Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 11:04

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:én azon lepődtem meg, hogy Jenner megint ott kolbászol vele... már csak Leonardót kellene összeszedniük

Jenner volt még egy igazi féregnyúlvány, gondolom nem véletlenül találtak ezek egymásra

Errefelé is letette a névjegyét :DDD

erről jut SzM-be, tegnap mit csináltál már megint a többi siófoki kópéval az új Hidegtyúkiban?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.23. 11:07

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:Jenner volt még egy igazi féregnyúlvány, gondolom nem véletlenül találtak ezek egymásra

Errefelé is letette a névjegyét :DDD

erről jut SzM-be, tegnap mit csináltál már megint a többi siófoki kópéval az új Hidegtyúkiban?

nem igazán vagyok képben, valószínűleg a tudatmódosítók hatása miatt
mit csináltunk a balatonparti árja haverokkal?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 11:12

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Errefelé is letette a névjegyét :DDD

erről jut SzM-be, tegnap mit csináltál már megint a többi siófoki kópéval az új Hidegtyúkiban?

nem igazán vagyok képben, valószínűleg a tudatmódosítók hatása miatt
mit csináltunk a balatonparti árja haverokkal?

szokásos, megsértettétek a tékás családot/közösséget vagy mit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.10.23. 11:18

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:erről jut SzM-be, tegnap mit csináltál már megint a többi siófoki kópéval az új Hidegtyúkiban?

nem igazán vagyok képben, valószínűleg a tudatmódosítók hatása miatt
mit csináltunk a balatonparti árja haverokkal?

szokásos, megsértettétek a tékás családot/közösséget vagy mit

ja most olvasom az ns-n
szóval izgattunk a közönség ellen
mélységges elnézésemet és sajnálatomat mindenemtékástól!, kissé túltoltuk a péntek esti bulit Zamárdi alsón!

https://www.youtube.com/watch?v=eTSlXBq ... hannel=Dux

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.23. 11:38

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Sanyeey írta:Mi volt amúgy? Egyébként nem értem pl a huhogásokat sem, kb két csapat kivételével mindenhol vannak fekák.

Monizék a vendégszektor felől huhogást hallottak, ezen akadt ki, Andó meg szólt a fősporinak, hogy hisztizik a tréner a pályán.
A huhogás primitív, bunkó, megvetendő és elítélendő magatartás, ahogyan a buzizás, cigányozás is. Az, hogy valakinek szelektív hallása van, és csak az első miatt rendez nagyjelenetet, szintén visszataszító számomra.

Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben

Remélem azért az ifilátogatás után megkérdezték, hogy minek ment oda.
Emékszem egy Haladás - FTC meccsre még 2013 áprilisából, ott is nagyjából hasonló jelenetek játszódtak le, annyi különbséggel, hogy a kivonulással akkor még csak fenyegetőzött.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40671
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.23. 11:38

Bognárt kibaszták :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2022.10.23. 12:15

SuperDepor írta:Bognárt kibaszták :)

kiváncsi leszek beszáll-e az edzőkeringőbe, vagy marad a szakértés.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 12:32

alehndr írta:
SuperDepor írta:Bognárt kibaszták :)

kiváncsi leszek beszáll-e az edzőkeringőbe, vagy marad a szakértés.

fax tudja, hosszú még az évad és nagyjából egy 6-8 edzőváltás még benne van csak az NB1-ben is (ÚFC télen, ZTE max.3 forduló múlva, Vasas, Kövi, Honvéd, Vidi négyes az utolsó 5-6 meccsre vészhelyzet alapon)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.10.23. 20:06

Adamek írta:ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól

nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.23. 20:21

Adamek írta:
alehndr írta:
SuperDepor írta:Bognárt kibaszták :)

kiváncsi leszek beszáll-e az edzőkeringőbe, vagy marad a szakértés.

fax tudja, hosszú még az évad és nagyjából egy 6-8 edzőváltás még benne van csak az NB1-ben is (ÚFC télen, ZTE max.3 forduló múlva, Vasas, Kövi, Honvéd, Vidi négyes az utolsó 5-6 meccsre vészhelyzet alapon)

Újpesten, Kispesten és Fehérváron csak (dísz)vendégként tudom elképzelni, mindhárom helyen külföldi tréner lesz a következő. Zalaegerszegre majd egy pályakezdő hazait visznek, marad Angelland és Matyówood. Vagy majd hazatér a feltörekvő budapesti vasutasokhoz.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.10.23. 20:40

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól

nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?


gondolod ez bizonyítható dolog lenne, hogy miatta történt akármelyik eset is?
ezen túl szerintem mindenkiért nagy kár aki lehetőséget se kapott az életben, akármi is lett vagy lehetett volna belőle
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.10.23. 21:28

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól

nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?
Lehet, hogy azért nem tudjuk felsorolni őket, mert akkor vágták el az útjukat.
A mandró ránézésre klinikai eset. Amit tegnap húzott, az vastagon orvosi kategória, túl azon, hogy igaza sem volt.
Ha vesztésre áll, akkor vissza neki a labdát, ő megy haza. A dínófejű Jennertől is viszolyogtam annak idején. Szintén nyaktól felfelé nem volt időben kezelve. Mit művelhet ez a kettő együtt...

