Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2022.09.12. 12:12

tomi írta:
dingo írta:
tomi írta:6 meccs, 1 kapott gol, az is 10 emberrel a 93. percben, ugy, hogy a vedelem a leggyengebb csapatreszunk

mehh

Úgy látszik hogy csak okt. 1 lesz az első nap mikor el lesz kenve a szájuk :)


kíváncsian várom, mondjuk a mi meccsünk 2-án lesz

Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

tomi

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: tomi » 2022.09.12. 12:25

dingo írta:
tomi írta:
dingo írta:Úgy látszik hogy csak okt. 1 lesz az első nap mikor el lesz kenve a szájuk :)


kíváncsian várom, mondjuk a mi meccsünk 2-án lesz

Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.

Simán benne van.

Ahogy jön nekünk is a daráló, azért fogunk fáradni, lesznek olyan meccsek ahol a rotáció-magabiztos előny miatt elflegmázzuk, tele vagyunk erre hajlamos játékosokkal.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.12. 16:07

tomi írta:
dingo írta:
tomi írta:
kíváncsian várom, mondjuk a mi meccsünk 2-án lesz

Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.

Simán benne van.

Ahogy jön nekünk is a daráló, azért fogunk fáradni, lesznek olyan meccsek ahol a rotáció-magabiztos előny miatt elflegmázzuk, tele vagyunk erre hajlamos játékosokkal.
Nem látok érdemi különbséget, hogy 15 vagy 25 ponttal nyertek bajnokságot.
A bajnokság negyedénél már 10 az előny az elhalasztottakat nyertnek véve.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.13. 08:10

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
alehndr írta:kemény, hogy meg nem sikerült leakasztaniuk egy edzőt.
Dombi csak egy lelkes szurkoló, elég meghallgatni a nyilatkozatait.

Leakasztani órák alatt sikerült volna, szerintem HF meg hasonlók vállalnák. Gondolom, a háttérben mennek egyeztetések, erre utal Zekics megkeresése is. Kapkodni felesleges lett volna, most lesz 3 hét szünet (az MK-ból felőlem ki is eshetünk, másodlagos). A lényeg, hogy értelmesebb választás történjen, mint Janeironál, ilyen szezonrajt után egy újabb rossz döntés esetén kiesünk.

A Barcikát az újpesti Varga Attila jól osszerakta, többet érne mint a keringőből valaki.

majd beugrik a nemzet Palija, úgyis hiába vár Borisz bukására
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.13. 08:19

dingo írta:
tomi írta:
dingo írta:Úgy látszik hogy csak okt. 1 lesz az első nap mikor el lesz kenve a szájuk :)


kíváncsian várom, mondjuk a mi meccsünk 2-án lesz

Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.

a KTE jelenleg esélyesebb ellenünk a pontszerzésre mint bárki más, a játékrontó felfogást nehezen viseli majd a légiónk
a kósza ellentámadásokat meg rá kell vezetni Hondásra és Bingóra, a főni balkáni és szerecsen szeretőire, ott egy ovisnak is lehetnek esélyei
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.13. 08:48

Adamek írta:
dingo írta:
tomi írta:
kíváncsian várom, mondjuk a mi meccsünk 2-án lesz

Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.

a KTE jelenleg esélyesebb ellenünk a pontszerzésre mint bárki más, a játékrontó felfogást nehezen viseli majd a légiónk
a kósza ellentámadásokat meg rá kell vezetni Hondásra és Bingóra, a főni balkáni és szerecsen szeretőire, ott egy ovisnak is lehetnek esélyei

ellenetek a felcsúti ifjak a legesélyesebbek a pontszerzésre, ahogy minden évben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.13. 09:18

Mech írta:
Adamek írta:
dingo írta:Igaz. Mindenesetre komolyra fordítva én egy x- el is maradéktalanul boldog lennék.

a KTE jelenleg esélyesebb ellenünk a pontszerzésre mint bárki más, a játékrontó felfogást nehezen viseli majd a légiónk
a kósza ellentámadásokat meg rá kell vezetni Hondásra és Bingóra, a főni balkáni és szerecsen szeretőire, ott egy ovisnak is lehetnek esélyei

ellenetek a felcsúti ifjak a legesélyesebbek a pontszerzésre, ahogy minden évben

akkor ezt most elcseszték
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.13. 10:29

én azt szeretem a 12 csapatos bajnokságban, hogy olyan kiegyensúlyozott és végig izgalmas. ennek a 16 csapatos mezőny totálisan a gátja lenne.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.13. 10:36

Javier Arizmendi írta:én azt szeretem a 12 csapatos bajnokságban, hogy olyan kiegyensúlyozott és végig izgalmas. ennek a 16 csapatos mezőny totálisan a gátja lenne.

A kiesés és a dobogó elkerüléséért folytatott harc azért tud izgalmas lenni. Bár az még a tizenhatos érában is az volt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.09.13. 16:14

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Leakasztani órák alatt sikerült volna, szerintem HF meg hasonlók vállalnák. Gondolom, a háttérben mennek egyeztetések, erre utal Zekics megkeresése is. Kapkodni felesleges lett volna, most lesz 3 hét szünet (az MK-ból felőlem ki is eshetünk, másodlagos). A lényeg, hogy értelmesebb választás történjen, mint Janeironál, ilyen szezonrajt után egy újabb rossz döntés esetén kiesünk.

A Barcikát az újpesti Varga Attila jól osszerakta, többet érne mint a keringőből valaki.

majd beugrik a nemzet Palija, úgyis hiába vár Borisz bukására
Nem jön ő el Debrecenig. Meg annyi pénz nincs is.

Egyébként én Bücs Zsoltit hívnám. Utoljára akkor volt megfelelő erőnlétünk, amikor ő állította a bójákat. Van is esze a játékhoz.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.09.13. 17:07

nyúl írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:A Barcikát az újpesti Varga Attila jól osszerakta, többet érne mint a keringőből valaki.

majd beugrik a nemzet Palija, úgyis hiába vár Borisz bukására
Nem jön ő el Debrecenig. Meg annyi pénz nincs is.

Egyébként én Bücs Zsoltit hívnám. Utoljára akkor volt megfelelő erőnlétünk, amikor ő állította a bójákat. Van is esze a játékhoz.

Bogdanovic? Pár éve már edzősködik, debreceni kötődés is megvan, állítólag nem is totál analfabéta hozzá.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.09.13. 20:13

Mech írta:
nyúl írta:
Adamek írta:majd beugrik a nemzet Palija, úgyis hiába vár Borisz bukására
Nem jön ő el Debrecenig. Meg annyi pénz nincs is.

Egyébként én Bücs Zsoltit hívnám. Utoljára akkor volt megfelelő erőnlétünk, amikor ő állította a bójákat. Van is esze a játékhoz.

Bogdanovic? Pár éve már edzősködik, debreceni kötődés is megvan, állítólag nem is totál analfabéta hozzá.

Mindkettő kézenfekvő lenne, ezért nem lesz egyik sem.
DEBRECENI VSC

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.09.13. 23:08

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:Leakasztani órák alatt sikerült volna, szerintem HF meg hasonlók vállalnák. Gondolom, a háttérben mennek egyeztetések, erre utal Zekics megkeresése is. Kapkodni felesleges lett volna, most lesz 3 hét szünet (az MK-ból felőlem ki is eshetünk, másodlagos). A lényeg, hogy értelmesebb választás történjen, mint Janeironál, ilyen szezonrajt után egy újabb rossz döntés esetén kiesünk.

A Barcikát az újpesti Varga Attila jól osszerakta, többet érne mint a keringőből valaki.

Nem ő az, akinek volt valami balhés nyilatkozata még siófoki trénerként?
Nem ismerem amúgy, de érdemi élvonalbeli edzői múlt nélküli figurákkal nincsenek jó élményeink az elmúlt évekből (Vitelki, Huszti - bár utóbbi ugye edző sem nagyon volt addig). A kísérletezést most kockázatosnak érezném.

De.
Feldúlt állapotban nyilvánosan kimondta egy érdekesen elveszített meccs után, hogy Lorentz nevű védőjén ment el a meccs és amíg ő edző, ő kurvaélet hogy nem játszatja. Ezen pörgött az egész lipsy média, hogy mennyire nem volt korrekt, mer mindenki együtt nyer meg veszít... pedig ez csak egy nyáladék lózung, igaza volt a faszinak, ha valaki hibázik, azon elmehet a meccs és nem kell maszatolni meg öltözőn belül pátyolgatni a lelkét. Ha nem bírja, menjen könyvtárosnak. Fun Fact: addig ment a hörgés, hogy kb. bocsánatot kellett kérnie és játszatnia a gyereket.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.09.13. 23:46

Mech írta:
nyúl írta:
Adamek írta:majd beugrik a nemzet Palija, úgyis hiába vár Borisz bukására
Nem jön ő el Debrecenig. Meg annyi pénz nincs is.

Egyébként én Bücs Zsoltit hívnám. Utoljára akkor volt megfelelő erőnlétünk, amikor ő állította a bójákat. Van is esze a játékhoz.

Bogdanovic? Pár éve már edzősködik, debreceni kötődés is megvan, állítólag nem is totál analfabéta hozzá.

Szerintem Igornak nincs Pro-ja.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.09.14. 06:38

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:A Barcikát az újpesti Varga Attila jól osszerakta, többet érne mint a keringőből valaki.

Nem ő az, akinek volt valami balhés nyilatkozata még siófoki trénerként?
Nem ismerem amúgy, de érdemi élvonalbeli edzői múlt nélküli figurákkal nincsenek jó élményeink az elmúlt évekből (Vitelki, Huszti - bár utóbbi ugye edző sem nagyon volt addig). A kísérletezést most kockázatosnak érezném.

De.
Feldúlt állapotban nyilvánosan kimondta egy érdekesen elveszített meccs után, hogy Lorentz nevű védőjén ment el a meccs és amíg ő edző, ő kurvaélet hogy nem játszatja. Ezen pörgött az egész lipsy média, hogy mennyire nem volt korrekt, mer mindenki együtt nyer meg veszít... pedig ez csak egy nyáladék lózung, igaza volt a faszinak, ha valaki hibázik, azon elmehet a meccs és nem kell maszatolni meg öltözőn belül pátyolgatni a lelkét. Ha nem bírja, menjen könyvtárosnak. Fun Fact: addig ment a hörgés, hogy kb. bocsánatot kellett kérnie és játszatnia a gyereket.

én bírom Varga Ateszt, Sorinál is jól beszólogatott anno Kubinak az utolsó meccsek alatt amikor a Balmazzal futottak a második helyért

amúgy íratlan edzői szabály, hogy a tetves újságírók előtt nem bántják a hibázót, kifelé védeni kell az öltözőben meg felpofozni, a nyilvános basztatás a közönség "feladata"
nyilván elsőkörös reakció lehetett ez, ehhez azért kell egy kis agymeló, akit nyilvánosan basztatnak annak kb annyi az adott konstellációban, szépen jegelni kell pár meccsre utána hátha összeszedi még magát a bénája ha van benne profi részecske, aztán persze van a Civic kategória akinek tök mindegy mert nem erre a sportágra született hanem az árnyékboxra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2022.09.14. 09:08

Cselszky írta:
Mech írta:
nyúl írta:Nem jön ő el Debrecenig. Meg annyi pénz nincs is.

Egyébként én Bücs Zsoltit hívnám. Utoljára akkor volt megfelelő erőnlétünk, amikor ő állította a bójákat. Van is esze a játékhoz.

Bogdanovic? Pár éve már edzősködik, debreceni kötődés is megvan, állítólag nem is totál analfabéta hozzá.

Szerintem Igornak nincs Pro-ja.

Jeremiással is jól mentek, igaz 2 meccse volt. Jól emlékszem 1 győzlem és 1 döntetlenje volt neki. Neki van pro-ja? Vagy Carillot vissza hozatni, nála legalább látszott hogy mit akar játszatni.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.09.14. 10:03

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Nem ő az, akinek volt valami balhés nyilatkozata még siófoki trénerként?
Nem ismerem amúgy, de érdemi élvonalbeli edzői múlt nélküli figurákkal nincsenek jó élményeink az elmúlt évekből (Vitelki, Huszti - bár utóbbi ugye edző sem nagyon volt addig). A kísérletezést most kockázatosnak érezném.

De.
Feldúlt állapotban nyilvánosan kimondta egy érdekesen elveszített meccs után, hogy Lorentz nevű védőjén ment el a meccs és amíg ő edző, ő kurvaélet hogy nem játszatja. Ezen pörgött az egész lipsy média, hogy mennyire nem volt korrekt, mer mindenki együtt nyer meg veszít... pedig ez csak egy nyáladék lózung, igaza volt a faszinak, ha valaki hibázik, azon elmehet a meccs és nem kell maszatolni meg öltözőn belül pátyolgatni a lelkét. Ha nem bírja, menjen könyvtárosnak. Fun Fact: addig ment a hörgés, hogy kb. bocsánatot kellett kérnie és játszatnia a gyereket.

én bírom Varga Ateszt, Sorinál is jól beszólogatott anno Kubinak az utolsó meccsek alatt amikor a Balmazzal futottak a második helyért

amúgy íratlan edzői szabály, hogy a tetves újságírók előtt nem bántják a hibázót, kifelé védeni kell az öltözőben meg felpofozni, a nyilvános basztatás a közönség "feladata"
nyilván elsőkörös reakció lehetett ez, ehhez azért kell egy kis agymeló, akit nyilvánosan basztatnak annak kb annyi az adott konstellációban, szépen jegelni kell pár meccsre utána hátha összeszedi még magát a bénája ha van benne profi részecske, aztán persze van a Civic kategória akinek tök mindegy mert nem erre a sportágra született hanem az árnyékboxra

Fiatalabb naiv koromban én is egyetértettem azzal, hogy edző bá legyen kifelé diplomatikus befelé meg hajszárító, de már ahogy megedzett az élet, az mondom: a bűnösök szenvedjenek! avagy akinek vaj van a fején, had szarjon be! nem kevés adalék, hogy megváltozott kiscserkész hozzáállásom, a fogadásibotrányok, bundameccsek, túlfizetett hétről-hétre sz*r teljesítményt, vagy teljesítménytelenséget nyújtó a semmire nagyarcú zselévitézek tömkelege. Igenis, néven kell nevezni a dolgokat! Aki annyi pénzért nem bírja a feszkót, hogy gyakorlatilag csak edz meg játszik és a hobbijából él, nem ritkán motiválatlanul havin szinten (tíz)milliókért, még gondolkodnia sem kell nagyon érte, az menjen el huszadannyi fizuért könyvtárosnak. Ott nincs stressz és hibázni is alig lehet, sőt ha hibázol nagyon még észre sem veszik, csak füttyögve elsétálsz és te ott sem voltál, amikor sz*r helyre tette vissza "valaki" a könyvet. Egyetlen kivételt látok: ha valaki egyértelműen akaratlan emberi hiba miatt csesz el valamit. Akkor tényleg védje meg az edző bá, de más esetekben nem. A fegyelmezetlenség, lesz*romság, hetek óta sz*r teljesítményt nyújtva megalapozottság nálam nem az a kategória.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.09.14. 14:56

Maradonapoli írta:. Egyetlen kivételt látok: ha valaki egyértelműen akaratlan emberi hiba miatt csesz el valamit. Akkor tényleg védje meg az edző bá, de más esetekben nem. A fegyelmezetlenség, lesz*romság, hetek óta sz*r teljesítményt nyújtva megalapozottság nálam nem az a kategória.

egyetlen gond van ezzel, hogy a többség a legnagyobb jószándék, teljes koncenrtáció, fegyelem és figyelem mellett annyit tud, mint amennyit látunk. én ezért szoktam felmenteni az itteni edzőket, akik persze épp olyan messze vannak az európai középmezőnytől, mint a játékosok (tisztelet a kivételnek).
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.09.14. 15:35

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:. Egyetlen kivételt látok: ha valaki egyértelműen akaratlan emberi hiba miatt csesz el valamit. Akkor tényleg védje meg az edző bá, de más esetekben nem. A fegyelmezetlenség, lesz*romság, hetek óta sz*r teljesítményt nyújtva megalapozottság nálam nem az a kategória.

egyetlen gond van ezzel, hogy a többség a legnagyobb jószándék, teljes koncenrtáció, fegyelem és figyelem mellett annyit tud, mint amennyit látunk. én ezért szoktam felmenteni az itteni edzőket, akik persze épp olyan messze vannak az európai középmezőnytől, mint a játékosok (tisztelet a kivételnek).

sajna ebben lehet valami...

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.09.14. 15:39

Kapusok: Dibusz Dénes (Ferencvárosi TC), Gulácsi Péter (RB Leipzig – Németország), Szappanos Péter (Budapest Honvéd FC)
Védők: Bolla Bendegúz (Grasshoppers – Svájc), Botka Endre (Ferencvárosi TC), Fiola Attila (Mol Fehérvár FC), Kecskés Ákos (LASK – Ausztria), Lang Ádám (Omonia – Ciprus), Mocsi Attila (Zalaegerszegi TE FC), Willi Orbán (RB Leipzig – Németország), Szalai Attila (Fenerbahce – Törökország)
Középpályások: Baráth Péter (Debreceni VSC), Kerkez Milos (AZ – Hollandia), Kleinheisler László (NK Osijek – Horvátország), Nagy Ádám (AC Pisa – Olaszország), Nego Loic (Mol Fehérvár FC), Schäfer András (FC Union Berlin – Németország), Styles Callum (Millwall FC – Anglia), Vécsei Bálint (Ferencvárosi TC)
Támadók: Ádám Martin (Ulszan Hyundai – Dél-Korea), Gazdag Dániel (Philadelphia Union – Egyesült Államok), Szalai Ádám (FC Basel – Svájc), Szoboszlai Dominik (RB Leipzig – Németország), Vancsa Zalán (Lommel SK – Belgium), Varga Kevin (Hatayspor – Törökország)
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 136 vendég