuk nyomni, hanem a foldon megverni oket…

nálam a széle egyértelműen Botka, Pászka előttük Auzqui, Traore
Auzqui kurva jó kis spíler, pengés de harcos is egyben, homály, hogy hova tartogatták eddig, első meccsén látszott anno az MTK ellen, hogy pár fokozattal gyorsabb ligában edződött
télen visszarendelném Csontost és Iyinbort, az északi jegenyéknek és a bosnyák partizánoknak megköszönném, hogy hiánytalanul leadják a szerelést
Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!

durván tolják a muzsikusok
elég fura meccseket produkált a bundás ma
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.08.21. 10:15

SuperDepor írta:Kecskemét az első az mb1ben, csoda, hogy nem jutottunk fel?

A szemetek levegyétek az edzőnkről meg a játékosainkról :D
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.08.21. 14:39

Szarka írta:
MindigÚjpest írta:
tomi írta: Így járnak a kishitűek! :)

aztakurva

87. percben kapcsoltam el, mondom ez ennyi.

Bármelyik nem top csapat csinálja ezt, mindenki bundát kiálltana.

most se top csapat csinálta
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.08.21. 23:15

https://telex.hu/sport/2022/08/21/lorin ... ideoelemzo

mond érdekeseket. engem meglep, hogy ennyire magyarázni kell felnőtt játékosoknak, több évnyi profi és egy évtized gyerek futball után, hogy mit kell csinálniuk adott helyzetben. amikor meg a magyar edzők hibájának rója fel az "egyénileg majd valamelyik labdaügyes megoldja elöl" taktikát, az abszolult az én filozófiám is. :)
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.22. 14:19

dingo írta:
SuperDepor írta:Kecskemét az első az mb1ben, csoda, hogy nem jutottunk fel?

A szemetek levegyétek az edzőnkről meg a játékosainkról :D
Megkövetlek, dingo mester! Hozzánk képest ti a Barca vagytok.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.22. 22:49

Ebből hamar edzőváltás lehet. Elfogadhatatlan, szánalmat keltő teljesítményt nyújtottunk, Supka pedig egyszerű elemekkel is kifilézte Janeirot. Máris kiesésre állunk úgy, hogy otthon fogadtuk a két feljutót, valamint játszottunk az eddig szintén harmatos Kövesddel. Finoman szólva aggasztó a szitu.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.08.23. 11:34

Cselszky írta:Ebből hamar edzőváltás lehet. Elfogadhatatlan, szánalmat keltő teljesítményt nyújtottunk, Supka pedig egyszerű elemekkel is kifilézte Janeirot. Máris kiesésre állunk úgy, hogy otthon fogadtuk a két feljutót, valamint játszottunk az eddig szintén harmatos Kövesddel. Finoman szólva aggasztó a szitu.

Penzmosoda és szemétlerakó lettünk egyben.
DEBRECENI VSC

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.23. 12:39

Sanyeey írta:
Cselszky írta:Ebből hamar edzőváltás lehet. Elfogadhatatlan, szánalmat keltő teljesítményt nyújtottunk, Supka pedig egyszerű elemekkel is kifilézte Janeirot. Máris kiesésre állunk úgy, hogy otthon fogadtuk a két feljutót, valamint játszottunk az eddig szintén harmatos Kövesddel. Finoman szólva aggasztó a szitu.

Penzmosoda és szemétlerakó lettünk egyben.
Üdv a klubban! Nálunk több mint tíz éve ez megy...
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.08.23. 12:47

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
Adamek írta:nálam a széle egyértelműen Botka, Pászka előttük Auzqui, Traore
Auzqui kurva jó kis spíler, pengés de harcos is egyben, homály, hogy hova tartogatták eddig, első meccsén látszott anno az MTK ellen, hogy pár fokozattal gyorsabb ligában edződött
télen visszarendelném Csontost és Iyinbort, az északi jegenyéknek és a bosnyák partizánoknak megköszönném, hogy hiánytalanul leadják a szerelést
Szia uram! Szép volt a finis ma Dortmundban!

durván tolják a muzsikusok
elég fura meccseket produkált a bundás ma
Számomra max. a Leverkusen hazai nagy zakója fura,de inkább a rajtja.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.27. 22:56

Nem vagyok biztos benne, hogy mondjuk 8-10 nap múlva is Janeiro lesz az edzőnk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.08.28. 00:42

Cselszky írta:Nem vagyok biztos benne, hogy mondjuk 8-10 nap múlva is Janeiro lesz az edzőnk.

Hogy mekkora felelősség terheli ténylegesen, nem tudom, de aki ebben az nb1-ben zsinórban 5 meccsen nem képes győzni, arról nagyon többet nem is érdemes megtudni.

Minél előbb kellene a váltás.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.08.28. 01:48

nyúl írta:
Cselszky írta:Nem vagyok biztos benne, hogy mondjuk 8-10 nap múlva is Janeiro lesz az edzőnk.

Hogy mekkora felelősség terheli ténylegesen, nem tudom, de aki ebben az nb1-ben zsinórban 5 meccsen nem képes győzni, arról nagyon többet nem is érdemes megtudni.

Minél előbb kellene a váltás.

Aki 3-4 kör után a meccseink rossz időbeosztására, az 5. fordulóban meg fáradtságra hivatkozik, attól nem tudom, mit várhatunk. Mindemellett könnyen lehet, hogy a mostani nyilatkozatát (“Csak két játékosért, Megyeriért és Horváthért vagyok felelős, akiket hoztunk, a többiekért nem, nem is szeretnék róluk nyilatkozni.”) a vezetés nem fogja tolerálni. Persze szívesen mondanám azt, hogy ha valóban minden egyeztetés nélkül, a feje felett hoztak döntést az igazolásokról, akkor bőven van igaza, csak ugye ez esetben nem a rossz eredmények után kellene erre hivatkozni, hanem talán azonnal fel kellett volna állnia, amit nem tett meg. Így érzek némi hitelességi deficitet. Megjegyzem, a fenti duón kívüli új igazolások zömét nem is játszatja, sőt, már az általa kért Megyerit is a cseresorba vezényelte, így ez sem igazán legitim érvelés. További érdekes elem, hogy talán az ankéton (melynek időpontjában a meg nem nevezett újak jelentős része már a csapatban volt) még azt hangoztatta, rossz eredmények esetén őt kell szidni, nem a játékosokat, míg az utóbbi 1-2 hétben látványosan hárítja a felelősséget: hibás az MLSZ, a vezetőség, a játékosok, az erőnléti edző (?).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.08.28. 11:08

Cselszky írta:
nyúl írta:
Cselszky írta:Nem vagyok biztos benne, hogy mondjuk 8-10 nap múlva is Janeiro lesz az edzőnk.

Hogy mekkora felelősség terheli ténylegesen, nem tudom, de aki ebben az nb1-ben zsinórban 5 meccsen nem képes győzni, arról nagyon többet nem is érdemes megtudni.

Minél előbb kellene a váltás.

Aki 3-4 kör után a meccseink rossz időbeosztására, az 5. fordulóban meg fáradtságra hivatkozik, attól nem tudom, mit várhatunk. Mindemellett könnyen lehet, hogy a mostani nyilatkozatát (“Csak két játékosért, Megyeriért és Horváthért vagyok felelős, akiket hoztunk, a többiekért nem, nem is szeretnék róluk nyilatkozni.”) a vezetés nem fogja tolerálni. Persze szívesen mondanám azt, hogy ha valóban minden egyeztetés nélkül, a feje felett hoztak döntést az igazolásokról, akkor bőven van igaza, csak ugye ez esetben nem a rossz eredmények után kellene erre hivatkozni, hanem talán azonnal fel kellett volna állnia, amit nem tett meg. Így érzek némi hitelességi deficitet. Megjegyzem, a fenti duón kívüli új igazolások zömét nem is játszatja, sőt, már az általa kért Megyerit is a cseresorba vezényelte, így ez sem igazán legitim érvelés. További érdekes elem, hogy talán az ankéton (melynek időpontjában a meg nem nevezett újak jelentős része már a csapatban volt) még azt hangoztatta, rossz eredmények esetén őt kell szidni, nem a játékosokat, míg az utóbbi 1-2 hétben látványosan hárítja a felelősséget: hibás az MLSZ, a vezetőség, a játékosok, az erőnléti edző (?).

Már a szegedi korszakában is egy fura személyiségű edző volt, a 2020-as tavaszi idényt pont ellenük kezdtük, ő meg egyből azzal nyitott, hogy a Hali nem szegény csapat, nem kell bedőlni ennek a dumának, mert kaptak az államtól 300 milliót. Azt amúgy a HVSE kapta, a stadion üzemeltetésére.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.08.28. 15:57

kisvarda szepen bearazza a kutasokat, remelem iden se lesznek dobogon


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 148 vendég