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.24. 13:28

A Kövesdnek ez hogy jött ki hogy 4x játszanak egymás után otthon?
Nagyot fordulhat velük a világ, ha ebből a 4 meccsből szereznek 9-10 pontot (3 már megvan, Fradi elleni 2-1).

Loki ha ma nyer az 5. helyre feljöhetnek, mondhatjuk, hogy megérte edzőt váltani, rövidtávon összekapta őket.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Mech » 2022.10.24. 13:31

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól

nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?
Lehet, hogy azért nem tudjuk felsorolni őket, mert akkor vágták el az útjukat.
A mandró ránézésre klinikai eset. Amit tegnap húzott, az vastagon orvosi kategória, túl azon, hogy igaza sem volt.
Ha vesztésre áll, akkor vissza neki a labdát, ő megy haza. A dínófejű Jennertől is viszolyogtam annak idején. Szintén nyaktól felfelé nem volt időben kezelve. Mit művelhet ez a kettő együtt...

Remélem van erre valami szabály, a Honvédot biztos megbüntetik a huhogás miatt, de azért bízom benne, hogy Monizt meg a Zetét is elmeszelik, mert ilyen tuti nincsen, hogy az edző gondol egyet aztán gyertek csak le a pályáról, 5 perccel később meg miután csevegett egyet a Dragónerrel visszamennek, mintha mi sem történt volna.
Nyilván nem is a Zetét büntetném hanem az idióta hollandot.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.10.24. 16:53

Két győztes meccs után váltottak edzőt a kispestiek, a skót utódja Klafuric
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.10.24. 17:15

SuperDepor írta:Fehérvártól lassan el lehetne venni azt a rengeteg pénzt amiből gazdálkodhatnak, dilettáns, bohóc társaság. Ha már úgyis központi elosztás van, akkor toljanak inkább egy olyan csapatot amelyikben több potenciál van. Például a DVTK-t. Asszem az jó lesz.
: lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40671
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.10.24. 18:04

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:Mongúz mindig is egy roggyant elme volt tropa idegrendszerrel, ezt már nálunk az elején bizonyította
amikor itt ette a fene még volt sok kapcsolatom a klubon belül, elképesztő sztorikat hallottam róla, egy paranoiás kókler a fazon aki sokszor még a saját elméjén belül is talált ellenségeket
ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól
ez a szelektív rasszista dolga is megvolt már akkor, érdekes, hogy ez gyakorlatilag minden hollandnál és kamuhollandnál megvan akár a szakmában akár civilben

én azon lepődtem meg, hogy Jenner megint ott kolbászol vele... már csak Leonardót kellene összeszedniük

Jenner volt még egy igazi féregnyúlvány, gondolom nem véletlenül találtak ezek egymásra

Jenner a pályaedzője?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: sznot » 2022.10.24. 19:50

Mech írta:
nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?
Lehet, hogy azért nem tudjuk felsorolni őket, mert akkor vágták el az útjukat.
A mandró ránézésre klinikai eset. Amit tegnap húzott, az vastagon orvosi kategória, túl azon, hogy igaza sem volt.
Ha vesztésre áll, akkor vissza neki a labdát, ő megy haza. A dínófejű Jennertől is viszolyogtam annak idején. Szintén nyaktól felfelé nem volt időben kezelve. Mit művelhet ez a kettő együtt...

Remélem van erre valami szabály, a Honvédot biztos megbüntetik a huhogás miatt, de azért bízom benne, hogy Monizt meg a Zetét is elmeszelik, mert ilyen tuti nincsen, hogy az edző gondol egyet aztán gyertek csak le a pályáról, 5 perccel később meg miután csevegett egyet a Dragónerrel visszamennek, mintha mi sem történt volna.
Nyilván nem is a Zetét büntetném hanem az idióta hollandot.


Majd kitalálnak valami okosságot. Ezt Kecskeméten megoldották anno, hogy amikor lement az egész csapat akkor ráfogták a romlott kacsalevesre. Nem emlékszem, hogy lett volna belőle büntetés.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.10.24. 21:34

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:ő kezdte el a hazai srácok kigolyózását (ebben tökéletes partnerre lelt M. Csabában aki a mai napig itt rontja a levegőt), konkrétan lement ifi meccsekre és képes volt félbeszakítani edzéseket, belepofázni az ott folyó munkákba és gyakorlatilag minden kiöregedő kölyköt elmart a klubtól

nekem se szimpatikus, de fel tudunk sorolni olyan játékosakt, akiket Mongúz mart el a fraditól, aztán valami nagy karriert futottak be? szóval akikért olyan nagy kár?


gondolod ez bizonyítható dolog lenne, hogy miatta történt akármelyik eset is?
ezen túl szerintem mindenkiért nagy kár aki lehetőséget se kapott az életben, akármi is lett vagy lehetett volna belőle

a hollandus másfél évet volt nálatok, tartok tőle, hogy a komplett utánpótlásotokat nem ő tette tönkre, hanem az összes többi, aki előtte, alatta, és azóta is ott tevékenykedik. ezt a Varga Zétényt látta már valaki? lesz belőle valami?
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.10.24. 22:11

3 pont különbség az 5. és a kieső pozíció között. Komoly.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég